Πού θα πάτε φέτος διακοπές;

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Που λέγαμε να πάμε διακοπές: Ισπανία, Πορτογαλία, Κρήτη, Κέρκυρα, Σαμοθράκη Χαλκιδική κλπ κλπ

Τι συνέβη/θα συμβεί στο τέλος: πήγα ένα μήνα Αθήνα και ήμουν κάθε μέρα έξω, το ευχαριστήθηκα γιατί είδα άπειρο κόσμο και τέλη Ιούλη μετακομίσω Ολλανδία. Ήθελα Αύγουστο μπας και πήγαινα αυτή τη Σαμοθράκη που την ήθελα καιρό αλλά τα εισιτήρια ήταν πανάκριβα. Θα έχω ένα μήνα να τακτοποιήσω κάτι υποχρεώσεις και μέχρι να ξεκινήσει το μεταπτυχιακό λέω να κάνω και καμία εκδρομή σε τριγύρω πόλεις είτε μόνη είτε με παρέα αν βρω :) . Αν έχετε να προτείνετε ωραία μέρη κοντά στο Μάαστριχτ ,πέρα απο Λιέγη που θα την επισκεφτώ σίγουρα γιατί έχω ένα πολύ καλό φίλο, πείτε μου :)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Που λέγαμε να πάμε διακοπές: Ισπανία, Πορτογαλία, Κρήτη, Κέρκυρα, Σαμοθράκη Χαλκιδική κλπ κλπ

Τι συνέβη/θα συμβεί στο τέλος: πήγα ένα μήνα Αθήνα και ήμουν κάθε μέρα έξω, το ευχαριστήθηκα γιατί είδα άπειρο κόσμο και τέλη Ιούλη μετακομίσω Ολλανδία. Ήθελα Αύγουστο μπας και πήγαινα αυτή τη Σαμοθράκη που την ήθελα καιρό αλλά τα εισιτήρια ήταν πανάκριβα. Θα έχω ένα μήνα να τακτοποιήσω κάτι υποχρεώσεις και μέχρι να ξεκινήσει το μεταπτυχιακό λέω να κάνω και καμία εκδρομή σε τριγύρω πόλεις είτε μόνη είτε με παρέα αν βρω :) . Αν έχετε να προτείνετε ωραία μέρη κοντά στο Μάαστριχτ ,πέρα απο Λιέγη που θα την επισκεφτώ σίγουρα γιατί έχω ένα πολύ καλό φίλο, πείτε μου :)
Καλά ταξίδια και καλή αρχή στην Ολλανδία :bigarmhug
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Που λέγαμε να πάμε διακοπές: Ισπανία, Πορτογαλία, Κρήτη, Κέρκυρα, Σαμοθράκη Χαλκιδική κλπ κλπ

Τι συνέβη/θα συμβεί στο τέλος: πήγα ένα μήνα Αθήνα και ήμουν κάθε μέρα έξω, το ευχαριστήθηκα γιατί είδα άπειρο κόσμο και τέλη Ιούλη μετακομίσω Ολλανδία. Ήθελα Αύγουστο μπας και πήγαινα αυτή τη Σαμοθράκη που την ήθελα καιρό αλλά τα εισιτήρια ήταν πανάκριβα. Θα έχω ένα μήνα να τακτοποιήσω κάτι υποχρεώσεις και μέχρι να ξεκινήσει το μεταπτυχιακό λέω να κάνω και καμία εκδρομή σε τριγύρω πόλεις είτε μόνη είτε με παρέα αν βρω :) . Αν έχετε να προτείνετε ωραία μέρη κοντά στο Μάαστριχτ ,πέρα απο Λιέγη που θα την επισκεφτώ σίγουρα γιατί έχω ένα πολύ καλό φίλο, πείτε μου :)

To Σκουτάρι στο πηγάδι κατούρησε; Μαύρη πέτρα μας έχεις ρίξει, ντεμέκ Λακώνισσα!
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
To Σκουτάρι στο πηγάδι κατούρησε; Μαύρη πέτρα μας έχεις ρίξει, ντεμέκ Λακώνισσα!
Άσε με τώρα γιατί έχω νεύρα που κάνεις μπάνια στο υπέροχο χωριουδάκι μου που έχει γαλάζια σημαία καί με τό που μπαίνεις στο χωριό, πρίν καν πλησιάσεις στην παραλία έχει ταμπέλα "απαγορεύεται ο γυμνισμός". Πλάκα πλάκα αν προχωρήσεις σε εκείνη την παραλία με τό ταβερνάκι μετά την εκκλησιτσα έχει ένα φοβερό μέρος σαν πισίνα, περιτριγυρισμένο από βράχια. Για να μπεις ή κάνεις βουτιά ή πας γύρω γύρω. Να πάς καί νά με κάνεις να ζηλεύω :( Τόσες φορές επιχείρησα summer in Greece, ποτέ δε μου βγήκε
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Εγω αρκώ. Και θα σου πιω το αίμα και με το καλαμάκι την ώρα που κοιμάσαι και βλέπεις όνειρα με πανσέτες στη σχάρα.
Μόνο εγώ περίμενα κάπως να συνδεθεί και η Αυτοκρατορία εδώ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Μόνο εγώ περίμενα κάπως να συνδεθεί και η Αυτοκρατορία εδώ;
Όχι μωρέ τη γυναίκα την έχω βασανίσει ήδη πολύ να μαζεύει τα γαμωπόστ μου για το Ιμπέριουμ, άσε να μείνει καθαρό και κανα θέμα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,055 μηνύματα.
Όχι μωρέ τη γυναίκα την έχω βασανίσει ήδη πολύ να μαζεύει τα γαμωπόστ μου για το Ιμπέριουμ, άσε να μείνει καθαρό και κανα θέμα.
... λέει κάνοντας ακόμα ένα ποστ που θα θέλει αύριο καθάρισμα. :hehe:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κάτι για Νάξο ακούστηκε :dance3:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,488 μηνύματα.
225795945_4226431314062789_3640835108384474311_n.jpg
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Χίος μόνο
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σ' ένα μήνα περίπου θα πάω Άμστερνταμ για λίγες μέρες, τώρα για καλοκαίρι δεν έχω κλείσει κάτι ακόμη πάντως υπάρχει η πρόθεση για νησάκι και γενικώς να αλητέψω. Οψόμεθα.
 

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Στο πουθενα.
Κυρηξα πτώχευση :bye2:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά; Καλά καλά δεν μπήκαμε μέσα Απρίλη ακόμα και αρχίσατε για διακοπές;

Εμείς οι ταπεινοί φτωχοπλεμπαίοι κάνουμε τις καθιερωμένες διακοπές, σπίτι μας και με τις δουλειές μας. Αρχίζει ξανά η Μελισσοκομική περίοδος :inlove: :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.
Δεν εχω κλείσει κάτι, γιατί εξαρτάται από το αν θα εχω όρεξη να πάω ή όχι είναι νωρίς για μένα :P

Αλλα αν παω θα είναι σίγουρα σε κάποιο μη κοσμοπολίτικο νησί, γιατί δεν έχω όρεξη για ξεσάλωμα (κάποιος γέρασε πρόωρα) :hehe:
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top