Σωματότυπος και ερωτισμός

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
Μιας και μιλάτε για ομορφιές, ας ανεβάσω την απόλυτη🔥(γιατί καιρό είχα)

IMG_20240123_132003.jpg


Και τον απόλυτο

st1-1024x683.jpg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 1675210264954-878015249-kitsoy12.jpg
    1675210264954-878015249-kitsoy12.jpg
    97.3 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Screenshot_20240123_134225_Chrome.jpg
    Screenshot_20240123_134225_Chrome.jpg
    712.6 KB · Εμφανίσεις: 24

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,602 μηνύματα.
Ε ας βάλω και εγώ ένα κούκλο
 

Συνημμένα

  • aroyalaffair_cast_mikkelsenmads.jpg
    aroyalaffair_cast_mikkelsenmads.jpg
    42.4 KB · Εμφανίσεις: 31

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,602 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Γιατί με όλους τους άλλους επώνυμους θα έκανες;
Χμ.. τον Αbel (the weekend) ... αν ξεπεράσει την φάση του avoidant αγοριού μπορεί, χαχαχα τοοοοσοοο σεξυυυυυ

Ο Ράιαν είχε πει πως όταν έπαιξαν με την Εύα σε ένα έργο όπου υποκρίνονταν την οικογένεια κατάλαβε πως δεννηθελε να είναι μόνο υποκρισία ήθελε να το ζησουν στα αλήθεια.. οποτε why not , γλύκας

Ο Μαρκ Ραφαλο έχει 26 χρόνια ευτυχισμενου γάμου, δηλώνει ακόμη κ τώρα πως την λατρεύει και είναι ένα gentleman, και με τον Κλάιν Όουεν αμέ... αν και φαίνεται πολυυυυ τεστοστερόνηκος..αχαχαχα
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,602 μηνύματα.
Χμ.. τον Αbel (the weekend) ... αν ξεπεράσει την φάση του avoidant αγοριού μπορεί, χαχαχα τοοοοσοοο σεξυυυυυ

Ο Ράιαν είχε πει πως όταν έπαιξαν με την Εύα σε ένα έργο όπου υποκρίνονταν την οικογένεια κατάλαβε πως δεννηθελε να είναι μόνο υποκρισία ήθελε να τονζησουν στα αλήθεια.. οποτε why not

Ο Μαρκ Ραφαλο έχει 26 χρόνια ευτυχισμενου γάμου, δηλώνει ακόμη κ τώρα πως την λατρεύει και είναι ένα gentleman, και με τον Κλάιν Όουεν αμέ... αν και φαίνεται πολυυυυ τεστοστερόνηκος..αχαχαχα
Ο Ραφαλο βγάζει μια μελαγχολική γλυκύτητα.. Ο δε Κλάιβ μοιάζει η επιτομή στιβαρού αρσενικού να στηριχθείς πάνω του.. Σλουρπ

Όμως όλα αυτά είναι εικασίες. Φαίνεσθαι
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Ο Ραφαλο βγάζει μια μελαγχολική γλυκύτητα.. Ο δε Κλάιβ μοιάζει η επιτομή στιβαρού αρσενικού να στηριχθείς πάνω του.. Σλουρπ

Όμως όλα αυτά είναι εικασίες. Φαίνεσθαι
Ω ναιιι θα επέλεγα τον Μαρκ τελικά, είναι ο τύπος μου .
<3 ❤️🧡💛
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Μολις Ξεκληδωθηκε νέο crash , δεν τον ξέρω τον κύριο αλλά πολύ γοητευτικός , πολύ εντάξει με αυτά που λέει..
 

Συνημμένα

  • 20240128_121548.jpg
    20240128_121548.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 21

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,602 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Τον ακούω που μιλάει...οκ απόλυτουλης ,αυστηρουλης και εργασιομανής ααααα ειναι μόνο ο τυπος(δυστυχώς)που επελέγα τα τελευταία χρόνια.. και που ΔΕΝ ΘΕΛΩ με την καμια .... όχι που θα ηταν κανενας τρυφερός συναισθηματικουλης..ουφφφ χεχεχε ωραίος πάντως

Όλος δικός σου Γλαυκη μου χαχαχα
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Εντωμεταξύ, αυτός κάποτε ήταν πιο ωραίος, τώρα τι λουκ είναι αυτο? εγώ το ονομάζω "άπλυτο" :lol:
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,602 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Εντωμεταξύ, αυτός κάποτε ήταν πιο ωραίος, τώρα τι λουκ είναι αυτο? εγώ το ονομάζω "άπλυτο" :lol:
Αχαχαχα ωραίος..μου θυμίζει άλλον αγαπημένο ιντελεκτουελ

Τον Russel brand ,που επισεις μου κάνει κάτι ,αλλά πολύ σωστό και ισορροπημένο και καλό <3 ❤️
 

Συνημμένα

  • rassel-e1699019726247.jpg
    rassel-e1699019726247.jpg
    174.4 KB · Εμφανίσεις: 16

paolo1

Νεοφερμένος

Ο paolo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σαν τον Θέμη Ανδρεάδη στα νιάτα του μοιάζει
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top