Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αν δεν το καταλαβες ηταν ειρωνεια ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω ποιός απο όλους σε αυτό το θέμα έχει καπνίσει την χαλασμένη παρτίδα χόρτου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω ποιός απο όλους σε αυτό το θέμα έχει καπνίσει την χαλασμένη παρτίδα χόρτου...

Ολοι απο τον ιδιο αγοραζουμε, οπο μαλλον ολοι μας! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει αρκει οι κυριες να μην βαζουν δοντι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Είναι πολύ καλό! :galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είναι πολύ καλό! :galliko:

:hmm:
δεν ειμαι σιγουρος, αλλα νομιζω πως ο στοματικος ερωτας
δεν αφορά 2 στόματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

ισως ομως αφορα δυο ζευγαρια χειλη:rolleyes:
:hehe::hehe::hehe::hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ειναι πολυ ομορφο.
"προστυχο" και σινάμα υπεροχο.

μου αρεσει πολυ να το κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Δεν βλέπω το λόγο του ερωτήματος. Και το "στοματικό" είναι μια από τις εκδηλώσεις του έρωτα. Εκείνη την ώρα όλα επιτρέπονται και όλα είναι όμορφα, καθώς τα δυο κορμιά ταυτίζονται.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loret

Νεοφερμένος

Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το πρόσωπο μετράει πάνω απόλα με το οποίο είσαι μαζί και κάνεις έρωτα, αν τον κάνετε με τον στόμα ή με τα χέρια ή τα πόδια ή κάτι άλλο γούστα είναι αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο και από το παγωτό αρκεί οι κιουρίες να μην βάζουν δόντι. Η λυσσομανία τους, επιφέρει μικροτραυματισμούς. Λιγάκι προσοχή κορίτσια. Για να το απολαύσετε θέλει μια δέουσα φροντίδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Πριν αρχισω τις ερωτικες επαφες το ...ολο θέμα μου φαινοταν αηδιαστικο και ανατριχιαστικο.
Πλεον δεν τιθεται τετοιο ζητημα.Φυσικα προτιμω και εγω να κανω παρα να μου κανουν κυριως λογω ανασφαλειας απο μέρους μου.
Με το μονο πραγμα που εχω ακομα θεμα ειναι με το θεμα του "τελειωματος".Θεωρω υποτιμητικο το να τελειωσει καποιος στο προσωπο μου ή χειροτερα στο στομα μου.Ξερω πως ισως ειναι η μεγαλυτερη ηδονη όμως θεωρω -και η γνωμη αυτη ειναι καθαρα προσωπικη-πως υποτιμαει το ανθρωπο που το δεχεται..
Δεν εχω θεμα στο να κανω στοματικο ακομα και αν δεν ακολουθησει κατι απο μερους του συντροφου μου γιατι ξερω πως ειναι κατι που το ευχαριστει και μ αρεσει να τον κανω να αισθανεται καλα.
Τελος θεωρω πως η μεγαλυτερη καφριλα και μαλ@κια ειναι πως πολλα ατομα απαιτουν απ τους συντροφους τους να πλυνουν το στομα τους ή να φανε καποια τσιχλα οταν τους κανουν στοματικο(και τελεωσουν ή οχι στο στομα τους)..Δηλαδη να το..."αισθανονται "τους αρεσει αλλα να δωσουν ενα φιλι μετα τους φαινεται "βρωμικο"?Δεν το καταλαβαινω..
Αυτα απο εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Δεν ξέρω, προσωπικά και χωρίς να προσβάλω καμία (και κανέναν)
δεν νομίζω να υπάρχουν κοπέλες που να τρελαίνονται -.- .. πιστεύω μόνο μια κατηγορία γυναικών θα το ευχαριστιούνται.. γιατί είναι η δουλειά τους..
Είμαι λάθος?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Είμαι λάθος?!
Μάλλον, γιατί δε λαμβάνεις υπόψη σου κάτι σημαντικό. Στον έρωτα δεν ενδιαφέρεσαι μόνο να ευχαριστηθείς εσύ. Σε νοιάζει να ικανοποιήσεις και τον/την σύντροφό σου. Και δεν υπάρχει μεγαλύτερη απόλαυση από το να αισθάνεσαι ότι δίνεις χαρά στο άτομο που κρατάς στην αγκαλιά σου.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Μάλλον, γιατί δε λαμβάνεις υπόψη σου κάτι σημαντικό. Στον έρωτα δεν ενδιαφέρεσαι μόνο να ευχαριστηθείς εσύ. Σε νοιάζει να ικανοποιήσεις και τον/την σύντροφό σου. Και δεν υπάρχει μεγαλύτερη απόλαυση από το να αισθάνεσαι ότι δίνεις χαρά στο άτομο που κρατάς στην αγκαλιά σου.



Να αισθάνεσαι και εσύ καλά με αυτό όμως, και όχι να το κάνεις με καταπίεση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελος θεωρω πως η μεγαλυτερη καφριλα και μαλ@κια ειναι πως πολλα ατομα απαιτουν απ τους συντροφους τους να πλυνουν το στομα τους ή να φανε καποια τσιχλα οταν τους κανουν στοματικο(και τελεωσουν ή οχι στο στομα τους)..Δηλαδη να το..."αισθανονται "τους αρεσει αλλα να δωσουν ενα φιλι μετα τους φαινεται "βρωμικο"?Δεν το καταλαβαινω..
Αυτα απο εμενα
Ναι όντως, είναι εντελώς παράλογο και βλακωδώς κάτι τέτοιο και δεν είναι καν θέμα υγείας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
ρε παιδια..σε ποιον αρεσει να γλυφει π**τσες?Μιλαω γι'αυτους που τους αρεσει περισσοτερο και απτο παγωτο :hehe: Δηλαδη τι πατε να μας πειτε...οτι εχει ωραια γευση??? χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ρε παιδια..σε ποιον αρεσει να γλυφει π**τσες?Μιλαω γι'αυτους που τους αρεσει περισσοτερο και απτο παγωτο :hehe: Δηλαδη τι πατε να μας πειτε...οτι εχει ωραια γευση??? χαχαχα

Τι θες να πεις; Δεν πιάνω το συντακτικό νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ρε παιδια..σε ποιον αρεσει να γλυφει π**τσες?Μιλαω γι'αυτους που τους αρεσει περισσοτερο και απτο παγωτο :hehe: Δηλαδη τι πατε να μας πειτε...οτι εχει ωραια γευση??? χαχαχα
χαχαχα δακρυσα ρε φιλε απο τα γελια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top