Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
Πω ρε φίλε πολύ δύσκολη ερώτηση..

Νομίζω κεφτεδακια με πατάτες τηγανιτές, φέτα και σαλάτα ντακος και ουζάκι

Ευτυχία
Να βλέπω βουνά ιδανικά ή να ακούω θάλασσα

Και για επιδόρπιο γιατί δεν αντέχω χωρίς γλυκό στο τέλος, κάτι με σοκολάτα ή ένα καλό σιροπιαστο

Πείνασα βραδιάτικο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,886 μηνύματα.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι και ο παστουρμάς θα με βόλευε αρκετά. Να μην είμαι πλεονέκτης.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.
Πίτσα και κασεροκροκέτες ρε φίλε (ναι τέρμα θερμίδες αλλά τελευταίο γεύμα, so...). Ό,τι καλύτερο.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
Ρε φιλενάδα μη χορταίνεις με ψωμαρες (είπα εγώ) :lol:
Η πίτσα προσωπικά μαρεσει πολύ με σαλάτα του Καίσαρα, να δροσίζει
Και στο καπακι ενα γλυκο καλτσονε

ΜΙΑΜ
Πίτσα και κασεροκροκέτες ρε φίλε (ναι τέρμα θερμίδες αλλά τελευταίο γεύμα, so...). Ό,τι καλύτερο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@dum dum boy γιατί λυπάμαι ρε συυυυυ τι δεν σαρεσε σε όλους
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,972 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
δεν τρωω φετα :no:
ΕΕΕΕΕΕ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΥΠΑΜΑΙ

Και εγώ δεν τρωω καραβίδες, αλλά θα σεβαστώ την επιθυμία σου, γιατί σκέφτηκες και το τσισα

Καλός άνθρωπος κακό πράγμα δεν κρατάει μέσα του λένε :lol:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,853 μηνύματα.
Μακαρονάδα με γαρίδες
1000055113.jpg
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.
δεν τρωω φετα :no:
Ε όχι ρε φίλε, δεν παίζει να μη σου αρέσει η φέτα. Είναι Ό,ΤΙ καλύτερο, πώς το πετάς αυτό; :(
Ρε φιλενάδα μη χορταίνεις με ψωμαρες (είπα εγώ) :lol:
Η πίτσα προσωπικά μαρεσει πολύ με σαλάτα του Καίσαρα, να δροσίζει
Και στο καπακι ενα γλυκο καλτσονε

ΜΙΑΜ
Ή και χωριάτικη σαλάτα. Αλλά τέλεια, όπως τα είπες. Η επιτομή της τελειότητας
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Εξαρταται. Θα ηταν τελευταιο μου γευμα γιατι θα με σκότωναν θανατοποινιτη αλλα ικανο να φαω ενα πλούσιο γευμα ή ετοιμοθανατος και γερος στο κρεβατι να μη μπορω να φαω τιποτα;
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
Εξαρταται. Θα ηταν τελευταιο μου γευμα γιατι θα με σκότωναν θανατοποινιτη αλλα ικανο να φαω ενα πλούσιο γευμα ή ετοιμοθανατος και γερος στο κρεβατι να μη μπορω να φαω τιποτα;
Ε ρε αυτοκρατωρ προφανώς και θα μπορούσες
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,972 μηνύματα.
Ε όχι ρε φίλε, δεν παίζει να μη σου αρέσει η φέτα. Είναι Ό,ΤΙ καλύτερο, πώς το πετάς αυτό; :(

δεν τρώω ωμή φέτα. ψητή την τρώω.
δεν τρώω ωμό σκόρδο. π.χ. τζατζίκια και σκορδαλιές. μαγειρεμένο το τρώω.

:pfff:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,047 μηνύματα.
δύο πίτσες Pizza Hut Supreme Deep Dish, 2 κιλά τυρί παρμεζάνα και 10 φλιτζάνια ranch, 230 γραμμάρια τυρί χαλαπενιο νατσο, 100 γραμμάρια χαλαπενιο σε φέτες, 1,2 λίτρο Cherry Coke, 2 μεγάλα μιλκσεικ φράουλας, ένα λίτρο παγωτο φραουλα καιμια οικογενειακη συσκευασια Ντοριτος
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,283 μηνύματα.
δύο πίτσες Pizza Hut Supreme Deep Dish, 2 κιλά τυρί παρμεζάνα και 10 φλιτζάνια ranch, 230 γραμμάρια τυρί χαλαπενιο νατσο, 100 γραμμάρια χαλαπενιο σε φέτες, 1,2 λίτρο Cherry Coke, 2 μεγάλα μιλκσεικ φράουλας, ένα λίτρο παγωτο φραουλα καιμια οικογενειακη συσκευασια Ντοριτος
αυτά όποτε κι αν τα φας μαζί θα ναι το τελευταίο γεύμα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,853 μηνύματα.
Μου είχε πει κάποτε μια ιστορία η αγγλικού μου (και καλη φιλη).
Είχε τον πατέρα της στα τελευταία του στο νοσοκομείο και ο άνθρωπος ήθελε να φάει ένα αυγό. Έτσι ρωτήσανε και τους είπαν ότι δεν..κάνει.
"Άστο Γεωργία, μετα θανατον"
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.
δεν τρώω ωμή φέτα. ψητή την τρώω.
Ψητή είναι ακόμη καλύτερη. Μπουγιουρντί, αααχχχχ..... Μη με κάνετε και πεινάω τώρα :laugh:
δύο πίτσες Pizza Hut Supreme Deep Dish, 2 κιλά τυρί παρμεζάνα και 10 φλιτζάνια ranch, 230 γραμμάρια τυρί χαλαπενιο νατσο, 100 γραμμάρια χαλαπενιο σε φέτες, 1,2 λίτρο Cherry Coke, 2 μεγάλα μιλκσεικ φράουλας, ένα λίτρο παγωτο φραουλα καιμια οικογενειακη συσκευασια Ντοριτος
Ε καλά εσύ μετά απ' αυτό θα πέθαινες επειδή θα έσκαγες από το φαγητό :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Ε ρε αυτοκρατωρ προφανώς και θα μπορούσες
Ωραια, θα παρηγγελνα τον πιο ακριβο αστακό, ενα πανάκριβο κρασί και συνέχεια με Wagyu A5 και Suntory Hibiki Whiskey

Θα με σκοτωσουν που θα με σκοτωσουν, να τους χρεωσω ως τ αυτια πριν φύγω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top