Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Ωραια, θα παρηγγελνα τον πιο ακριβο αστακό, ενα πανάκριβο κρασί και συνέχεια με Waguy A5 και Hibiki Whiskey

Θα με σκοτωσουν που θα με σκοτωσουν, να τους χρεωσω ως τ αυτια πριν φύγω.
Οι αυτοκράτορες δεν έχουν υπηρέτες 🤔
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,046 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,898 μηνύματα.
Μακαρόνια νούμερο 10
με τόνο rio mare σε λαδάκι

🤤
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,046 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πινω 2 η 3 τενεκεδακια 330 μλ την ημερα, τι θα μου κανει τουτο
Δεν ξερω, εγω οποτε πινω zero συγκεκριμενα, έχω θέμα. Πρόσεχε μην πινεις πολλή κοκακολα καθε μερα. Ακομα και τις λαιτ δεν τις εμπιστευομαι.

Δεν θελω να δυσφημίσω την εταιρια προς Θεου, προσωπικη αποψη για το προιον λεω. Δεν ειναι υγιεινα αυτα ρε φιλαράκο.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
δύο πίτσες Pizza Hut Supreme Deep Dish, 2 κιλά τυρί παρμεζάνα και 10 φλιτζάνια ranch, 230 γραμμάρια τυρί χαλαπενιο νατσο, 100 γραμμάρια χαλαπενιο σε φέτες, 1,2 λίτρο Cherry Coke, 2 μεγάλα μιλκσεικ φράουλας, ένα λίτρο παγωτο φραουλα καιμια οικογενειακη συσκευασια Ντοριτος
Ουαου πολύ συγκεκριμένο
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,278 μηνύματα.
κι αν είχα να διαλέξω και γλυκό-αν και δεν τρελαίνομαι για γλυκά γενικά-θα ήταν cheesecake
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Ωραια, θα παρηγγελνα τον πιο ακριβο αστακό, ενα πανάκριβο κρασί και συνέχεια με Wagyu A5 και Suntory Hibiki Whiskey

Θα με σκοτωσουν που θα με σκοτωσουν, να τους χρεωσω ως τ αυτια πριν φύγω.
Μα θA σκεφτόσουν την εκδίκηση κ το τι θα,κανείς στους άλλους,..κ όχι πως,θα περάσεις τις τελευταίες σου ώρες..Αυτό θα,σου έδινε ευχαρίστηση αλήθεια?
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.
Εναλλακτικά, ενα μπολ φακες και ενα ολοκληρο λιτρο κοκα κολα ζερο
Καλύτερα να σκάσεις από το φαϊ τότε. Άκου φακές τελευταίο γεύμα... :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα θA σκεφτόσουν την εκδίκηση κ το τι θα,κανείς στους άλλους,..κ όχι πως,θα περάσεις τις τελευταίες σου ώρες..Αυτό θα,σου έδινε ευχαρίστηση αλήθεια?
Ναι, αφού θα τον σκότωναν. Λογικό είναι
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,046 μηνύματα.
Καλύτερα να σκάσεις από το φαϊ τότε. Άκου φακές τελευταίο γεύμα... :laugh:
Oι φακες ειναι ΤΟ ΠΙΟ UNDERRATED φαΐ στον κόσμο. Τις αγαπώ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, πραγματικά αν μπορούσα κάθε μερα θα τις έτρωγα. Θυμάμαι στο δημοτικό καθε παρασκευή που μας δίνανε μικρά πλαστικα μπωλ φαγητου, και τυχαινε εκεινη τη θεια μερα να ειναι φακές, και πήγαινα ΠΑΝΤΟΤΕ με 2 σακούλες και γυρνούσα με γεμάτες τις σακούλες γιατι ολοι οι άλλοι τις συχαίνονταν και την εβγαζα φίνα το σαββατοκύριακο, δηλαδή ΑΝΕΤΑ θα ετρωγα για το υπολοιπο της ζωης μου φακες
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.
Oι φακες ειναι ΤΟ ΠΙΟ UNDERRATED φαΐ στον κόσμο. Τις αγαπώ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, πραγματικά αν μπορούσα κάθε μερα θα τις έτρωγα. Θυμάμαι στο δημοτικό καθε παρασκευή που μας δίνανε μικρά πλαστικα μπωλ φαγητου, και τυχαινε εκεινη τη θεια μερα να ειναι φακές, και πήγαινα ΠΑΝΤΟΤΕ με 2 σακούλες και γυρνούσα με γεμάτες τις σακούλες γιατι ολοι οι άλλοι τις συχαίνονταν και την εβγαζα φίνα το σαββατοκύριακο, δηλαδή ΑΝΕΤΑ θα ετρωγα για το υπολοιπο της ζωης μου φακες
Εντάξει, δεκτό και μη κατακριτέο. Αφού είναι στα γούστα σου, με γεια σου με χαρά σου.
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμ… αφού δεν θα με ενδιέφερε το θερμιδικό πλεόνασμα μετά θανατον υποθέτω θα έκανα ένα γενναιόδωρο μουκμπανγκ.


Ναι, αυτό ακριβώς.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Oι φακες ειναι ΤΟ ΠΙΟ UNDERRATED φαΐ στον κόσμο. Τις αγαπώ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, πραγματικά αν μπορούσα κάθε μερα θα τις έτρωγα. Θυμάμαι στο δημοτικό καθε παρασκευή που μας δίνανε μικρά πλαστικα μπωλ φαγητου, και τυχαινε εκεινη τη θεια μερα να ειναι φακές, και πήγαινα ΠΑΝΤΟΤΕ με 2 σακούλες και γυρνούσα με γεμάτες τις σακούλες γιατι ολοι οι άλλοι τις συχαίνονταν και την εβγαζα φίνα το σαββατοκύριακο, δηλαδή ΑΝΕΤΑ θα ετρωγα για το υπολοιπο της ζωης μου φακες
Δοκίμασε ινδικη συνταγή: φακές κόκκινες dahl με κρέμα καρύδας και πολλά μπαχαρικά .. Σλουρπ
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Χμ εγώ θα πήγαινα σινεμά με τον σύντροφο μου ,θα χλαπακιαζαμε 2 μεγάλες πίτσες,Ελληνικές pizza hut , με Φιλαδέλφεια στις άκρες, πατάτες φρέσκιες τηγανητές, κ ζελεδακια tropical τύπου gummy bears

Θα πίναμε μαργαρίτες κ θα πλακωνόμασταν στα φιλιά μέχρι να χορτασουμε, ανάμεσα στα χαχανητα κ τα σχόλια της ταινίας θα ειχα τα ποδια μου πανω στα δικά του να με αγγιζει ολη την ωρα κι εγω τα χερια του ..
,..θα ήταν καλή ταινία όχι μάπα... θα μας άρεσε πολύ..

Τύπου ματριξ τόσο ωραία..

Κ μετά θα ειμασταν με τα παιδακια μου στην θάλασσα θα,κάναμε Beach party με δαδες , βουτιές στην ζέστη θάλασσα, αγκαλιές άπειρες, γέλια πολλά, μια φωτιά καθώς θα βραδιάζε μουσική..
Θα υπηρχε γαριδομακαροναδα , χωριάτικη, καρμπονάρα, ψαράκι ισως , λεμονάδα κ άλλες μαργαρίτες να γίνουμε ντιρλα τι έτσι νηφάλια δεν έφευγα..
Φέτα με μέλι κ σουσάμι ψητή.. καρπούζι..
Τζιζκεικ , προφιτερολ , παγωτά

Κ τσουπ θα πηγαίναμε σε ένα δάσος ντυμένοι καλά να μην κρυώνουμε όλοι μαζί, με μια φωτιά κ γύρω μας τα δέντρα να τα μυρίζουμε... στην φωτιά θα ψηναμε λουκάνικα, κ καυτες πατάτες σε,αλουμινοχαρτο .. θα λέγαμε πόσο όμορφα περάσαμε την μέρα μαζί κ πόσο αγαπιόμαστε

Κ τσουπ θα βρισκόμασταν σε ένα υπερρρροχο σαλέ με χιόνια απ έξω να χιονίζει με τεράστιες τζαμαρίες, πολύ ζέστη στο σπίτι , θα πίναμε ζεστό κακάο με καπουτσίνο , με σαντιγί κ μπειλις κ μια μπάλα παγωτό κ σιρόπι..

Ένα Μπράουνις κ άλλο ένα τσιζκεικ ..
Ένα ποτήρι σαμπάνιας, κ πριν πεθάνω θα ήθελα μια δυνατή αγκαλιά από όλους φιλιά στα μαγουλα ,θα αγκάλιαζα τα προσωπάκια τους κ θα τα,γλυκό φιλούσα , θα τα χαϊδεύα στα μαλλάκια τους κ ένα γλωσσοφιλο από τον άνθρωπο μου..ένα χαμόγελο, κ θα του έδινα ένα φιλάκι τρυφερό στην μυτούλα του .κ θα εξαφανίζομουν στο σύμπαν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Μα θA σκεφτόσουν την εκδίκηση κ το τι θα,κανείς στους άλλους,..κ όχι πως,θα περάσεις τις τελευταίες σου ώρες..Αυτό θα,σου έδινε ευχαρίστηση αλήθεια?
Μια υποθετικη ερωτηση ειναι ψυχη μου. Δε θα θανατωθω όντως.

Σκέψου το ως εξης:

Θερμίδες δε θα πάρω
Να τα κανω επανω μου δε θα προλάβω, όσα κι αν φαω, ή δε θα χει και σημασία
Πιθανότατα θα θεωρησω οτι εχω κατηγορηθει αδικα οποτε ναι θα θελω να χρεωσω το κράτος οσα περισσοτερα μπορώ

Επίσης θα ειναι γευμα ΕΝΤΟΣ φυλακής. Δε θα μπορεις να μου φερεις πχ παστίτσιο δικό σου να φαω.


Και η @kioullgg το παιξε ωραια, με μουκμπάνγκ, εξαιρετικη ιδέα. Και αυτο θα έκανα ανετα.
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 455 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά δύο διπιτα γύρο χοιρινό απ' όλα θα έτρωγα κ θα έπινα μια κόκα κόλα μονολιτρη και για γλυκό ένα Μπανοφι. Όλα αυτά στη καρακαναπεδαρα μου ολομόναχος για να μη με λένε βόδι έτσι όπως τρωω. Ωραίο ακούγεται.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Μια υποθετικη ερωτηση ειναι ψυχη μου. Δε θα θανατωθω όντως.

Σκέψου το ως εξης:

Θερμίδες δε θα πάρω
Να τα κανω επανω μου δε θα προλάβω, όσα κι αν φαω, ή δε θα χει και σημασία
Πιθανότατα θα θεωρησω οτι εχω κατηγορηθει αδικα οποτε ναι θα θελω να χρεωσω το κράτος οσα περισσοτερα μπορώ

Επίσης θα ειναι γευμα ΕΝΤΟΣ φυλακής. Δε θα μπορεις να μου φερεις πχ παστίτσιο δικό σου να φαω.


Και η @kioullgg το παιξε ωραια, με μουκμπάνγκ, εξαιρετικη ιδέα. Και αυτο θα έκανα ανετα.
Αφού ματιά μου δεν έχει κανόνες κ περιορισμούς αυτή η ιδέα.. γιατί να βάλεις από μόνος σου , αν δεν είχε κανέναν λογικο περιορισμό ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ ρε παιδιά δύο διπιτα γύρο χοιρινό απ' όλα θα έτρωγα κ θα έπινα μια κόκα κόλα μονολιτρη και για γλυκό ένα Μπανοφι. Όλα αυτά στη καρακαναπεδαρα μου ολομόναχος για να μη με λένε βόδι έτσι όπως τρωω. Ωραίο ακούγεται.
Γιατί μόνος? Δεν νιώθεις με κανέναν κοντά?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Αφού ματιά μου δεν έχει κανόνες κ περιορισμούς αυτή η ιδέα.. γιατί να βάλεις από μόνος σου , αν δεν είχε κανέναν λογικο περιορισμό ?
Ενταξει υποτιθεται οτι δε μπορεις να κανεις ανθρωποφαγία πχ.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top