Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έλεος γιατί κάποιος να κάνει στοματικό έρωτα;
Δεν θα αργήσει η μέρα που θα διαβάζεις τι έγραψες σήμερα και θα χαμογελάς...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έλεος γιατί κάποιος να κάνει στοματικό έρωτα;

Υπαρχουν λεει, δυο ειδη ανθρωπων. Αυτοι που σιχαινονται το στοματικο και οι υπολοιποι ειναι σε ευτυχισμενες σχεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Έλεος γιατί κάποιος να κάνει στοματικό έρωτα;

Καλα τα λες, ειναι αμαρτια. Σεξ ιεραποστολικο μονο για αναπαραγωγη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πώς θα αισθανόταν τότε η κοπέλα σου; Εκεί που θα περίμενε φιλί, θα σε έβλεπε να το αποφεύγεις και να ψάχνεις για χαρτομάντηλο. Νομίζω ότι θα ένοιωθε απογοήτευση.

Θα περιμένω να τα γλείψει αλά παγωτό που έχει κολλήσει γύρω από το στόμα (:redface:), διακριτικά-διακριτικά :P

Ποίος μίλησε για χαρτομάντηλα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Στις 20 Ιουλίου του 1969, ως κυβερνήτης της σεληνακάτου του Apollo 11, ο Neil Armstrong ήταν πρώτος άνθρωπος που πάτησε πόδι στο φεγγάρι. Οι πρώτες του λέξεις αφού έκανε τον πρώτο του περίπατο στη Σελήνη ήταν... "Αυτό είναι ένα μικρό βήμα για μένα, είναι όμως ένα μεγάλο βήμα για την ανθρωπότητα". Οι λέξεις αυτές, μεταδόθηκαν μέσω τηλεόρασης στη Γη και τις λέξεις αυτές άκουσαν εκατομμύρια κόσμου. Μόλις πριν ξαναμπεί όμως στη σεληνάκατο, έκανε την εξής αινιγματική παρατήρηση: "Καλή τύχη κύριε Gorsky". Πολλοί από τη NASA θεώρησαν ότι ήταν μια τυπική παρατήρηση, που απευθυνόταν σε κάποιο Ρώσο κοσμοναύτη. Όμως, μετά από έλεγχο που έκαναν, δε βρήκαν κανέναν Gorsky ούτε στα Ρωσικά ούτε στα Αμερικάνικα διαστημικά προγράμματα.
Και όπως πέρναγαν τα χρόνια, όλο και περισσότεροι απορούσαν για το νόημα της φράσης... Όποτε τον ρωτούσαν, ο Armstrong δεν απαντούσε ποτέ, μόνο χαμογελούσε... Στις 5 Ιουλίου του 1995, στο Tamba Bay της Florida, κατά τη διάρκεια μιας συνέντευξης τύπου, ένας δημοσιογράφος του ξανάκανε την ίδια εκείνη ερώτηση, που 26 χρόνια ως τότε βασάνιζε τον κόσμο. Και ο Neil Armstrong, είπε ότι θα την απαντούσε, μια και ο κύριος Gorsky είχε πεθάνει, οπότε πλέον δεν υπήρχε πρόβλημα. Και να τι απάντησε...
"To 1938, όταν ήμουν παιδί στο χωριό μου, έπαιζα μπάσκετ με ένα φιλαράκι στην αυλή. Ο φίλος μου χτύπησε με δύναμη τη μπάλα, και η μπάλα προσγειώθηκε στην αυλή του γείτονα δίπλα στο παράθυρο της κρεβατοκάμαρας. Οι γείτονες ήταν ο κύριος και η κυρία Gorsky. Όπως πήγαμε να μαζέψουμε τη μπάλα, άκουσα την κυρία Gorsky να φωνάζει στον κύριο Gorsky: - Πίπα; Θα σου κάνω πίπα όταν το κωλόπαιδο από δίπλα πάει στο φεγγάρι!"


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
snopes.com

Το χειροτερο απο ολα για μενα ειναι οι γυναικες που ντρεπονται για τα μ#$@#α τους. Ελεος. Ωραιο ειναι και με εξαιρεση καποια παθολογια που τυπικα εχει και αλλα συμπτωματα μυριζει ωραια και στους γκομενους σας. Βασικα οι σερνικοι ειμαστε προγραμματισμενοι να μας φτιαχνει αυτη η μυρωδια.

ugh.

ΥΓ: rant over ενταξει, μου θυμησε μια πρωην μου που αν δεν ειχε κανει μπανιο 32 δευτερολεπτα πριν και δεν απειχαμε 10.32 μερες απο την εναρξη της εμμηνου ρησης (αλλα προς θεου οχι κατα τη διαρκεια της ωορηξιας) δεν επιτρεποταν να τη γλυφω. ΓΚΑΒΛΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,385 μηνύματα.
Dias οχι δεν θα γελαω γιατι ειναι πολυ χαζω να κανεις κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Dias οχι δεν θα γελαω γιατι ειναι πολυ χαζω να κανεις κατι τετοιο.

Θα το μετανιώσουμε όλοι, αλλά γιατί είναι χαζΟ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έλεος γιατί κάποιος να κάνει στοματικό έρωτα;

Γιατί μόνο τα hand stuff προκαλούν τενοντίτιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα περιμένω να τα γλείψει αλά παγωτό που έχει κολλήσει γύρω από το στόμα (:redface:), διακριτικά-διακριτικά :P

Ποίος μίλησε για χαρτομάντηλα;:P

Μα δικά σου θα είναι, γιατί να έχεις θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,385 μηνύματα.
Είναι χαζό γιατί δεν προσφέρει τίποτα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θα περιμένω να τα γλείψει αλά παγωτό που έχει κολλήσει γύρω από το στόμα
Μα δικά σου θα είναι, γιατί να έχεις θέμα;
Μάλλον η σεξουαλική μας κουλτούρα, κατά κάποιο σημαντικό της μέρος, καθορίζεται από τις "τσόντες". Εκεί, μετά από το στοματικό της γυναίκας προς τον άντρα δεν υπάρχει φιλί και απλά ο κύριος παρακολουθεί την κυρία που καταπίνει. Στον πραγματικό κόσμο (και όχι μόνο στην Ελλάδα), υπάρχει αρκετή απροθυμία από τους άντρες για το φιλί μετά το στοματικό και ακόμα περισσότερο στο να καταπιούν κάποιους από τους δικούς τους χυμούς. Προφανώς αυτό δεν έχει λογική, είναι ανόητη προκατάληψη και το θεωρώ προσβλητικό για τη γυναίκα. Είναι σαν να της λέει ο τύπος "Πιες τα εσύ, αλλά εγώ αν και δικά μου τα σιχαίνομαι". (Μιλάμε για σχέση που αισθανόμαστε κάτι και όχι για κάτι περιστασιακό ή επί χρήμασι).

Ας γράψω και το δικό μου σχετικό ξεκίνημα. Ήμασταν με το κορίτσι μου 14 - 16 χρονών και είχαμε πάρει το σεξ σα συνέχεια των παιδικών μας παιχνιδιών. Τελείωσα στο στόμα της, κατάπιε αρκετά, αλλά η γλώσσα της, τα χείλη και η γύρω περιοχή ήταν γεμάτη από υλικό. Μου λέει "Φίλησέ με", αλλά εγώ διστάζω, οπότε συνεχίζει "Τι τα σιχαίνεσαι χαζούλη; Δικά σου είναι ρε!" με βουτάει και χωρίς να μπορώ να αντισταθώ φιλιόμασταν για ώρα, γλύφοντας και ρουφώντας μέχρι που δεν έμεινε τίποτα. Μου έκανε μάλιστα και πλάκα: "Λες χαζούλη μου τώρα που τα κατάπιες να μείνεις έγκυος;".


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είναι χαζό γιατί δεν προσφέρει τίποτα:

Και το παγωτό χωνάκι δεν προσφέρει τίποτα από θρεπτικής άποψης, αλλά μια χαρά το γλείφεις...η λέξη-κλειδί εδώ είναι απόλαυση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε καταλαβαίνω γιατί τόση κόντρα.
Ο καθένας έχει τα γούστα του. Σε κάποιους αρέσει σε κάποιους όχι.
Σε κάποιους αρέσει ο μουσακάς, σε κάποιους τα βραστά κολοκύθια.
Εμένα μ' αρέσουν οι τηγανιτές πατάτες ας πούμε.

big Deal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μα δικά σου θα είναι, γιατί να έχεις θέμα;
Μιλάς σε άτομο που σιχαίνεται να πιει από το ίδιο ποτήρι που ήπιε νερό πριν από μία ώρα, οπότε κατεβάζει καινούριο και καθαρό... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Σχετικά με την άποχη ότι ''απο φυσικού'' σας οι άνδρες ελκύεστε από τη μυρωδιά του αιδοίου, χαίρομαι που το βλέπει έτσι το παιδί που το αναφέρει και όποιος άλλος, αλλά σας διαβεβαιώ πως δεν είναι έτσι τα πράγματα ούτε και με εκπλήσσει. Ανθρώπινα τα βρίσκω όλα.

Επίσης, σχετικά με το φιλί. Οκ γούστο και καπέλο σας όσοι δεν έχετε θέμα και είναι πράγματι προτιμητέο να το δέχεστε ανενόχλητοi. Mην την πέφτετε όμως σε κάποιον που μπορεί να μην γουστάρει εκλαμβάνοντας ως δεδομένο ότι αυτό που κάνετε εσείς είναι το σωστό by defaut. Κάποιος που δεν νιώθει άνετα με αυτό δεν θα νιώσει άνετα με οποιαδήποτε κοπέλα οπότε δεν φταίει η ίδια, ούτε σιχαίνετε την ίδια και νομίζω σε όλα πρέπει να υπάρχει μια κατανόηση. Δεν είναι ούτε θα γίνουν όλοι θεοί του σεξ και ας μην ξεχνάμε ότι το να είσαι ''ανοιχτόμυαλος'' σε αυτά τα ζητήματα σημαίνει να δέχεσαι ότι μπορεί να υπάρχει και το διαφορετικό δίχως να το μεταφράζεις αυτομάτως ως κατώτερό σου. Cheers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
"Πιες τα εσύ, αλλά εγώ αν και δικά μου τα σιχαίνομαι".

Και πολλες γυναικες σιχαινονται τις εκρισεις τους. Συμβαινει.

αλλά σας διαβεβαιώ πως δεν είναι έτσι τα πράγματα ούτε και με εκπλήσσει.

Οχι, κανεις λαθος, ειναι ετσι, φερομονες κλπ, οπως και εσεις ελκυεστε απο την μυρωδια του ιδρωτα του συντροφου σας.

Αν δεν συμβαινει αυτο ειναι γιατι υπαρχουν αλλα ψιλοπαθολογικα χαρακτηριστικα απο πισω (βλεπε σχεση με μαμα και μπαμπα, ανεπιλυτα παιδικα ζητηματα κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,644 μηνύματα.
Οχι, κανεις λαθος, ειναι ετσι, φερομονες κλπ, οπως και εσεις ελκυεστε απο την μυρωδια του ιδρωτα του συντροφου σας.
Αυτό με τον ιδρώτα δεν ισχύει πάντα και για όλες τις περιπτώσεις.
Κι επίσης ας μη σταθεί, επ ουδενί, μια "καλή" δικαιολογία για...απλυσιά :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά δε θεωρώ λογικό το να περιμένει κάποιος η γυναίκα να καταπιεί το σπέρμα του αλλά αυτός να αποφεύγει να τη φιλήσει μετά. Δε βγάζει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top