Πού θα πάτε φέτος διακοπές;

Nick234

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nick234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 804 μηνύματα.
μονιμα ολο το καλικαιρι αν βολεψει λεω φετος και ανυπομονώ πραγματικα ,ελπιζω να μην απογοητευτώ
Ωραίο νησί, όμως αν πας Χίο πήγαινε και Μυτιλήνη. Είναι και η πρωτεύουσα των βορειοανατολικών νησιών άρα...

Τι να τι κάνεις την Λήμνο και την Χίο όταν υπάρχει ολόκληρη Λέσβος στη μέση :loltooth:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Αχ διακοπές... Χρόνια έχω να κάνω😂 πέρυσι οι πανελλήνιες, φέτος προετοιμασία για μία άλλη σχολή... Του χρόνου να μαστε καλά
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίο νησί, όμως αν πας Χίο πήγαινε και Μυτιλήνη. Είναι και η πρωτεύουσα των βορειοανατολικών νησιών άρα...

Τι να τι κάνεις την Λήμνο και την Χίο όταν υπάρχει ολόκληρη Λέσβος στη μέση :loltooth:
πηγα Μυτιληνη ουκ ολιγες φορες και παω καθε χρονο ενα 3ημερο για πολυ συγκεκριμενο λογο :)

Οσο για την Λημνο λιγα λογια ,εχω ριζες απο εκει και τα παιδικα μου καλοκαιρια μυριζουν ΜΟΝΟ Λημνο :bleh:
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πήγα Κολομβία και επόμενος στόχος είναι να κάνω ένα μικρό τουρ βόρεια και στερεάς Ελλάδας.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Το Πάσχα θα πάω Σκωτία για 5 μέρες, το Ιούλιο μπορεί να πάω σε κανένα νησί αλλά σίγουρα το 15Αυγούστο θα πάω στη Μακεδονία.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
θα πάρω κάνα δεκαήμερο άδεια τον Αύγουστο λογικά, και θα την αράζω στην παραλία κάτω απ το σπίτι μου γιατί μου έχει πέσει και η βιταμίνη D. δε νομίζω να πάω πουθενά αλλού. :beach:
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.
Εγώ θα φυγω για ένα μήνα! :) το μισό διάστημα θα μαι με τα παιδιά και το υπόλοιπο θα ρθει ο συζυγος να μας βρει γιατί δουλευει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το Πάσχα θα πάω Σκωτία για 5 μέρες, το Ιούλιο μπορεί να πάω σε κανένα νησί αλλά σίγουρα το 15Αυγούστο θα πάω στη Μακεδονία.
Το πασχα κι εμείς θα φυγουμε για δεκα μέρες. Γενικά ταξιδεύουμε σαν οικογένεια με την πρωτη ευκαιρία
Προτιμάμε να χαλάμε εκεί τα χρήματα παρα σε αλλα, θεωρούμε σημαντικά ζωτικής σημασιας τα ταξιδάκια είτε μόνο ημέρα είτε πολλες ημέρες.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.
Φετος θα παω διακοπες εκει που πηγα και περισυ

1649490433612.png


1649490455106.png


Στην υπεροχη αυτη παραλιαρα,που ειναι 5 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτι μου.
:bunny:

ΥΓ Καλα φετος με την ΔΕΗ και την ενεργειακη κριση και ολες αυτες τις αυξησεις σε ΟΛΑ στη ζωη μας,θα μεινω σπιτακι μου...θα ερθουν βεβαια φιλαρακια μου,δοξα το θεο βουνο πανεμορφο εχουμε,θαλασσα εχουμε υπεροχη...ζωη και κοτα και ουτε ευρω παραπανω για εισητηρια,διαμονη κλπ.
ΖΩΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!:hehe:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Εγώ θα παω στο νησί μου τη Χίο κλασικά, όμως ίσως πάω και καμία μονομερή με 2 παιδιά από το πανεπιστήμιο μέχρι την Αίγινα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θα παω στο νησί μου τη Χίο κλασικά, όμως ίσως πάω και καμία μονομερή με 2 παιδιά από το πανεπιστήμιο μέχρι την Αίγινα.
Έλα ξεκινα προτάσεις για εμάς που θα είμαστε εκεί πολυ καιρό ...

Το κυριότερο ωραίες παραλίες και που να γίνεται χαμός για χαβαλέ αλλά και κάπου ήρεμα χωρίς αδιάκριτα βλέμματα..
Επίσης καλό φαγητό και κυρίως ψαράκι..

Ωραια μαγαζιά με κοκτέιλ

Μονοημερες εκδρομουλες..

Γενικά ότι καλό ξέρεις περιμένω ;)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ μετά από 2,5 χρόνια θα ταξιδέψω ξανά εξωτερικό :dance2:
Βέβαια θα είναι λόγω ενός συνεδρίου, όπου θα παρουσιάσω την διπλωματική μου. Και δεν νομίζω ότι θα έχω χρόνο να ταξιδέψω πολύ μετά (ή πριν) το συνέδριο, γιατί θα έχω υποχρεώσεις που θα τρέχουν εδώ. Αλλά και πάλι, η χαρά είναι στα ύψη :inlove:
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαλκιδική και Σαμοθράκη σίγουρα, όπως κάθε χρόνο, για κάτι άλλο θα δούμε αν βολέψει και με την δουλειά. Μου πρότειναν για Μάλτα.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Εγώ αφήνω εδώ το υπέροχο ηλιοβασίλεμα της Γαύδου από πέρυσι, που πήγα για λίγο... Γιατί μετά είχε μαθήματα, μαθήματα και πάλι μαθήματα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20220409_134725.jpg
    IMG_20220409_134725.jpg
    612.6 KB · Εμφανίσεις: 58

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πήγα Κολομβία και επόμενος στόχος είναι να κάνω ένα μικρό τουρ βόρεια και στερεάς Ελλάδας.

Αυτό ήταν λίγο "Χλαπακιασα δύο αρνιά, ένα κοκορέτσι, δέκα πιτογυρα, τρία προφιτερολ και τώρα έχω στόχο να δοκιμάσω σούπες με όσπρια".
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 100554


Σκέφτομαι Κορέα ή Καναδά ... αλλά σε 1 μήνα μάλλον θα έχω αλλάξει γνώμη

Το ήξερα ότι θα με συγχύσεις, θυμάμαι που είχες πάει και Ιαπωνία... Καναδά να πας για να μη ζηλεύω τόσο.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top