Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποτε πίστευα πως αν υπάρχει μια διαφορά των 7-8 και ανω χρόνων χάνεται ουσιαστικά η επικοινωνία και δεν μπορεί να "χτιστεί" μια υγιής σχέση σε εναν τέτοιο σκελετό.Όμως τώρα αναθεώρησα..Οι σχέσεις φτιάχνονται απο ανθρώπους και οχι απο νούμερα.Είναι η ολη χημεία και επικοινωνία που θα δέσει αρχικα τα άτομα και η αγάπη που θα τα κρατήσει δεμένα.Δε πιστεύω πλέον πως αυτή η χημεία περιορίζεται σε διαφορα 0-2-3 χρόνων.Δεν περιορίζεται.Όπως δε περιορίζεται και η αγάπη.Άρα δε θα είχα πρόβλημα σε καμία περίπτωση είτε 5 είτε 10 είτε 20 χρόνια διαφοράς.Θέλω να έχω κοντά μου κάποιον που να με σέβεται να με αγαπά και να με κανει ευτυχισμένη οχι επειδη κολλάνε οι ηλικίες μας,αλλά εμείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marysdmsp

Νεοφερμένος

Η marysdmsp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ δεν πιστεύω οτι μετράει η ηλικια κάποιου. Η μαμά μου με τον μπαμπά μου έχουν 2 χρονια διαφορά... και χώρισαν. Τώρα η μαμα μου είναι με εναν 22 χρόνια μεγαλύτερό της και πραγματικά είναι φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον. Και απο προσωπικη μου εμπειρια εδω και 4 μηνες εχω σχεση με εναν 9 χρονια μεγαλυτερο μου και η ηλικια δεν σταθηκε εμποδιο (μεχρι τωρα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Θέλω να έχω κοντά μου κάποιον που να με σέβεται να με αγαπά και να με κανει ευτυχισμένη οχι επειδη κολλάνε οι ηλικίες μας,αλλά εμείς.


λολ :P
καλά μοναχικά γεράματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
μπα, σωστός είναι ο Rempeskes...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Χμμ, οι γονείς μου είχαν μια εβδομάδα διαφορά ηλικίας...αυτό βέβαια δεν εμπόδισε την μαμά μου να πεθάνει στα 47 και να αφήσει τον πατέρα μου χήρο σε μια ηλικία που δεν είναι καν γεράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παιδια ευτυχισμενοι να εισαστε και περνατε καλα...αλλωστε υπαρχουν και τα βιαγκρα για μετα τα 40:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά το βρίσκω αηδιαστικό να ερωτεύσαι έναν άνθρωπο 20-30-40 χρόνια μεγαλύτερο σου.

Γιατί βάζετε στεγανά ακόμη και σε αγνά συναισθήματα, όπως είναι ο έρωτας & η αγάπη; :/:

Ps. Δεν αναφέρομαι στις περιπτώσεις, που πουλάει κάποιος έρωτα, για προσωπικά συμφέροντα. Αυτό, όντως, είναι αηδιαστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Γιατί βάζετε στεγανά ακόμη και σε αγνά συναισθήματα, όπως είναι ο έρωτας & η αγάπη; :/:

Ps. Δεν αναφέρομαι στις περιπτώσεις, που πουλάει κάποιος έρωτα, για προσωπικά συμφέροντα. Αυτό, όντως, είναι αηδιαστικό.

Ειλικρινά πες μου, πιστεύεις ότι μπορεί να υπάρχει ερωτική έλξη ανάμεσα σε έναν 50/60αρη και μια 20αρα; Πιο πιθανό μου φαίνεται να εμπλέκονται συμφέροντα στην μέση παρά έρωτας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για το αν μπορεί να υπάρξει έρωτας ανάμεσα σε μία 20άρα κι έναν 50άρη, και σε οποιοδήποτε ηλικιακό διάστημα μεταξύ των δύο, δεν θα σου απαντήσω καταφατικά (=ναι), ούτε αρνητικά (=όχι), αλλά υποθετικά (=μπορεί). Κι αυτό, γιατί τα συναισθήματα του έρωτα & της αγάπης, δεν μπαίνουν σε καλούπια, δεν προγραμματίζονται... έρχονται κι εξελίσσονται από μόνα τους.

Το σποράκι υπάρχει παντού. Αν υπάρξουν οι κατάλληλες συνθήκες (χημεία, κι άλλα στοιχεία), μεγαλώνει κι ευδοκιμεί. Από 'κει και πέρα, είναι στο χέρι του άλλου, αν θα ενδώσει σε έναν έρωτα, με μεγάλη ηλικιακή διαφορά, ή θα απομακρυνθεί.

Επειδή δεν βλέπουμε κάτι τέτοιο να συμβαίνει καθημερινά, αλλά σποραδικά/σπάνια, δε σημαίνει ότι δεν μπορεί να υπάρξει. Κι όχι μόνο να υπάρξει, αλλά να είναι κι αληθινό (με, ή χωρίς διάρκεια στο χρόνο). Κι, ευτυχώς, υπάρχουν ακόμη άτομα, που κοιτάνε τον απέναντί τους αγνά και δεν προσπαθούν να τον απομυζήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Προσωπικά το βρίσκω αηδιαστικό να ερωτεύσαι έναν άνθρωπο 20-30-40 χρόνια μεγαλύτερο σου.
Από 40 και άνω παίζει;;; :P (προφανώς για να μην το αναφέρεις, θεωρείς ότι ¨δεν παίζει¨ το ενδεχόμενο)
Έχω ερωτευτεί φίλη ceres άνθρωπο 45 χρόνια μεγαλύτερο από μένα....
Και τον έχω ερωτευτεί ΠΟΟΟΟΛΥ...
Και απλά ,πολύ απλά, όταν υπάρχει ΕΡΩΤΑΣ μεταξύ δύο ανθρώπων ,θεωρώ ότι τίποτα , μα τίποτα δεν μπορεί να χαρακτηριστεί αηδιαστικό....
Μπορεί να δείχνει ακατανόητο για κάποιους, ή ¨αηδιαστικό¨,ή ¨συμπλεγματικό¨, 'η ¨ανώμαλο¨, ή δεν ξέρω και γω τί, (ο καθένας δίνει την ερμηνεία του)
αλλά ας κρατάμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας και το ενδεχόμενο ότι μπορεί να είναι και έρωτας...Χωρίς ιδιοτέλειες και γαρνιτούρες...

Το μόνο που θα μπορούσα να χαρακτηρίσω ¨αηδιαστικό¨ είναι
τα τσαπατσούλικα-αναμενόμενα συμπεράσματα-προχειρογραφήματα ¨του τα τρώει¨, ¨θα έχει λεφτά ο τύπος¨, και το τελικό αναπόφευκτο πόρισμα ¨γέμισε ο τόπος πουτάνες¨... (συνοδευόταν με ύφος απαξίωσης-υποτιμητικό)
Κοίτα, εγώ πολύ το διασκέδαζα και έσπαγα πλάκα, αλλά ξέρεις, όπως αυτοί θεωρούσαν ότι έχει γεμίσει ο κόσμος τσουλάκια,
έτσι και εγώ θεωρούσα ότι έχει γεμίσει ο κόσμος με ψυχολόγους της @ούτσας... άσε που πολλοί, οι πιο intellectuel και καλά ,που ήθελαν να ... εμβαθύνουν,
έψαχναν να δώσουν ψυχολογικές παραμέτρους και φροϋδικές ερμηνείες στην επιλογή σου... :lol: (απλά αστείοι)
Έπρεπε ντε και καλά να έχεις έλλειψη πατρικου προτύπου, ή...διαταραγμένη σχέση με τον πατέρα σου.... :hehe:
Να έχεις συναισθηματικά κενά, να έχεις σύνδρομο σταχτοπούτας και κοκκινοσκουφίτσας, και ...ο κάθε ψυχολογάρας έδινε την ...γνωμάτευσή του.....;)

Τέλος πάντων...ποσώς με ενδιαφέρει τί μπορεί να λέγεται σε αυτές τις περιπτώσεις...
Απλά, ας έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας, ότι ό,τι δεν συμβαίνει πλειοψηφικά, δεν σημαίνει και ότι δεν υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Από 40 και άνω παίζει;;; :P(προφανώς για να μην το αναφέρεις, θεωρείς ότι ¨δεν παίζει¨ το ενδεχόμενο)
Έχω ερωτευτεί φίλη ceres άνθρωπο 45 χρόνια μεγαλύτερο από μένα....
Και τον έχω ερωτευτεί ΠΟΟΟΟΛΥ...
Και απλά ,πολύ απλά, όταν υπάρχει ΕΡΩΤΑΣ μεταξύ δύο ανθρώπων ,θεωρώ ότι τίποτα , μα τίποτα δεν μπορεί να χαρακτηριστεί αηδιαστικό....
Μπορεί να δείχνει ακατανόητο για κάποιους, ή ¨αηδιαστικό¨,ή ¨συμπλεγματικό¨, 'η ¨ανώμαλο¨, ή δεν ξέρω και γω τί, (ο καθένας δίνει την ερμηνεία του)
αλλά ας κρατάμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας και το ενδεχόμενο ότι μπορεί να είναι και έρωτας...Χωρίς ιδιοτέλειες και γαρνιτούρες...

Το μόνο που θα μπορούσα να χαρακτηρίσω ¨αηδιαστικό¨ είναι
τα τσαπατσούλικα-αναμενόμενα συμπεράσματα-προχειρογραφήματα ¨του τα τρώει¨, ¨θα έχει λεφτά ο τύπος¨, και το τελικό αναπόφευκτο πόρισμα ¨γέμισε ο τόπος πουτάνες¨... (συνοδευόταν με ύφος απαξίωσης-υποτιμητικό)
Κοίτα, εγώ πολύ το διασκέδαζα και έσπαγα πλάκα, αλλά ξέρεις, όπως αυτοί θεωρούσαν ότι έχει γεμίσει ο κόσμος τσουλάκια,
έτσι και εγώ θεωρούσα ότι έχει γεμίσει ο κόσμος με ψυχολόγους της @ούτσας... άσε που πολλοί, οι πιο intellectuel και καλά ,που ήθελαν να ... εμβαθύνουν,
έψαχναν να δώσουν ψυχολογικές παραμέτρους και φροϋδικές ερμηνείες στην επιλογή σου... :lol: (απλά αστείοι)
Έπρεπε ντε και καλά να έχεις έλλειψη πατρικου προτύπου, ή...διαταραγμένη σχέση με τον πατέρα σου.... :hehe:
Να έχεις συναισθηματικά κενά, να έχεις σύνδρομο σταχτοπούτας και κοκκινοσκουφίτσας, και ...ο κάθε ψυχολογάρας έδινε την ...γνωμάτευσή του.....;)

Τέλος πάντων...ποσώς με ενδιαφέρει τί μπορεί να λέγεται σε αυτές τις περιπτώσεις...
Απλά, ας έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας, ότι ό,τι δεν συμβαίνει πλειοψηφικά, δεν σημαίνει και ότι δεν υπάρχει...
γίνεσαι τώρα κι εσύ με τη σειρά σου κάπως δεικτική απέναντι στους άλλους.

Παρόλο που όντως "ο έρωτας χρόνια δεν κοιτά", θεωρείς ότι είναι παράλογο να προκαλεί εντύπωση όταν βλέπεις ένα ζευγάρι στο οποίο ο ένας όχι απλά θα μπορούσε να είναι παιδί του άλλου αλλά θα μπορούσαν χαλαρά τα παιδιά του ενός να είναι τα μεγαλύτερα αδέλφια του άλλου?

Δεν μου έχει τύχει [οι ηλικίες που μου "έτυχαν" να ερωτευτώ βρίσκονται στο εύρος -2 έως +6] και ποτέ δεν έχω προβεί σε χαρακτηρισμούς όταν βλέπω ζευγάρια γύρω μου [εκτός απο τον hefner και τα κουνελάκια του ομολογώ :redface:] αλλά προσωπικά αν σας γνώριζα ως ζευγάρι με 45 χρόνια διαφορά κι εμένα θα μου έκανε εντύπωση. Θα κατέληγα βέβαια στο γνωστό "περι ορέξεως κολοκυθόπιτα" ( το οποίο ισχύει σε πολλές περιπτώσεις και όχι μόνο σε περιπτώσεις με μεγάλη διαφορά ηλικίας) αλλά δεν θα μου φαινόταν και το πιο συνηθισμένο πράγμα να δω. Does that make me "ψυχολόγο της (εχμ) βούρτσας"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Δεν αναφέρομαι σε έρωτα με την έννοια ότι σου αρέσει κάποιος, αλλά με την έννοια ότι μπορείς να κοιμηθείς μαζί του, να κάνεις σεξ (με ανοιχτά τα φώτα, χωρίς αλκοόλ και άλλες ουσίες). Εγώ προσωπικά δεν θα μπορούσα να το κάνω. Μπορεί να έχω ερωτευτεί (περισσότερο crush θα έλεγα ότι ήταν, παρά έρωτας) άνθρωπο μεγαλύτερο μου, αλλά δε νομίζω ότι θα κοιμόμουν μαζί του. Συνήθως τα μεγαλύτερα σε ηλικία άτομα σε κάνουν να νιώθεις μια γοητεία, ασφάλεια, έναν ενθουσιασμό που δεν σου τον δίνει ο συνομήλικός σου. Εγώ προσωπικά αν είχα μπροστά μου έναν 60/70αρη, θα ένιωθα αποστροφή αν τον έβλεπα μπροστά μου γυμνό (και μη μου πείτε ότι θα άλλαζα γνώμη αν ήμουν ερωτευμένη... δεν παίζει). Ο καθένας όμως έχει τις προτιμήσεις του. Ήταν λίγο ατυχής η επιλογή της λέξης "αηδιαστικό" στο προηγούμενο ποστ μου, αλλά έτσι μου βγήκε, τι να κάνω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.


Yπάρχουν και τέτοιοι 70άρηδες! Εγώ τουλάχιστον αποστροφή δεν νιώθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Από 40 και άνω παίζει;;; :P (προφανώς για να μην το αναφέρεις, θεωρείς ότι ¨δεν παίζει¨ το ενδεχόμενο)
Έχω ερωτευτεί φίλη ceres άνθρωπο 45 χρόνια μεγαλύτερο από μένα....
Και τον έχω ερωτευτεί ΠΟΟΟΟΛΥ...
Και απλά ,πολύ απλά, όταν υπάρχει ΕΡΩΤΑΣ μεταξύ δύο ανθρώπων ,θεωρώ ότι τίποτα , μα τίποτα δεν μπορεί να χαρακτηριστεί αηδιαστικό....
Μπορεί να δείχνει ακατανόητο για κάποιους, ή ¨αηδιαστικό¨,ή ¨συμπλεγματικό¨, 'η ¨ανώμαλο¨, ή δεν ξέρω και γω τί, (ο καθένας δίνει την ερμηνεία του)
αλλά ας κρατάμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας και το ενδεχόμενο ότι μπορεί να είναι και έρωτας...Χωρίς ιδιοτέλειες και γαρνιτούρες..
Δεν νομίζω ότι αμφισβητεί κανένας τον έρωτά σου.Εξαρτάται όμως και πώς βλέπει ο καθένας τον έρωτα. Αν δίνεις στον έρωτα την ερμηνεία της πλατωνικής Ιδέας, και αυτή η έλξη είναι καθαρά πνευματική ή αν υπήρχε και η σωματική έλξη. :redface:Νομίζω η Ceres Victoria στο δεύτερο ενδεχόμενο αναφερόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.


Yπάρχουν και τέτοιοι 70άρηδες! Εγώ τουλάχιστον αποστροφή δεν νιώθω.

(κατά τη δική μου γνώμη και αισθητική) παρόλο που δεν νιώθω αποστροφη, εντουτοις με τπτ δεν θα μπορούσα να τον δω ερωτικά. crush (που λέει και η Cerres-viktoria παραπάνω) μπορεί, αλλά να μου βγάλει αισθήματα και σεξουαλικής φύσης ... δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
πολλα μπορει να παιζουν στις σχεσεις με διαφορα ηλικιας,ισως ειναι απο συμφερον,ισως απο καποιο ψυχολογικο κενο,ισως κ ερωτας ατοφιος κ αληθινος...ισως κ πολλα αλλα ....ποτε δεν μπορουμε να γνωριζουμε αν ειμαστε στην απεξω...(βεβαια αυτα συμβαινουν κ στις σχεσεις χωρις διαφορα ηλικιας).

ο μεγαλυτερος ερωτας που εχω νοιωσει εως τωρα ηταν με εναν αντρα κατα 14 χρονια μεγαλυτερο μου,αλληθεια ποσες φορες δεν ευχηθηκα να ξανανοιωσω ετσι για καποιον!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.


Yπάρχουν και τέτοιοι 70άρηδες! Εγώ τουλάχιστον αποστροφή δεν νιώθω.
ειναι απαισιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
ειναι απαισιος
Απαίσιος είναι για σένα που είσαι φοιτήτρια, άρα σε περνάει τουλάχιστον 50 χρόνια. Για μια γυναίκα όμως από 40 και πάνω, θεωρώ ότι είναι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
:P νταξ ρε σεις,
εάν είχε και μερικά εκατομμύρια δολλάρια,
δεν θα γύρναγε αυτός να σας κοιτάξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top