Συζήτηση για... τρίχες!

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,954 μηνύματα.
Ρε παιδιά τώρα που λέτε για λέιζερ, πόσα δίνετε; Έχω βαρεθεί το ξύρισμα.
εξαρταται που πας, τι λειζερ κανεις, ποσα σημεια κανεις.
Καποιοι σε κλεβουν (ειτε στα λεφτα ειτε στην ποιοτητα) καποιοι κανουν καλη δουλεια.
Θα σου ελεγα να πας μονο με γνωστη ή με πολυ καλο ψαξιμο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παιδιά τώρα που λέτε για λέιζερ, πόσα δίνετε; Έχω βαρεθεί το ξύρισμα.
α και επειδη σε βλεπω ξανθουλα. Αν οι τριχες σου δεν ειναι μαυρες/καφε το ξεχνας.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,618 μηνύματα.
εξαρταται που πας, τι λειζερ κανεις, ποσα σημεια κανεις.
Καποιοι σε κλεβουν (ειτε στα λεφτα ειτε στην ποιοτητα) καποιοι κανουν καλη δουλεια.
Θα σου ελεγα να πας μονο με γνωστη ή με πολυ καλο ψαξιμο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


α και επειδη σε βλεπω ξανθουλα. Αν οι τριχες σου δεν ειναι μαυρες/καφε το ξεχνας.
Έχω μαύρες στα πόδια
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,954 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,618 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,954 μηνύματα.
Καλά και μπικίνι θέλω αλλά ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Πόσο κάνει μόνο στα πόδια;
υπαρχουν πακετα που μπορει να σε συμφερουν περισσοτερο. Πολλοι δερματολογοι εχουν πακετα μπικινι μασχαλες ποδια. Οι τιμες διαφερουν, θα σου πω σε dm ποσο το χρεωνουν εκει που παω
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,618 μηνύματα.
υπαρχουν πακετα που μπορει να σε συμφερουν περισσοτερο. Πολλοι δερματολογοι εχουν πακετα μπικινι μασχαλες ποδια. Οι τιμες διαφερουν, θα σου πω σε dm ποσο το χρεωνουν εκει που παω
Τέλεια ευχαριστώ.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.
Ρε παιδιά τώρα που λέτε για λέιζερ, πόσα δίνετε; Έχω βαρεθεί το ξύρισμα.
Πολλά και για πολύ καιρό.
Δεν είναι μονο τα λεφτά αλλά και η επιμονή και η σωστή τήρηση των συνεδριών μακροπρόθεσμα. Αλλιώς τσάμπα μπαίνεις στην διαδικασία
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,954 μηνύματα.
Είσαι τυχερή. Εγώ επειδή μαζί με τις τρίχες είχα και χνούδια, έγινα μαϊμού.
Και εγώ έχω χνούδια αλλά η κοπέλα που μου κάνει είναι καλή και δεν μου τα χτυπάει. Έχω ακούσει θρίλερ καταστάσεις που κακουργες τους χτυπούν τα χνούδια να τα φουντώσουν επίτηδες για να τις τραβάνε για πολλά ραντεβού
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
"Και το μπικίνι... Τέλειο κορίτσια!!"

:laugh:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Συνεχίστε να βάζετε μαλακίες στα μαλλιά σας
 

Kely1234567

Νεοφερμένος

Η Kely1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
  • τις ξανθές​
  • τις καστανομάλλες​
  • τις μαυρομάλλες​
 
Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,321 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Οποια μου κανει το κλικ . Ταμπελες με βαση χρωμα μαλλιων,νυχιων 'η αμα εχει μεγαλα βυζια δεν βαζω.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,942 μηνύματα.
Μίλησε ο Βαμβακάρης για εμένα: "Νόστιμο μικρό τρελό μου, μάγκικο μελαχρινό μου".



Για όνομα Του Θεού είναι τραγικό το αποτέλεσμα όταν τα βάφετε ξανθά ενώ έχετε τελείως άλλο φυσικό χρώμα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Εννοείται μελαχρινή. Κι αν έχουν και κάνα μάτι πράσινο ή μπλε, υπέροχη.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.

Εννοείται μελαχρινή. Κι αν έχει και κάνα μάτι πράσινο ή μπλε, υπέροχη.

Για μένα δεν υπάρχει ξανθιά γυναίκα που να είναι πιο όμορφη από μελαχρινή.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,120 μηνύματα.
ΜΕΛΑΧΡΙΝΑΡΕC.-
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top