Πόσο γρήγορα κάνατε σεξ στην τωρινή σας σχέση;

Πόσο γρήγορα κάνατε σεξ στην τωρινή σας σχέση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου στις πρώτες δύο μέρες που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 5 6.6%
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου την πρώτη εβδομάδα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 6 7.9%
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου τον πρώτο μήνα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 6 7.9%
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου μετά τον πρώτο μήνα (αν θέλετε πείτε και πότε).

    Ψήφοι: 12 15.8%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου στις πρώτες δύο μέρες που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 6 7.9%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου την πρώτη εβδομάδα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 5 6.6%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου τον πρώτο μήνα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 5 6.6%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου μετά τον πρώτο μήνα (αν θέλετε πείτε και πότε).

    Ψήφοι: 7 9.2%
  • Είμαι ακόμα παρθένος/α ή δεν έχω σχέση αυτήν την περίοδο.

    Ψήφοι: 19 25.0%
  • Δεν θέλω να απαντήσω.

    Ψήφοι: 5 6.6%

Katia4ever

Νεοφερμένος

Η Katia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω, ΗΡΩΑΣ ο φίλος μας.

Να ρωτήσω (αν επιτρέπεται) πώς και έφτασαν όχι ένας, όχι δύο, αλλά ... ΕΞΙ ολόκληροι μήνες; :wacko:
Δεν ήθελες εσύ; Ήθελες να τον τσεκάρεις; Δεν ήσουν έτοιμη;

Ο φίλος σου δεν απορούσε τι στο καλό έκανες εσύ 6 μήνες; Ειδικά απ' τη στιγμή που βρε παιδί μου δεν ήταν η πρώτη σου ολοκληρωμένη σχέση να πεις ότι πάει στο καλό δικαιλογείσαι.


Δεν το ηξερε το εμαθε πιο μετα οτι ειχα αλλη ολοκληρωμενη σχεση.Ναι δεν ημουν ετοιμη διοτι η πρωτη εμπειρια δεν ηταν και τοσο καλη.. οποτε δεν ημουν σιγουρη αν ηθελα να δοκιμασω παλι..οποτε περιμενα και οταν ενιωσα οτι πραγματικα ηθελα να το κανω αυτη τη φορα το εκανα!

Παντως ειμαι της αποψης, πως οπως αισθανεται ο καθες ανθρωπος την δεδομενη στιγμη ετσι πρεπει να πραττει...
Δε θα καθομαι να βαζω ταμπελες στους αλλους επειδη αφεθηκαν στα συναισθηματα τους απο το πρωτο βραδυ..


Μα φυσικα ! συμφωνω απολυτα μαζι σου απλα στην περιπτωση μου δεν μπορουσα να αφεθω επειδη ειχα ασχημη εμπειρια απο προηγουμενη σχεση.Αν η πρωτη μου αναμνηση ηταν ωραια πιστευω οτι θα μπορουσα να ειχα αφεθει και απο το βραδυ με το αγορι μου !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Στους 6 μηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strange Brew

Νεοφερμένος

Η Strange Brew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
4 μηνες. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Για να ολοκληρώσω την πρώτη μου σχέση πέρασαν 5 μήνες... Με την τωρινή μου σχέση ολοκληρώσαμε στον μήνα. Κι όταν λέω στον μ'ήνα, εννοώ ότι βγαίναμε όλη η παρέα μαζί(περίοδος γνωριμίας ), δεν μέναμε σχεδόν καθόλου οι 2 μας, κι όταν τελικά - και καλά τυχαία μείναμε μονοι - ολοκληρώσαμε και από τότε κι έπειτα ήμαστε μαζί!:)

Δεν υπάρχουν κανόνες και στάνταρ σε αυτά τα πράγματα... όπως το νιώθει κανείς !!! Όσο για τις γυναίκες... πέρασαν οι εποχές που θα στιγματίζονταν αν πήγαιναν με τον κάθε τυχόντα - που λέει ο λόγος - στα μεγάλα αστικά κέντρα τουλάχιστον. Μια γυναίκα χαρακτηρίζεται εξάλλου από την προσωπικότητα που παρουσιάζει κι όχι από το πότε και με πόσους πάει !!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Στο 5λεπτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολέττα Π.

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Δημητσάνα (Αρκαδία). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Στα 2,5 χρόνια... Αλλά όταν τα φτιάξαμε ήμουν 15 χρονών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει η επιλογή: πριν "τα φτιάξουμε"; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολέττα Π.

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Δημητσάνα (Αρκαδία). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γιατί αφορά μια σχέση σου και μάλιστα την τωρινή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει η επιλογή: πριν "τα φτιάξουμε"; :P

Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου στις πρώτες δύο μέρες που αρχίσαμε να βγαίνουμε

:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
2,5 χρόνια?
δηλαδή 2,5 χρόνια τι κάνατε? βλέπατε σήριαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα η δημοφιλεστερη επιλογη ειναι η προτελευταια,,:P
και νομιζα οτι ημουν μονο εγω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elia7

Νεοφερμένος

Η Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
2 μηνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
καλα η δημοφιλεστερη επιλογη ειναι η προτελευταια,,:P
και νομιζα οτι ημουν μονο εγω..:D
Ο κόσμος δεν κάνει σχέσεις, μόνο ξεπέτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Μετά από 3 μήνες, αλλα γνωριζόμασταν 2 χρονια πριν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
μετά απο κάνα μήνα. Θυμάμαι πως το είχα βγάλει απ το μυαλό μου γιατί είχαμε ταιριάξει πολύ σε άλλα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μετά όμως δεν σου έβγαινε από το μυαλό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
μετά όμως δεν σου έβγαινε από το μυαλό :P

η αλήθεια ειναι πως ναι. Ευτυχως ταιριαξαμε και σ αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολέττα Π.

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Δημητσάνα (Αρκαδία). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
2,5 χρόνια?
δηλαδή 2,5 χρόνια τι κάνατε? βλέπατε σήριαλ?
Αν αγαπάς και περιμενεις και σιριαλ βλέπεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Στην ηλικία σου ίσως... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
2,5 χρόνια?
δηλαδή 2,5 χρόνια τι κάνατε? βλέπατε σήριαλ?

αφού λέει ότι ήταν 15 χρονών !:confused: στα 15 και κοπέλα από όσο θυμάμαι κοπέλες σε εκείνη την ηλικία δεν μας ένοιαζε τόσο το σεξ ! (όχι πως το κατακρίνω, απλά για να φτάσει ένας άνθρωπος να κάνει σεξ νομίζω πως θα πρέπει πρώτα να έχει εξικιωθεί απόλυτα με το σώμα του. βέβαια αυτό δεν ήταν απόλυτο... μπορεί κάποιος να φτάσει 15 κι να έχει εξικιωθεί, μπορεί πάλι να φτάσει 30 κι ακόμη να μην έχει !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top