Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,598 μηνύματα.
Το προσωπο επιτηδευμενα βαμμένο

Ωστόσο κορμί θεϊκό
655468e1595db.jpg
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Ε άμα δεν είχε και αυτή κορμί ρε παιδιά, που ήταν και μοντέλο (δεν ξέρω αν συνεχίζει να ασχολείται με τον κλάδο), ποια θα έχει;
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν δεν την έχεις δει από κοντά, αβαφη μη λες τίποτα..
Δεν μιλάω για μακιγιάζ μιλάω για επιδερμιδα !!

Δες την στo tik tok που εκεί βγάζει την καλλιτεχνικη της πλευρά πως ξεκινάει και δημιουργεί ανάλογα τη εμφάνιση που έχει να κάνει..
Το ζει η γυναικα ειναο στο δικό της καλλιτεχνικό κόσμο!

Όπως μου αρέσει και η Φιλινη ...
Μεγαλώνουν όμορφα αυτές οι γυναίκες χωρίς αισθητικές παρεμβάσεις που τις παραμορφονουν!!
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι όλο αυτό γίνεται επίτηδες..μπορεί να την έχει πληρώσει για να κάνει όλο αυτό το ντόρο για δημοσιότητα. .για εκδίκηση.. δεν ξέρω τι ...αλλά δεν νομίζω ότι είναι πραγματικό...
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Το γεγονος οτι ενας συντροφος κανει δωρο αναλογα την οικονομικη του κατασταση δεν ειναι κριτηριο που θεωρει τον αλλον ανήθικο ...πολυ περισσοτερο πουτανια ...
Δεν είναι το ίδιο να δωρίσεις ένα κόσμημα ή ένα ακριβό ρούχο ας πούμε από το να γράψεις στην άλλη ένα σπίτι στο όνομα της. Το κόσμημα ή το ρούχο επιτελούν ένα ρόλο και επιστρέφονται αν χρειαστεί, το σπίτι στο όνομα της γυναίκας σου τί χρησιμότητα έχει τη στιγμή που είστε μαζί και τα τρώτε μαζί; Τί λογική έχει; Μήπως να της μείνει κάτι αν τα κακαρώσεις; Αφού και μετά θάνατον μπορείς να της αφήσεις σπίτια και περιουσία. Μήπως θέλεις να την αποζημιώσεις τώρα για το ψυχικό που έκανε και σε παντρεύτηκε και που σού έπαιξε το γέρικο πουλάκι σου; Ντιν ,ντιν ντιν, we have a winner!!!
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι όλο αυτό γίνεται επίτηδες..μπορεί να την έχει πληρώσει για να κάνει όλο αυτό το ντόρο για δημοσιότητα. .για εκδίκηση.. δεν ξέρω τι ...αλλά δεν νομίζω ότι είναι πραγματικό...
ΜΑ Την πληρωσε με σπιταρονα και με αλλα δωρα που δεν γνωριζουμε.Προφανως εκτος απο 'ερωτα' εχει και αλλα κινητρα ο γεροντακος.Εκτος αμα εχει καμια μορφη ανοιας αλλα δεν νομιζω.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
. Μήπως θέλεις να την αποζημιώσεις τώρα για το ψυχικό που έκανε και σε παντρεύτηκε και που σού έπαιξε το γέρικο πουλάκι σου; Ντιν ,ντιν ντιν, we have a winner!!!
Έτσι κάνει το γέρικο πουλάκι ,δεν το ήξερα ,βρε πόσες γνώσεις ακόμα εδώ μέσα, :lol: :lol: :lol:

Σιγά μην κελαηδάει :P
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Άνετα. 5 εκατομμυρια στη μπάνκα και δυο σχιστομάτισσες να με ξελιγώνουν στα 80 μου; Ζάχαρη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Οχι, εγω το εννοώ. Ειναι μορφάρα σταρχιδισμού. Τον πάω.
Αλλο να εχεις 2 βιζιτακια για παρεα και αλλο να γινεσαι ρεζιλι με γαμους κτλ.Μαζι σου
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
ΜΑ Την πληρωσε με σπιταρονα και με αλλα δωρα που δεν γνωριζουμε.Προφανως εκτος απο 'ερωτα' εχει και αλλα κινητρα ο γεροντακος.Εκτος αμα εχει καμια μορφη ανοιας αλλα δεν νομιζω.
Ούτε και εγώ το νομίζω..κάτι άλλο παίζεται....θα δείξει..
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Αλλο να εχεις 2 βιζιτακια για παρεα και αλλο να γινεσαι ρεζιλι με γαμους κτλ.Μαζι σου
Κοίτα, αν θέλουμε να μιλάμε σοβαρά, αυτο το ξεφτιλικι με τα ΜΜΕ δε θα το κανα. Αυτα ειναι ξεφτιλικια. Και μονο που θα ρχοταν το καθε τσακλοκούδουνο με το μικρόφωνο να μου κάνει "Εξοχότατε Αυτοκράτωρ, πως νιώθετε με μια γυναικα 40 χρονια μικρότερη, τι δωρο θα της παρετε για την παρασταση της" και να κρυφοχαχανιζει με το πανελ σε ζωντανη συνδεση, ε οχι τετοια χαρά δε θα στη δωσω ρε κερατα.

Οχι βιζιτάκια, ειμαι εναντια στον πληρωμενο έρωτα.

Κανονικα, οικειοθελές νταραβέρι με δυο ανατολασιάτισσες σχιστοματες ταυτόχρονα, όργια στο Ανάκτορο των Βλαχερνών.

Παιδιά δε θα κάνω μάλλον, ποιος έχασε την τυχη του για να τη βρω εγω, οπότε μια και δυο στα παπάρια μου, το πλάνο ειναι οταν πεθανει η γατα (χτύπα ξυλο, όσο πιο μακριά γίνεται) να παρω μια trike harley davidson και να κατεβω ασια και να μην αφησω τιποτα αρημαχτο.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
sugar daddy περιγραφεις δηλαδη.Οπως και o πλευρηs δλδ .Γιατι κανονικη σχεση δεν ειναι αυτο στα ματια μου σορρυ.
Κοίτα, αν θέλουμε να μιλάμε σοβαρά, αυτο το ξεφτιλικι με τα ΜΜΕ δε θα το κανα. Αυτα ειναι ξεφτιλικια. Και μονο που θα ρχοταν το καθε τσακλοκούδουνο με το μικρόφωνο να μου κάνει "Εξοχότατε Αυτοκράτωρ, πως νιώθετε με μια γυναικα 40 χρονια μικρότερη, τι δωρο θα της παρετε για την παρασταση της" και να κρυφοχαχανιζει με το πανελ σε ζωντανη συνδεση, ε οχι τετοια χαρά δε θα στη δωσω ρε κερατα.

Οχι βιζιτάκια, ειμαι εναντια στον πληρωμενο έρωτα.

Κανονικα, οικειοθελές νταραβέρι με δυο ανατολασιάτισσες σχιστοματες ταυτόχρονα, όργια στο Ανάκτορο των Βλαχερνών.

Παιδιά δε θα κάνω μάλλον, ποιος έχασε την τυχη του για να τη βρω εγω, οπότε μια και δυο στα παπάρια μου, το πλάνο ειναι οταν πεθανει η γατα (χτύπα ξυλο, όσο πιο μακριά γίνεται) να παρω μια trike harley davidson και να κατεβω ασια και να μην αφησω τιποτα αρημαχτο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,273 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Όταν ζεις από αυτό έτσι κάνεις καμάρι μου! View attachment 127264
Δε διαφωνω καθολου με αυτο που λες. Είναι το money maker της το κορμί της και το κρατάει σε φόρμα.

Από την άλλη το ιδιο κανουν και άλλες γυναικες στην ηλικια μου και πιο πάνω χωρίς να ειναι το επίσημο money maker τους. Το κρατανε σε σχετικη φορμα γιατι έτσι επιθυμούν.

Εγω μπορώ σχετικώς να παραβλέψω την ηλικία, για σεξουαλική συνεύρεση, εαν η γυναικα ειναι μεν μεγαλύτερή μου αλλά είναι τόσο περιποιημένη. Μπορεί και να ενδώσω και δεν το κρύβω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,796 μηνύματα.
Δεν είναι το ίδιο να δωρίσεις ένα κόσμημα ή ένα ακριβό ρούχο ας πούμε από το να γράψεις στην άλλη ένα σπίτι στο όνομα της. Το κόσμημα ή το ρούχο επιτελούν ένα ρόλο και επιστρέφονται αν χρειαστεί, το σπίτι στο όνομα της γυναίκας σου τί χρησιμότητα έχει τη στιγμή που είστε μαζί και τα τρώτε μαζί; Τί λογική έχει; Μήπως να της μείνει κάτι αν τα κακαρώσεις; Αφού και μετά θάνατον μπορείς να της αφήσεις σπίτια και περιουσία. Μήπως θέλεις να την αποζημιώσεις τώρα για το ψυχικό που έκανε και σε παντρεύτηκε και που σού έπαιξε το γέρικο πουλάκι σου; Ντιν ,ντιν ντιν, we have a winner!!!

Εχσε στο λεπτό ο γέρος ουτε προλαβε να μπει το ρεζίλι των σκυλιών 😄 μόνο στο να πουλαει μουρη με τα λεφτά είναι 😄
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Πάντως ρε παιδιά εμένα με ξενίζει πολύ αυτή η φωτογραφία. Δε λέω, ό,τι γουστάρουν ας κάνουν, στην τελική δε μας πέφτει και λόγος, αλλά τώρα να βλέπεις αυτήν δίπλα σε αυτόν.. ε εμένα προσωπικά δε μου κολλάει καθόλου σαν εικόνα. Φυσικά και οι δύο θα έχουν τον σκοπό τους και επέλεξαν να είναι μαζί τώρα, αλλά παραμένει περίεργο για εμένα όταν το βλέπω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,796 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Πάντως ρε παιδιά εμένα με ξενίζει πολύ αυτή η φωτογραφία. Δε λέω, ό,τι γουστάρουν ας κάνουν, στην τελική δε μας πέφτει και λόγος, αλλά τώρα να βλέπεις αυτήν δίπλα σε αυτόν.. ε εμένα προσωπικά δε μου κολλάει καθόλου σαν εικόνα. Φυσικά και οι δύο θα έχουν τον σκοπό τους και επέλεξαν να είναι μαζί τώρα, αλλά παραμένει περίεργο για εμένα όταν το βλέπω.
Ναι εκ πρωτης όψεως ειναι οντως περιεργο αλλά θα σου πω μια ατακα που έχω δει σε σειρά παλιά και ισχύει.

Ideas seem strange until you try them on.

Ναι, ειναι περιεργες οι μεγάλες διαφορές ηλικίας, αλλά δεν ειναι όλες οι διαφορές το ίδιο. Δηλαδή το ένα +30 δε θα ειναι ιδιο με το άλλο +30 (στα χαρτια ναι) στην πράξη γιατί διαφέρουν οι άνθρωποι. Μπορει να χει άλλη ορεξη το ενα ζευγαρι, να δειχνουν πιο νεοι πιο ταιριαστοί κλπ.

Μπορει αν καποια πράγματα δοκιμαστουν, να κουμπώσουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top