Πορνό και Σχέση

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδιά είστε τελείως αλλού.
Μιλάω ελληνικά. Δεν είπα οτι συμφωνω με τη γνώμη του Νικου πάνω στο θέμα και διαφωνώ με τη δική σας. Δεν εχω πει την προσωπική μου αποψη. Καλά μέχρι εδώ;

Συνεχίζω τωρα. Απλα συμφώνησα στο οτι έχετε μπερδευτεί. Δεν καταλαβαίνετε τι σας λεει, γνώμη μου πάντα.

Αμα ρίχνετε και μια δεύτερη ανάγνωση θα είναι ολα πιο καλά για όλους μας.
μα πως καταλαβες και επιμενεις οτι μπερδευτηκαμε αυτο σε ξαναρωταω οταν εγω θεωρω οτι οτι απαντησα ηταν η δικη μου θεση και μαλιστα δεν μπερδευτηκα και καθολου.
Αυτο προσπαθω να σου πω.Δεν νιωθω οτι μπερδευτηκα επομενως εσυ πως το εξαγεις αυτο?
Μηπως τελικα μπερδευτηκε ο Νικος?
Δεν ξερω.
Δεν κανω κριτικη.
Πως λες οτι καποιος μπερδευτηκε οταν εκεινος θεωρει οτι ηταν μεσα στα διδομενα πλαισια της ερωτησης και μαλιστα προσπαθησε να ειναι και οσο γινεται περιγραφικος?

Αν μπερδευεσαι ή κατι σε μπερδευει το συζητας το ξεδιαλυνεις,δεν ειναι απαντηση σε εναν διαλογο ετσι,μπερδεψατε τα μπουτια σας και φευγεις.
Που τα μπερδεψαμε ρε φιλε?
Επειδη διαφωνεις με τα οσα λεμε παει να πει οτι εμεις ειμαστε οι μπερδεμενοι?

Δεν τσακωνομαι μη με παρερμηνευσεις προσπαθω να καταλαβω το σκεπτικο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
μα πως καταλαβες και επιμενεις οτι μπερδευτηκαμε αυτο σε ξαναρωταω οταν εγω θεωρω οτι οτι απαντησα ηταν η δικη μου θεση και μαλιστα δεν μπερδευτηκα και καθολου.
Αυτο προσπαθω να σου πω.Δεν νιωθω οτι μπερδευτηκα επομενως εσυ πως το εξαγεις αυτο?
Μηπως τελικα μπερδευτηκε ο Νικος?
Δεν ξερω.
Δεν κανω κριτικη.
Πως λες οτι καποιος μπερδευτηκε οταν εκεινος θεωρει οτι ηταν μεσα στα διδομενα πλαισια της ερωτησης και μαλιστα προσπαθησε να ειναι και οσο γινεται περιγραφικος?

Αν μπερδευεσαι ή κατι σε μπερδευει το συζητας το ξεδιαλυνεις,δεν ειναι απαντηση σε εναν διαλογο ετσι,μπερδεψατε τα μπουτια σας και φευγεις.
Που τα μπερδεψαμε ρε φιλε?
Επειδη διαφωνεις με τα οσα λεμε παει να πει οτι εμεις ειμαστε οι μπερδεμενοι?

Δεν τσακωνομαι μη με παρερμηνευσεις προσπαθω να καταλαβω το σκεπτικο.
Δηλαδή θες να αρχίσω να σου παραθέτω τα χωρία που με οδήγησαν σε αυτό το συμπέρασμα;
Πολύ δουλειά για το τίποτα.

Είναι η γνώμη μου, εχω επιχειρήματα και τεκμήρια, αλλα όχι την ενέργεια και τη διάθεση για να την αποδείξω. Το μόνο που θα πω είναι πως αμα κάνετε μια δεύτερη ανάγνωση των μηνυμάτων σας κατά πάσα πιθανότητα θα δείτε το ίδιο με μένα.

Και όσον αφορά οτι ο Νίκος αποχώρησε από τη συζήτηση τι θες να πω; Δεν ταυτίζομαι, εγω ποτέ δε θα το εκανα.
Αλλα το εκανε, τι να κάνω, δε μου πέφτει λόγος.

Και ξέρω οτι δεν τσακωνόμαστε :D
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δηλαδή θες να αρχίσω να σου παραθέτω τα χωρία που με οδήγησαν σε αυτό το συμπέρασμα;
Πολύ δουλειά για το τίποτα.

Είναι η γνώμη μου, εχω επιχειρήματα και τεκμήρια, αλλα όχι την ενέργεια και τη διάθεση για να την αποδείξω. Το μόνο που θα πω είναι πως αμα κάνετε μια δεύτερη ανάγνωση των μηνυμάτων σας κατά πάσα πιθανότητα θα δείτε το ίδιο με μένα.

Και όσον αφορά οτι ο Νίκος αποχώρησε από τη συζήτηση τι θες να πω; Δεν ταυτίζομαι, εγω ποτέ δε θα το εκανα.
Αλλα το εκανε, τι να κάνω, δε μου πέφτει λόγος.

Και ξέρω οτι δεν τσακωνόμαστε :D
ενταξει συμφωνω στο οτι μας βλεπεις να μπερδευτηκαμε,εγω ομως δεν θεωρω οτι μπερδευτηκα.
Πιστευω ημουν σαφης στις απαντησεις μου.
Και αν καπου θεωρει ο Νικος ή οποιοσδηποτε οτι μπερδευτηκε εδω ειμαι να ρωτησει και να απαντησω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Επειδή έκανες λάθος τώρα θα αλλάξεις την κουβέντα;

Μπήκα διάβασα τι γράφετε και είπα αυτό που ειπα, δε νομίζω οτι ήμουν κάπου λάθος.
Δε γράφει κάπου πες την προσωπική σου γνώμη πριν σχολιάσεις το οτιδήποτε.

Και εγώ σου λέω. Περίμενε λίγα χρόνια να ζήσεις σχέσεις σοβαρές και να δεις όταν ερωτευτείς κ είσαι σε μια σχέση τι θα σου τυχει κ πως θα το διαχειριστείς κ μετα μπορείς να πεις τι είναι λάθος και σωστό. Ουτε εγώ λέω κάτι παραλογο τη γνώμη μου λέω.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά είστε τελείως αλλού.
Μιλάω ελληνικά. Δεν είπα οτι συμφωνω με τη γνώμη του Νικου πάνω στο θέμα και διαφωνώ με τη δική σας. Δεν εχω πει την προσωπική μου αποψη. Καλά μέχρι εδώ;

Συνεχίζω τωρα. Απλα συμφώνησα στο οτι έχετε μπερδευτεί. Δεν καταλαβαίνετε τι σας λεει, γνώμη μου πάντα.

Αμα ρίχνετε και μια δεύτερη ανάγνωση θα είναι ολα πιο καλά για όλους μας.
Είναι από τις λίγες φορές που διαβάζω ένα τόσο ιδιατερο θέμα και συμφωνώ και με τον Νίκο @Nick890 και με εσένα όχι για το κάθε αυτου θεμα,εφόσον μιλάμε για κάτι τόσο προσωπικό και δεν υπάρχει κανένας λόγος δημοσιοποιησης τέτοιον πτυχών που αφορούν καθαρά δύο ανθρώπους ,αλλά για το πως προσεγγίζεται δημόσια πλέον από "παιδιά" ..

Το θέμα δεν είναι αν κάποιος θέλει η εχει ανάγκη για βοηθητικούς ρόλους να βλέπει κάτι το οποίο τον διεγείρει, το θέμα είναι κατά πόσο αυτό μπορεί να γίνει σεβαστό από καποιους που δεν θέλουν να βλέπουν κάτι τέτοιο εφόσον το αντιλαμβανονται σαν απιστία ...

Απιστία μπορεί να θεωρείται και να βλέπω ένα ωραίο άνθρωπο στον δρόμο και να το φαντασιωνομαι για να μπορέσω να λειτουργησω μετέπειτα με τ@ν σύντροφο μου.

Αυτά και :bye2:γιατί το θέμα πραγματικά για ακόμα μια φορά έχει καταντήσει πολυ "δεύτερο" και χάνει την ουσία του για το πως ένας άνθρωπος λαμβάνει την έννοια της ηθικολογίας ή της απιστίας εφόσον δεν υπάρχει μέτρο σε κάτι τέτοιο..
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Και εγώ σου λέω. Περίμενε λίγα χρόνια να ζήσεις σχέσεις σοβαρές και να δεις όταν ερωτευτείς κ είσαι σε μια σχέση τι θα σου τυχει κ πως θα το διαχειριστείς κ μετα μπορείς να πεις τι είναι λάθος και σωστό. Ουτε εγώ λέω κάτι παραλογο τη γνώμη μου λέω.
Για αυτήν την απάντηση χρειάζεται το reaction facepalm :laugh:

Αν απλά διάβαζες τι έγραψα δε θα έλεγες όλα αυτά τα άσχετα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Για αυτήν την απάντηση χρειάζεται το reaction facepalm :laugh:

Αν απλά διάβαζες τι έγραψα δε θα έλεγες όλα αυτά τα άσχετα.

Μα δεν γράφεις τίποτα ουσιώδες αυτό είναι το θέμα. Απλά λίγο τρολινκ για να εκνευριστουν οι συμμετέχοντες. Άλλωστε αμα επαιρνες κ το θέμα στα σοβαρά θα εγραφες κ τη προσωπικη σου γνώμη.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδια απαντησαμε σε ενα θεμα ετσι?
Οτι θεωρουσε ο καθενας.
Τα παλαμακια και τα γιουχαισματα δεν οδηγουν καπου.Πιο πολυ μπερδευουν.Και δεν σας κανουν ανωτερους.
Μη δειχνετε με το δαχτυλο.
Απλα τα πραγματα.
Αν δε θες να απαντησεις καπου δε σου επιβαλλει καποιος να το κανεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Παιδια απαντησαμε σε ενα θεμα ετσι?
Οτι θεωρουσε ο καθενας.
Τα παλαμακια και τα γιουχαισματα δεν οδηγουν καπου.Πιο πολυ μπερδευουν.

Βάζεις να δεις μια τσόντα κ άρα είναι απιστια... Καλώς ήρθατε στην νεολαία της εκκλησίας, ζητώ ο σεξουαλικος μεσαιωνας.

Νταξει αφου το λέει η Πακ που έχει χρόνια εμπειρίας από σχέσεις κ έχει δει στη πραξη τι της αρέσει και τι όχι παω πασο. Εμείς έχουμε λάθος και μπήκε να μας διορθώσει.

Οκ.

Μετά φταίει ο Ντεβιλ. Εγώ είδες σήμερα δεν πειραξα κανέναν.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βάζεις να δεις μια τσόντα κ άρα είναι απιστια... Καλώς ήρθατε στην νεολαία της εκκλησίας, ζητώ ο σεξουαλικος μεσαιωνας.

Νταξει αφου το λέει η Πακ που έχει χρόνια εμπειρίας από σχέσεις κ έχει δει στη πραξη τι της αρέσει και τι όχι παω πασο. Εμείς έχουμε λάθος και μπήκε να μας διορθώσει.

Οκ.
ας εχει οποια γνωμη θελει και η πακ και ο νικος και ολοι εγω δεν μενω εκει.
Μενω στην επιμονη τους οτι εγω εσυ και δεν ξερω ποιος αλλος εχουμε μπερδευτει ενω αυτοι ειναι στο σωστο δρομο και σκεψη.
Δειξε μου που κανω λαθος λοιπον.
Μα σε ολα τα θεματα επομενο ειναι θα διαφωνησεις θα συμφωνησεις ειναι αναμενομενο αυτο,το εσεις δεν καταλαβαινετε και εχετε μπερδευτει δεν βοηθαει εσενα πρωτα απολα.
Δειξε μας λοιπον που μπερδευτηκαμε και θα σου πω και μπραβο.
Δεν το λεω σε σενα γενικα το λεω.
Και οπως σε ολα τα θεματα παντα θα υπαρχει η γνωμη σου και η γνωμη του αλλου που μπορει να ειναι εκ διαμετρου αντιθετη ε τι να κανουμε?

Ειναι στραβος ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε? :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
ας εχει οποια γνωμη θελει και η πακ και ο νικος και ολοι εγω δεν μενω εκει.
Μενω στην επιμονη τους οτι εγω εσυ και δεν ξερω ποιος αλλος εχουμε μπερδευτει ενω αυτοι ειναι στο σωστο δρομο και σκεψη.
Δειξε μου που κανω λαθος λοιπον.
Μα σε ολα τα θεματα επομενο ειναι θα διαφωνησεις θα συμφωνησεις ειναι αναμενομενο αυτο,το εσεις δεν καταλαβαινετε και εχετε μπερδευτει δεν βοηθαει εσενα πρωτα απολα.
Δειξε μας λοιπον που μπερδευτηκαμε και θα σου πω και μπραβο.
Δεν το λεω σε σενα γενικα το λεω.
Και οπως σε ολα τα θεματα παντα θα υπαρχει η γνωμη σου και η γνωμη του αλλου που μπορει να ειναι εκ διαμετρου αντιθετη ε τι να κανουμε?

Ειναι στραβος ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε? :laugh:


Στη τελική να ζήσουν κάποιοι ορισμένα πραγματα κ μετά να έχουν γνώμη. Να δουν και οι ίδιοι πως θα αντιδράσουν και πως θα το διαχειριστουν. Αλλά εγώ πιστευω αυτά τα ποστ γίνονται επίτηδες. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση δηλαδή.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Στη τελική να ζήσουν κάποιοι ορισμένα πραγματα κ μετά να έχουν γνώμη. Να δουν και οι ίδιοι πως θα αντιδράσουν και πως θα το διαχειριστουν. Αλλά εγώ πιστευω αυτά τα ποστ γίνονται επίτηδες. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση δηλαδή.
σωστα και οχι μονο αυτο,το απαντησα κι εδω μετα
ξερεις τι?Βγαινουν τρια ατομα και λενε εχετε μπερδευτει.
Ωραια δειξτε μας το σωστο το δρομο.
Και που ξερετε οτι εχουμε μπερδευτει εφοσον σε ενα θεμα ειναι δυνατον να υπαρχουν πολλες αποψεις και αρα διαφορετικες μεταξυ τους.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
σωστα και οχι μονο αυτο,το απαντησα κι εδω μετα
ξερεις τι?Βγαινουν τρια ατομα και λενε εχετε μπερδευτει.
Ωραια δειξτε μας το σωστο το δρομο.
Και που ξερετε οτι εχουμε μπερδευτει εφοσον σε ενα θεμα ειναι δυνατον να υπαρχουν πολλες αποψεις και αρα διαφορετικες μεταξυ τους.

Επίτηδες για να νευριάσεις κ να φας Μπαν 😁
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Εδω είμαστε εκτός θέματος. Περάστε στην κουβεντούλα αν είστε διατεθειμένοι να διαβάσετε τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ που γραφω.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Νικ= δεν μου αρεσει να βλεπω τσοντες ενω ειμαι σε σχεση ή μου αρεσει καποια γιατι θελω να ειμαι συναισθηματικα δεμενη μαζι της

Υπολοιποι=Εγω δεν εχω θεμα να δει τσοντες γιατι ειναι φυσιολογικο

Νικ=Αρα με την ιδια λογικη μπορεις να την αφηνεις να δεχεται ή να βλεπει η ιδια αλλα ατομα γυμνα ή οτι αλλο θελει(χωρις απαραιτητα να επικοινωνει)

Υπολοιπο=Ε οχι τωρα τα μπερδευεις ....στις τσοντες δεν εχει επικοινωνια ή συναισθηματικη συνδεση

Νικ=Ε αρα μου λες οτι την αφηνεις να δει τσοντες επειδη δεν υπαρχει επικοινωνια με τον ηθοποιο ...αμα υπηρχε δεν θα την αφηνες

Υπολοιποι=Ε δεν ειναι το ιδιο ....εσυ τι πιστευεις θα την αφηνες ?(ενω εχω απαντησει ηδη στο πρωτο και κανω debate σε αυτα που λετε)

Νικ=Εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας

Υπολοιποι= α δεν παει καλα , μας εχει μπερδεψει ,δεν μας απανταει αυτο που τον ρωταμε ,περιμενε οταν μεγλαωσει



Δεν συνεννοούμεθα ......
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Νικ= δεν μου αρεσει να βλεπω τσοντες ενω ειμαι σε σχεση ή μου αρεσει καποια γιατι θελω να ειμαι συναισθηματικα δεμενη μαζι της

Υπολοιποι=Εγω δεν εχω θεμα να δει τσοντες γιατι ειναι φυσιολογικο

Νικ=Αρα με την ιδια λογικη μπορεις να την αφηνεις να δεχεται ή να βλεπει η ιδια αλλα ατομα γυμνα ή οτι αλλο θελω

Υπολοιπο=Ε οχι τωρα τα μπερδευεις ....στις τσοντες δεν εχει επικοινωνια ή συναισθηματικη συνδεση

Νικ=Ε αρα μου λες οτι την αφηνεις να δει τσοντες επειδη δεν υπαρχει επικοινωνια με τον ηθοποιο ...αμα υπηρχε δεν θα την αφηνες

Υπολοιποι=Ε δεν ειναι το ιδιο ....εσυ τι πιστευεις θα την αφηνες ?(ενω εχω απαντησει ηδη στο πρωτο και κανω debate σε αυτα που λετε)

Νικ=Εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας

Υπολοιποι= α δεν παει καλα , μας εχει μπερδεψει ,δεν μας απανταει αυτο που τον ρωταμε ,περιμενε οταν μεγλαωσει



Δεν συνεννοούμεθα ......
Νίκο ασ'το.
Εγω ειπα οτι συμφωνω μαζί σου στο οτι εχουν μπερδευτεί και μου λενε χίλια δυο αλλα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Νικ= δεν μου αρεσει να βλεπω τσοντες ενω ειμαι σε σχεση ή μου αρεσει καποια γιατι θελω να ειμαι συναισθηματικα δεμενη μαζι της

Υπολοιποι=Εγω δεν εχω θεμα να δει τσοντες γιατι ειναι φυσιολογικο

Νικ=Αρα με την ιδια λογικη μπορεις να την αφηνεις να δεχεται ή να βλεπει η ιδια αλλα ατομα γυμνα ή οτι αλλο θελει(χωρις απαραιτητα να επικοινωνει)

Υπολοιπο=Ε οχι τωρα τα μπερδευεις ....στις τσοντες δεν εχει επικοινωνια ή συναισθηματικη συνδεση

Νικ=Ε αρα μου λες οτι την αφηνεις να δει τσοντες επειδη δεν υπαρχει επικοινωνια με τον ηθοποιο ...αμα υπηρχε δεν θα την αφηνες

Υπολοιποι=Ε δεν ειναι το ιδιο ....εσυ τι πιστευεις θα την αφηνες ?(ενω εχω απαντησει ηδη στο πρωτο και κανω debate σε αυτα που λετε)

Νικ=Εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας

Υπολοιποι= α δεν παει καλα , μας εχει μπερδεψει ,δεν μας απανταει αυτο που τον ρωταμε ,περιμενε οταν μεγλαωσει



Δεν συνεννοούμεθα ......
ενταξει Νικο καλη συνεχεια και σε σενα :hello:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ρε φίλε τι να την αφήσω δηλαδή;;;; μπαμπάς της είμαι; και ουτε ο μπαμπάς της θα είχε λόγο βασικά.

Είπα ότι δεν θα με ενοχλούσε η άλλη να βλέπει ερωτικές ταινίες είτε μόνη της είτε μαζί μου. Εντάξει μη καταπιεζεστε δεν είναι καλό δεν είπαμε να πηγαινει η να συνομιλεί κρυφά ερωτικά με άλλους.

Αλλά όχι και ερωτικός μεσαιωνας. Δεν θα βάλουμε να δουμε μια τσόντα να φτιάξουμε ατμόσφαιρα η να παμε σε ξενοδοχείο... Εγώ και σε στριπ παω αν η άλλη είναι ανοιχτόμυαλη αλλά μόνο θα βλέπουμε. Και οι δυο.
 

Silver Queen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (StormBorn) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Το thread είναι αρκετά μακροσκελές για να καταφέρω να το διαβάσω . Θα εκφράσω περιληπτικά μόνο την άποψή μου .

Το πορνό , και μιλώντας για πορνό λογιζω μόνο τις ταινίες ερωτικού περιεχομένου με επαγγελματίες ηθοποιούς , δεν με πειράζει εάν παρακολουθεί τέτοιου είδους ταινίες/σκηνές ο σύντροφός μου.

Παρ όλα αυτά όλα είναι σχετικά .

Πόσο συχνά τις παρακολουθεί? Γιατί εάν γίνεται σε καθημερινή βάση, εγείρονται ερωτήσεις κι ερωτηματικά.

Για ποιο λόγο? Εάν το κάνουμε μαζί στα πλαίσια ερωτικού παιχνιδιού κανένα θέμα. Εάν ο λόγος είναι ότι δεν τον ικανοποιώ επαρκώς, έχουμε πρόβλημα.
Εάν είναι εξαρτημένος , ακόμη χειρότερα.

Εγώ έχω επιγνωση ότι τις παρακολουθεί ή το ανακάλυψα τυχαία ? Εάν νιώθει ότι χρειάζεται να αποκρύπτει το γεγονός αυτό, τότε σίγουρα θα κρύβονται κι άλλα .
Εάν μου το έχει πει κι έχουμε συμφωνήσει και κατανοήσει τους λόγους που νιώθει την επιθυμία αυτή, τότε fine by me.

Τι είδους πορνό παρακολουθεί? Πολύ σημαντικό. Καθώς εάν οι ταινίες πορνό σχετίζονται με extreme καταστάσεις και διαθέσεις, τότε αυτομάτως έχουμε πρόβλημα.

Εννοείται ότι για home made videos , δεν συναινώ καθότι είναι αμφιβόλου προέλευσης και δεν αρέσκομαι στην ιδέα ο σύντροφός μου να βλέπει κοπέλες της διπλανής πόρτας να επιδίδονται σε ερωτικά παιχνίδια .

Κάπου διάβασα για only fans . Η απάντηση είναι όχι. Εκεί πάμε σε πληρωμένο έρωτα .

Γενικά το θέμα είναι περίπλοκο αρκετά. Δεν γνωρίζω ούτε εγώ η ίδια το σωστό/ηθικό , απλά καταγράφω τι θα με ενοχλούσε και τι όχι. Όλα βέβαια είναι ρευστά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγω ξερω τι λεω και τι ερωτησεις κανω .Ειναι σαν την αλλη κοπελα στον vibrator που την ρωτησε αν επιτρεπεται να φλερταρουν στην σχεση και απανταει ναι .Οταν την ρωταει για την σχεση της ομως εγινε τουρμπο

5;36
Εν τω μεταξυ ο τυπος στο 5:43 ποσο δικιο εχει αλλα και ποσο γαματη ενεργεια εχει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε φίλε τι να την αφήσω δηλαδή;;;; μπαμπάς της είμαι; και ουτε ο μπαμπάς της θα είχε λόγο βασικά.

Είπα ότι δεν θα με ενοχλούσε η άλλη να βλέπει ερωτικές ταινίες είτε μόνη της είτε μαζί μου. Εντάξει μη καταπιεζεστε δεν είναι καλό δεν είπαμε να πηγαινει η να συνομιλεί κρυφά ερωτικά με άλλους.

Αλλά όχι και ερωτικός μεσαιωνας. Δεν θα βάλουμε να δουμε μια τσόντα να φτιάξουμε ατμόσφαιρα η να παμε σε ξενοδοχείο... Εγώ και σε στριπ παω αν η άλλη είναι ανοιχτόμυαλη αλλά μόνο θα βλέπουμε. Και οι δυο.
Polyamory=dating as a polyamorous person means you're not looking for just one person to share a romantic or sexual connection with
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top