Σημείο G!

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
αν δεν υφίσταται κάποιο πρόβλημα παθολογικό ή κανένα ιδιαίτερο ψυχικής φύσης νόσημα.. Αν η αλλη μετά από Χ επαφές εξακολουθεί την ίδια συμπεριφορά το πλέον πιθανο είναι πως ξενερώνει με κάτι που κάνεις ή δεν κάνεις ή λειτουργεί μέσα της ένα συμπλεγμα αναστόλων που τη φρενάρει.


Ξέρω ξέρω θα πεις πως δεν θα καθήσεις να ασχοληθείς με προβληματικές περίπτωσεις ο χρόνος είναι χρήμα κλπ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
αν δεν υφίσταται κάποιο πρόβλημα παθολογικό ή κανένα ιδιαίτερο ψυχικής φύσης νόσημα.. Αν η αλλη μετά από Χ επαφές εξακολουθεί την ίδια συμπεριφορά το πλέον πιθανο είναι πως ξενερώνει με κάτι που κάνεις ή δεν κάνεις ή λειτουργεί μέσα της ένα συμπλεγμα αναστόλων που τη φρενάρει.


Ξέρω ξέρω θα πεις πως δεν θα καθήσεις να ασχοληθείς με προβληματικές περίπτωσεις ο χρόνος είναι χρήμα κλπ

Απλά δεν συμφωνώ πως για όλα φταίει ο άντρας που "κάτι κάνει ή δεν κάνει ή λειτουργεί μέσα της ένα σύμπλεγμα αναστολών που την φρενάρει".

Σε αντίστοιχη περίπτωση δεν θα καθόσασταν να ασχοληθείτε.... εμεις γιατι να το κάνουμε ;

δεν θεωρω κάτι ντε και καλά... απλα κάνω ευθειες ερωτήσεις. Γιατι να κάτσω να ασχοληθώ με ένα άτομο που "δεν το έχει" σε αυτο το τομέα... για δικούς της λόγους.

Αυτη θα εκανε το ιδιο για μενα ;

το να ξέρω οτι είναι μια κοπέλα που θα ξεμππλοκάρει σιγα σιγά και θα έχουμε μια ωραια μακροχρονια σχέση ναι εκει να κάτσω.... αλλιως έχω λογο ;

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΦΡΕΝΑΡΕΙ τωρα... και μπλεξίματα... εγω ειπα και πριν βγάζω τα ρουχαλάκια μου και εχω όρεξη. Τέλος. Δεν θα κατσω να ταλαιπωρήσω το μυαλό μου γιατι η άλλη δεν νιώθει το ΄ίδιο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Η πρώτη φορά ειναι πάντα περίεργη, αμήχανη και διερευνητική (πλην εξαιρέσεων ΦΟΥΛ χημείας και έρωτα, μια στις 100).

Θέλει υπομονή 2-3 φορές να στρώσει η φάση, δεν ειναι αποχυμωτής απο τα Λίντλ που τον αγοράζεις στις 6:00 και στις 6:30 πινεις χυμό.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.
Με αυτά που διαβάζω λεω πάλι καλά που όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι.
Όσο κατάρρα μπορεί και να είναι ορισμένες φορές, άλλο τόσο ευλογία αποδεικνύεται συνολικά. Εαν πράγματι υπάρχει Θεός, είναι σοκαριστικά σοφός.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
Απλά δεν συμφωνώ πως για όλα φταίει ο άντρας που "κάτι κάνει ή δεν κάνει ή λειτουργεί μέσα της ένα σύμπλεγμα αναστολών που την φρενάρει".

Σε αντίστοιχη περίπτωση δεν θα καθόσασταν να ασχοληθείτε.... εμεις γιατι να το κάνουμε ;

δεν θεωρω κάτι ντε και καλά... απλα κάνω ευθειες ερωτήσεις. Γιατι να κάτσω να ασχοληθώ με ένα άτομο που "δεν το έχει" σε αυτο το τομέα... για δικούς της λόγους.

Αυτη θα εκανε το ιδιο για μενα ;

το να ξέρω οτι είναι μια κοπέλα που θα ξεμππλοκάρει σιγα σιγά και θα έχουμε μια ωραια μακροχρονια σχέση ναι εκει να κάτσω.... αλλιως έχω λογο ;

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΦΡΕΝΑΡΕΙ τωρα... και μπλεξίματα... εγω ειπα και πριν βγάζω τα ρουχαλάκια μου και εχω όρεξη. Τέλος. Δεν θα κατσω να ταλαιπωρήσω το μυαλό μου γιατι η άλλη δεν νιώθει το ΄ίδιο.
Σωστά.. Δεν το έχουν όλοι οι άνθρωποι. Η λίμπιντο δεν είναι ίδια σε όλους, ούτε η έκφραση σεξουαλικότητας λειτουργεί με καρμπόν, κάποιοι είναι ανεπίδεκτοι μαθήσεως και κάποιοι, όσες εμπειρίες και να έχουν ,θα λειτουργούν διεκπεραιωτικα .

Take it or leave it. Η ζωή είναι μικρή για να αναλώνεται σε ημίμετρα. Ο καθείς ξέρει τι θέλει σε αυτόν τον τομέα και πόσες υποχωρήσεις είναι διατεθειμένος να κάνει.

Αλλά και το να λειτουργείς ωμά, τυπου είμαι πανέτοιμος, βγάζω τα ρουχα μου και μπαμ δεν είναι λύση.. Παρά μόνο για ξεπέτες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Με αυτά που διαβάζω λεω πάλι καλά που όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι.
Όσο κατάρρα μπορεί και να είναι ορισμένες φορές, άλλο τόσο ευλογία αποδεικνύεται συνολικά. Εαν πράγματι υπάρχει Θεός, είναι σοκαριστικά σοφός.
Αν ήταν όλοι ίδιοι ξερεις τι θα κρυβόταν πρώτο πρώτο; Η έλλειψη υπομονής.

Στις διαφορές φαινεται ποιος έχει υπομονή/έχει έρθει για να μείνει, και ποιος θελει να κανει τη δουλειά του.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Σωστά.. Δεν το έχουν όλοι οι άνθρωποι. Η λίμπιντο δεν είναι ίδια σε όλους, ούτε η έκφραση σεξουαλικότητας λειτουργεί με καρμπόν, κάποιοι είναι ανεπίδεκτοι μαθήσεως και κάποιοι, όσες εμπειρίες και να έχουν ,θα λειτουργούν διεκπεραιωτικα .

Take it or leave it. Η ζωή είναι μικρή για να αναλώνεται σε ημίμετρα. Ο καθείς ξέρει τι θέλει σε αυτόν τον τομέα και πόσες υποχωρήσεις είναι διατεθειμένος να κάνει.

Αλλά και το να λειτουργείς ωμά, τυπου είμαι πανέτοιμος, βγάζω τα ρουχα μου και μπαμ δεν είναι λύση.. Παρά μόνο για ξεπέτες.

To να θεωρείται ξεπέτας όποιος είναι έτοιμος στο τσάκ μπάμ ειναι το ίδιο στερεότυπο με το να πείς οτι όλες οι σεξυ ντυμένες γυναικες ειναι πουτάνες!!!!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
To να θεωρείται ξεπέτας όποιος είναι έτοιμος στο τσάκ μπάμ ειναι το ίδιο στερεότυπο με το να πείς οτι όλες οι σεξυ ντυμένες γυναικες ειναι πουτάνες!!!!
Λάθος, όποιος πάει για fast track καταστάσεις ενδιαφέρεται πρωτίστως για την πάρτη του, άνδρας ή γυναίκα.

Δε θα αφιερώσει χρόνο να αφουγκραστει τις ανάγκες του άλλου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Λάθος, όποιος πάει για fast track καταστάσεις ενδιαφέρεται πρωτίστως για την πάρτη του, άνδρας ή γυναίκα.

Δε θα αφιερώσει χρόνο να αφουγκραστει τις ανάγκες του άλλου.

Ε συμφωνω οκ αλλα τι σχέση εχει με αυτό που λέγαμε.... εσυ λές οτι όλες τις φορές αν η άλλη κομπλάρει φταιει ο άντρας και σου εξηγώ οτι δεν ισχυει πάντα αυτο , δεν το εχει ο άντρας δηλαδη το θεμα πάντα.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,599 μηνύματα.
Ε συμφωνω οκ αλλα τι σχέση εχει με αυτό που λέγαμε.... εσυ λές οτι όλες τις φορές αν η άλλη κομπλάρει φταιει ο άντρας και σου εξηγώ οτι δεν ισχυει πάντα αυτο , δεν το εχει ο άντρας δηλαδη το θεμα πάντα.
Δεν είπα μόνο αυτό.. Μίλησα και για οργανικές καταστάσεις, στερεότυπα. Κόμπλεξ, έλλειψη χημείας, αναστολές
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κάποιοι άνθρωποι εδώ μέσα είναι όπως τα νερά της Αγιά Μαρίνας στην Αίγινα. Δηλαδή :απίστευτα ρηχοί. Εφόσον ορισμένων το πέος δε μπορεί να περιμένει και θέλει σώνει και ντε σεξ, ας αφήσουν τις καρμίρες τις κοπέλες στην ησυχία τους και ας αποδεχτούν ότι θα είναι μια ζωή μόνοι τους με κανένα περιστασιακό σκηνικό μια στο τόσο. Κάπου σεβασμός πια.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Δεν είπα μόνο αυτό.. Μίλησα και για οργανικές καταστάσεις, στερεότυπα. Κόμπλεξ, έλλειψη χημείας, αναστολές

Μαζί σου. Αν αξίζει το κόπο να κάτσεις να προσπαθησεις να ξεμπλοκαρεις κάποια οκ.

Διαφορετικά πρεπει και αυτή να κανει πραγματα. Με τους εγωισμουληδες δουλειά δεν γίνεται 😄
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Πώς δεν το πήρα είδηση αυτό το "αριστούργημα";:lol:

Ανακαλύφθηκε βλέπω και το σημείο Ο που προσφέρει καλύτερα αποτελέσματα από το σημείο G.
That escalated quickly.
Να δείτε που η επόμενη ανακάλυψη θα είναι το σημείο W (G-O, O-W) και άντε να το εντοπίσεις εκεί που θα βρίσκεται...
Δουλειά δεν είχε ο διάβολος γα...σε τα παιδιά του.

Η πράξη του έρωτα είναι έκφραση συναισθημάτων, ισχυρή έλξη, αυθορμητισμός, ολοκληρωτικό δόσιμο και υπέρτατη συγκινησιακή απόλαυση.
΄Οταν ψάχνεις κάτι στοχοπροσηλωμένα (το οποίο ασφαλώς μπορεί να προκύψει ούτως ή άλλως), χάνει την μαγεία του.
Προσωπική μου άποψη.
 

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Η πράξη του έρωτα είναι έκφραση συναισθημάτων, ισχυρή έλξη, αυθορμητισμός, ολοκληρωτικό δόσιμο και υπέρτατη συγκινησιακή απόλαυση.
Ειναι σε ενα δικαστηριο για προσβολη της δημοσιας αιδους και καταθετει ενας μαρτυρας:
- Και κυριε προεδρε οπως ειχα βγαλει τα γιδια μου ακουω κατι θαμνους να κουνιουνται. Κοιταω και τι βλεπω? Αυτους τους δυο και γαμιωντουσαν!
- Σας παρακαλω κυριε δεν μπορειτε να χρησιμοποίητε τετοια γλωσσα στην αιθουσα μου! Μπορειτε να πειτε "συνουσιαζονταν"
- Μαλιστα κυριε προεδρε, κοιταω πισω απο τους θαμνους και συνιουσιαζονταν. Και οχι μονο αυτο αλλα γαμιωντουσαν κιολας.

To point του παραπανω ειναι, καλα και ωραια ολα αυτα αλλα οι περισσοτεροι ανθρωποι απλα θελουν να γαμηθουν.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,276 μηνύματα.
To point του παραπανω ειναι, καλα και ωραια ολα αυτα αλλα οι περισσοτεροι ανθρωποι απλα θελουν να γαμηθουν.
τι, δεν κάνουν όλοι οι άνθρωποι παθιασμένο έρωτα με την απόλυτη αγάπη της ζωής τους;
Να πάρει γεμίσαμε πόρνους :(
 

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
τι, δεν κάνουν όλοι οι άνθρωποι παθιασμένο έρωτα με την απόλυτη αγάπη της ζωής τους;
Να πάρει γεμίσαμε πόρνους :(
Αν μια φορα τη βδομαδα δεν παιρνει φωτια το σπιτι σου απο τα ρεσο, την οποια σβηνεις ριχνοντας πανω της σαμπανια φραουλες και ροδοπεταλα κατι δεν κανεις καλα.

(that might or might not be a true story:()
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Να βάλουμε και λίγη πχιότητα σε αυτό το θρεντ.
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Top