Συζήτηση για... τρίχες!

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.
Καστανές, δεν μου αρέσει το τέρμα μαύρο αν και το φυσικό μου είναι σκούρο.
Ξανθό δεν το συζητώ καν, rip
 

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ηθελα να βαψω τα μαλλια μου αλλά αλλάζω γνώμη :lol: πιστεύω θα μου πήγαινε και ανοιχτό χρώμα μαλλιών πάντως
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
ηθελα να βαψω τα μαλλια μου αλλά αλλάζω γνώμη :lol: πιστεύω θα μου πήγαινε και ανοιχτό χρώμα μαλλιών πάντως
Θα το πω κι ας φάω ξυλο: "Ξανθια βαμμένη, δυο φορές βλαμμένη"

Ακους εκει θα παει να το ξανοίξει το σκούρο.

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ;
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,672 μηνύματα.

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
Άμα υπάρχει αυτό, το χρώμα μαλλιών δεν είναι πρόβλημα :P
Μύστης μέγας μερακλής. Εγκρίνω.

Εκτός αν το double D συμπαρασύρει και μισό τάνκερ χυδην φορτίου 200 κιλά τρακαρισμένο με ύφαλο στα στενα του Χορμούζ.

Η αντίδραση θα είναι κάπως έτσι σα του παλικαριου στο βιντεο εδω.
 

Kely1234567

Νεοφερμένος

Η Kely1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
Jeeeeeeeesus Christ yes...


SusanCoffeyAvatar.png

Amy Gumenick_ArrowS3.jpg
 

Kely1234567

Νεοφερμένος

Η Kely1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου, ισχύει αυτό που προαναφέρθηκε από άλλο μέλος. Νομίζω πως δεν έχουν τόση σημασία τα χρώματα, όσο το πόσο αρμονικά "δένουν" να το πω τα χαρακτηριστικά κάποιου πάνω του. Πχ σχήμα ματιών, προσώπου και άλλα χαρακτηριστικά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
@ilias90 Τι θέλει ο άνθρωπος σ αυτη τη ζωή, καλοσύνη κι ευγένεια μες την ψυχή. Σα της Κριστινα Χέντριξ

1703771644927.png
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,979 μηνύματα.
τις έξυπνες και καλοσυνάτες.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,611 μηνύματα.
Μετά από καμια 15 ετια αποχρώσεων κόκκινου.. Ψηφίζω μόνο κάστανο
Σε καμια περίπτωση μην κάνεις το κάστανο ξανθό ( φαίνεται φθηνό)
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Εμείς οι φυσικές ξανθές να πάμε να πνιγούμε δηλαδή; :angel:

Δεν πειράζει, έχω το καλύτερο θαυμαστή, το παππού μου που με λεει χρυσομαλλουσα :tongue:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,837 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top