Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σε ξενη γλωσσα ? Κι αμα σε βριζει και δε το παιρνεις χαμπαρι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε ξενη γλωσσα ? Κι αμα σε βριζει και δε το παιρνεις χαμπαρι?:hmm:
That's the spirit :P

(I guess, δεν ψήφισα αυτό...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
That's the spirit :P

(I guess, δεν ψήφισα αυτό...)

νονονο μισελ, δε θα παρω ουτε γω απαυτη την επιλογη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Καλά, εκείνη η επιλογή που λέει "μου αρέσει να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα" μου θύμισε την αμίμητη σκηνή από την ταινία "Ένα ψάρι που το έλεγαν Γουάντα", όπου εκείνη του λέει πως φτιάχνεται όταν της μιλάει Ρώσικα, ενώ ξεκινάν τις ερωτοτροπίες μέσα σε ξένο σπίτι. Εκείνος αρχίζει να γδύνεται λέγοντάς της διάφορα πρόστυχα στα Ρώσικα, μέχρι που εμφανίζεται όλη η οικογένεια των ιδιοκτητών φάντηδες μπαστούνι και τον βρίσκουν με το σώβρακο φορεμένο στο κεφάλι...:lol: :loltooth:

Εμένα μ' αρέσουν τα πρόστυχα. Και να λέω και να μου λέει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαλλον την επιλογη περι ξενης γλωσσας μπορουν να την εκτιμησουν οσοι ειχαν/εχουν τατσι - μιτσι - κοτσι με καποιο που δε μιλαει την ελληνικη γλωσσα και δεν αρεσκονται στο "μουγκα στην στρουνγκα"!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εγω αν η αλλη αρχιζε να μιιλαει σε ξενη γλωσσα και με επιθετικο υφος θα αρχιζα τις σφαλιαρες..:P (ευκαιρια να ριξουμε και λιγο ξυλο:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγω αν η αλλη αρχιζε να μιιλαει σε ξενη γλωσσα και με επιθετικο υφος θα αρχιζα τις σφαλιαρες..:P (ευκαιρια να ριξουμε και λιγο ξυλο:lol:)


Το ξύλο εμπίπτει σε άλλη κατηγορία, που δεν εμπεριέχεται σε αυτή τη δημοσκόπηση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ειμαι αρκετα και πληγωνομαι ευκολα αν και δεν το δειχνω
Καρκίνος είσαι στο ζώδιο? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
Χαχα ωραίο θέμα! Μου αρέσει να μου λέει γλυκόλογα, να μου λέει αν του αρέσει και προς Θεού, ποτέ προστυχόλογα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
δε ξες τι χανεις. :P


:redface:

Βρε μανάρι μου, είναι σαν να μου λες, δεν ξέρεις τι χάνεις που δεν τρως σαρδέλες :sick:

Φυσικά και δεν ξέρω.

Κι ούτε θέλω να μάθω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Βρε μανάρι μου, είναι σαν να μου λες, δεν ξέρεις τι χάνεις που δεν τρως σαρδέλες :sick:

Φυσικά και δεν ξέρω.

Κι ούτε θέλω να μάθω.:)

Δηλαδή, δεν δοκίμασες ποτέ σαρδέλες μέχρι τώρα;(!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
Δηλαδή, δεν δοκίμασες ποτέ σαρδέλες μέχρι τώρα;(!!!)

Όχι βέβαια! Βρωμάνε!

(μιλάμε ακόμα για σεξ;:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εξαρταται απο τη στιγμη.....Μια στο τοσο που κανεις ερωτα , θελεις γλυκολογα...
Αλλα στο καθημερινο το σεξ αμα δνε μιλαει προστυχα ο αλλος....δεν γινεται ρε παιδια τι λεμε τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
"Ναιι" "Αααχ" "Μμμμ" "Τι μου κάνεις" κ.α.
Ζωώδης έρωτας χωρίς πολλά λόγια. :redface:
Μετά την πράξη ένα "Σ`αγαπώ" είναι αρκετό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εμένα λοιπόν μου αρέσουν κατά κύριο λόγο τα γλυκόλογα, αλλά και κάτι το οποίο δεν μπήκε στη δημοσκόπηση: μ' αρέσει να λέω και πράγματα τα οποία έχουν σχέση με τα ενδιαφέροντά μου αν φυσικά η άλλη μοιράζεται τα ίδια ενδιαφέροντα. Εγώ, δηλαδή που είμαι φιλόλογός μου αρέσουν φράσεις του τύπου: «Έλα αγάπη μου να βρούμε το βαθύτερο σημείο της ποίησης του Σεφέρη», «Έλα να μου δείξεις τί έκανε η Μαντάμ Μποβαρύ» και άλλα τέτοια. Πολύ φάση!
:eek: Μπαρδόν ???
Κάτι ανάλογο στην περίπτωσή μου δηλαδή θα ήταν: " Έλα αγάπη μου να μου δείξεις πως στρώνουν το σκυρόδεμα!
Είπα κι εγώ , μόνο εμένα μου φάνηκε περίεργο ?
γιατί σου φαίνεται περίεργο; όταν αγαπάς κάτι πολύ (την επιστήμη σου ας πούμε), σου αρέσει να τη βάζεις στις πιο προσωπικές σου στιγμές. Στο κάτω-κάτω, γιατί την ώρα του έρωτα δε χωράει η ποίηση; Για ποιό θέμα μιλάει η ποίηση; Δε μιλάει για τον έρωτα;
Την επιστήμη σου ? στις σεχσουαλικές σου στιγμές ?
Κι έστω βρε καλέ μου Πιτ , είναι η αγαπητικιά σου φιλόλογος κι αρχίζετε τα : Έλα να σου δώσω το Νόμπελ Ελύτηηη μουυυυ
Και τα : Θες να δοκιμάσεις το αδοκίμαστο και το απο αλλού φερμένο μουυυυ ωρε Μποβαρύ μ' ?:P

Αν είναι όμως των θετικώνε τι κάν'ς ?
Σκέψου πχ να σε λέει : Θέλω να μου εξαιλώσεις το ποζιτρόνιο Αιιι-στα-ιιιν- μ' !
ή " Πως τον καμπυλώνεις έτσι το χώρο Καραθοδωρή μ' "
ή να σου ζητάει εκλπαρώντας να της ...επιταχύνεις το ...σωματίδιο ??? :P


Κι αν είναι των οικονομικο-πολιτικώνε επιστημόνε με πολιτική καριέρα τι θα σε λέει τότενες :hmm:

" Θέλω να μου διαβουλεύσεις το νομοσχέδιο Πέτρο μ' "
" δώσε επιτέλους την ιθαγένεια σε λέωωωωωωωωω "
ή " κάνε μ' ένα δημοψήφισμα στα όρθια βρε παληκάριιι "

:P


Τεςπα ! Είμαι κάφρος ώρες ώρες ευτυχώς το ξέρεις πια , και ξέρω πως δεν θα με παρεξηγήσεις :)
άλλωστε περί ορέξεως ... make love not war


Πάντως , η καλύτερη απάντηση στην δημοσκόπηση είναι η :
Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφορια είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως
Την οποία και ετίμησαν ουκ ολίγοι , πράγμα που σημαίνει πως δεν είμαστε και λίγοι οι .. ψυχάκηδες εδώ μέσα :P

Ας απαντήσω κι εγώ επιτέλους
Πως σας αρέσει να σας μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ ;
Στον πληθυντικό παρακαλώ ! Θα με υποχρεώσετε !

:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
ή " Πως τον καμπυλώνεις έτσι το χώρο Καραθοδωρή μ' "

:rofl: Ρε συ, εκείνο το Καραθοδωρή μ', μου θύμισε το...

Καραπιπερίμ, πιπερίμ, πιπερίμ,
άσε πια τα πλούτη και τον Ιμπραήμ...:hehe:

ή να σου ζητάει εκλπαρώντας να της ...επιταχύνεις το ...σωματίδιο ??? :P
Είναι δηλαδή αυτό που λένε, "Πρώτα επιταχύνω κι έπειτα χύνω", ε;; :crazy: :loltooth:

Ααααχ, φαίνονται οι των θετικών...:clapup: Είσαι για λίγη Φυσική Επιλογή; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
:eek: Μπαρδόν ???
Είπα κι εγώ , μόνο εμένα μου φάνηκε περίεργο ?
Την επιστήμη σου ? στις σεχσουαλικές σου στιγμές ?
Κι έστω βρε καλέ μου Πιτ , είναι η αγαπητικιά σου φιλόλογος κι αρχίζετε τα : Έλα να σου δώσω το Νόμπελ Ελύτηηη μουυυυ
Και τα : Θες να δοκιμάσεις το αδοκίμαστο και το απο αλλού φερμένο μουυυυ ωρε Μποβαρύ μ' ?:P

Αν είναι όμως των θετικώνε τι κάν'ς ?
Σκέψου πχ να σε λέει : Θέλω να μου εξαιλώσεις το ποζιτρόνιο Αιιι-στα-ιιιν- μ' !
ή " Πως τον καμπυλώνεις έτσι το χώρο Καραθοδωρή μ' "
ή να σου ζητάει εκλπαρώντας να της ...επιταχύνεις το ...σωματίδιο ??? :P


Κι αν είναι των οικονομικο-πολιτικώνε επιστημόνε με πολιτική καριέρα τι θα σε λέει τότενες :hmm:

" Θέλω να μου διαβουλεύσεις το νομοσχέδιο Πέτρο μ' "
" δώσε επιτέλους την ιθαγένεια σε λέωωωωωωωωω "
ή " κάνε μ' ένα δημοψήφισμα στα όρθια βρε παληκάριιι "

:P


Τεςπα ! Είμαι κάφρος ώρες ώρες ευτυχώς το ξέρεις πια , και ξέρω πως δεν θα με παρεξηγήσεις :)
άλλωστε περί ορέξεως ... make love not war


Πάντως , η καλύτερη απάντηση στην δημοσκόπηση είναι η :
Την οποία και ετίμησαν ουκ ολίγοι , πράγμα που σημαίνει πως δεν είμαστε και λίγοι οι .. ψυχάκηδες εδώ μέσα :P

Ας απαντήσω κι εγώ επιτέλους
Στον πληθυντικό παρακαλώ ! Θα με υποχρεώσετε !

:P:D

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα να σαι καλα!!!!!!!!!!!

ειναι ερεθιστικο οντως να σου λεει ο αλλος :"αααααχ τι μου κανετε?πως με τρελαινετε ετσι?"

παντως , οι ομιλιες στο σεξ εξαρτωνται αμεσα απο τον τοπο και χρονο.δεν μπορεις παντου και παντα να φωναζεις,δεν μπορεις να λες παντα γλυκολογα ουτε παντα αισχρολογα.εξαρταται και απο την διακοσμηση του χωρου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εμένα λοιπόν μου αρέσουν κατά κύριο λόγο τα γλυκόλογα, αλλά και κάτι το οποίο δεν μπήκε στη δημοσκόπηση: μ' αρέσει να λέω και πράγματα τα οποία έχουν σχέση με τα ενδιαφέροντά μου αν φυσικά η άλλη μοιράζεται τα ίδια ενδιαφέροντα. Εγώ, δηλαδή που είμαι φιλόλογός μου αρέσουν φράσεις του τύπου: «Έλα αγάπη μου να βρούμε το βαθύτερο σημείο της ποίησης του Σεφέρη», «Έλα να μου δείξεις τί έκανε η Μαντάμ Μποβαρύ» και άλλα τέτοια. Πολύ φάση!
να σου κανω ενα reboot μαναρι μου.....:hehe:

ελα να σου καθαρισω τις φλαντζες..
να σου αλλαξω τα τακακια...:clapup:
.......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν μπορώ τα πολλά...άλλωστε τα (πολλά) λόγια είναι φτώχεια. Μου αρέσουν οι πράξεις.


(:devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top