Ποια πρόσωπα σκέφτεστε συνήθως;

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Αναφέρετε πραγματικά ή ψηφιακά, άσημα ή διάσημα καθώς και ζωντανά ή νεκρά πρόσωπα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,611 μηνύματα.
Την οικογένεια μου και τον καλύτερο φίλο μου. Υποθέτω ότι αν είχα κοπέλα σίγουρα θα σκεφτόμουν και εκείνη συνέχεια.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σύντροφο
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τώρα τελευταία, που ανακαλώ στη μνήμη μου τα μαθητικά χρόνια, σκέφτομαι τους καθηγητές του φροντιστηρίου ή παλιούς καλούς φίλους που χαθήκαμε άδικα…
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
Σε λιγότερο από έναν μήνα κλείνω τα 21 και με έχει πιάσει μία μικρή ''κρίση ηλικίας'' με αποτέλεσμα να σκέφτομαι τόσο τον μικρότερο εαυτό μου όσο και τους ανθρώπους που με περιέβαλλαν κατά τα παιδικά/σχολικά μου χρόνια.
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Εγώ τελευταία σκέφτομαι το γιατρό που με έπεισε τελικά πως τα 3μβ0λι4 είναι ασφαλή. Καιρό έχω να πάρω ένα τηλέφωνο τους δικούς του
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,034 μηνύματα.
Αριάνα Γκράντε

:laugh:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,351 μηνύματα.
Αρκετά, ορισμένα και απο χρόνια πριν. Τείνω να είμαι full impulsive γενικά οπότε εν τέλει καταλήγω να συμπεριφέρομαι άσχημα έστω και ασυναίσθητα σε κοντινούς μου ανθρώπους, ή να τους λέω πράγματα ή να παίρνω αποφάσισες που εν τέλει καταλήγω να σκέφτομαι αργότερα και να μετανιώνω. Πίστευα οτι κάποια στιγμή θα το διόρθωνα αλλά ακόμα και όταν προσπαθώ να το αποφύγω με τον έναν ή τον άλλο τρόπο καταλήγω μοιραία πάλι σε αυτή την λούπα :P .
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,611 μηνύματα.

petran_95

Νεοφερμένος

Ο petran_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι συνεχεια τον ξαδερφο της κοπελας μου. Μαλλον την δαγκωσα τη λαμαρινα τελικα.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

petran_95

Νεοφερμένος

Ο petran_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,611 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 789 μηνύματα.
Δεν θα σου πω ποια πρόσωπα σκέφτομαι συνήθως, αλλά το τελευταίο διάστημα σκέφτομαι μια κοπέλα που γνώρισα χθες και έχω πάθει πλάκα:laugh:
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Δεν θα σου πω ποια πρόσωπα σκέφτομαι συνήθως, αλλά το τελευταίο διάστημα σκέφτομαι μια κοπέλα που γνώρισα χθες και έχω πάθει πλάκα:laugh:
Σε ήξερα πριν καν σε γνωρίσω, ω, ακριβή μου εσύ. :give_rose:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Σκέφτομαι τους παππούδες/γιαγιάδες μου τις τελευταίες μέρες.Δυστυχώς δεν είναι κανένας εν ζωή και θα ήθελα πολύ να είναι εδώ και να τους καμαρώνω και να με καμαρώνουν.Να με δουν να παίρνω πτυχίο,να χαρούν.Να συζητούσαμε για διάφορα...
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Συνήθως τη μητέρα μου σκέφτομαι τώρα που είμαι μακριά από το πατρικό για σπουδές αλλά τώρα σκέφτομαι ένα καλό φίλο που λείπει εξωτερικό και περνάει λίγο βαριά το κόβιντ εδώ και μέρες αλλά σήμερα είναι λίγο καλύτερα.

Άσχετο, τώρα τελευταία όλο και περισσότεροι φίλοι και συγγενείς μου κολλάνε κοβιντ και το περνάνε λίγο βαριά οπότε μάσκα μάσκα
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καθε γωνια μας, καθε δραστηριοτητα μας δυστηχως συνοδευεται και απο μια τετοια σκεψη ειδικα οταν ειμαστε ζορισμενοι ..

Στο σπίτι μου λείπει τρομερά η κόρη μου ...ακόμα δεν πολύ μπαίνω στο δωμάτιο της .


Στη δουλειά οι δύο τετραποδες φατσουλες που είχαμε την τελευταία δεκαετία και τις χάσαμε σχεδόν μαζί και κάθε πρωί τρελενομαι οταν μπαίνω στα γραφεία μας και δεν ειναι εκεί να με περιμένουν ...

Και μια φάτσα που αν και είναι μακρυά πλέον καθημερινά νομίζω τον νοιάζομαι και τον αγαπώ ακόμα πιο πολύ γιατί τώρα πλέον καταλαβαίνω τι είχα όταν τον είχα στην καθηρινοτητα μου και τι έχασα τώρα που είναι αρκετά μακρυά ,λείπεις πολύ φάτσα μου ειδικά σήμερα περίεργη μέρα.... <3
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Συχνά πυκνα σκέφτομαι παλιους φίλους... Κάποτε ήθελα να ψάξω να τους βρω να δω τι απεγιναν,αν είναι καλά..Έκτοτε θεωρησα ότι δεν το θέλω και τόσο αλλά μου αρέσει να τους σκέφτομαι κι όσα έχουμε περασει μαζί. Μόνο αυτό. Δε θέλω και δε μου λείπει κάτι άλλο. Ειμαι υπέρπληρης μέσα μου.
Το παζλ μου έχει ολοκληρωθεί..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top