Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Παραδόξως πολυ καλη. Εν αντιθέσει με το γενικό συνολο
Που με επηρεάζει δυστυχώς.
Δε μ αρέσει να κοκορευομαι. Όταν γυρω μου ο κόσμος δεν είναι καλά το βρίσκω άσχημο οπότε κρατάω χαμηλό προφιλ.
Καλά εννοώ από άποψη υγείας, δουλειας, οικογένεια κλπ ε τι άλλο να θέλει κανείς από τη ζωή του; μάλιστα είμαι σε διαδικασία αγορας αυτοκινήτου αυτή τη περιοδο!!! Δεχωραμε πια τόσα άτομα.... Πάω σε suv... :)
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στη φάση όπου έχω συνειδητοποιήσει ότι μια μέρα θα πεθάνω και κάτι πρέπει να κάνω για να μην πάει τζάμπα όλο αυτό
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,154 μηνύματα.
Στη φάση όπου έχω συνειδητοποιήσει ότι μια μέρα θα πεθάνω και κάτι πρέπει να κάνω για να μην πάει τζάμπα όλο αυτό
Στη φάση όπου έχω συνειδητοποιήσει ότι μια μέρα θα πεθάνω και έτσι ο,τι και να κάνω θα πάει τζάμπα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εγώ στα 35 σκέφτομαι να γυρισα στα 27 γιατί θέλω να συνεχίσω το πάρτυ που κάνω. Δηλαδή κάθε μέρα να γουστάρω τη ζωή μου μου χαχα
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι λίγο πριν τη δική μου "μάχη του Στάλινγκραντ". :happy: Έρχεται η τελική ευθεία του εαρινού εξαμήνου και θα έχω αρκετές εργασίες και διάβασμα. Θα ζοριστώ.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ειμαι σε μια φάση όπου: επαγγελματικά βρίσκομαι εκεί που παντα ήθελα, προσωπικά επίσης. Σε φάση που έχω κλείσει τους λογαριασμούς μου, που παταω στα ποδια μου όσο πιο σταθερα από ποτε. Και αναρωτιέμαι... Και τώρα ; τι; απλώς το απολαμβάνω ; δεν πρέπει κάτι να κυνηγήσω παλι; διότι έμαθα κάτι να κυνηγάω πάντα. Και τώρα που τα χω, τι ;

Για δώστε καμμια ιδέα...
 

Λίνα_1

Νεοφερμένος

Η Λίνα_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ειμαι σε μια φάση όπου: επαγγελματικά βρίσκομαι εκεί που παντα ήθελα, προσωπικά επίσης. Σε φάση που έχω κλείσει τους λογαριασμούς μου, που παταω στα ποδια μου όσο πιο σταθερα από ποτε. Και αναρωτιέμαι... Και τώρα ; τι; απλώς το απολαμβάνω ; δεν πρέπει κάτι να κυνηγήσω παλι; διότι έμαθα κάτι να κυνηγάω πάντα. Και τώρα που τα χω, τι ;

Για δώστε καμμια ιδέα...
Σε νιώθω...κάπως έτσι σκέφτομαι και εγώ.. Έχουμε στόχους τους κερδίζουμε πάμε παρακάτω κατάφεραμε αυτό που θέλαμε και τώρα;;; οκ ναι εννοείται θα το απολαύσουμε γιατί επιβάλλεται για τον εαυτό μας αλλά μέσα στο μυαλουδακι υπάρχει ένα γρανάζι που γυρίζει γυρίζει και λέει τι αυτό ήταν δεν έχει παρακάτω..;; πάντα θα υπάρχει παρακάτω..
Εγώ μια ιδέα που έχω και σκέφτομαι μα υλοποιήσω πιο σταθερά και σοβαρά είναι ο εθελοντισμός..
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειμαι σε μια φάση όπου: επαγγελματικά βρίσκομαι εκεί που παντα ήθελα, προσωπικά επίσης. Σε φάση που έχω κλείσει τους λογαριασμούς μου, που παταω στα ποδια μου όσο πιο σταθερα από ποτε. Και αναρωτιέμαι... Και τώρα ; τι; απλώς το απολαμβάνω ; δεν πρέπει κάτι να κυνηγήσω παλι; διότι έμαθα κάτι να κυνηγάω πάντα. Και τώρα που τα χω, τι ;

Για δώστε καμμια ιδέα...
Και τώρα τι ?

Καταρχήν τιποτα δεν ειναι δεδομενο οτι αυτά που έχουμε θα τα έχουμε για πάντα, ΑΡΑ τα απολαμβνανουμε κάθε μέρα όσο περισσότερο μπορούμε.

Έπειτα έχοντας δύο παιδιά ανοίγεις άλλους λογαριασμούς..
Επιταγές βασικά..
Οι οποίες μετά από χρόνια θα εξαργυρωθούν..
Με αυτά τα δεδομένα νομιζεις ότι δεν έχεις δουλειά να κάνεις προκειμένου αυτή η επιταγή να μην μείνει ακάλυπτη?

Καθημερινή, σκληρή και επενδυτική δουλειά γιατί έχεις να ανακαλύπτεις συνεχώς νέες προκλήσεις που θα πρπει να ανταποκριθεις πλήρως σε αυτές..
Νομιζεις εισαι έτοιμη και πλήρης ΚΑΙ σε αυτό?
Εκεί δεν πιστεύεις ότι έχεις πολλά να μάθεις και να ανακαλύψεις ακόμα?
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Και τώρα τι ?

Καταρχήν τιποτα δεν ειναι δεδομενο οτι αυτά που έχουμε θα τα έχουμε για πάντα, ΑΡΑ τα απολαμβνανουμε κάθε μέρα όσο περισσότερο μπορούμε.

Έπειτα έχοντας δύο παιδιά ανοίγεις άλλους λογαριασμούς..
Επιταγές βασικά..
Οι οποίες μετά από χρόνια θα εξαργυρωθούν..
Με αυτά τα δεδομένα νομιζεις ότι δεν έχεις δουλειά να κάνεις προκειμένου αυτή η επιταγή να μην μείνει ακάλυπτη?

Καθημερινή, σκληρή και επενδυτική δουλειά γιατί έχεις να ανακαλύπτεις συνεχώς νέες προκλήσεις που θα πρπει να ανταποκριθεις πλήρως σε αυτές..
Νομιζεις εισαι έτοιμη και πλήρης ΚΑΙ σε αυτό?
Εκεί δεν πιστεύεις ότι έχεις πολλά να μάθεις και να ανακαλύψεις ακόμα?
Εννοείται, βασικός μου στόχος είναι πλεον τα παιδια και η διατήρηση όσων υπάρχουν.
Φτιαχνουμε κι ένα σπίτι τώρα και κοιτάμε κ για εξοχική κατοικία. Οχι άμεσα βέβαια.
Έλεγα για μένα τι μπορώ να κανω
Αν με ρωτουσες πριν μερικά χρόνια θα σου λεγα διδακτορικό, γυμναστική ταξίδια κοκ. Αλλά δεν έχω κουράγιο για τίποτε από τα τρία. 😂😂

Σκέφτομαι να αρχίσω το διάβασμα με βιβλία για παιδια. Μια εποχή το χα πιασει ισως το ξανά πιάσω. Απλα με έχει πιασει μια βαρεμάρα. Μάλλον ο καιρός θα φταίει

Δώσε μου πιο πρακτικες ιδεες... Για το σπιτι την οικογένεια... Που χεις εμπειρία...


Καταλάβα τι μου λες αλλά άμα τα χω γραμμένα συγκεκριμένα με βοηθάει να σου πω καλύτερα:)

Εν τω μεταξύ όσο μεγαλώνουν τόσο πιο πολυ με χρειάζονται αυτό βλέπω:)
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκέφτομαι να αρχίσω το διάβασμα με βιβλία για παιδια. Μια εποχή το χα πιασει ισως το ξανά πιάσω. Απλα με έχει πιασει μια βαρεμάρα. Μάλλον ο καιρός θα φταίει

Δώσε μου πιο πρακτικες ιδεες... Για το σπιτι την οικογένεια... Που χεις εμπειρία...


Καταλάβα τι μου λες αλλά άμα τα χω γραμμένα συγκεκριμένα με βοηθάει να σου πω καλύτερα:)

Εν τω μεταξύ όσο μεγαλώνουν τόσο πιο πολυ με χρειάζονται αυτό βλέπω:)
Αυτό ακριβώς!!!
Όσο τα είχα μικρά και δεδομένου και τα παιδαγωγικά που αρχικα είχε τελειώσει πήγαινα σε σχολή γονέων.
Έμαθα πολλά για την εξελικτική ψυχολογία τους !!
Δεν άφηνα εκδήλωση για εκδήλωση που να αφορούσε τα παιδιά ειδικά όταν μπήκαν στην σχολική κοινότητα και εκεί πλέον κάνεις και άλλες γνωριμιες με μαμαδες που ταυτίζεσαι και σε καταλαβαίνουν απόλυτα..

Όχι του στυλ μαμά που το παιδί της το προορίζει γαι την Νασα :bleh: αυτή που όλα τα ξέρει και το παιδί της τα κάνει τέλεια..

Μαμαδες που προβληματιζονται όπως εσύ, αν κάνουν σωστά κάποια πράγματα και γενικά μαμαδες που ταυτίζεσαι ως προς τις ανησυχίες σου για να εξελιχθείς !!!

Για το σπίτι άσε ,αν φτιάχνεις τι να σου πω ...Καλό κουράγιο..

Το πέρασα δυο φορές με δύο μικρα παιδιά και θυμάμαι την εποχή που έτρεχα για να διαλέξω τα πάντα και συνάμα να τρέχουν και όλα αυτά με τα παιδιά..

Να διαλέγω ντουλάπες από την μία και από την άλλη να τα ψάχνω μέσα στις ντουλάπες του καταστήματος να δω που είχαν κρυφτεί γιατί έπαιζαν....

Πλέον αν με ρωτούσε κάποιος θα εκανα τα μισά από αυτά που έκανα τκτρ και ένα σπίτι πολύ πιο εύχρηστο..

Αν θες κάτι συγκεκριμένο ρωτα ήδη και τώρα ειμαι στην ανακαίνιση δύο άλλων που τα έχω για εκμετάλλευση αλλά εκεί πλέον έχω άνθρωπο που τους συντονίζει γιατι απλα δεν αντέχω και άλλη τέτοια ψυχοφθορα κατάσταση από το να κυνηγάς τους μαστορους μέχρι να σου έρχονται λάθος πλακάκια ας πούμε ή ήδη μπάνιου και να τρέχεις να εξηγήσεις τα ανεξήγητα...ουφ μόνο που τα ξαναθυμήθηκα πραγματικα δεν μπορώ...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.
Βρίσκομαι σε μία φάση όπου κάθε μα κάθε μέρα σκέφτομαι τον θάνατο. Και είμαι ακόμα 19! Δεν το κάνω επίτηδες, δεν έχω ακόμα κατάθλιψη, αλλά υπάρχουν φορές που πνίγομαι σε μία άβυσσο. Ο δικός μου θάνατος δεν με νοιάζει, ούτως ή άλλως δεν θα καταλάβω και τίποτα, αλλά δεν μπορώ ούτε να το σκέφτομαι ότι οι δικοί μου άνθρωποι γερνάνε και κάποια στιγμή θα φύγουν πριν από εμένα (γιαγιά, παππούς).
Ξέρω θα πείτε ότι όλα στην ζωή έχουν την φθορά τους, αλλά δεν μπορώ, ειλικρινά. Πρέπει κάποια στιγμή να ξεπεράσω την θανατοφοβία μου. Και είναι αστείο, διότι παλιά τον επιδίωκα (για εμένα) και τώρα τον φοβάμαι
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Βρίσκομαι σε μία φάση όπου κάθε μα κάθε μέρα σκέφτομαι τον θάνατο. Και είμαι ακόμα 19! Δεν το κάνω επίτηδες, δεν έχω ακόμα κατάθλιψη, αλλά υπάρχουν φορές που πνίγομαι σε μία άβυσσο. Ο δικός μου θάνατος δεν με νοιάζει, ούτως ή άλλως δεν θα καταλάβω και τίποτα, αλλά δεν μπορώ ούτε να το σκέφτομαι ότι οι δικοί μου άνθρωποι γερνάνε και κάποια στιγμή θα φύγουν πριν από εμένα (γιαγιά, παππούς).
Ξέρω θα πείτε ότι όλα στην ζωή έχουν την φθορά τους, αλλά δεν μπορώ, ειλικρινά. Πρέπει κάποια στιγμή να ξεπεράσω την θανατοφοβία μου. Και είναι αστείο, διότι παλιά τον επιδίωκα (για εμένα) και τώρα τον φοβάμαι
Κι εγώ το ίδιο αλλά με τους γονείς μου ... Είναι μεγάλοι σε ηλικία αλλά εγώ είμαι αρκετά νέα για αυτό βιάζομαι σε αρκετά πράγματα στη ζωή μου να τα τελειώσω όσο πιο γρήγορα γίνεται για να με προλάβουν . Με αγχώνει πολύ όλο αυτό .... Έχω αφήσει πράγματα πίσω που θα ήθελα να ολοκληρώσω για αυτόν τον λόγο ....
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο αλλά με τους γονείς μου ... Είναι μεγάλοι σε ηλικία αλλά εγώ είμαι αρκετά νέα για αυτό βιάζομαι σε αρκετά πράγματα στη ζωή μου να τα τελειώσω όσο πιο γρήγορα γίνεται για να με προλάβουν . Με αγχώνει πολύ όλο αυτό .... Έχω αφήσει πράγματα πίσω που θα ήθελα να ολοκληρώσω για αυτόν τον λόγο ....
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, με τους γονείς είναι και πολύ χειρότερο, αλλά ευτυχώς οι δικοί μου είναι νέοι γιατί δεν θα το άντεχα αυτό😢 εγώ πιο πολύ σκέφτομαι την γιαγιά μου, που με μεγάλωσε και την αγαπώ όσο την μαμά μου... Δεν μπορώ να φανταστώ ότι κάποια μέρα θα φύγει, είναι η αδυναμία μου. Όταν είχε μπει προπερσι στο νοσοκομείο για κάποια εγχείρηση είχα να κοιμηθώ μια εβδομάδα, κοιμόμουν στην καρέκλα του νοσοκομείου δίπλα της... Δεν θέλω να φύγει, δεν μπορώ να το διαχειριστώ αυτό, είναι απάνθρωπο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, με τους γονείς είναι και πολύ χειρότερο, αλλά ευτυχώς οι δικοί μου είναι νέοι γιατί δεν θα το άντεχα αυτό😢 εγώ πιο πολύ σκέφτομαι την γιαγιά μου, που με μεγάλωσε και την αγαπώ όσο την μαμά μου... Δεν μπορώ να φανταστώ ότι κάποια μέρα θα φύγει, είναι η αδυναμία μου. Όταν είχε μπει προπερσι στο νοσοκομείο για κάποια εγχείρηση είχα να κοιμηθώ μια εβδομάδα, κοιμόμουν στην καρέκλα του νοσοκομείου δίπλα της... Δεν θέλω να φύγει, δεν μπορώ να το διαχειριστώ αυτό, είναι απάνθρωπο
Εγώ έχω συμφιλιωθεί με την ιδέα του θανάτου γιατί σαν παιδί είχα βιώσει την απώλεια των γιαγιάδων/παππούδων μου και το έχω συνηθίσει . Δεν με τρομάζει τόσο ο θάνατος αλλά το να προλάβω να τα κάνω όλα. Η αδερφή μου που είναι πολύ μεγαλύτερη από εμένα δεν έχει κάνει παιδιά κ δεν νομίζω να κάνει, η μαμά μου από την άλλη θέλει να γίνει γιαγιά οπότε όλο το βάρος έχει πέσει πάνω μου που είμαι μόνο 18.5 😑. Σκέφτομαι από τώρα να τα κάνω όλα όσο πιο γρήγορα γίνεται για να παντρευτώ μικρή κ να προλάβουν να δουν το παιδί μου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, με τους γονείς είναι και πολύ χειρότερο, αλλά ευτυχώς οι δικοί μου είναι νέοι γιατί δεν θα το άντεχα αυτό😢 εγώ πιο πολύ σκέφτομαι την γιαγιά μου, που με μεγάλωσε και την αγαπώ όσο την μαμά μου... Δεν μπορώ να φανταστώ ότι κάποια μέρα θα φύγει, είναι η αδυναμία μου. Όταν είχε μπει προπερσι στο νοσοκομείο για κάποια εγχείρηση είχα να κοιμηθώ μια εβδομάδα, κοιμόμουν στην καρέκλα του νοσοκομείου δίπλα της... Δεν θέλω να φύγει, δεν μπορώ να το διαχειριστώ αυτό, είναι απάνθρωπο
Όσο για τη γιαγιά σου δυστυχώς πρέπει να το αποδεχτείς ότι κάποια στιγμή θα γίνει κ να προετοιμαστείς ψυχολογικά ... Είναι φυσιολογικό...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.
Εγώ έχω συμφιλιωθεί με την ιδέα του θανάτου γιατί σαν παιδί είχα βιώσει την απώλεια των γιαγιάδων/παππούδων μου και το έχω συνηθίσει . Δεν με τρομάζει τόσο ο θάνατος αλλά το να προλάβω να τα κάνω όλα. Η αδερφή μου που είναι πολύ μεγαλύτερη από εμένα δεν έχει κάνει παιδιά κ δεν νομίζω να κάνει, η μαμά μου από την άλλη θέλει να γίνει γιαγιά οπότε όλο το βάρος έχει πέσει πάνω μου που είμαι μόνο 18.5 😑. Σκέφτομαι από τώρα να τα κάνω όλα όσο πιο γρήγορα γίνεται για να παντρευτώ μικρή κ να προλάβουν να δουν το παιδί μου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Όσο για τη γιαγιά σου δυστυχώς πρέπει να το αποδεχτείς ότι κάποια στιγμή θα γίνει κ να προετοιμαστείς ψυχολογικά ... Είναι φυσιολογικό...
Θα κάνεις οικογένεια μόνο για αυτόν τον λόγο? Γιατί να σηκώσεις τέτοιο βάρος? Εκτός αν θέλεις η ίδια να κάνεις παιδιά ΤΟΣΟ νωρίς! Μη σκέφτεσαι έτσι, ο γάμος και τα παιδιά είναι σοβαρή ευθύνη και δεν συνάδει με την ηλικία μας...❤️
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα κάνεις οικογένεια μόνο για αυτόν τον λόγο? Γιατί να σηκώσεις τέτοιο βάρος? Εκτός αν θέλεις η ίδια να κάνεις παιδιά ΤΟΣΟ νωρίς! Μη σκέφτεσαι έτσι, ο γάμος και τα παιδιά είναι σοβαρή ευθύνη και δεν συνάδει με την ηλικία μας...❤️
δεν εννοώ τώρα !!! Γενικά θέλω πολύ να κάνω αλλά αν δεν είχα αυτήν την πίεση (που μόνη μου την δημιουργώ στον εαυτό μου ) πιστεύω θα ήθελα γύρω στα 25-8 ενώ τώρα θέλω σε 3-4 χρόνια ... Τα πράγματα στη ζωή βέβαια δεν έρχονται με πρόγραμμα ... Ειδικά αυτά .... Θα δείξει .....
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο αλλά με τους γονείς μου ... Είναι μεγάλοι σε ηλικία αλλά εγώ είμαι αρκετά νέα για αυτό βιάζομαι σε αρκετά πράγματα στη ζωή μου να τα τελειώσω όσο πιο γρήγορα γίνεται για να με προλάβουν . Με αγχώνει πολύ όλο αυτό .... Έχω αφήσει πράγματα πίσω που θα ήθελα να ολοκληρώσω για αυτόν τον λόγο ....
Τι θα συμβεί αν δεν σε προλάβουν; Τι έχεις αφήσει πίσω ώστε να προλάβεις να τους κάνεις παπούδες, αν δεν είναι αδιάκριτη η ερώτηση;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.
δεν εννοώ τώρα !!! Γενικά θέλω πολύ να κάνω αλλά αν δεν είχα αυτήν την πίεση (που μόνη μου την δημιουργώ στον εαυτό μου ) πιστεύω θα ήθελα γύρω στα 25-8 ενώ τώρα θέλω σε 3-4 χρόνια ... Τα πράγματα στη ζωή βέβαια δεν έρχονται με πρόγραμμα ... Ειδικά αυτά .... Θα δείξει .....
Εγώ δεν με φαντάζομαι με ΤΙΠΟΤΑ με δικιά μου οικογένεια και παιδιά 😂 ούτε καν παντρεμένη δεν με φαντάζομαι... Δεν νομίζω να θελήσω και ποτέ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top