Συζήτηση για... τρίχες!

arcv

Νεοφερμένος

Ο arcv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ναι, το σκέφτομαι.
Εάν συνδέεται το τόπικ αυτό με το τόπικ "Πως να βρω σχέση;", να σου πω πως το χρώμα των μαλλιών (για τα 4 συγκεκριμένα που ανέφερες) δεν παίζει ρόλο, είναι εξίσου καλά όλα.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα το πω κι ας φάω ξυλο: "Ξανθια βαμμένη, δυο φορές βλαμμένη"

Ακους εκει θα παει να το ξανοίξει το σκούρο.

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ;
Αν σου βγαινει η ριζα ασπρη μετα τα 50 εκει να ακουσεις την ορκισμένη μελαχρινη ¨αχ τελικα το ξανθο ειναι πιο ωραιο " :P
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.
Αν σου βγαινει η ριζα ασπρη μετα τα 50 εκει να ακουσεις την ορκισμένη μελαχρινη ¨αχ τελικα το ξανθο ειναι πιο ωραιο " :P
Πάντως αν το μαλλί ήταν βαμμένο ξανθό ως τότε στα 50 καταντά άχυρο και δεν βλέπεται
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς οι φυσικές ξανθές να πάμε να πνιγούμε δηλαδή; :angel:

Δεν πειράζει, έχω το καλύτερο θαυμαστή, το παππού μου που με λεει χρυσομαλλουσα :tongue:
Ελαααα τι υπεροχος !!!!!!!

Ετσι αγαπη μου φυσικη ξανθια με την αναλογη επιδερμιδα ειναι πραγματικα "πολύτιμη "!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως αν το μαλλί ήταν βαμμένο ξανθό ως τότε στα 50 καταντά άχυρο και δεν βλέπεται
Γενικα το ξανθο αν δεν το προσεχεις κατανταει αχυρο γι αυτο οσο μπορουν οι γυναικες να εχουν ζεστα χρωματα !
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Ναι, το σκέφτομαι.
΄Αστα όπως είναι τα μαλλάκια σου, κοπέλα μου.
Σίγουρα μια χαρά, είναι.
Μην τα ταλαιπωρείς από τα 18 σου.
------------------------------------------------------------------

Τι να σας πω βρε αθεόφοβοι, τι να σας πω... :lol::lol::lol:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,837 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
Εμείς οι φυσικές ξανθές να πάμε να πνιγούμε δηλαδή; :angel:

Δεν πειράζει, έχω το καλύτερο θαυμαστή, το παππού μου που με λεει χρυσομαλλουσα :tongue:
Ε οχι και να πνιγείτε, είναι απάνθρωπο.

κρίμα να πάει χαμένο το νερό :devil:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Ετσι αγαπη μου φυσικη ξανθια με την αναλογη επιδερμιδα ειναι πραγματικα "πολύτιμη "!
Το αστείο είναι ότι γεννήθηκα τζιντζερ και όσο μεγαλωνα έγιναν ξανθά 🤷🏼‍♀️
Είμαι κατάλευκη και ξανθια αλλά το ξανθό μου είναι λίγο περίεργο. Σα να έχω ένα φυσικό μπαλαγιάζ που ανοίγει προς τα κάτω και ενα είδος ξανθοχάλκινου σε σημεία

Δεν θα τα βάψω ποτέ μου έως να ασπρίσουν. Μια φορά μόνο στην περίοδο της επαναστατικής εφηβείας τα έβαψα τζιντερ για να δω πως θα ήμουν αν ήμουν πάντα έτσι :P η μάνα μου έπεσε σε μελαγχολία :lol:
Αλλά μου πήγαινε, ήταν σαν φυσικό, κακά τα ψέματα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τον παππουκα μου :prettyplz:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
unpopular opinion αλλά μαρέσουν και τα γκρίζα φυσικά μαλλιά
Και εμένα σε πολλές γυναίκες που βλέπω. Αλλά για τον εαυτό μου δεν ξέρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως παιδιά νομίζω ότι το πιο σπανιο χρώμα είναι τα μαύρα μαλλιά. Κατάμαυρα φυσικά δεν έχω δει πολλές φορές
 

Kely1234567

Νεοφερμένος

Η Kely1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και εμένα σε πολλές γυναίκες που βλέπω. Αλλά για τον εαυτό μου δεν ξέρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως παιδιά νομίζω ότι το πιο σπανιο χρώμα είναι τα μαύρα μαλλιά. Κατάμαυρα φυσικά δεν έχω δει πολλές φορές
Εγώ πιστεύω ότι το πιο σπάνιο είναι το κόκκινο. Μαυρομάλλες φυσικές έχω συναντήσει αρκετές στη ζωή μου. Ενώ κόκκινα μια δυο φορές
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το πιο σπάνιο είναι το κόκκινο. Μαυρομάλλες φυσικές έχω συναντήσει αρκετές στη ζωή μου. Ενώ κόκκινα μια δυο φορές
Εγώ πάλι φυσικές κοκκινομάλλες και τζιντζεροαγορια βλέπω συχνά.
Πολλές φορές βλέπουμε κοπέλες με σκούρο καφέ και το μπερδεύουμε με μαύρο.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Πάντως παιδιά νομίζω ότι το πιο σπανιο χρώμα είναι τα μαύρα μαλλιά. Κατάμαυρα φυσικά δεν έχω δει πολλές φορές
Μπα, μη το λες. Το ένα μου σόι κατάμαυρα έχει. Γενικά δε νομίζω να είναι ασυνήθιστο το μαύρο, ειδικά στην Ελλάδα. Νομίζω το πιο ασυνήθιστο είναι το κόκκινο και το ξανθό.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το αστείο είναι ότι γεννήθηκα τζιντζερ και όσο μεγαλωνα έγιναν ξανθά 🤷🏼‍♀️
Είμαι κατάλευκη και ξανθια αλλά το ξανθό μου είναι λίγο περίεργο. Σα να έχω ένα φυσικό μπαλαγιάζ που ανοίγει προς τα κάτω και ενα είδος ξανθοχάλκινου σε σημεία

Δεν θα τα βάψω ποτέ μου έως να ασπρίσουν. Μια φορά μόνο στην περίοδο της επαναστατικής εφηβείας τα έβαψα τζιντερ για να δω πως θα ήμουν αν ήμουν πάντα έτσι :P η μάνα μου έπεσε σε μελαγχολία :lol:
Αλλά μου πήγαινε, ήταν σαν φυσικό, κακά τα ψέματα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τον παππουκα μου :prettyplz:
Ο ιδανικος συνδιασμος ,ειδικα ποσο παει το τζιντζερ στις λευκες επιδερμιδες ,ειναι ονειρικες αυτες οι γυναικες !

Οχι να μην τα βαφεις οσο μπορεις ή αν θες να κανεις ετσι μια αλλαγη να προτιμας να ειναι στις αποχρωσεις σου ωστε να μην τα ταλαιπωρεις :)
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.
Για εμένα πάντως πολύ κούκλα φυσική ξανθια, καστανόξανθη είναι η Κλελια Ανδριολάτου.
Πόσο όμορφη ειδικά στο φυσικό της!
κούκλα και φοβερα ματια , βέβαια δεν μου άρεσε που τα κοψε καρέ
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
κούκλα και φοβερα ματια , βέβαια δεν μου άρεσε που τα κοψε καρέ
Μαρεσει και με τα 2. Νομίζω θα μαρεσει αυτή η γυναικάρα ακόμα και στοκο να βάλεις πάνω της 😆

Στο μαεστρο ήταν.. φοβερή
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.
Μαρεσει και με τα 2. Νομίζω θα μαρεσει αυτή η γυναικάρα ακόμα και στοκο να βάλεις πάνω της 😆

Στο μαεστρο ήταν.. φοβερή
ειμαι προκατειλημμένη βασικά επειδή δεν μου αρέσουν καθόλου τα κοντά μαλλιά, ούτε καν τα μεσαία, μόνο πολύ μακριά
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
ειμαι προκατειλημμένη βασικά επειδή δεν μου αρέσουν καθόλου τα κοντά μαλλιά, ούτε καν τα μεσαία, μόνο πολύ μακριά
Γενικά στις γυναίκες; γιατί έτσι;
Το αγορέ δεν συμπαθώ πολύ προσωπικά νομίζω σε πολύ λίγες γυναίκες πάει. Αλλά καρέ, μακρυ καρέ κτλ μαρεσει
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top