Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Mε προφυλακτικό

    Ψήφοι: 30 18.8%
  • Xωρίς προφυλακτικό

    Ψήφοι: 122 76.3%
  • Δεν κάνω στοματικό

    Ψήφοι: 2 1.3%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 6 3.8%

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αποκλείεται να το απολαμβάνουν συμφωνα με τους επιστήμονες του στεκιου!!
Το ότι θα συμφωνούσαμε ρε Ντέβιλ , έλα Χριστέ και θεά Κάλι και Βούδα και 12 απόστολοι

Υγ. Ελπίζω να είναι 12
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Το ότι θα συμφωνούσαμε ρε Ντέβιλ , έλα Χριστέ και θεά Κάλι και Βούδα και 12 απόστολοι

Υγ. Ελπίζω να είναι 12

Εγώ σας τα έλεγα κ από παλια να μη πυροβολειτε τον Ντεβιλ... Να αφήσουμε τα στερεότυπα κ τα κολλήματα κ να ζήσουμε όλοι αγαπημένοι για παντα !!!!!!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,723 μηνύματα.
Με αυτά που βλέπω σε αυτό το θρεντ τείνω να πιστέψω ότι σε εντελώς λάθος εποχή γεννήθηκε ο Αντρέας Εμπειρίκος. Αν ζούσε σε αυτήν και τα έβλεπε αυτά ένας Θεός ξέρει τι θα κατέβαζε και θα έγραφε στα πορνογραφηματα του.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
@Εχέμυθη μπράβο σου που το θεωρείς ενδιαφέρον μέρος.... Δείχνει ότι είσαι open minded! Γενικά καλλιτέχνες και φιλόσοφοι φημολογείται ότι την έβγαζαν καμια φορα σε τέτοιους αισθησιακός χώρους καθώς αποτέλεσαν πηγη έμπνευση για το έργο τους. Όπως είχε πει και ο Γρεβιας ο δικηγόρος του Κατακουζινου... Νομίζω κωνσταντινε ότι τελικά αυτό που σου χρειάζεται είναι ένα καλό πεντικιουρ! Να χαλαρώσεις επιτέλους βρε αδερφέ!!!! 😜
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τις προάλλες μιλούσα με μια συμφοιτηρρια

Ρε κάτι σχετικό άσχετο, έχει και σχέση με το θέμα αν είναι ντροπή η εργασία στο σεξ. Μία φίλη μου εδώ στο Μάαστριχτ στο προηγούμενο πτυχίο της είχε μία εργασία όπου πήγε καί πήρε συνέντευξη από εργαζόμενες και "πελάτες" σε ένα από αυτά τα μέρη που σου κάνουν μασάζ με σκοπό να τελειώσεις.

Και στην Αθηνα υπάρχουν τέτοια.... σε μερικά έχει face control οποτε αν δεν τους αρέσει κάποιος ριχνουν απευθειας ακυρο δεν ανοιγουν κάν. Σε άλλα σου λέει ξεκινάμε με μασάζ κ αμα γουστάρω κ γουσταρεις προχωράμε... Απλα εκεινος που λεει οτι ολες οι ιεροδουλες ειναι καταπιεσμενες δεν έχει περπατησει και δεν ξέρει εχει στο μυαλο του τα σπιτια με τα φωτάκια μόνο.... που εκει οντως μπορει να υπάρχει εκμεταλευση εγω ετσι κ αλλιως δεν θα πηγαινα σε τέτοια γιατι πάει ο καθε ενας. Μονο να συνοδευα κανα πιτσιρικα συγγενη μου αμα ηθελε να πάει αν δεν ειχε κοπέλα... θέλει μια παρέα σε τέτοια μέρη. Γιατι μπορει να πεσει σε καμια αλητισα ο πιτσιρικας κ να μην έχει καλη εμπειρια μέσα. Του στυλ άντε τελειωνε.... και να τον αγχώσει. Ενω αμα ειναι και ο θειος μαζί.... θα ψυχολογησει την κατασταση. :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
@Εχέμυθη μπράβο σου που το θεωρείς ενδιαφέρον μέρος.... Δείχνει ότι είσαι open minded! Γενικά καλλιτέχνες και φιλόσοφοι φημολογείται ότι την έβγαζαν καμια φορα σε τέτοιους αισθησιακός χώρους καθώς αποτέλεσαν πηγη έμπνευση για το έργο τους. Όπως είχε πει και ο Γρεβιας ο δικηγόρος του Κατακουζινου... Νομίζω κωνσταντινε ότι τελικά αυτό που σου χρειάζεται είναι ένα καλό πεντικιουρ! Να χαλαρώσεις επιτέλους βρε αδερφέ!!!! 😜
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Και στην Αθηνα υπάρχουν τέτοια.... σε μερικά έχει face control οποτε αν δεν τους αρέσει κάποιος ριχνουν απευθειας ακυρο δεν ανοιγουν κάν. Σε άλλα σου λέει ξεκινάμε με μασάζ κ αμα γουστάρω κ γουσταρεις προχωράμε... Απλα εκεινος που λεει οτι ολες οι ιεροδουλες ειναι καταπιεσμενες δεν έχει περπατησει και δεν ξέρει εχει στο μυαλο του τα σπιτια με τα φωτάκια μόνο.... που εκει οντως μπορει να υπάρχει εκμεταλευση εγω ετσι κ αλλιως δεν θα πηγαινα σε τέτοια γιατι πάει ο καθε ενας. Μονο να συνοδευα κανα πιτσιρικα συγγενη μου αμα ηθελε να πάει αν δεν ειχε κοπέλα... θέλει μια παρέα σε τέτοια μέρη. Γιατι μπορει να πεσει σε καμια αλητισα ο πιτσιρικας κ να μην έχει καλη εμπειρια μέσα. Του στυλ άντε τελειωνε.... και να τον αγχώσει. Ενω αμα ειναι και ο θειος μαζί.... θα ψυχολογησει την κατασταση. :D
Σόρρυ ρε Ντέβιλ, χθες δεν είχα χρόνο, ούτε σήμερα έχω καί γενικά στο μυαλό μου παίζει τό τραγούδι "δε προλαβαίνω ο χρόνος τρέχει κι εγώ ξοπισω μένω" των locomondo. λοιπόν προσωπικά θεωρώ ότι γενικά καλό είναι να μην τσουβαλιαζουμε τους ανθρώπους καί τα επαγγέλματα κλπ. Ναι, υπάρχουν θύματα trafficking, ναι υπάρχουν καταπιεσμένα άτομα στη σεξεργασια όπως υπάρχουν και άτομα που απολαμβάνουν το επάγγελμα τους όπως και σε κάθε επάγγελμα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Σε λίγα χρόνια ο κόσμος θα είναι ένα απέραντο τρελοκομείο μικροβιοφοβικών - αρρωστοφοβικών και θα γίνει πραγματικότητα το ολόσωμο προφυλακτικό του Κατακουζηνού.

Να ακούτε την Κατακούζηνα. Πάντα μου άρεσε ο διάλογος με τον διαπρεπή σεισμολόγο από το σεισμολογικό ινστιτούτο στην Ιαπωνία:

- ο κατακουζήνας χρησιμοποιούσε ένα τρομπόνι ως προφυλακτικό
- ο σεισμολόγος απάντησε: όπως τη βρίσκει κανείς :loltooth:

Με αυτά που βλέπω σε αυτό το θρεντ τείνω να πιστέψω ότι σε εντελώς λάθος εποχή γεννήθηκε ο Αντρέας Εμπειρίκος. Αν ζούσε σε αυτήν και τα έβλεπε αυτά ένας Θεός ξέρει τι θα κατέβαζε και θα έγραφε στα πορνογραφηματα του.

Πέρνα από το κομμωτήριο της τοπ κομμώτριας Ελένης και ζήτα ένα καλό πεντικιούρ. :music2: Θα σου κάνουν και μασάζ από γκέισα τσατσά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,020 μηνύματα.
Ε όχι και Louis Vuitton προφυλακτικά :laugh: 1639238668783.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ε όχι και Louis Vuitton προφυλακτικά :laugh: View attachment 89541

Γιατί είναι black το προφυλακτικό; Αίσθηση αφρικάνικης απόλαυσης; :hmm:

Πραγματικά ότι θα άκουγα για εργασία και σε αυτό το θέμα , ειδικα πάνω στο μασάζ και στις μοναδικές τεχνικές που θεωρούνται και "πανεπιστημιακης " εκπαίδευσης δεν το περίμενα :bleh: :stunned:

από παντρεμένες και μαμάδες θα είχε ενδιαφέρον :book: κεφάλαιο 6 της διατριβής
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,020 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,020 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Πάντα υπήρχαν καφέ προφυλακτικά. Και μαύρα, πχ τα black velvet τα μαύρα στο εξωτερικό, υποτίθεται για ερωτισμό και καλά S/M συνειρμούς.

Μαρκετίστικες ανοησίες για να πουλάνε, role playing φάση.
ε όχι προφυλακτικό και για footjob
φούτ-τσόπ.

Να τα προφέρουμε σωστά.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ο Μάκης από την Κυψέλη με την τριχωτή μπυροκελιά και το νύχι στο πόδι ήθελε να νιώθει νηγηριανός στο σεξ μάλλον. :hmm: :book:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Είναι κρίσιμο για όσους έχουν περασει μια περιοδο που ειχαν εναλλαγές απο συντροφους να χρησιμοποιούν πάντα προφυλακτικό.

Επισης αν το προφυλακτικο σπάσει δεν κάνουμε σαν τρελοί , το καταλαβαινουμε. Διακοπτουμε και πάμε να πλυθούμε χωρίς ομως υπερβολικά τριψίματα στη περιοχή και άγαρμπα. Διοτι αυτο μπορει να δημιουργήσει αμυχές και οι αμυχές διευκολύνουν τις εισόδους των ιών (αν υπάρχουν).

Δεν υπάρχει επισης κανενα θέμα να συνεχισεις την ερωτική επαφη με άλλο νέο προφυλακτικό (οχι ληγμένο και σε σωστό μέγεθος) χωρις πανικούς και να μη προσβάλεις τη κοπελα ή το αγόρι και μολις τελειωσετε να κάνετε μια ήρεμη συζήτηση και βεβαια την επομενη να μιλησεις και με το γιατρό σου. Μου χει τυχει κ αντέδρασα έτσι ακριβώς.

Κάνουν ολοι σαν παλαβοι για τον κόβιντ και έχουν ξεχάσει τον HIV και την ηπατίτιδα τα οποια τα παιρνεις προίκα για μια ζωή αν οχι 100% το 2ο το 1ο σίγουρα.

Απο τα βαθειά φιλιά δεν κολλάς HIV. Αλλα θές καλη στοματική υγιεινή , δηλαδη καθαρισμο στα δοντια σου ανα 6μηνο για να εισαι καθαρος κ να μη βρωμάει κ η ανάσα σου πράγμα τελειως αντικαβλωτικο.

Ο Νίκος κοροιδευει και γελάει αλλα αμα ηταν σε μια φάση που μεσα σε ενα χρονο ειχε πάει με αρκετές διαφορετικές γυναίκες (αν το έκανε ποτέ αυτο) θα εβαζε παντού προφυλαξη :P
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,227 μηνύματα.
Κατά τα άλλα αυτό με το στοματικό και το προφυλακτικό τι είναι ; Σαν να τρως το σουβλάκι και να μπαίνει λίγο χαρτί στην μέση ; Καλύτερα να πας να κάνεις εξετάσεις μαζί με το άλλο άτομο εαν φοβάσαι τόσο.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Κατά τα άλλα αυτό με το στοματικό και το προφυλακτικό τι είναι ; Σαν να τρως το σουβλάκι και να μπαίνει λίγο χαρτί στην μέση ; Καλύτερα να πας να κάνεις εξετάσεις μαζί με το άλλο άτομο εαν φοβάσαι τόσο.

Έλα ντε, δεν έχω ακούσει ποτέ από κανέναν να επιδίδεται σε αυτήν την πρακτική. Όσες γυναίκες έχω ρωτήσει, θα προτιμούσαν να μην το κάνουν καθόλου από το να νιώθουν σαν να βάζουν πλαστικό μες στο στόμα τους.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,227 μηνύματα.
Έλα ντε, δεν έχω ακούσει ποτέ από κανέναν να επιδίδεται σε αυτήν την πρακτική. Όσες γυναίκες έχω ρωτήσει, θα προτιμούσαν να μην το κάνουν καθόλου από το να νιώθουν σαν να βάζουν πλαστικό μες στο στόμα τους.
Μα δεν έχει νόημα αυτό το πράγμα. Εαν είναι να το κάνεις έτσι,μην το κάνεις καθόλου καλύτερα, θα είναι περίεργο για κάθε πλευρά. Εκτός αυτού, είναι καλύτερα έτσι, φεύγει και το όποιο άγχος διότι ακόμα και με σκουφάκι, εαν ο άλλος έχει αλλάξει 10 συντρόφους και δεν έχει κάνει εξετάσεις, μπορείς να κολλήσεις διάφορα ακόμα και εαν προσέχεις. Σίγουρα το χρειάζεσαι, αλλά χωρίς εξετάσεις πλήρη ασφάλεια δεν έχει κανένας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Μα δεν έχει νόημα αυτό το πράγμα. Εαν είναι να το κάνεις έτσι,μην το κάνεις καθόλου καλύτερα, θα είναι περίεργο για κάθε πλευρά. Εκτός αυτού, είναι καλύτερα έτσι, φεύγει και το όποιο άγχος διότι ακόμα και με σκουφάκι, εαν ο άλλος έχει αλλάξει 10 συντρόφους και δεν έχει κάνει εξετάσεις, μπορείς να κολλήσεις διάφορα ακόμα και εαν προσέχεις. Σίγουρα το χρειάζεσαι, αλλά χωρίς εξετάσεις πλήρη ασφάλεια δεν έχει κανένας.

Δηλαδή ρε Σαμ αυτή τη δουλειά θα κάνουμε τώρα θα ζητάμε εξετάσεις ;

Όταν είχα μιλήσει με μια γιατρό για το σπάσιμο που είχε γίνει μ είπε και αυτή ότι οκ δεν υπάρχει κίνδυνος αλλά ζητά εξετάσεις. Να κάνει.

Της λέω δεν έχω τέτοια οικειοτητα με τη κοπέλα να της πω τραβα κάνει εξετάσεις η να της ζητήσω. Και άρχισε να γελάει και να λέει καλά οικειοτητα έχετε στο άλλο αλλά όχι σε αυτό ;

Κοπέλα μου πας καλά έκανα να της πω ; για αυτό φοράμε προφυλακτικο ; τι να πω στην άλλη δηλαδή ; πήγαινε κάνε εξετάσεις επειδή θα έρθεις μαζί μ; μήπως να της ζητήσω και αρνητικό Ραπίντ ; ο Νίκος θα το έκανε. Για αυτό δεν έχει γκόμενα 😁😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κάθεσαι και σπαταλάς το χρόνο σου με τον Νίκο που είναι τρολ?? Να φανταστώ ότι σου είπε ότι είναι καλύτερο να έχεις HIV παρά Covid σωστά?? Εσείς φταίτε παιδία που δεν το βάζετε ignore. :happy: :happy:

Δεν υπάρχει ο τυπος. Επειδή δηλαδή έχουν βγει φάρμακα και δεν πεθαινεις πλεον από ειτζ και ζεις κανονικά πρεπει να κάνουμε χωρίς προφυλακτικο κ να μη φοβόμαστε.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,227 μηνύματα.
Δηλαδή ρε Σαμ αυτή τη δουλειά θα κάνουμε τώρα θα ζητάμε εξετάσεις ;
Όχι κάθε μέρα ρε Ντέβιλ προφανώς. Σε λογικά διαστήματα, στο ενδιάμεσο προφανώς το προφυλακτικό μια χαρά σε εξυπηρετεί.
Αλλά εαν έχεις σοβαρές υποψίες για ένα άτομο ή έχει εκείνο, κάπως έτσι ξεκαθαρίζει το τοπίο, δεν υπάρχει άλλος τρόπος.
Όταν είχα μιλήσει με μια γιατρό για το σπάσιμο που είχε γίνει μ είπε και αυτή ότι οκ δεν υπάρχει κίνδυνος αλλά ζητά εξετάσεις. Να κάνει.
Της λέω δεν έχω τέτοια οικειοτητα με τη κοπέλα να της πω τραβα κάνει εξετάσεις η να της ζητήσω. Και άρχισε να γελάει και να λέει καλά οικειοτητα έχετε στο άλλο αλλά όχι σε αυτό ;

Κοπέλα μου πας καλά έκανα να της πω ; για αυτό φοράμε προφυλακτικο ; τι να πω στην άλλη δηλαδή ; πήγαινε κάνε εξετάσεις επειδή θα έρθεις μαζί μ; μήπως να της ζητήσω και αρνητικό Ραπίντ ; ο Νίκος θα το έκανε. Για αυτό δεν έχει γκόμενα 😁😁
Χαχαχαχαχαχ. Κοίτα θεωρώ οτι ανάλογα με το ύφος σου μπορεί να καταλάβει ο άλλος εαν είσαι τυπικός/φοβάσαι ή έχεις υποτιμητικό/προσβλητικό ύφος. Δεν είναι ντροπή πάντως θεωρώ, υπεύθυνο είναι. Προστατεύεις προπαντώς τον εαυτό σου αλλά και το άλλο άτομο. Διότι ρεαλιστικά δεν θα νιώθεις και τέλεια εαν κολλήσεις έναν άλλο άνθρωπο κάτι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top