Πώς ντύνεστε;

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αν θες μπορείς να το υποστηρίξεις βάζοντας μια καμπάνα παντελόνι ή flare για να ψηλώσει το πόδι και ένα μποτακι με λίγο τακουνάκι ή και sneakers και μια χαρά θα είσαι 😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολύ μου αρέσει αυτή η στήλη σκέφτομαι μήπως φταίξουμε ένα θέμα με ντυσίματα και να λέμε αν μας αρέσει και τι θα αλλάζαμε😁😁
Πολυ ωραία ιδεα και θα ελεγα να τη ξεκινησουμε να παιρνουμε και ιδεες! 😊👍
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
τα ρούχα είναι άχρηστα για αυτο έχω τα ίδια ρούχα πολλά χρόνια που τα αλλαζω για να φαίνονται πολλά........ και δε με ενδιαφέρει να αλλάξω...
ούτε παίζονται ούτε τπτ... απορώ γιατί κάθεστε και ασχολείστε με χαζορούχα... ενώ υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα στην ζωή όπως οι παιχνιδομηχανές και τα pcs.
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
τα ρούχα είναι άχρηστα για αυτο έχω τα ίδια ρούχα πολλά χρόνια που τα αλλαζω για να φαίνονται πολλά........ και δε με ενδιαφέρει να αλλάξω...
ούτε παίζονται ούτε τπτ... απορώ γιατί κάθεστε και ασχολείστε με χαζορούχα... ενώ υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα στην ζωή όπως οι παιχνιδομηχανές και τα pcs.
Ο καθένας στον τομέα του !και όμως το τι φοράς ένα παιγχνιδι είναι του μυαλού και της όρασης 😉
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
τα ρούχα είναι άχρηστα για αυτο έχω τα ίδια ρούχα πολλά χρόνια που τα αλλαζω για να φαίνονται πολλά........ και δε με ενδιαφέρει να αλλάξω...
ούτε παίζονται ούτε τπτ... απορώ γιατί κάθεστε και ασχολείστε με χαζορούχα... ενώ υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα στην ζωή όπως οι παιχνιδομηχανές και τα pcs.
Ενω οι παιχνιδομηχανες δεν ειναι αχρηστα😂😂😂😂😂
Καλε μου οτι αρεσει στον καθενα και οπου τη βρισκει thats all👍😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο καθένας στον τομέα του !και όμως το τι φοράς ένα παιγχνιδι είναι του μυαλού και της όρασης 😉
Αυτος δεν προκειται να το καταλαβει ποτέ αυτο😂😂😂😂
Επειδη γιαυτον ολα τα ρουχα ειναι ιδια😂😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Στεφανος56 μια και ειπαμε να γραφουμε για ρουχα
Κανω εγω την αρχη😂👍
Λοιπον σημερινο ντυσιμο για σουπερ μαρκετ και ψωνια γενικα το παρακατω με ενα μπουφαν απο πανω.
Ακουω γνωμες @Στεφανος56 και παιδια @Aleksa @Nelliel @Agaphbou @Aura @Eclipse @Valder @Mits4 😊
53ed7bd766a6980b5a19b784cf6d0350.png
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Ενω οι παιχνιδομηχανες δεν ειναι αχρηστα😂😂😂😂😂
Καλε μου οτι αρεσει στον καθενα και οπου τη βρισκει thats all👍😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αυτος δεν προκειται να το καταλαβει ποτέ αυτο😂😂😂😂
Επειδη γιαυτον ολα τα ρουχα ειναι ιδια😂😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Στεφανος56 μια και ειπαμε να γραφουμε για ρουχα
Κανω εγω την αρχη😂👍
Λοιπον σημερινο ντυσιμο για σουπερ μαρκετ και ψωνια γενικα το παρακατω με ενα μπουφαν απο πανω.
Ακουω γνωμες @Στεφανος56 και παιδια @Aleksa @Nelliel @Agaphbou @Aura @Eclipse @Valder @Mits4 😊
View attachment 74833
Λοιπόν είναι πολύ ωραιο ,γνωστή εταιρία sneakers ένα τζινακι ένα πλεκτό και από μέσα ένα μακο μπλουζάκι ...η τσάντα μάλλον δεν μου αρέσει ....τι θα άλλαζα γιατί νομίζω ενώ είναι όμορφο και άνετο, πλέον νομίζω ότι είναι συνηθισμένο επειδή όλες ντύνονται το ίδιο και είναι σαν κούκλες από εργοστάσιο...τη θα άλλαζα : τα sneakers θα έβαζα μαύρο μποτακι τύπου cowboy με μύτη μπροστά ασημένια ,το μακό θα έφευγε τελείως,το τζιν θα το ήθελα λίγο πιο άνετο σε slim γραμμή όχι skinny (δεν μου αρέσουν και αυτοί οι κυματισμοι πάνω )και άλλη τσάντα την κοπέλα την κρατάμε !
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπόν είναι πολύ ωραιο ,γνωστή εταιρία sneakers ένα τζινακι ένα πλεκτό και από μέσα ένα μακο μπλουζάκι ...η τσάντα μάλλον δεν μου αρέσει ....τι θα άλλαζα γιατί νομίζω ενώ είναι όμορφο και άνετο, πλέον νομίζω ότι είναι συνηθισμένο επειδή όλες ντύνονται το ίδιο και είναι σαν κούκλες από εργοστάσιο...τη θα άλλαζα : τα sneakers θα έβαζα μαύρο μποτακι τύπου cowboy με μύτη μπροστά ασημένια ,το μακό θα έφευγε τελείως,το τζιν θα το ήθελα λίγο πιο άνετο σε slim γραμμή όχι skinny (δεν μου αρέσουν και αυτοί οι κυματισμοι πάνω )και άλλη τσάντα την κοπέλα την κρατάμε !
Ναι όντως αλλη τσαντα αλλα και το μποτακι πετυχημένο που λες👍😊συμφωνω👍
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Be unique !τι λέτε γι’αυτο ;
 

Συνημμένα

  • 95D566E2-F554-4623-A5AA-571D0EAA8489.jpeg
    95D566E2-F554-4623-A5AA-571D0EAA8489.jpeg
    129.8 KB · Εμφανίσεις: 118

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
τελειο! :clapping: και το παλτο αν καταλαβα καλα ειναι υπεροχο ωραια σχεδια εχει,θα το φορουσα ανετα για εξοδο!
και παντελονι παπουτσια και μπλουτζα και τσαντα εγκρινω και επαυξανω!:clapping::clapping:
Ε ειδες ένα κομμάτι να είναι ιδιαίτερο αλλάζει όλο το συνολακι !!😁😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

C46850C0-FCCA-4EBA-A39D-78910A9621AB.jpeg
Valentino 😁
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Προφανώς δεν είναι για κάθε μέρα, αλλά τίποτα δεν συγκρίνεται με ένα κοστούμι κομμένο και ραμμένο στα μέτρα σου. Ακόμα και όταν το φοράει το εξώγαμο του Michael Jackson και του Trent Reznor.
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Προφανώς δεν είναι για κάθε μέρα, αλλά τίποτα δεν συγκρίνεται με ένα κοστούμι κομμένο και ραμμένο στα μέτρα σου. Ακόμα και όταν το φοράει το εξώγαμο του Michael Jackson και του Trent Reznor.
Ε ναι το καλοραμμένο κοστούμι είναι ένα σύνολο που ο καθένας πρέπει να έχει στην ντουλάπα του
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Ε ειδες ένα κομμάτι να είναι ιδιαίτερο αλλάζει όλο το συνολακι !!😁😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 74872Valentino 😁
Κιτς :D
Ε πιο ψηλή νταξ
Άλλο ένα ρούχο για ψηλές .

product_193602.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Be unique !τι λέτε γι’αυτο ;
Ούτε αυτό μ΄αρέσει :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτά μου αρέσουν σαν σύνολο αισθητικά

98465.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κιτς :D

Ε πιο ψηλή νταξ
Άλλο ένα ρούχο για ψηλές .

View attachment 74886
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ούτε αυτό μ΄αρέσει :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτά μου αρέσουν σαν σύνολο αισθητικά

View attachment 74887
Υπεροχα ειναι ολα τα σύνολα αυτα που παραθεσες @Aura! Κι εμενα μου αρεσουν! 👍😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για επισημο βραδυνο θα επελεγα αυτα

71ceba2fa2a2bbe4e8dfebc04647f616.jpg
01d1d508a96027a11b82bb38b8a1d6f4.jpg
acaaec20b471f8f0f35bbdf95b8d410d.png
097adb1be6f78192e619eb19315242d8.jpg
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Πώς θα 'θελα να ντύνομαι:
grunge / dark academia




/softgirl



Πώς ντύνομαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top