Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κοιτα..Οποιος θελει να ειναι μαζι σου,θα σε ακολουθησει οτι και να γινει..:redface: Οσο γι'αυτο που ειπες "Αφού έφερα εις πέρας τον στόχο μου,γιατί δεν είμαι ευτυχισμένη όπως θα περίμενα;"-->Ετσι νιωθω και γω..Και γω ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης για να βαλω σε παρενθεση τη ζωη μου ως τωρα και να προχωρησω παιρνοντας μαζι μου οσους πραγματικα με αγαπουν και τους αγαπω..:) Ολα θα φτιαξουν οταν ξεκινησεις την φοιτητικη σου ζωη..;)

Έχεις δίκιο.Απλά από την άλλη,όταν βάζεις προτεραιότητες αναπόφευκτα αφήνεις άτομα πίσω που και να θέλουν να σε ακολουθήσουν δεν τα αφήνεις (ενίοτε άθελα σου).Αλλά για να είμαι ειλικρινής,νιώθω ότι τα μόνα άτομα που θα είναι πάντα δίπλα μου είναι η οικογένεια μου!Και εννοώ τα κύρια μέλη της μαμά,μπαμπά,αδελφή (και κουνέλι :redface:). Αχ τι μας κάνουν αυτές οι πανελλήνιες.. Εύχομαι πάντως πραγματικά να είμαστε συμφοιτήτριες,είτε Ηράκλειο,είτε Αλεξανδρούπολη :redface: Και όπως είπες..όλα θα φτιάξουν με τη φοιτητική ζωή!Επιτέλους θα σπουδάζουμε αυτό που αγαπάμε και θα γνωρίζουμε άτομα με το ίδιο πάθος (στην ιατρική αναφέρομαι :D)! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Έχεις δίκιο.Απλά από την άλλη,όταν βάζεις προτεραιότητες αναπόφευκτα αφήνεις άτομα πίσω που και να θέλουν να σε ακολουθήσουν δεν τα αφήνεις (ενίοτε άθελα σου).Αλλά για να είμαι ειλικρινής,νιώθω ότι τα μόνα άτομα που θα είναι πάντα δίπλα μου είναι η οικογένεια μου!Και εννοώ τα κύρια μέλη της μαμά,μπαμπά,αδελφή (και κουνέλι :redface:). Αχ τι μας κάνουν αυτές οι πανελλήνιες.. Εύχομαι πάντως πραγματικά να είμαστε συμφοιτήτριες,είτε Ηράκλειο,είτε Αλεξανδρούπολη :redface: Και όπως είπες..όλα θα φτιάξουν με τη φοιτητική ζωή!Επιτέλους θα σπουδάζουμε αυτό που αγαπάμε και θα γνωρίζουμε άτομα με το ίδιο πάθος (στην ιατρική αναφέρομαι :D)!
Και γω πιστευω οτι η οικογενεια ειναι παντα διπλα μας,προσωπικα την αδερφη μου την λατρευω(αυτη και ο φιλος μου,ειναι τα στηριγματα μου).Οι παρεες σε "πουλανε" ευκολα.Σε γεμιζουν υποσχεσεις,κανεις ονειρα και μετα τιποτα.Μακαρι να ειμαστε συμφοιτητριες!:hug:Αντε να ερθει ο σεπτεμβρης να ξεκινησουμε την καινουρια μας ζωη!:) (Ασχετο-->εχεις κουνελι?ειχα και γω απο περσυ τον ιουνιο εως τον οκτωβριο αλλα μετα...:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Και γω πιστευω οτι η οικογενεια ειναι παντα διπλα μας,προσωπικα την αδερφη μου την λατρευω(αυτη και ο φιλος μου,ειναι τα στηριγματα μου).Οι παρεες σε "πουλανε" ευκολα.Σε γεμιζουν υποσχεσεις,κανεις ονειρα και μετα τιποτα.Μακαρι να ειμαστε συμφοιτητριες!:hug:Αντε να ερθει ο σεπτεμβρης να ξεκινησουμε την καινουρια μας ζωη!:) (Ασχετο-->εχεις κουνελι?ειχα και γω απο περσυ τον ιουνιο εως τον οκτωβριο αλλα μετα...:()


Ναι!Τη λένε Κώστη! (την πήρα αγόρι και τη φώναζα Κωστή αλλά τελικά...! :redface:).Και την πήρα πέρισυ τον Ιούνιο κι εγώ! Αλλά ακόμα ζει το βρωμιάρικο μου ευτυχώς!


Οι μεταβατικές περίοδοι τελικά είναι οι χειρότερες.Τότε πιάνουν όλα τα υπαρξιακά!
Και μένα η αδελφή μου είναι ο άνθρωπος μου και ίσως από τις πραγματικές μου φίλες.Γι'αυτό ήθελα να περάσω εδώ εξαρχής για να είμαστε μαζί στη σχολή.. :(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P2143_09-10-09.JPG
    P2143_09-10-09.JPG
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 286

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ναι!Τη λένε Κώστη! (την πήρα αγόρι και τη φώναζα Κωστή αλλά τελικά...! :redface:).Και την πήρα πέρισυ τον Ιούνιο κι εγώ! Αλλά ακόμα ζει το βρωμιάρικο μου ευτυχώς!


Οι μεταβατικές περίοδοι τελικά είναι οι χειρότερες.Τότε πιάνουν όλα τα υπαρξιακά!
Και μένα η αδελφή μου είναι ο άνθρωπος μου και ίσως από τις πραγματικές μου φίλες.Γι'αυτό ήθελα να περάσω εδώ εξαρχής για να είμαστε μαζί στη σχολή.. :(
Αχου!!τι γλυκουλη το κουνελακι!!πωω..τι θυμηθηκα τωρα..τις τελευταιες ωρες του δικου μου κουνελιου..:(ποσο υπεφερε το καημενο..:( τον λεγαμε Μορφεα!Μου λειπει..
Η αδερφη σου ιατρικη ειναι? (να σου πω..αν θες ανταλασσουμε msn αν εχεις..:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Αχου!!τι γλυκουλη το κουνελακι!!πωω..τι θυμηθηκα τωρα..τις τελευταιες ωρες του δικου μου κουνελιου..:(ποσο υπεφερε το καημενο..:( τον λεγαμε Μορφεα!Μου λειπει..
Η αδερφη σου ιατρικη ειναι? (να σου πω..αν θες ανταλασσουμε msn αν εχεις..:redface:)

Ναι,μπαίνει κλινικές τώρα!! :happy:
Στο στέλνω σε προσωπικό! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
σε καλή φάση μπορώ να πω.
φεύγω φοιτήτρια σε 1 μήνα και θα αποχωριστώ τους γονείς μου (okay, αυτό πιστεύω θα είναι λίγο δύσκολο).
προσωπικά αρκετά καλά με την παρέα και φίλους, στον ερωτικό τομέα χαλαρά περιστασιακές σχέσεις, όχι τίποτα το σοβαρό, μιας και είμαι προσφάτως χωρισμένη.
εμ, γενικά, όλα ΤΕΛΕΙΑ και αισιοδοξώ ότι θα γίνουν ακόμα καλύτερα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.Spaniel

Νεοφερμένος

Η C.Spaniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμ νομίζω υπήρχαν και καλύτερα..μόλις χώρισα, η μητέρα μου βρίσκεται στο νοσοκομείο με καρκίνο και το πολυαγαπημένο μου σκυλί χάθηκε.:confused: Παρ' όλα αυτά η ζωή συνεχίζεται, μεζεύουμε εμπειρίες :flowers:κάθε μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
:hmm:... είμαι πολύ καλά!! έιμαι σε ένα όμορφο πειραματικό στάδιο, υγεία υπάρχει, δοξασι ο θεός!! βέβαια αγχος και "στεναχώριες" με την σχολή υπάρχουν , αλλά δεν βαριέσαι ..."σημασία δεν έχει ο στόχος, αλλά ο αγώνας για την κατάκτησή του " [FONT=&quot]

ελπίζω να μην το γρουσούζεψα :P
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
ωραιο θεμα ανακλυψα...
σε τι φαση?? μμμμμ:hmm::hmm::hmm: πολλα καινουργια πραγματα και συναισθηματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στάσιμη εδώ και λίγο καιρό,
26 χρόνια δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χμ, αυτή τη περίοδο είμαι σε μια φάση που πρέπει να μάθω πώς ο καλός εγωισμός έχει και αυτός μια αξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
στη φάση της αποσύνθεσης..., το βράδυ πεθαίνω και τη μέρα ξαναγεννιέμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πολύ άγχος στην δουλειά, με αποτέλεσμα ψυχολογικά να αισθάνομαι όλο το 24ωρο (εκτός αργιών και Σαββατοκύριακου) πολύυυυυ κουρασμένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:pfff:

Σε μια φαση που δεν περιμενα να ειμαι... Η φοιτητικη ζωη ξεκινησε σχεδον με τον χειροτερο δυνατο τροπο... Αλλα τεσπα... Δεν εχω αλλη επιλογη παρα να το παλεψω... Οταν καταφερω να πεισω τον εαυτο μου να μην με παιρνει απο κατω... Κατι που χρειαζεται υπερβολικο κουραγιο...

Κοινως ψιλοχαλια... Αλλα ελπιζω η μιας βδομαδας επιστροφη στην πατριδα θα βοηθησει καπως την κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Πολύ άγχος στην δουλειά, με αποτέλεσμα ψυχολογικά να αισθάνομαι όλο το 24ωρο (εκτός αργιών και Σαββατοκύριακου) πολύυυυυ κουρασμένος...

αντάλλαξε το τσιγάρο με νικορετ..., αν δεν καπνίζεις, σου προτείνω να το αρχίσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Χα, χα, δεν καπνίζω και ούτε πρόκειται να το αρχίσω, περιμένω πως και πως την αργία της Πέμπτης, και (ώ τι κακό) τα Χριστούγεννα και η Πρωτοχρονιά φέτος πέφτουν Σαββατοκύριακο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χα, χα, δεν καπνίζω και ούτε πρόκειται να το αρχίσω, περιμένω πως και πως την αργία της Πέμπτης, και (ώ τι κακό) τα Χριστούγεννα και η Πρωτοχρονιά φέτος πέφτουν Σαββατοκύριακο :(

καλύτερα να μην το αρχίσεις..., αλλά πρέπει να βρεις έναν τρόπο, να μειώσεις το άγχος....
ίσως γίνει αυτόματα με το πέρασμα του καιρού....
εγώ πρότεινα έναν τρόπο..., προσπάθησε να αποφεύγεις τις πολλές σκέψεις, που σε κυριαρχούν....
εσύ ξέρεις, τί πρέπει να κάνεις στη δουλειά σου και πως....
μάθε να ελέγχεις τις σκέψεις σου.... και αν μπορείς, μην τις χρησιμοποιείς καθόλου εν ώρα εργασίας....
εγώ το προσπαθώ και φαίνεται πως σε κρατάει πιο ενεργειακό....
όσον αφορά το θέμα της εργασίας....
όσον αφορά το θέμα της ζωής σου, δυστυχώς δεν έχω κάτι λειτουργικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
@ D_G,
όταν βρεις κάτι για την καταπολέμηση του άγχους πες και από εδώ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μια-δυο βδομαδούλες άδεια να έπαιρνα, θα ήμουν μια χαρά.
(Στη δουλειά έχω άγχος και πολύ κούραση, όχι στη ζωή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
@ D_G,
όταν βρεις κάτι για την καταπολέμηση του άγχους πες και από εδώ. :/:

μη μου πεις.... και εσύ με το άγχος προβληματίζεσαι...; ;)
είναι απλό..., σκέψου ότι κάποια άλλα κορίτσια στη θέση σου, έχουν τα δεκαπλάσια προβλήματα από εσένα και όμως τα αντιμετωπίζουν 10 φορές πιο εύκολα....
τί είσαι εσύ...; πιο αδύνατη από αυτές...; δε νομίζω....
είσαι η Θεωδόρα ρε ...αμώτο και τίποτα και κανείς, δε μπορεί να σε ρίξει....
άντε μην τα πάρω τώρα..., γιατί γυρίζει το μάτι και κοιτάει τον εγκέφαλο....
κανείς δε μπορεί να ρίξει ψυχολογικά μια Θεωδόρα.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top