Πώς ντύνεστε;

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Κιτς :D

Ε πιο ψηλή νταξ
Άλλο ένα ρούχο για ψηλές .

View attachment 74886
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ούτε αυτό μ΄αρέσει :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτά μου αρέσουν σαν σύνολο αισθητικά

View attachment 74887
Κοιτα ωραία είναι απλά για τα δικά μοτ δεδομένα είναι απλά !αλλα είναι σαν λευκός καμβάς !κανεις ότι θέλεις !
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ρούχα που θα ήθελα πολύ να έχω βολ 271615:

1ee78c3375baf0758fcfd159d64aba4b.jpg
f39fe321ce6f93f51489cc48df1ae006.jpg
23efadabe65861eb9ca96dee6bc8582c.jpg
1bea72cc1c6c6e496465cd70724ec9e8.jpg
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Υπεροχα ειναι ολα τα σύνολα αυτα που παραθεσες @Aura! Κι εμενα μου αρεσουν! 👍😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για επισημο βραδυνο θα επελεγα αυτα

View attachment 74889View attachment 74890View attachment 74891View attachment 74892
Σε αυτά δεν μου αρέσει το τελευταίο ειδικά η φιαπα μπροστά δεν μπορώ να την βλέπω ...τα υπόλοιπα μου αρέσουν ....και στην κόκκινη ολόσωμη φόρμα το πατουμενο (νομίζουν πως δεν φαίνεται ;;φαίνεται !!!)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μου αρεσαν ΟΛΑ! :clapping:
Ε ειδες ένα κομμάτι να είναι ιδιαίτερο αλλάζει όλο το συνολακι !!😁😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 74872Valentino 😁
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ,ΤΟ ΘΕΛΩ! :clapping:
Πώς θα 'θελα να ντύνομαι:
grunge / dark academia




/softgirl



Πώς ντύνομαι.
ΠΟΛΥ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΣΥ!:clapping:
Προφανώς δεν είναι για κάθε μέρα, αλλά τίποτα δεν συγκρίνεται με ένα κοστούμι κομμένο και ραμμένο στα μέτρα σου. Ακόμα και όταν το φοράει το εξώγαμο του Michael Jackson και του Trent Reznor.
ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΥΝΟΛΑ!:clapping:
Κιτς :D

Ε πιο ψηλή νταξ
Άλλο ένα ρούχο για ψηλές .

View attachment 74886
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ούτε αυτό μ΄αρέσει :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτά μου αρέσουν σαν σύνολο αισθητικά

View attachment 74887
ΤΑ ΕΓΚΡΙΝΩ ΟΛΑ ΜΙΛΑΜΕ!ΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΟΠΙΝΓΚ?:clapping:
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
ναι αλλα σε μοντερνα γραμμη οχι αυτο με το πουκαμισε κλεισιμο μου θυμιζει κατηχητικο :laugh:
Και όμως ξέρεις τι έλεγε η Chanel ;το να ντύνεις όλα τα μέρη του σώματος αφήνει την φαντασία του άντρα να φαντάζεται αυτό που δεν βλέπει 😉
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και όμως ξέρεις τι έλεγε η Chanel ;το να ντύνεις όλα τα μέρη του σώματος αφήνει την φαντασία του άντρα να φαντάζεται αυτό που δεν βλέπει 😉
το ξερω καλε αλλα ξαναγυρναμε σε μιαν αλλη εποχη,καλο και το κουμπωμα αλλα μου θυμιζει εκκλησια σορρυ κιολας :D
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ε ειδες ένα κομμάτι να είναι ιδιαίτερο αλλάζει όλο το συνολακι !!😁😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 74872Valentino 😁
Μου αρέσει το χρώμα αλλά οχι το σχήμα. Είναι σαν να φοράς τραπεζομάντηλο. Θα μου άρεζε περισσότερο αν ήταν εφαρμοστό στην μεση
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι "φασαρία"
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ έλα μωρεε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου αρέσει το χρώμα αλλά οχι το σχήμα. Είναι σαν να φοράς τραπεζομάντηλο. Θα μου άρεζε περισσότερο αν ήταν εφαρμοστό στην μεση
Ε όχι αυτή είναι η μαγεία !!!εχει αλλα με τονισμένη μέση 😁😁
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Haute Couture που θα φορούσα αν ήμουν διάσημη και πελούσια:

Giorgio Armani Privé Spring 2016 Couture.jpg

Giorgio Armani

Valentino at Paris Fashion Week Spring 2007.jpg

Valentino

Christian Lacroix Spring 2006 Couture Fashion Show.jpg

Ο απόλυτος θεός Christian Lacroix

Donna Karan Resort 2013 Fashion Show.jpg

DKNY

Fashion Week_ Fashion Shows, Trends, Runway Reviews -- The Cut.jpg

Julien MacDonald

αρχείο λήψης (1).jpg

Αγνώστου ταυτότητας αλλά αυτό θα φορούσα στο ΜΕΤ Gala

Elie Saab Haute Couture Automne-Hiver 2016-2017 - Défilé _ Vogue Paris.png

Elie Saab
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top