Πολεμικές τέχνες

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Κι εγώ έπαιζα handball 2 χρόνια στον ΠΓΣ ώσπου με πρόδωσαν τα γονατά μου και το γύρισα στο πινκ πονκ.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Κι εγώ έπαιζα handball 2 χρόνια στον ΠΓΣ ώσπου με πρόδωσαν τα γονατά μου και το γύρισα στο πινκ πονκ.. :p

Και ακριβώς τι δουλειά έχει αυτο με τις πολεμικές τέχνες? :wacko:

Βγήκες μόνος σου off-topic να αυτομαστηγωθείς !!! :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
handball έπαιζα στον ο.φ.ν.ι (όμιλος φιλάθλων νέας ιωνίας, η ονομασία είναι παραπλανητική, κανένας δεν πάταγε στους αγώνες μας :P), έχω σταματήσει εδώ και 4 χρόνια περίπου. πρόλαβα δύο χρονιές στο αντρικό αλλά οι καλύτερες μου αναμνήσεις είναι από την κατασκήνωση της πεντέλης όπου και γινόταν η τελική φάση στις μικρές ηλικίες. για πείτε κι εσείς :). emufear σε παίζω ένα πιγκπογκάκι ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
θα το ξανα  δοκιμασω γιατί δεν είμαι σίγουρος αν το έχω δοκιμασει με αυτα τα λέξη κλειδία

Ας πώ μια χαζη ιδέα.....
Μήπως να μην ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνουν στο έργο και να ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνει ο Wesley Snipes που είναι ο blade?  :bleh: :bleh: :bleh:


Απόσπασμα βιογραφία του :
Practices Capoeira, Brazilian martial arts.

Πρέπει να είναι αυτό με τον χορό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ας πώ μια χαζη ιδέα.....
Μήπως να μην ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνουν στο έργο και να ψάχνατε τι πολεμική τέχνη κάνει ο Wesley Snipes που είναι ο blade?  :bleh: :bleh: :bleh:


Απόσπασμα βιογραφία του :
Practices Capoeira, Brazilian martial arts.

Πρέπει να είναι αυτό με τον χορό
thanks....
κάθολου χάζη η ιδεά σου ,βρήκα αρκέτες πληροφορίες αλλά όχι τόσο ενδιαφέρουσες όσο της περίμενα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
exposed_Bone αν θες μπορείς να ψάξεις στο altavista.com
yahoo.com
και ίσος βρεις περισσότερες πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ασχολουμε με το να πλακωνομαι με αλβανακια και βουλγαρακια στο σχολειο στα αληθεια και με τον krono στο σπιτι του η σπιτι μου για πλακα :P

Αλλα ολα κιολα, ο kronos ειναι πραγματικος φιλος, ξερετε ποσα μπουκετα εχει χωσει σε βουλγαρακια και αλβανακια ο φιλος σας για να μην της φαω εγω; Καλο ειναι να εχει φιλο 1 χρονο μεγαλυτερο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Τώρα θα έλεγα τίποτα αλλά θα μου πούνε πάλι ότι προσβάλλω μέλη του forum... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Τώρα θα έλεγα τίποτα αλλά θα μου πούνε πάλι ότι προσβάλλω μέλη του forum... :mad:

Γιατι; Τι ειπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
Ασχολουμε με το να πλακωνομαι με αλβανακια και βουλγαρακια στο σχολειο στα αληθεια και με τον krono στο σπιτι του η σπιτι μου για πλακα :P

Αλλα ολα κιολα, ο kronos ειναι πραγματικος φιλος, ξερετε ποσα μπουκετα εχει χωσει σε βουλγαρακια και αλβανακια ο φιλος σας για να μην της φαω εγω; Καλο ειναι να εχει φιλο 1 χρονο μεγαλυτερο... :P
Εντάξει δεν λέω αλλά δεν είναι τέχνη το απλό μπουκέτο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εντάξει δεν λέω αλλά δεν είναι τέχνη το απλό μπουκέτο ;)
Προφανώς άμα έχει στόχο αλβανάκια και βουλγαράκια είναι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Προφανώς άμα έχει στόχο αλβανάκια και βουλγαράκια είναι...:/:
Δεν το συνεχίσω μιας και θα καταντήσει Ρατσιστές vs μη ρατσιστές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ειναι θεμα ρατσισμου, αυτα ειναι που προκαλουν τους τσακομους, και εγω δεν εχω χωσει και τοσες μπουνιες οσες λεει ο Καΐμακτσαλαν, τον εσωσα 3-4 φορες, αυτο ειναι ολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ έχω από 5 χρονών εκπαιδευτεί στην αρχαία ΤΕΧΝΗ του Ninjitsu Art Of Decoy, που εξαφανίζεσαι και δε σε βλέπει ο κόσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
top! ας συνεχίσουμε εδώ την κουβέντα μας embrance και Panos... Εμένα πάντως με βοηθάει να κοντρολάρω τα νεύρα μου το kickboxing και να ειμαι σε πιο high ψυχολογικη διάθεση (οσο δεν παρεμβαινουν οι αστάθμητοι παράγοντες) Απ την αλλη πάλι ο δάσκαλος μου πρέπει να ήταν κάποτε ντροπαλο ατομο. Τον ξέρω κι εκτος μαθήματος και έιναι χαμηλών τόνων ανθρωπος. Ισως έχει δίκαιο η κακή επιρροή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ειδες τι παθαινει κανεις οταν δεν ακουει τους γονεις του!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
modele! :lol: ειδικα για το συγκεκριμένο θέμα αχ! ξυνεις πληγές! Αχ! Αν ειχα ακούσει τους γονείς μου και δεν είχα ξεκινησει πολεμικές τέχνες δεν θα είχα ερωτοχτυπηθεί και... με... ΑΥΤΟΝ! αχ αχ αχ! και παλι αααααχχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ναι. Το Maui thai εχει ενδιαφερον. Αφου σου αρέσει τόσο πολύ να κάνεις αυτό που γουστάρεις. Να το κυνηγήσεις. Κι ο αδελφός του δασκάλου μου πάντως απ' οσον ξέρω τώρα βρίσκεται στην Κινα κι εκπεδεύεται εκει στις πολεμικές τεχνες. Εχει μια κίνηση αυτο το παιδί απιστευτη. Θέλει να πάει για κασκαντερ νομίζω.

Πάντως εμείς είμαστε αρχάριοι εκει οποτε δεν μπορουμε να κανουμε προχωρημενα κολπα. λολ! Μου αρέσουν πολύ οι πολεμικές τέχνες ομως επειδή ξεκίνησα ηδη μεγαλη ( ειμαι 25 χρονων) δεν ξέρω ποσο θα μπορέσω να προχωρήσω σε αυτο το αθλημα! Το γουστάρω πολυ όμως και θέλω να το συνεχίσω.

Πάντως δοξα το Θεο είμαι καλη στα λόγια εγω! χαχ! Και ειλικρινά ευχομαι να μη μου χρειαστεί να εξασκησω αυτα που μαθαίνω εκέι εξω! Αλλα για καλο και για κακο πρέπει να γνωριζουμε τετοια πράγματα! Γιατι αν μας την πέσει κανα περίεργο τυπάκι που δεν πέρνει απο λόγια τι κάνουμε τοτε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anemos75

Νεοφερμένος

Ο Anemos75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αυτό που μου αρέσει από της πολεμικές τέχνες , αν και δεν είμαι σίγουρος αν είναι πολεμική τέχνη είναι η ξηφομαχία :)

Η ξιφομαχία μπορεί να αποτελεί κομμάτι μίας ΠΤ. Από μόνη της ωστόσο δεν χαρακτηρίζεται έτσι, τουλάχιστον επίσημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Στο παρελθον ειχα ασχοληθει με το καρατε και ειχα φτασει μεχρι μπλε ζωνη.Θυμαμαι αρκετα ακομη.Βασικα οι πολεμικες τεχνες ειναι απαραιτητες ειδικα το καρατε που ειναι ενα αθλημα αυτοαμυνας.Μαθαινεις αρκετα και... να σας πω την αληθεια το τι ξυλο ειχα φαει στο καρατε δεν λεγεται.Ειχα ενα προπονητη που τηρουσε τους κανονες πειθαρχιας ηταν του στυλ:Μιλας?50 πους απς/Δεν τα εκανες? 20 κοιλιακους.
Θυμαμαι επισης οταν με διαλεγε απο το πληθος για να δειξει την ασκηση.Με χτυπουσε κανονικα σχεδον και οταν εκανα πισω τα επερνε στο κρανιο με φωναζε και με εβαζε για πους απς.Ουσιαστικα ηθελε να μας κανει να μην φοβομαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top