Σημείο G!

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πάει με το αλφάβητο ή όχι?
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αν ξεκινάς με αυτά τα φεμινοκουμουνιστικα τι εγκεφαλική διέγερση μπορεί να υπάρξει...
σαδομαζοχιστική:slourp:

Αυτά τα G, τα Ο κλπ, έχουν άμεση σχέση με το σίγουρα υπαρκτό όργανο, την κλειτορίδα, η οποία έχει 8000 απολήξεις νεύρων, πολύ περισσότερες απ το πέος. Η κλειτορίδα δεν είναι μόνο η βάλανος, δηλ αυτό που βλέπουμε. Υπάρχει μια ολόκληρη <<πεταλούδα>> από κάτω. (Δείτε φωτογραφίες),
Πιστεύω, αυτά τα σημεία G , O, υπάρχουν μεν, αλλά είναι σε κάθε γυναίκα διαφορετικά, τα ανακαλύπτει στον έρωτα με το σύντροφό της. Εξαρτάται και από την όλη ανατομία της γυναίκας, δηλ όχι μόνο από την κλειτορίδα, αλλά και από τον κόλπο, τον τράχηλο και την κλίση της μήτρας.
Πρέπει να πετύχεις βρε παιδί μου, την κατάληλη στάση, κατάλληλη κίνηση και ασφαλώς κατάλληλη εγκεφαλική και σωματική προετοιμασία.
Ένα καλό σεξ, για όλους, αλλά κυρίως για το ευαίσθητο φύλο εξαρτάται από πάρα πάρα πάρα πολλά. Δεν είναι μόνο, άντε βρήκαμε το G, πάμε να το τρίψουμε και τελειωσε. Συνήθως, οι νεαροί ξεμπερδεύουν γρηγορα και η κοπέλα είναι ακόμη στη ...Λάρισα. Αν όμως πετύχει, τότε κορίτσια, νομίζω, άντρας δεν είμαι, ο άντρας δεν έχει φτάσει ούτε στο Λιανοκλάδι. :hug:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Αυτά τα G, τα Ο κλπ, έχουν άμεση σχέση με το σίγουρα υπαρκτό όργανο, την κλειτορίδα, η οποία έχει 8000 απολήξεις νεύρων, πολύ περισσότερες απ το πέος. Η κλειτορίδα δεν είναι μόνο η βάλανος, δηλ αυτό που βλέπουμε. Υπάρχει μια ολόκληρη <<πεταλούδα>> από κάτω. (Δείτε φωτογραφίες),
Πιστεύω, αυτά τα σημεία G , O, υπάρχουν μεν, αλλά είναι σε κάθε γυναίκα διαφορετικά, τα ανακαλύπτει στον έρωτα με το σύντροφό της. Εξαρτάται και από την όλη ανατομία της γυναίκας, δηλ όχι μόνο από την κλειτορίδα, αλλά και από τον κόλπο, τον τράχηλο και την κλίση της μήτρας.
Πρέπει να πετύχεις βρε παιδί μου, την κατάληλη στάση, κατάλληλη κίνηση και ασφαλώς κατάλληλη εγκεφαλική και σωματική προετοιμασία.
Ένα καλό σεξ, για όλους, αλλά κυρίως για το ευαίσθητο φύλο εξαρτάται από πάρα πάρα πάρα πολλά. Δεν είναι μόνο, άντε βρήκαμε το G, πάμε να το τρίψουμε και τελειωσε. Συνήθως, οι νεαροί ξεμπερδεύουν γρηγορα και η κοπέλα είναι ακόμη στη ...Λάρισα. Αν όμως πετύχει, τότε κορίτσια, νομίζω, άντρας δεν είμαι, ο άντρας δεν έχει φτάσει ούτε στο Λιανοκλάδι. :hug:

Ναί, αλλά αν και η γυναίκα είναι αγχωμένη και έχει άλλα θέματα όσο καλός και να ειναι ο άλλος....

πχ οταν η άλλη έχει κολεόσπασμο... δεν μπορείς κάν να εισέλθεις ερωτικα :P
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σαδομαζοχιστική:slourp:
Συμφωνώ, αλλωστε στο τι διεγείρει τον καθενα ειναι απολυτα σεβαστό αρκει να συμβαδίζει με τον παρτενερ του ..
Άλλωστε μετα την προβολη της περιβόητης ταινιας 50 αποχρωσεις του γκρι υπαρχει πλεον πλήρη απελευθερωση στους ερωτικούς πειραματισμους, χωρις κανένα ταμπου ..

Ασχετα τι καταλήξεις ειχαμε στα επειγοντα απο πιτσιρικια που πηγαν να το παίξουν άλλοτε Ντακοτα και άλλοτε Ντορναν :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναί, αλλά αν και η γυναίκα είναι αγχωμένη και έχει άλλα θέματα όσο καλός και να ειναι ο άλλος....

πχ οταν η άλλη έχει κολεόσπασμο... δεν μπορείς κάν να εισέλθεις ερωτικα :P
Εμ εδω σε θελω ¨μαστορα " ...
εκεινη την ωρα φαινετε κατα ποσο θεωρεις τον εαυτο σου ικανο ή εμπειρο να χαλαρωσει μια γυναικα :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Εμ εδω σε θελω ¨μαστορα " ...
εκεινη την ωρα φαινετε κατα ποσο θεωρεις τον εαυτο σου ικανο ή εμπειρο να χαλαρωσει μια γυναικα :P

Μπά αποτυχία θα είναι... αμα η άλλη δεν στήνεται σωστά , δεν χαλαρώνει , δεν κάνει προκαταρκτικά να χαλαρώσει, ειναι σφιγμένη ΚΑΙ γενικά δεν έχει διάθεση και το μυαλό της ειναι αλλού. Καλύτερα να το δείς απο πρίν και να μην καταλήξεις καν στο κρεβάτι μαζί της. Γνώμη μου.

Και δεν θα δώσουμε και εξετάσεις , ή θα αποδείξουμε κάτι. Καθένας βγάζει τα ρούχα του και εχει διάθεση για αυτο που πάει να κάνει , τι απλα για να πείς οτι το εκανες ;

Mια φορά το 2017 είχαμε κάνει μια στουντιότσαρκα με 2 φίλους... οταν βγήκε στο σαλόνι η κοπέλα της λέει ο ενας (ο βαρύς της παρέας) "Για να δουμε θα με φτιαξεις.." μολις το ακούει αυτο η άλλη (εμπειρη γάρ) σηκώνεται πάνω και λέει ΟΧΙ αγόρι μου... εδω έχεις έρθει ηδη με όρεξη. Αν δεν.... μην περάσεις καν.

Και είχε δίκιο. Ο τύπος δεν ξαναπάτησε ποτέ και εμείς ξαναπήγαμε αλλες 4-5 φορές μέσα στο ίδιο εξάμηνο!!!!!!

Το θέμα ειναι να θέλεις.... να έχεις διάθεση. Και να μην είναι το μυαλουδάκι σου στα ψυχολογικά και τα κόμπλεξ. Sad but true.

Ο μόνος λόγος που αξίζει να κάνεις αυτο που λές ειναι η κοπέλα να ειναι σεμνή και μετά να μεινει μαζί σου και να κάνετε σχέση. Ο μοναδικός λόγος βασικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπά αποτυχία θα είναι... αμα η άλλη δεν στήνεται σωστά , δεν χαλαρώνει , ειναι σφιγμένη γενικά δεν έχει διάθεση και το μυαλό της ειναι αλλού. Καλύτερα να το δείς απο πρίν και να μην καταλήξεις καν στο κρεβάτι μαζί της. Γνώμη μου.

Και δεν θα δώσουμε και εξετάσεις , ή θα αποδείξουμε κάτι. Καθένας βγάζει τα ρούχα του και εχει διάθεση για αυτο που πάει να κάνει , τι απλα για να πείς οτι το εκανες ;
Μιλαμε για φυσιολογικες καταστασεις οπου υπαρχει αρχικη εγκεφαλικη διεγερση και διαθεση και απο τους δυο ..

Σε πολλες περιπτωσεις Κωστα μου η γυναικα ειδικα σε μικροτερη ηλικια χρειαζεται καθοδηγηση απο τον ¨εμπειρο ¨της υποθεσης ..

Εκει αναφερομαι ..

Επειτα μιλαμε για ερωτικη πραξη οποτε ας αφησουμε τα διεκπεραιωτικα βγαζεις - βγαζω ρουχα και ελα να γινει η πραξη ...

Μιλαμε για ερωτα και για ηδονικα σημεια απολαυσης ...αυτα προυποθετουν προεργασια ΚΑΙ απο κοινου απολαυστικη εργασια,χρειαζεται οικειοτητα και άπλετος χωροχρονος σωματικης απολαυστικης εξερευνησεις :P

Ας αφησουμε λιγο τους mens που παρακολουθειτε και ας ακουσουμε τον ειδικο ψυχιατρο Ασκητη υπαρχουν και αλλοι,εξισου καλος και κοντα στην νεολαια ειναι και ο Λαγιος να μιλανε για την σημασια και την εξερευνηση του σωματος που θα οδηγήσει στην ηδονη ..

Γι αυτο σου ειπα τοτε που μου τους ανεφερες πως ας ειμαστε λιγάκι προσεκτικοι ποιους επιλεγουμε για να ακουσουμε σε κομβικες φασεις της ζωης μας !
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Οι πράξεις ερωτικού περιεχομένου δε γίνονται με εγχειρίδιο χρήσης, δεν υπακούουν σε βασικές αρχές γενικών οδηγιών (του τύπου τώρα κάνω αυτό , μετά εκείνο κλπ) .
Σε ιδανικές συνθήκες οι όποιοι πειραματισμοί που είναι και αυτοί που θα κάνουν τη διαφορά στην εξερεύνηση νέων κέντρων απόλαυσης ( και ναι όσο ζεις ανακαλύπτεις πράγματα για το σώμα σου που ούτε καν φανταζόσουν) χρειάζονται απόλυτη οικειότητα που θα επιφέρει τη χαλάρωση , εμπιστοσύνη και την απαραίτητη χημεία των εμπλεκομένων. Δεν λειτουργεί το σώμα μας με τον ίδιο τρόπο με κάθε άνθρωπο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Ποιος men of style ;;; τα χω ζησει απο μόνος μου. Ο Λάγιος ποιος ειναι πάλι ;

Όταν εχεις πραγματική διάθεση δεν προλαβαίνεις κάν τις εξερευνησεις που λες :laugh: :laugh:
αυτό το πάθος ειναι απο μόνο του αρκετό για να δυναμιτίσει την στιγμή. Δεν ειναι μόνο τα προκαταρκτικά ειναι και αυτα αλλα όχι πάντα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλα περιμένες να πηγαινω να τα σκάω στους MOS σαν κάτι αγαμητους για να με μαθαινουν το σεξ ;; xaxaxa

:laugh: :laugh: :laugh:

θυμαμαι ένας μπούφος ειχε χωρίσει τη δικιά του επειδη πηγε για πρακτική σε άλλη πόλη.

Η καλύτερη εκπαιδευση σε αυτα ειναι η πρακτική. Απο μικρή ηλικία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος men of style ;;; τα χω ζησει απο μόνος μου. Ο Λάγιος ποιος ειναι πάλι ;
Ενας απο τους πολλους, απλα με παραπανω γνωσεις θα ελεγα απο τους mens :P ...ειναι και στη CBT εξου και τον παρακολουθω οπως και τον Ασκητη που ηταν και καθηγης της στη σχολη μας ...

"Ο Dr. Γιώργος Λάγιος κατέχει μεταπτυχιακό τίτλο ψυχολογίας και πιο συγκεκριμένα στην γνωσιακή συμπεριφορική θεραπεία και διδακτορικό στην σεξολογία. Είναι καθηγητής Ψυχοσεξουαλικής θεραπείας και συγγραφέας των δύο best sellers Eσύ θα σε επέλεγες για γονιό σου? (2018) και Μέσα στο Μυαλό σου (2020). Είναι επίσης κλινικός σύμβουλος ψυχικής υγείας, ψυχοθεραπευτής και ομιλητής. Έχει βραβευτεί με το President’s Achievement Award από την ελληνοαμερικάνικη ένωση και συνεχίζει το ερευνητικό του έργο με θέμα την ερωτική επιθυμία.

Τωρα μην μιλησουμε για πραξη Κωστα μου η γυναικα οσο μεγαλωνει διαμορφωνετε και ανακαλυπτει πολλα βαση ΚΑΙ ορμονών ...οποτε σεβαστες οι γνωσεις σου σε βασικα ζητηματα αλλα εχεις ακομα - εχουμε γενικα οι ανθρωποι ...
Η γυναικα βιωνει και γέννες ...μην μιλησουμε τωρα για παθολογια του τοκετου και επιπτωσεις στην μετεπειτα σεξουαλικη της ζωη ,απλα το αναφερω γιατι η σεξουταλικοτητα μιας γυναικας δεν ειναι ευκολη υποθεση για εναν αντρα οσες εμπειριες και να εχει ..

Δεν ειναι τυχαιο που οι γυναικες ανω τον 38 με 40 διανυουν ισως την καλυτερη σεξουαλικη τους περιοδο καθως τοτε εχουν πληρη επιγνωση του σωματος τους αλλα και του συντροφου ο οποίος ειναι ικανος να συμβαδιζει στο δικο τους ¨ταγκο "

Ολες οι γυναικες δεν ειναι ιδιες ...οσο ζουμε μαθαινουμε ΟΛΟΙ μας ,αυτο να θυμασαι !

Οπως και ολοι οι αντρες δεν ειναι ιδιοι ... ...ειδικα οι αντρες μετα απο καποια ηλικια ειναι πολυ πιο συνειδητοποιημενοι και αυτοι τι ειδους παρτενερ θελουν στη σεξουαλικη τους ζωη και δυστηχως αντιλαμβανονται οτι δεν συμβαδιζει πολλες φορες με αυτη που εχουν επιλεξει για την κοινωνικη τους ..

Αλλωστε σε πολλους γαμους πλεον υπαρχει η συγκρουση σεξουαλικου με κοινωνικου συντροφου ...δυο διαφορετικα ¨εγω ¨που οδηγουν και στην απιστια ..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Ε βέβαια όσο μεγαλώνεις .... διαμορφώνεσαι. Τα υπόλοιπα είπαμε... επι του πρακτέου :P
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μπά αποτυχία θα είναι... αμα η άλλη δεν στήνεται σωστά , δεν χαλαρώνει , δεν κάνει προκαταρκτικά να χαλαρώσει, ειναι σφιγμένη ΚΑΙ γενικά δεν έχει διάθεση και το μυαλό της ειναι αλλού. Καλύτερα να το δείς απο πρίν και να μην καταλήξεις καν στο κρεβάτι μαζί της. Γνώμη μου.

Και δεν θα δώσουμε και εξετάσεις , ή θα αποδείξουμε κάτι. Καθένας βγάζει τα ρούχα του και εχει διάθεση για αυτο που πάει να κάνει , τι απλα για να πείς οτι το εκανες ;

Mια φορά το 2017 είχαμε κάνει μια στουντιότσαρκα με 2 φίλους... οταν βγήκε στο σαλόνι η κοπέλα της λέει ο ενας (ο βαρύς της παρέας) "Για να δουμε θα με φτιαξεις.." μολις το ακούει αυτο η άλλη (εμπειρη γάρ) σηκώνεται πάνω και λέει ΟΧΙ αγόρι μου... εδω έχεις έρθει ηδη με όρεξη. Αν δεν.... μην περάσεις καν.

Και είχε δίκιο. Ο τύπος δεν ξαναπάτησε ποτέ και εμείς ξαναπήγαμε αλλες 4-5 φορές μέσα στο ίδιο εξάμηνο!!!!!!

Το θέμα ειναι να θέλεις.... να έχεις διάθεση. Και να μην είναι το μυαλουδάκι σου στα ψυχολογικά και τα κόμπλεξ. Sad but true.

Ο μόνος λόγος που αξίζει να κάνεις αυτο που λές ειναι η κοπέλα να ειναι σεμνή και μετά να μεινει μαζί σου και να κάνετε σχέση. Ο μοναδικός λόγος βασικά.
Πολλά λάθη Devil! (....Ax πρέπει να αρχίσω επιμορφωτικά σεμινάρια:/:)

1.<<δεν στήνεται σωστά , δεν χαλαρώνει , δεν κάνει προκαταρκτικά να χαλαρώσει,>> Συγνώμη, στον έρωτα συμμετέχουν (τουλάχιστο) 2 άτομα. Το 2ο άτομο, τι κάνει;

2. <<Καθένας βγάζει τα ρούχα του>>
2.1 πιο ερωτικό είναι, ο ένας βγάζει τα τα ρούχα του άλλου.
2.2 εδώ Devil μιλάμε για σημείο G δηλ για οργασμό, δηλ για πολύ καλό σεξ. Αυτό το μοτίβο που περιγράφεις, μου θυμίζει αγοραίο σεξ <<πάω, γδύνομαι, ....>> Νομίζω περιγράφεις είδος έρωτα, το οποίο είναι εδώ εκτός θέματος. Σε περίπτωση που πας για αυτή τη σύντομη διαδικασία, σκέφτεσαι G?

3. <<Mια φορά το 2017 είχαμε κάνει μια στουντιότσαρκα με 2 φίλους... οταν βγήκε στο σαλόνι η κοπέλα της λέει ο ενας (ο βαρύς της παρέας) "Για να δουμε θα με φτιαξεις.." μολις το ακούει αυτο η άλλη (εμπειρη γάρ) σηκώνεται πάνω και λέει ΟΧΙ αγόρι μου... εδω έχεις έρθει ηδη με όρεξη. Αν δεν.... μην περάσεις καν.>>
Δεν ξέρω ακριβώς τι σημαίνει <<στουντιότσαρκα>>, αλλά υποθέτω, επίσης δε σας ενδιέφερε ο γυναικείος οργασμός. Αν πήγατε για one night stand, ενδιαφερθήκατε να τις ικανοποιήσετε; Ψάξατε για G? Δηλ νομίζω πάλι είσαι εκτός. Η φράση της <<έμπειρης γαρ>> είναι μια ωραία κουβέντα που λέγεται στα ζευγάρια, όταν το ....σηκώνει το κλίμα, νομίζω

4. <<να μην είναι το μυαλουδάκι σου στα ψυχολογικά>> : Μα τότε χρειάζεται τον οργασμό, για να χτυπήσει κόκκινο η σεροτονινη και να της περάσουν όλα.:hug:

Αν την ταξιδεψεις στον ουρανό, και σχέση θα κάνεις και πρωινό στο κρεβάτι θα σου φέρει και καθημερινό μασσάζ θα σου κάνει, απ όλα! :give_rose:

Δε μας είπες, κάνατε κάτι στις 4/5 επισκέψεις;

Είπες και κάτι σωστο: <<Δε θα δώσουμε εξετάσεις>>!:thumbup:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Όταν η γυναίκα δεν χαλαρώνει ακόμη και με τα προκαταρκτικά , βασικά οταν δεν θέλει να χαλαρώσει και το πρόβλημα ειναι σε αυτήν (ή και στον άντρα αντίστοιχα αλλα τωρα μιλάμε συγκεκριμένα) δεν στηνεται σωστά.... η σπονδυλική της στηλη κάνει κούρμπα προς τα μέσα. Αυτο απο μόνο του δυσκολεύει την διείσδυση.

Προφανώς και κάναμε κάτι σε αυτες τις περιπτώσεις.

Οταν κάποιος ειναι φτιαγμένος δεν χρειάζονται πολλά προκατ γιατι θα τελειώσει όρθιος και δεν θα προλάβει για το κυρίως. :P
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Όταν η γυναίκα δεν χαλαρώνει ακόμη και με τα προκαταρκτικά , βασικά οταν δεν θέλει να χαλαρώσει και το πρόβλημα ειναι σε αυτήν (ή και στον άντρα αντίστοιχα αλλα τωρα μιλάμε συγκεκριμένα) δεν στηνεται σωστά.... η σπονδυλική της στηλη κάνει κούρμπα προς τα μέσα. Αυτο απο μόνο του δυσκολεύει την διείσδυση.

Προφανώς και κάναμε κάτι σε αυτες τις περιπτώσεις.

Οταν κάποιος ειναι φτιαγμένος δεν χρειάζονται πολλά προκατ γιατι θα τελειώσει όρθιος και δεν θα προλάβει για το κυρίως. :P
συνεχίζεις το λάθος σκεπτικό.
Θυμήσου, μιλάμε για γυναικείο οργασμό, εκτός αν δε μας ενδιαφέρει.
Ο άντρας τελειώνει έτσι κι αλλοιώς. Η κυρία, δε μας είπες, τι κάνει στην περίπτωση, που είναι σφιγμένη, όπως λες και ανατομικά δυσκολεύει ακόμα και την αρχή του σεξ;

Λοιπόν, επειδή είσαι μικρούλης να σου πω εγώ: Για να μη θέλει να χαλαρώσει η γυναίκα, κάτι άσχημο τρέχει. Είτε δεν τον θέλει, είτε κάτι στη σχέση δεν της αρέσει, είτε έχει τα δικά της θέματα. Σ αυτή την περίπτωση, όπως το θέτεις, δεν πρόκειται να τελειώσει η γυναίκα, άδικος κόπος. Θα στηθεί, θα ... του κάνει τη χάρη, αλλά αυτή, ούτε στο τρένο, που λέγαμε δε θα μπει. Τότε φίλτατε Devil, ο μάγκας εραστής, θα την κεράσει ένα ποτάκι, θα της πει μια γλυκιά κουβέντα, θα την πάρει μια αγκαλίτσα, θα την ρωτήσει τρυφερά, τι έχει, θα αφιερώσει ένα τέταρτο απ τη ζωή του για να τη συνεφέρει. Αν τα προβλήματα είναι πολύ σοβαρά, άσε, το μαμήσι μεταφέρεται για άλλη μέρα.
Το θέμα δεν είναι να στηθεί η γυναίκα και να τελειώσει στο όρθιο και στο γρήγορο ο μάγκας κι αυτή όχι. Το θέμα είναι να αρέσει και στους δυο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Τα ξέρω αυτά, εγω αναφερόμουν στην περίπτωση που η κοπέλα έχει τα δικά της θέματα και δεν λύνονται.

Δεν φταίει για όλα η άλλη πλευρά.

Ο άντρας μπορεί να τελειώνει αλλα αν η άλλη ειναι αντι ερωτική.... θα τελειώσει μέν αλλα θα είναι τζούφιος ο οργασμός. Θα ειναι σαν να μην τελείωσε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και εγω θα γράψω και κάτι αλλο τωρα σχετικά με αυτό που είπες να την πάρεις και να τη χαλαρώσεις με ένα ποτάκι.... έχει τυχει σε άλλα θεματα όχι στο σεξουαλικό να εχω κάνει αυτο που λές αλλα δεν έπαιρνε χαμπάρι η άλλη συνέχιζε το δικό της μοτίβο.

Το αποκορυφωμα ειναι που άκουσα μετά απο λιγο καιρο... τελικά δεν ήσουν ετσι αλλα εγω δεν το πιστευα. Ωραια και εγω τι να κανω τωρα ; :)

Ετσι δεν κάνουμε τίποτα ομως και όταν κάποια ζητάει έμπειρους άντρες να την χαλαρωσουν θα πρέπει και να αφήσει λιγο αυτα που σκέφτεται γιατι δεν θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΠΟΤΕ.

Απο την άλλη.... ας αφήσουμε και τους ανθρώπους να φάνε τα μούτρα τους.... ναι έχεις θέμα... οκ λύσε το και ξανα έλα... εγω δεν μπορω να κανω το ψυχολόγο άσκοπα. Εγω αν είχα θεμα θα με "αναλάμβανες'" ;;; δηλαδη κάπου όπα... μήπως κάνουμε πολλά τελικα για τους άλλους και ριχνουμε εμας ;;; οκ ενα σεξ θέλω να κάνω αν δεν μπορείς άστο. Και δεν σου βγαίνει.

Στη τελική θα πάρουν το χρόνο τους μπορει και να πέσουν μπορει και να φάνε τα μουτρα τους (εφοσον δεν σε εμπιστέυονται ή δεν κατανοούν οτι έχουν λάθος σκεπτικό) και θα επανέλθουν... μάλλον με αλλον αυτη τη φορα.

Δε πειραζει... δεν σώζεται κάποιος αν δεν θέλει να σωθει και μιλάω γενικά τωρα ακριβως επειδη ειμαι μεν μικρουλης αλλα εχω δει πολλά σαν μικρούλης. Σου λεω τα χω κάνει δεν διαβαζω κάτι καινουργιο... απλα ειπα να μην τα ξαναπώ για να μην επαναλαμβανομαστε καποια πραγματα ειναι αυτονόητα... κουνάει και η αλλη το δάχτυλο της λίγο.

Άμα θέλει... αμα δε θέλει...... 100 ωρες να τη χαλαρώνεις....
 
Τελευταία επεξεργασία:

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Τα ξέρω αυτά, εγω αναφερόμουν στην περίπτωση που η κοπέλα έχει τα δικά της θέματα και δεν λύνονται.

Δεν φταίει για όλα η άλλη πλευρά.

Ο άντρας μπορεί να τελειώνει αλλα αν η άλλη ειναι αντι ερωτική.... θα τελειώσει μέν αλλα θα είναι τζούφιος ο οργασμός. Θα ειναι σαν να μην τελείωσε.
σωστά!
Παρακαλεστό νινί, ξυνό μαμήσι:stopnow:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
σωστά!
Παρακαλεστό νινί, ξυνό μαμήσι:stopnow:

Μπραβο αυτο εννοώ! Εκανα και έντιτ.

Αν εχω κάπου λάθος ευχαριστως να το αλλάξω.... αλλα όχι τωρα να γινόμαστε και "σκυλακια"
να τρέχουμε συνεχως να απολογούμαστε φταιω εγω φταιω εγω

αφου δεν φταις τι να κανουμε τωρα ... η αλλη δεν έχει διαθεση.

Εσυ πως βγάζεις τα ρουχα και είσαι ας πούμε μπόμπα και τη κυνηγάς την άλλη....
και αυτη θέλει κανα μισάωρο (και ας το θελει οκ δεν το ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ...και σε μενα μπορει να τυχει μια μέρα να ειμαι ντεμί... και να έρθει η ορεξη πιο μετά... δεν ειμαστε ρομπότ του σέξ).

Αλλα ρε φίλη εντάξει τωρα μη θες και βασιλικά έξοδα. Χαλαρωσε λιγο έλεος.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μπραβο αυτο εννοώ! Εκανα και έντιτ.

Αν εχω κάπου λάθος ευχαριστως να το αλλάξω.... αλλα όχι τωρα να γινόμαστε και "σκυλακια"
να τρέχουμε συνεχως να απολογούμαστε φταιω εγω φταιω εγω

αφου δεν φταις τι να κανουμε τωρα ... η αλλη δεν έχει διαθεση.
αν αυτό συμβαίνει συχνά, μάλλον δε σε θέλει Devil.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
αν αυτό συμβαίνει συχνά, μάλλον δε σε θέλει Devil.

Ε ωραια για αυτο και εγραψα πρίν και ευτυχως με καταλαβες το υφος μου... οτι αν η άλλη

εισαι διπλα της εισαι εσυ θερμός... και αυτη ειναι διστακτικη δεν κανει το ενα δεν κανει το αλλο
και όταν της λές ξέρεις ρε παιδι μ οκ ας τελειωσουμε μαζί αμα θές χωρις διείσδυση...
και την επομενη φορά θα εισαι εντάξει δεν μας βιάζει κανείς.... ακομη και αυτο δηλαδη

και φτάνεις στο σημείο και εσυ ολοκληρώνεις και η αλλη ειναι σε φάση ΜΗ ΤΟ ΠΙΑΣΩ και πιτσιλισει τιποτα
και φευγει 1-2 μετρα μακρυα...

ε γαμησε με τωρα νταξει το κανω και σπιτι μονος μου. Δεν θα ξαναπηγαινα.

Μιλαω τωρα για μια πολυ παλιά ιστορία... επομενο ραντεβού δεν υπήρξε. Η κοπελα είχε θεματα
ηταν κολλημενη με τον πρώην ηταν κολλημενη γενικά δε ξέρω.
Εγω παντως για αυτη την εμπειρια ξενοδοχειο δεν θα ξαναπληρωνα.

το κανω και μονος μου σπιτι και τσάμπα.

Δηλαδη οκ να το καταλαβω να νιωσεις αμηχανα.... απολυτα σεβαστο.
Αλλα οχι τωρα να φτανει ο αλλος σε κορυφωση και να μην τον πλησιάζεις.

Ε εισαι αντι ερωτικη ρε φιλε.... τι να κανουμε τωρα. Νταξ.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Όλα τα σώματα ξεκλειδωνουν ( πλην ελαχίστων ημερών που κάποιος όντως είναι για δικούς του λόγους στις μαύρες του) με τον κατάλληλο χειρισμό. Κανένα γυναικείο σώμα δε θα βιώσει γαμάτους οργασμούς με το που θα σας γνωρίσει.

Η χημεία η αρχική ( υποθέτουμε πως υπάρχει, αλλιώς no way) σταδιακά απογειώνει την αλληλεπίδραση αν τα δυο έτερα μέλη έχουν χρόνο να ασχοληθούν σοβαρά με τη γνωριμία κάθε σωματικής πτυχής.
Γνωρίστε το σώμα του άλλου, επικοινωνειστε τι θέλετε και πως το θέλετε να σας το κάνουν.Εσείς είστε σε μεγάλο βαθμό υπεύθυνοι για το μπλοκάρισμα επιλέγοντας ακατάλληλους ερωτικούς συντρόφους, δισταζοντας στα πλαισια αναστολων να πείτε , όσο ακραίο και να φανεί στον άλλο, από ντροπή τι σας αρέσει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Καλά τι ειναι τα σωματα να ξεκλειδώσουν .... πορτες θωρακισμενες ασφαλειας ;;;
αχ μην αναπαράγουμε τις ατάκες της ΧΕΙΡΔΆΡΗ πλιζζζ :P

αμα έχεις όρεξη αφήνεσαι! Οκ ως εναν βαθμο συμφωνω για την χημεια και την εξοικείωση αλλα κάπου όπα...

Το να απομακρύνεται η άλλη απο δίπλα σου τη στιγμή της κορύφωσης
είναι ένα ασυναίσθητο δείγμα ότι ειναι κρύος χαρακτήρας.... σφιχτός.

Νομίζω δεν θα ταίριαζα με μια τέτοια γυναικα γιατι πλέον και εγω θα αρχιζα να νιωθω ξενέρα.

Μη πάμε και στο άλλο άκρο... να δεχόμαστε την δυστροπία της κάθεμιας ή και του καθενός.
 
Top