Σημείο G!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Κοίτα, εαν την φωνάζεις φεμινόλα κάρχια και εκείνη εσένα φασίστα πατριάρχη...my best guess είναι οτι πρόκειται για εντελώς αγεφύρωτο χάσμα :bleh:.
Κατω απο τα χάσματα κρύβονται πάθη αγαπητέ αν ψαχτει καλά το θέμα.

Δεν ξεκινανε ΟΛΑ έτσι, ναι οκ, αλλά, όταν παίζεις με το μυαλουδάκι του άλλου, τον έχεις ή σε έχει. Δεν ειναι και μικρό πράγμα.

Ετσι και βρεθειτε σε δωμάτιο δε θα μεινει τίποτα όρθιο.

Οι τσακωμοι αν δεν ξεφυγουν μαλακισμένα και μεινουν στο παιχνίδι, είναι υπο συνθήκη ταγκό ισορροπία ανταλλαγη ερωτισμού, δύναμης.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Κατω απο τα χάσματα κρύβονται πάθη αγαπητέ αν ψαχτει καλά το θέμα.
Δεν ξεκινανε ΟΛΑ έτσι, ναι οκ, αλλά, όταν παίζεις με το μυαλουδάκι του άλλου, τον έχεις ή σε έχει. Δεν ειναι και μικρό πράγμα.
Ετσι και βρεθειτε σε δωμάτιο δε θα μεινει τίποτα όρθιο.
Με αυτή την λογική όμως όλοι θα έπρεπε να πηδιούνται μεταξύ τους εδώ μέσα :oops:. Δεν το κόβω και πολύ πιθανό, μακάρι να υπήρχε τέτοια απέθχεια μεταξύ των μελών, αλλά δυστυχώς είναι άλλο είδος απέχθειας :hehe:.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
α μπράβο, ήρθε το ρεύμα.
Όσο ελκυστικές και εαν είναι απο σαρκικής απόψεως αυτά τα πάρε δώσε, και εαν και μπορεί να υπάρχουν και κάποιες καλές στιγμές, εξακολουθούν να οδηγούν σε εγγενώς τοξικές και διαβρωτικές σχέσεις τόσο για τους ίδιους τους εμπλεκόμενους όσο και για τους γύρω τους, οπότε μακροπρόθεσμα οδηγούν σε προβλήματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Όσο ελκυστικές και εαν είναι απο σαρκικής απόψεως αυτά τα πάρε δώσε, και εαν και μπορεί να υπάρχουν και κάποιες καλές στιγμές, εξακολουθούν να είναι εγγενώς τοξικές και διαβρωτικές τόσο για τους ίδιους τουε εμπλεκόμενους όσο και για τους γύρω τους, οπότε μακροπρόθεσμα οδηγούν σε προβλήματα.
Α δεν ξερω από αυτά. Εγω δεν κανω σεξ, πολύ καιρό τώρα. Έχω γάτα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Οι μη έχοντες γάτες για ζουπηγματα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Οι μη έχοντες γάτες για ζουπηγματα
Άσε με κι έβλεπα 7η σεζόν Outlander (ρομαντική εποχής - Σκωτια 1700) κι όλο την επηδαει την Sassenach ο Jamie, σε καθε επεισόδιο ρίχνουν κι από ένα "θα σου λυσω τα κορδόνια, θα σου βγαλω τον κορσέ"

Και κεινη την ωρα βουταω το γατι "έλα δω χιονούλη μου εσυ" κι αυτο να γκρινιάζει "ιιιιι" αλλά να μη βγαζει νυχι γιατι κατα βαθος θέλει αλλά το παίζει σεμνοτυφος.

Τα χουμε βρει τα ίσα μας οι γατογονείς, δε θέλουμε αυτα τα σέχ και τα G του Σατανά.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Η κουβέντα για το σημείο G πρέπει να είναι πρακτικη και οχι θεωρητική. 😎
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Άσε με κι έβλεπα 7η σεζόν Outlander (ρομαντική εποχής - Σκωτια 1700) κι όλο την επηδαει την Sassenach ο Jamie, σε καθε επεισόδιο ρίχνουν κι από ένα "θα σου λυσω τα κορδόνια, θα σου βγαλω τον κορσέ"

Και κεινη την ωρα βουταω το γατι "έλα δω χιονούλη μου εσυ" κι αυτο να γκρινιάζει "ιιιιι" αλλά να μη βγαζει νυχι γιατι κατα βαθος θέλει αλλά το παίζει σεμνοτυφος.

Τα χουμε βρει τα ίσα μας οι γατογονείς, δε θέλουμε αυτα τα σέχ και τα G του Σατανά.
Φευ .. μακριά από μας.. Τι είμεθα τίποτε ηδονιστες; εγκράτεια τέκνον μου. Θα έρθουν καλύτερες εποχές.

Αυτό με τον κορσέ πάντως ήταν καλό!
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Αυτό με τον κορσέ πάντως ήταν καλό!
Ασε με μωρε εχω λαχταρίσει. Και του γλυκοφιλά τα χέρια μετα απο μάχη με τους Άγγλους και να μαι βουρκωμενος εγω και να λεω "αχ τι αγαπημενο ζευγάρι, μονο εμενα ηξερε να με γαμησει η τύχη μου"

Το πίνω και με πίνει.


Και τελειωνει του χρονου και εχω σπαστεί, μ αρεσουν κατι τετοιες ενοχες απολαύσεις.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Ασε με μωρε εχω λαχταρίσει. Και του γλυκοφιλά τα χέρια μετα απο μάχη με τους Άγγλους και να μαι βουρκωμενος εγω και να λεω "αχ τι αγαπημενο ζευγάρι, μονο εμενα ηξερε να με γαμησει η τύχη μου"

Το πίνω και με πίνει.


Και τελειωνει του χρονου και εχω σπαστεί, μ αρεσουν κατι τετοιες ενοχες απολαύσεις.
Εγώ πάντως προτιμώ τις μυστηρίου/ αστυνομικές σειρές
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εγώ πάντως προτιμώ τις μυστηρίου/ αστυνομικές σειρές

Εκει πας Σκανδιναβία

Bron/Broen. Σουηδικό/Δανέζικο Το χω αφησει στην 3η σεζόν.
Και το Trapped, Ισλανδικο.
Το Κατλα θέλω να δω επίσης Ισλανδικο με το ηφαίστειο.

Αρκετα ομως με σειρές. Το θεμα ειναι για μουνί και το καναμε ομοίως.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Εκει πας Σκανδιναβία

Bron/Broen. Σουηδικό/Δανέζικο Το χω αφησει στην 3η σεζόν.
Και το Trapped, Ισλανδικο.
Το Κατλα θέλω να δω επίσης Ισλανδικο με το ηφαίστειο.

Αρκετα ομως με σειρές. Το θεμα ειναι για μουνί και το καναμε ομοίως.
Έχω εντρυφήσει στην εγκληματολογία μέσω σειρών / ταινιών ( και εδώ που τα λέμε έχει κάτι λουκουμακια ντετέκτιβ.. Σλουρπ)
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Υπάρχουν και αλλά σημεία προς εξερεύνηση
 
Top