Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 455 μηνύματα.
Αφού ματιά μου δεν έχει κανόνες κ περιορισμούς αυτή η ιδέα.. γιατί να βάλεις από μόνος σου , αν δεν είχε κανέναν λογικο περιορισμό ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γιατί μόνος? Δεν νιώθεις με κανέναν κοντά?
[/QUOTE]
Ε νταξει εκτός από τους γονείς μου κ την αδερφή μ ξερωγω ίσως μια φίλη μ(παίζεται αυτό αλλά αυτό είναι άλλο κεφάλαιο) που είμαστε σχετικά κοντα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Θα ήθελες να φας άνθρωπο? Τύπου last cannibal meal ?
Το σκέφτηκα αυτο πριν που ειπε η @rafaela11 αν εχω υπηρετες. Οχι γιατι ειμαι Ορθόδοξος και θα παω στην Κόλαση αν φαω ανθρωπο. Ηθικα με την επιθυμία μου θα φταιω εγω που θα πεθανει για να τον φάω, οπότε όχι θα μεινω σε βρωσιμα γευματα.

Και εκει καλο ειναι να παιξεις το κολπο με τους μεγαλους μπουφεδες all you can eat που αποφευγεις τους υδατανθρακες, ψωμιά, σφολιάτες κλπ και πας κατευθειαν στο τελος στα ακριβα ψαρικα και κρέατα.

Ε το ιδιο σκεπτικο εχω κι εδω.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Καλύτερα να σκάσεις από το φαϊ τότε. Άκου φακές τελευταίο γεύμα... :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι, αφού θα τον σκότωναν. Λογικό είναι
Εγώ το είχα,στο μυαλό μου τύπου είμαστε μελοθανατοι γιατί ειμαστε ένοχοι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το σκέφτηκα αυτο πριν που ειπε η @rafaela11 αν εχω υπηρετες. Οχι γιατι ειμαι Ορθόδοξος και θα παω στην Κόλαση αν φαω ανθρωπο. Ηθικα με την επιθυμία μου θα φταιω εγω που θα πεθανει για να τον φάω, οπότε όχι θα μεινω σε βρωσιμα γευματα.

Και εκει καλο ειναι να παιξεις το κολπο με τους μεγαλους μπουφεδες all you can eat που αποφευγεις τους υδατανθρακες, ψωμιά, σφολιάτες κλπ και πας κατευθειαν στο τελος στα ακριβα ψαρικα και κρέατα.

Ε το ιδιο σκεπτικο εχω κι εδω.
Ο μονος λόγος που δεν θα ήθελες να φας κάποιον είναι η θρησκεία?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εγώ το είχα,στο μυαλό μου τύπου είμαστε μελοθανατοι γιατί ειμαστε ένοχοι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ο μονος λόγος που δεν θα ήθελες να φας κάποιον είναι η θρησκεία?
Ναι αμα δεν υπηρχε ο φόβος της Κόλασης και του Νόμου, θα ειχα κάνει πάρα πολλά. Κάθε μερα θα έκλεβα τα πάντα πχ. ή οτιδηποτε άλλο.

Αλλά μη βγουμε εκτος θεματος.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Εμένα πάλι αν ήταν οι τελευταίες μου ώρες πάνω στη γη το τελευταίο που θα με ενδιέφερε θα ήταν το φαΐ.
Θα πήγαινα να αγοράσω ένα συλλεκτικό Cabernet Sauvignon και θα έπινα συνοδεία χορού μέχρι τέλους
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Έχεις δίκιο κ ένα beachομπαρο θα ήταν ωραίο
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.
Εγώ το είχα,στο μυαλό μου τύπου είμαστε μελοθανατοι γιατί ειμαστε ένοχοι
Αν το πάρεις έτσι είναι ακόμη χειρότερα, γιατί η εκδικητική σου φύση θα βγει ακόμη πιο αβίαστα. Αλλά ας μη βγαίνουμε εκτός θέματος.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Αρνί στη σούβλα ξεροψημενο να τρώω τις πετσουλες μαζί με πατάτες τηγανητές και τζατζίκι, διαφορετικά γουρουνοπουλα ξεροψημενη με τα ίδια συνοδευτικά. Από ποτό 2-3 μπουκάλια κρασί κόκκινο να μεθύσω να μην καταλάβω τίποτα.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top