Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

just smile!

New member

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
φρουτα λαχανικα και υδατανθρακες με εναν πολυτελη τροπο σερβιρισματος και μαγειρεματος.Παρεα με γονεις και αδερφη,την κολλητη μου και την φαμιλια της σε μια αδεια πλατεια

ακυρο για την πλατεια.στο σπιτι στο χωριο αν εχω κανει και δικη μου οικογενεια μαζι.Το σπιτι μου αυτο ειναι διπλα στο μονοπατι για το βουνο.Μες το πρασινο αλλο πραμα:clapup::clapup::clapup::clapup:

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Βλα

New member

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Θα ήταν τόσο μεγάλο που θα πέθενα από το φαγητό!!

Cosa Nostra

New member

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Μαλλον το συγκεκριμενο ερωτημα ενδιαφερει αυτους που θέλουν να γινουν CEF πιο πολυ εκπαιδευτικό χαρακτηρα εχει,
να φωναξουμε τον Σκαρμουτσο να του κανουν την ερωτηση :whistle:

coyote

New member

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

:rant:

RiSe

New member

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ποιο θα ήταν το τελευταίο σου γεύμα; Σε ποια τοποθεσία; Η απάντηση στην ερώτηση αυτή ρίχνει φως στην ψυχή κάποιου
Μια σπανακοτυρόπιτα από τα χέρια της Μαρίας στον φούρνο της γειτονιάς μου, να την δαγκάνω με μανία καρφωμένος στο βαθύ...ντεκολτέ της! :hypno:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...