• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

evelyn1

Νεοφερμένος

Η evelyn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η blondymary έχει απόλυτο δίκιο. Έχει μεγάλη σημασία αν γίνεται μεγάλη παρέμβαση ή όχι. Εμένα που το θεματάκι ήταν μια καμπουρίτσα στην ουσία, εκτός οτι είμαι λιγο πρησμένη ακόμα δεν έχουν δει κάποια αλλαγή πέρα απο την προφανή. Οτι διορθώθηκε αυτό το θεματάκι που είχα. Όσο για την ξηροδερμία που αναφέρθηκε, πράγματι και εγώ το έχω παρατηρήσει και προφανώς χρειάζεται χρόνο το δέρμα να επανέρθει απ ότι καταλαβαίνω πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sissy82

Νεοφερμένος

Η sissy82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά εγώ σας έδειξα φωτογραφιές και η διαφορά είναι εμφανής!παρ' όλα αυτά, μέχρι τώρα μόνο αυτοί που το γνώριζαν ότι θα την κάνω την κατάλαβαν αμέσως. Είδα την κουμπάρα μου πρόσφατα (είχαμε να βρεθούμε 1 1/2 μήνα και δεν γνώριζε ότι έκανα την μύτη μου) και τη ρώτησα πώς της φάινομαι και με ρώτησε αν έκανα μπότοξ.:hmm: Και πολύς κόσμος που με γνωρίζει αλλά δεν είναι στο άμεσο περιβάλλον μου (η διαχειρίστρια της οικοδομής, η ταμίας στο παντοπωλείο) με ρωτούν αν είμαι έγκυος γιατί έχω ομορφύνει λένε!!! :D ο γιατρός μου είχε πει ότι έτσι θα συμβεί αλλά δεν τον πίστεψα. Αφού ώρες ώρες σκέφτομαι αν ήταν τόσο καλή η παλιά:confused: .Από άρθρα όμως που διάβασα κατάλαβα ότι πετυχημένη πλαστική είναι αυτή που εναρμονίζεται με το πρόσωπό σου και δεν φαίνεται σαν να την κόλλησε κάποιος πάνω σου. Θα μου πείτε ότι υπάρχουν πολλές φυσικες μύτες που δεν ταιριάζουν στα πρόσωπα (εδώ μέσα είμαστε όλοι παθόντες) αλλά μάλλον γι αυτό αναπτύχθηκε από τόσο παλιά η ρινοπλαστική για να διορθώνονται τα λάθη της φύσης! Σχετικά με την ξηροδερμία που είχα κι εγώ ότνα έβγαλα το νάρθηκα θεωρώ ότι αναπτύχθηκε ακριβώς λόγω του γύψου. Έβαζα αρκετή ενυδατική κρέμα πρωί και βράδυ και σε μία εβδομάδα(αν θυμάμαι καλά) είχε υποχωρήσει. Μετά μου βγήκαν κάτι άλλα μικροσκοπικά σπυράκια για λίγες μέρες αλλά υποχώρισαν μόνα τους. Παιδιά, αν έχετε απορίες που σας βασανίζουν μη διστάζετε να τηλεφωνήσετε στο γιατρό σας!έτσι, θα ξεαγγχωθείτε αλλά κι αν κάτι δεν είναι φυσιολογικό μόνο αυτός μπορεί να σας καθοδηγήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vgour

Νεοφερμένος

Η vgour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μήπως μπορείς να μου στείλεις στοιχεία του γιατρού σου.. ποιό ήταν το συνολικό κόστος (για να έχω υπ'όψη)?

Παιδιά, ψάχνω για κανένα καλό γιατρό στη Θεσ/νίκη. Μήπως μπορείτε να μου στείλετε πμ με τα στοιχεία των γιατρών σας. Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

worried

Νεοφερμένος

Η worried αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Υπάρχει κάποιος που να έχει ενημερωθεί ή και να έχει χειρουργηθεί στον Πειραιά; Αν ναι, μήπως θα μπορούσε να μου στείλει προσωπικό μήνυμα σχετικά με το κόστος;
Ευχαριστώ

Υ.Γ. Sissy, απίστευτη αλλαγή! Απέκτησες ξαφνικά baby face ή μου φαίνεται; You look so cute!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

riri82

Νεοφερμένος

Η riri82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Violet μπερδεύτηκα..Τελικά την επέμβαση την έκανες Θεσ/κη?Εγώ την έκανα πριν 8 μήνες στον [....] Ιδιαίτερο ζήτημα στην μύτη δεν είχα. Λίγο γαμψή και λίγο πιο χοντρή στο ακρορίνιο ήταν, τίποτα τραγικό. Το συμπέρασμα μου από την όλη εμπειρία μου είναι ότι:
Το να σου φτιάξει ο γιατρός το προφίλ είναι το πιο εύκολο κομμάτι, το δύσκολο είναι το ακρορίνιο να σμιλευτεί. Ε εγώ απέκτησα ωραίο προφίλ αλλά το ακρορίνιο μου παρέμεινε ανέγγιχτο, για την ακρίβεια είναι+λίγο πιο στρουμπουλό. Φαντάσου την μύτη σαν μια πυραμίδα, ο γιατρός σου αφαιρεί την πάνω επιφάνεια της πυραμίδας (που προκαλεί το άσχημο προφίλ) οπότε αν δεν αγγίξει το ακρορίνιο, αυτό μπορεί τελικά να φαίνεται λίγο πιο στρουμπουλό σε σχέση με πριν.
Έχω καταλάβει εκ των υστέρων (+ύστερα από συζήτηση με 2 φίλες μου που έχουν κάνει+αυτές ρινοπλαστική αλλά στη Θεσ/κη) ότι οι περισσότεροι γιατροί το ακρορίνιο το πειράζουν ελάχιστα έως καθόλου. Το δύσκολο είναι να εντοπίσεις γιατρό που θα μπορεί να πειράξει το ακρορίνιο πετυχημένα (εφόσον έχεις πρόβλημα σε αυτό). Η δική μου εμπειρία ήταν ωραίο προφίλ αλλά ανφάς που κανείς δεν καταλάβαινε την διαφορά. Τόσα λεφτά+τόση ταλαιπωρία με πολύ λιγότερη βελτίωση απότι περίμενα..Αλλά όπως είπες εδώ μέσα βλέπεις+τα χειρότερα οπότε από την άλλη χαίρεσαι που δεν σε πετσόκοψαν.. Βέβαια τα πράγματα δεν θα έπρεπε να είναι έτσι..:hmm:


Είμαι ακριβώς ίδια περίπτωση.. Ο γιατρος διορθωσε μονο το προφιλ και οχι το ακρορινιο το οποιο ομως δημιουργει και το θεμα στο προσωπο μου. Συμφωνω οτι ειναι δυσκολο να βρεις γιατρο να το πειραζει πετυχημενα αλλα εκει φαινεται και το ταλεντο του. Εγω εχω 4 χρονια που εγχειριστηκα και σκεφτομαι να την ξανακανω γιατι δεν βλεπω καποια διαφορα στο προσωπο μου. Αντιθετα οπως ανεφερες κ συ πιθανα το ακρορινιο να φαινεται και πιο χοντρο τωρα. Εχεις εντοπισει καποιον πλαστικο που θα μπορουσε να βοηθησει στο συγκεκριμενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioulia1234

Νεοφερμένος

Η ioulia1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι και εγω για ρινοπλαστικη. θα μπορουσε καποιος να μου στείλει μνμ με κάποιο γιατρο σε λάρισα ή θεσσαλονική? Εχω ακουσει για καποιον στη λάρισα στρατιωτικο αλλά δεν ξερω ! Ευχαριστω, αναμένω απαντήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αν υπαρχει ενας καλος χριστιανος που εκανε ρινοπλαστικη σε γιατρο στη γλυφαδα ή στον πειραια ,ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα για το κοστος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι να κάνω ρινοπλαστική τώρα μέσα στο καλοκαίρι. Ήθελα να ρωτήσω εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και επέλεξα έναν γιατρό από Αθήνα. Τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις ; Έχω ακούσει ότι μπορείς να την κάνεις και την επόμενη μέρα φεύγεις για την πόλη σου. Επίσης έχω ακούσει ότι καλύτερα θα ήταν να κάτσεις εκεί 15 ημέρες για να σε παρακολουθεί ο γιατρός. Πιστεύω αναμφίβολα ότι καλύτερο θα ήταν να κάτσω εκεί για αυτές τις δύο βδομάδες περίπου. Όσοι αναγκαστήκατε να αλλάξετε πόλη για να κάνετε την επέμβαση μείνατε εκεί ή την επομένη φύγατε; Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε για διαμονή σε Αθήνα και συγκεκριμένα στο Κολώνάκι δίπλα , όσο γίνεται πιο φτηνά . Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Κανείς ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ovelix360

Νεοφερμένος

Ο ovelix360 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα. Το συμπέρασμα που έχω βγάλει προσωπικά, διαβάζοντας όλες τις σελίδες του θέματος είναι οτι θα πρέπει να μείνεις τουλάχιστον μια εβδομάδα "κοντά" στον γιατρό μέχρι να σου βγάλει τις γάζες και τον νάρθηκα. Μπορεί επίσης να εμφανιστεί κάποια επιπλοκή τις πρώτες ημέρες η οτιδήποτε άλλο...
Ξενοδοχεία υπάρχουν πολλά στην Αθήνα! Με μια αναζήτηση σε μηχανή αναζήτησης ξενοδοχείων, μπορείς να βρείς αυτό της αρεσκείας σου. Καλό θα ήταν να μην σκεφτείς το επιπλέον έξοδο μιας και θα αποφύγεις άλλες μετακινήσεις, όπως ταξί η λεοφωρείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντησή σου , αλλά αν μπορούσα να έχω κι άλλες απαντήσεις από άτομα άλλα θα ήμουν ευγνώμων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roxy_50

Νεοφερμένος

Η roxy_50 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πάντως όσοι σκοπεύετε να κάνετε ρινοπλαστική να ζητήσετε από το γιατρό σας να μην σας κάνει κογχοτομή! Δυστυχώς στην Ελλάδα είναι μια πρακτική που συνηθίζεται από πολλούς μεγαλογιατρούς-χασάπηδες, ονόματα δεν αναφέρω, και είναι καλό να την αποφύγετε πάση θυσία. Στο εξωτερικό θεωρείται πλέον ως 'άτυπο ιατρικό έγκλημα', γιατί μπορεί να προκαλέσει σοβαρά προβλήματα υγείας..
Εγώ την πάτησα όπως και πολλοί άλλοι και θα χαιρόμουν αν γλύτωνα κάποιον από αυτό, γι'αυτό και το αναφέρω.

Διευκρινίζω ότι μιλάω για την ολική κογχοτομή που γίνεται ακόμα και όταν δεν υπάρχει υπερτροφία. Αν υπάρχει υπερτροφία ζητήστε από τον γιατρό να σας υπογράψει γνωμάτευση ότι έχετε υπερτροφικές κόγχες και να το ελέγξετε το και σε άλλο γιατρό για να είστε σίγουροι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
παιδιά πριν κάνετε ρινοπλαστική , αν η αλλαγή που θέλετε είναι μικρή , ζητήστε από τον πλαστικό να σας "ισιώσει" την μυτη με fillers. Είναι πολύ πιο φθηνό , γίνεται μέσα σε 20 λεπτά το πολύ χωρίς εγχείρηση κτλ. Εγώ σκέφτομαι να το κάνω. Το μόνο αρνητικό είναι ότι μετά από 1 χρόνο-18 μήνες πρέπει να πας να σου συμπληρώσουν λίγο υγρό αλλά πιστεύω αξίζει. Θα ψάξω γιατρό στην θεσσ/νίκη να μου πει τιμές κτλ. Αλλά πιστεύω αυτή η λύση είναι για άτομα που δεν έχουν μεγάλο θέμα με την μύτη τους , όπως και να χει ρωτήστε τον γιατρό σας για αυτή την λύση πριν πάτε στο νυστέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linaa

Νεοφερμένος

Η linaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα. εχς βαλει εδω και 2 χρονια εν8εματα ζιγοτικον στο προσοπο σιλικονις σκλιρις οχι μαλακις 8α ηθελα να σας ρωτισω αν μπορω να τα βγαλω διοτι πλεον δεν μου αρεσει το μονο θεμα μου ειναι αν κρεμασι το δερμα εκει και διμιοθργιθη σακουλα κενη, εφχαρηστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roxy_50

Νεοφερμένος

Η roxy_50 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έχει κανένας νέα από τη Mallorca? Κάποιος που να την γνώριζε? Πού την έκανε τελικά?
Επίσης από την Violet_V? Όποιος ξέρει και μπορεί ας μου στείλει ένα πμ παρακαλώ!
Ψάχνομαι για 3η ρινοπλαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Εγώ δεν έχω σοβαρό πρόβλημα με τη μύτη, το κόκκαλο είναι σχεδόν ίσιο και ο χόνδρος είναι λίγο πιο στρογγυλός απ'ότι θα ήθελα
Αυτό που με ενοχλεί είναι πως είναι λίγο μεγάλη για το πρόσωπο μου
Από μπροστά δεν έχω κάποιο πρόβλημα, μόνο όταν γελάω "απλώνει" λίγο ο χόνδρος που σας λέω αλλά δεν είναι κάτι ενοχλητικό, δηλαδή δεν είναι λόγος που θα με ωθούσε σε πλαστική
Από προφίλ όμως βλέπω πως είναι σχετικά μεγάλη για το πρόσωπο μου, θα έπρεπε να είναι πιο μέσα, γιατί έχω και φυσιολογικό πιγούνι που δεν πετάει και κάνει ακόμη πιο έντονο το πρόβλημα!
Όλοι μου λένε πως μου πάει επειδή έχω μεγάλα χαρακτηριστικά και να μην το σκέφτομαι για πλαστική, αλλά εμένα δε μου αρέσει και είναι κάτι που με τρώει από τα 14-15 μου (δεν έχω δεχθεί ποτέ κριτική, απλά δε μου αρέσει εμένα)


Αυτό που με αγχώνει μόνο είναι ότι έκανε μία γνωστή μου η οποία είχε πρόβλημα και ναι μεν της έκανε ωραία μύτη αλλά δεν ταιριάζει 100% στο πρόσωπο της, είχε στρογγυλή άκρη και εκείνη και της έκανε το τελείωμα έντονο με κλίση προς τα πάνω αλλά πιο κοφτερό και δε μου άρεσε
Ο πλαστικός πριν προχωρήσει σου δείχνει πως θα είσαι μετά την πλαστική; Μη βρεθώ προ εκπλήξεων..
Και μία άλλη γνωστή μου έκανε σε πολύ γνωστό γιατρό (ΩΡΛ αν δεν κάνω λάθος είναι ο συγκεκριμένος) και είχε έντονο πρόβλημα και εκείνη η κοπέλα αλλά της έκανε εξαιρετική δουλειά, πολύ φυσικό αποτέλεσμα! Απλά ήταν πολύ απότομος απ'ότι μου είπε :p
Επίσης όσες έχετε κάνει στην Αθήνα μπορείτε να μου στείλετε μήνυμα για περισσότερες λεπτομέρειες;
Γιατί προσανατολίζομαι στο 2ο γιατρό που ανέφερα που έχω ακούσιε γενικά καλά λόγια για τη δουλειά του, αλλά θέλω να μάθω κι άλλες πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialenzen

Νεοφερμένος

Η marialenzen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια γεια σας... σημερα ειναι η 4η μερα απο το χειρουργείο έβγαλα τα ταμπον και παρατήρησα οτι τα ρουθουνια μου ειναι υπερβολικά μεγαλα ενω πριν δεν φαίνονταν καν.αυτα μου πε οτι δεν τα πειραξε δεν τα στένεψε οπβς επρεπε δηλαδη. ειναι μεγαλα επειδη ειμαι γενικοτερα πρησμενη;; η θα μεινουν ετσι για παντα ;; κοντευω να τρελαθω ... ειχε καποιος απο σας τέτοιο προβλημα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
marialenzen που εκανες την επεμβαση ? σε πιον γιατρο? στειλε μου προσωπικο μηνυμα...τωρα για την ερωτηση σου δε ξερω να σου απαντησω, σου ευχομαι καλη αναρωση παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά κανείς που να έκανε ρινοπλαστική σε Αθηνα και να έμεινε ευχαριστημενως;Οποίος έκανε και έμεινε ευχαρηστημενος ας μου στείλει με προσωπικο μηνυμα τα στοιχια του γιατρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e.la

Νεοφερμένος

Η e.la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
29.9.2014"H αποτυχημένη πλαστική στη μύτη που την παραμόρφωσε. Πριν ενάμιση μήνα έκανε πλαστική επέμβαση στη μύτη και το αποτέλεσμα ήταν να παραμορφωθεί το πρόσωπό της. Από τότε κλείστηκε στο σπίτι της και δεν ήθελε να δει κανέναν, μέχρι την περασμένη Παρασκευή που αποφάσισε να δώσει τέλος στη ζωή της."
Τα ποσοστά αποτυχίας της ρινοπλαστικής είναι ιδιαίτερα υψηλά, γύρω στο 15%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top