Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Φιλί: 14? Αρχες 2ας Γυμνασιου τεσπα
Θεξ!: μικρη, πολυ μικρή, κατά τη γνώμη μου... 15.5

Όντως μικρή. Το ευχαριστήθηκες τουλάχιστον;;; Ή ήταν μούφοειδές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy:
Όντως μικρή. Το ευχαριστήθηκες τουλάχιστον;;; Ή ήταν μούφοειδές;

Κοιτα..για την ηλικία που έγινε τουλ είχε προποθέσεις για...καλά (βλέπε, ΔΕΝ ήταν ο μεγάλος που με εκμεταλλεύτηκε κτλ) αλλά με 15.5 εμένα και 16 και κάτι (και εξίσου άπειρο) τον άλλο ΠΟΣΟ καλά θα μπορούσε να πάει το πράγμα;;; Και με ανησυχίες τύπου.. "οκ, έγινε, δηλαδή τώρα είμαι γυναίκα; καλά αλλά φυσική δεν την παλεύω με τπτ και βαριέμαι πολύ να διαβάσω" :angelnot:
Να είμαι ειλικρινής πήρε κανά χρόνο ακόμα τουλ για να το πεις...καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Φιλί:14,5 αρχές-μέσα δευτεραs γυμνασίου(την ήθελα από την πρώτη γυμνασίου)
Sex:πριν 4 μέρες! λίγο μικρούλης αλλα τα έχουμε 8 μήνες και είχαν γίνει μονο τα προκαταρκτικά,δεν αντέξαμε άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Φίλησα στην 1η Γυμνασίου & Ολοκλήρωσα στα 16 μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πρώτο φιλί στην πρώτη λυκείου, δλδ~ 15
Πρώτη ερωτική επαφή άνοιξη πρώτου έτους, δλδ~ 18 και κάτι λίγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsounaki666

Νεοφερμένος

Ο Tsoutsounaki666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν έχω φιλήσει ούτε ολοκληρώσει ακόμα. Αλλά είναι σχεδόν τελειωμένη υπόθεση.
Εγώ θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Φίλησα στα 15 και μισο μήνα και ολοκλήρωσα στα 15 και 6-7 μηνες περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axidous

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φιλι ? χμ... δεν θυμάμαι πρεπει να ηταν καπου στα 15
Ολοκληρωσα ... κοντα στα 18 , αλλα ηταν τραυματικη εμπειρια
επεσα σε λυσάρα !!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geronimo

Νεοφερμένος

Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Στα 20! Κάλιο αργά παρά ποτε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Πρωτη φορα φιλησα 1η λυκειου,ημουν 15 ετων τοτε και ολοκληρωσα με απο 5 μηνες εχοντας σχεση με μια μεγαλυτερη μου (διαφορετικη απο την πρωτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ φίλησα στα 13 και ολοκλήρωσα στα 15,5. Και από τότε βελτιώνομαι...:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ ολοκλήρωσα στα 14 και φίλησα στα 19 looooool
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εννοώ ότι ολοκλήρωσα μόνος μου :ppppp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πρωτο φιλι και το καλυτερο μεχρι στιγμης(απο θεμα ατμοσφαιρας τουλαχιστον)Στα 14 νομιζω, μου ελυσε τα μαλλια μετα με φιλησε...πολυ ρομαντικα!!!!Ολοκληρωσα στα 16 παρα λιγους μηνες!!!!Ολα καλα και τελεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ας προτείνω δύο ακόμα στοιχεία που μπορεί να έχουν ενδιαφέρον:

3) Πότε είχατε τον πρώτο σας οργασμό;
4) Πότε κάνατε την πρώτη «ανωμαλία»;

... και προαιρετικά ...

5) Πότε πρωτοπήγατε με παπά (για τις γυναίκες) ή με μοναχή (για τους άντρες);

Νομίζω πως θα προτιμήσω να μην αποκαλύψω τα σχετικά στοιχεία που με αφορούν. Παρόλο που είμαστε μία πολύ φιλική, ειλικρινής και ανοιχτόμυαλη παρέα, όσα γράφουμε είναι και θα παραμείνουν για πολλά χρόνια ανοιχτά να τα διαβάσει ο οποιοσδήποτε. Συγγενείς, φίλοι, συνάδελφοι, ακόμα και τα αγέννητα παιδιά μας μπορεί κάποτε να τα βρουν και να τα συσχετίσουν με την πραγματική μας ταυτότητα. Σήμερα δεν μπορούμε να το ξέρουμε αλλά ίσως κάποιοι στο μέλλον γίνουμε υψηλόβαθμα στελέχη επιχειρήσεων ή οργανισμών. Αν πρόκειται να αντιμετωπίσουμε χτυπήματα κάτω από τη ζώνη, καλύτερα να μην είμαστε εντελώς γυμνοί εκεί κάτω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σωστό επιχείρημα αυτό, αλλά ντάξ, ααααμα συμβεί κάτι τέτοιο επικοινωνεί ο καθείς με τους admins να το διαγράψουν :P Eπίσης ας μην ξεχνάμε οτι ο συγκεκριμένος πίνακας είναι μη προσβάσιμος στους επισκέπτες ;)

Πάντως ευχαριστούμε για το feedback :D Άντε έλα και στο meeting να σε γνωρίσουμε κιόλας!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skeftomilos:
Ας προτείνω δύο ακόμα στοιχεία που μπορεί να έχουν ενδιαφέρον:

3) Πότε είχατε τον πρώτο σας οργασμό;
4) Πότε κάνατε την πρώτη «ανωμαλία»;

... και προαιρετικά ...

5) Πότε πρωτοπήγατε με παπά (για τις γυναίκες) ή με μοναχή (για τους άντρες);

Νομίζω πως θα προτιμήσω να μην αποκαλύψω τα σχετικά στοιχεία που με αφορούν. Παρόλο που είμαστε μία πολύ φιλική, ειλικρινής και ανοιχτόμυαλη παρέα, όσα γράφουμε είναι και θα παραμείνουν για πολλά χρόνια ανοιχτά να τα διαβάσει ο οποιοσδήποτε. Συγγενείς, φίλοι, συνάδελφοι, ακόμα και τα αγέννητα παιδιά μας μπορεί κάποτε να τα βρουν και να τα συσχετίσουν με την πραγματική μας ταυτότητα. Σήμερα δεν μπορούμε να το ξέρουμε αλλά ίσως κάποιοι στο μέλλον γίνουμε υψηλόβαθμα στελέχη επιχειρήσεων ή οργανισμών. Αν πρόκειται να αντιμετωπίσουμε χτυπήματα κάτω από τη ζώνη, καλύτερα να μην είμαστε εντελώς γυμνοί εκεί κάτω. :)

Σιγα βρε συ! Δεν συζητουν τα παιδια για το ποτε σφαξανε ανθρωπο, για το ποτε εκαναν ερωτα λενε. Δεν νομιζω να ειναι και στοιχειο εκβιασμου αυτο...
Ασε που και να ηταν, δεν νομιζω να υπαρχει τροπος να εξακριβωθει η πραγματικη τατοτητα σου εκτος και αν την δηλωσεις ο ιδιος (που δεν ειναι απαραιτητο να ειναι και αληθη τα στοιχεια που παραθετεις) ή συσχετιστει η IP σου με το ατομο που εκανε τη συνδεση (πραγμα δυσκολο γιατι χρειαζεται δικαστικη εντολη για να δωσει η εταιρια τα στοιχεια αυτα - και αν τα δωσει!)

Γενικα παντως, ανεξαρτητως επιχειρηματος του γιατι, δικαιωμα σου ειναι και να συμμετεχεις και να μην συμμετεχεις! :D Απλα εξηγω του γιατι δεν ισχυουν αυτα που λες! ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eπίσης κάτι άλλο που με παραξένεψε τώρα που το σκέφτομαι... Γιατί να μην θες να τα μάθει αυτά το μελλοντικό παιδί σου? :confused:

(ώπα, τον πήραμε μονότερμα τον άνθρωπο! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Ε δεν νομιζω...Αν παντως ο skeftomilos αισθανθηκε "καπως" απο το μηνυμα μου ή οτι τον κατηγορω, ζητω συγγνωμη. :) Εγω αυτο που ηθελα να δειξω ειναι οτι παροτι τελικα ειναι δικη του επιλογη αν θα "αποκαλυψει" κατι, τα κριτηρια που ανεφερε δεν ισχυουν...Τιποτα παραπανω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Σωστό επιχείρημα αυτό, αλλά ντάξ, ααααμα συμβεί κάτι τέτοιο επικοινωνεί ο καθείς με τους admins να το διαγράψουν :P Eπίσης ας μην ξεχνάμε οτι ο συγκεκριμένος πίνακας είναι μη προσβάσιμος στους επισκέπτες ;)

Δεν ήξερα ότι εδώ τα θέματα είναι prive. Πολύ συνετό! :)

Οι επιφυλάξεις μου φαίνονται υπερβολικές και σε μένα τον ίδιο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Αυτό που σήμερα είναι χαλαρή και αθώα κουβεντούλα, μπορεί να αποδειχτεί σοβαρό πρόβλημα μετά από είκοσι χρόνια. Το θέμα είναι ότι τότε δε θα μπορούμε να διαγράψουμε αυτά που λέμε τώρα. Ποιος ο λόγος να σπέρνουμε γύρω μας ωρολογιακές βόμβες;

@Insomniac: Δε διαφωνώ με όσα λές. Όμως από τα απλά πράγματα πρέπει να φυλαγόμαστε. Προσωπικά δεν αλλάζω nick από forum σε forum, και το ίδιο νομίζω συμβαίνει με τους περισσότερους. Άρα ανάμεσα σε μένα και τα post μου υπάρχει μόνο ένα αμυντικό ανάχωμα και μάλιστα λεπτό, καθώς αποκαλύπτω ο ίδιος την ταυτότητά μου σε ορισμένα πρόσωπα. Το ίδιο κάνεις υποθέτω κι εσύ και η Michelle με πολλούς γνωστούς και φίλους. Επομένως αν σε είκοσι χρόνια η Michelle γίνει Πρωθυπουργός, είναι απίθανο να μη φτάσει η σχετική πληροφορία στους δημοσιογράφους σε χρόνο dt. Και τότε ενδεχομένως να ψέξει τον εαυτό της για τη νεανική της επιπολαιότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skeftomilos:
... Επομένως αν σε είκοσι χρόνια η Michelle γίνει Πρωθυπουργός, είναι απίθανο να μη φτάσει η σχετική πληροφορία στους δημοσιογράφους σε χρόνο dt. Και τότε ενδεχομένως να ψέξει τον εαυτό της για τη νεανική της επιπολαιότητα...

έλα βρε skeftomilos...ποιος/α Πρωθυπουργός είναι παρθένος/α?:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top