Πόσο συχνά κάνετε εξετάσεις για ΣΜΝ;

Πόσο συχνά κάνετε τεστ
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Έχω σκοπό να πάω μα δεν έχω βρει θάρρος

    Ψήφοι: 0 0.0%

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
View attachment 128744


Γιατί πότε το πλήρωσα αρχικά για να το ξανα-πληρώσω; Πεντακάθαρος ειμαι απο ΣΜΝ και εχω τεσταριστει παλιότερα σε αρχή σχέσης.
Παλιότερα σε αρχή σχέσης.... ποσο παλιότερα πριν 5 χρονια λέει... έλεγχος είναι δεν είναι ντροπή... ειναι υπευθυνότητα μανάρι μου ,
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,038 μηνύματα.
Αρκεί να υπάρχει αυτή η εμπιστοσύνη και να ειμαστε μονογαμικοι και οι δύο ,

... .. ... ...
Μονο για τετοιες καταστασεις μιλάω, κατα τ αλλα δεν εχω death wish να μπαινω οπου να ναι οπως να ναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παλιότερα σε αρχή σχέσης.... ποσο παλιότερα πριν 5 χρονια λέει... έλεγχος είναι δεν είναι ντροπή... ειναι υπευθυνότητα μανάρι μου ,
Μα αμα δεν εχεις ξανακανει σχέση γιατι να ξανακανεις τεστ; Ρε πατε καλα;
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Το ξέρω πως ακούγεται και είναι επιχείρημα πολλών, ωστόσο τι θα σε ενδιέφερε να κάνεις μια ειλικρινή συζήτηση απο τις αρχές κιόλας ή να ρισκάρεις μήπως και κολλήσεις κάτι;

Η ηπατίτιδα που είναι πιο ύπουλη καθώς δεν έχει κάποιο rash ή κάτι φανερό δίνει και παίρνει εκεί έξω.
Και πολλά άλλα.
Αν πρέπει να σου απαντήσω οπωσδήποτε σε αυτό θα σου έλεγα πως η επικοινωνία είναι το παν και ενας σύντροφος που σε σέβεται και σέβεται και τον εαυτό του θα συμφωνήσει και θα συμμεριστεί την όποια σου ανησυχία.

Αυτή είναι η γνώμη μου και δεν είμαι η μόνη, δεν την επιβάλλω σε κανέναν τρίτο βέβαια. Εσείς είστε υπεύθυνοι για την δική σας ακεραιότητα.
Η ηπατιτιδα δεν έχει συμπτώματα?
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,275 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Μονο για τετοιες καταστασεις μιλάω, κατα τ αλλα δεν εχω death wish να μπαινω οπου να ναι οπως να ναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μα αμα δεν εχεις ξανακανει σχέση γιατι να ξανακανεις τεστ; Ρε πατε καλα;
Σεξ δεν έχεις κάνει? Με τυχαία κοπέλα?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,038 μηνύματα.
Σεξ δεν έχεις κάνει? Με τυχαία κοπέλα?
Δεν ειμαι τόσο γαμιάς ματάκια μου. Είμαι γλαρέντζα σπανομαρίας, βιολαρίμπα βιολαντσέλο παλαμίδι παλαμένιο.

Όσοι κάνουν τα τυχαία, κάνουν μπαμ. Αμα δε δένεται ο άλλος σε σοβαρή αφοσιωμένη σχέση εμπιστοσύνης, κάθε μήνα στα μικροβιολογικά.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.
Στη δουλειά μου κάνουμε για λοιμωδη οπότε και σμν μέσα, ανά εξάμηνο γιατί ερχόμαστε σε επαφή με πολύ κόσμο που έχει.
Η σχέση μου επισης όσο ταξίδευε τους κάνουν τέτοιες εξετάσεις πριν από κάθε μπαρκο.
Και ειμαστε κι οι 2 κομπλέ.

Είμαστε 3μιση χρόνια μαζί, τώρα που θα φύγω από τη δουλειά μου δεν πιστεύω ότι χρειάζεται να μπω στη διαδικασία να πάω να κάνω μονη μου αφού υπάρχει σταθερότητα μεταξύ μας και όχι κέρατο.

Αν είσαι σε σταθερή σχέση και ξέρετε και οι 2 ότι είστε καθαροί γιατί να κάνεις κάθε χρόνο;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Η καλυτερη μέθοδος να είσαι παντα ασφαλής

Την βρήκε ένας Ιάπωνας

Μιγκαμιτσι Μικολιτσι.

Ψάξτε τον. Έχει κάνει σπουδαία ερευνα. 100% ασφάλεια.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Το ξέρω πως ακούγεται και είναι επιχείρημα πολλών, ωστόσο τι θα σε ενδιέφερε να κάνεις μια ειλικρινή συζήτηση απο τις αρχές κιόλας ή να ρισκάρεις μήπως και κολλήσεις κάτι;

Η ηπατίτιδα που είναι πιο ύπουλη καθώς δεν έχει κάποιο rash ή κάτι φανερό δίνει και παίρνει εκεί έξω.
Και πολλά άλλα.
Αν πρέπει να σου απαντήσω οπωσδήποτε σε αυτό θα σου έλεγα πως η επικοινωνία είναι το παν και ενας σύντροφος που σε σέβεται και σέβεται και τον εαυτό του θα συμφωνήσει και θα συμμεριστεί την όποια σου ανησυχία.

Αυτή είναι η γνώμη μου και δεν είμαι η μόνη, δεν την επιβάλλω σε κανέναν τρίτο βέβαια. Εσείς είστε υπεύθυνοι για την δική σας ακεραιότητα.
Προσωπικά, αν δεν έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στην κοπέλα μου δε θα μπορώ να είμαι σε σχέση έτσι εξαρχής, όποτε όλο το βασίζω εκεί. Και θα πρέπει να είναι αμοιβαίο εννοείται.

Την ειλικρινή συζήτηση την κάνω στις αρχές, όπου κάνουμε και οι δυο εξετάσεις πριν κόψουμε το προφυλακτικό.
Το να πηγαίνω με την κοπέλα (η ποσό μάλλον γυναίκα) μου για συχνές εξετάσεις ΣΜΝ μου ακούγεται εντελώς αφύσικο, είναι σαν να λέμε ξεκάθαρα ο ένας στον άλλον ότι δεν τον εμπιστευόμαστε.

Ο καθένας πράττει όπως νομίζει βέβαια, όπως είπες κι εσυ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,038 μηνύματα.
Προσωπικά, αν δεν έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στην κοπέλα μου δε θα μπορώ να είμαι σε σχέση έτσι εξαρχής, όποτε όλο το βασίζω εκεί. Και θα πρέπει να είναι αμοιβαίο εννοείται.

Την ειλικρινή συζήτηση την κάνω στις αρχές, όπου κάνουμε και οι δυο εξετάσεις πριν κόψουμε το προφυλακτικό.
Το να πηγαίνω με την κοπέλα (η ποσό μάλλον γυναίκα) μου για συχνές εξετάσεις ΣΜΝ μου ακούγεται εντελώς αφύσικο, είναι σαν να λέμε ξεκάθαρα ο ένας στον άλλον ότι δεν τον εμπιστευόμαστε.

Ο καθένας πράττει όπως νομίζει βέβαια, όπως είπες κι εσυ.
Σοβαρά τώρα, δώστε σ αυτον τον άνθρωπο ενα βραβειο λογικής.

Ατόφια όπως τα είπε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, δώστε σ αυτον τον άνθρωπο ενα βραβειο λογικής.

Ατόφια όπως τα είπε.

Καλά μη βιάζεσαι. Οχι για τον @taketrance

Αλλά γενικά αυτό είναι ένα ωραιότατο άλλοθι για μερικους να ξεμπουρδελευονται.

Ασε πλεον κράτα μικρό καλάθι.

Μπες σε μια σχέση αλλά κράτα κ μικρό καλάθι μέχρι ο χρόνος να αποδείξει. Την αξία των συντρόφων.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,275 μηνύματα.
Δηλαδή είστε απόλυτα σίγουροι, βάζετε το χέρι στην φωτιά για τον καθένα και δεν θεωρείτε πως μπορεί κάποιος κάπου ενα βράδυ, λίγο αλκοόλ κάτι να κάνει μια μαλακία;
Αν είστε 100% απολύτως σίγουροι για το τι κάνει ο άλλος, τότε ναι δεν έχετε να φοβάστε τίποτα.

Εγώ 100% σίγουρη δεν είμαι για κανέναν ούτε για μένα.(γενικά)

Και επειδή ακούστηκε η λέξη ανασφάλεια (πολύ κακώς) δεν είναι θέμα ανασφάλειας, άνθρωποι είμαστε , οχι μηχανές, εχουμε δεί και ακούσει διάφορα.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Από την άλλην μπορεί να γνωρίσεις κάποιον και να θέλετε να είστε αποκλειστικά μαζί και πριν από εσένα να έχει πάει με την Άρτα και τα Γιάννενα το καλοκαιράκι που πέρασε...μέχρι να σε βρει.

Ε μια εξετάσουλα σε καθησυχάζει..

Πλέον αν μείνω μπακουρι για καιρό θα κάνω κάθε φορά εξετάσεις με το που τελειώνει η σχέση.. .

Όπως παλιά πριν τους γάμους.. Να είναι όλοι ασφαλεις και ήσυχοι.

Την εχω κάνει την συζήτηση αυτή μια δυο μέρες πριν κάνω έρωτα με τον σύντροφο μου κάθε φορά στην ζωή μου..άβολο.. αλλά απαραίτητο..
..όταν είμαστε εκεί που ξέρουμε πως θέλουμε πολύ να κοιμηθούμε μαζί.. δεν έχει τύχει να ξεκινήσει την κουβέντα.αυτη άντρας βέβαια
... αλλά είχα υπεύθυνους συντρόφους τουλάχιστον ως προς αυτο το θέμα..
 

msk

Νεοφερμένος

Ο msk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν φύγει το προφυλακτικό στην διάρκεια και δεν το καταλάβεις... μετά τι κάνεις?
Σίγουρα εξετάσεις, αλλά πόσο άμεσα? Σε 2 μέρες, σε 10?
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Αν φύγει το προφυλακτικό στην διάρκεια και δεν το καταλάβεις... μετά τι κάνεις?
Σίγουρα εξετάσεις, αλλά πόσο άμεσα? Σε 2 μέρες, σε 10?

Αν φυγει το προφυλακτικό με ποιά ;

με τη κοπέλα σου ή με ιερόδουλη ;
 

msk

Νεοφερμένος

Ο msk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν φυγει το προφυλακτικό με ποιά ;

με τη κοπέλα σου ή με ιερόδουλη ;
αν ήταν το πρώτο..δεν θα ανησυχούσα η αλήθεια είναι..
Δευτέρα πρωί θα πάω σε κάποιον γιατρό, να δω τι θα μου πει..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top