Σωματότυπος και ερωτισμός

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 5c52933d19115f5901e47dbf0e077b54.jpg
    5c52933d19115f5901e47dbf0e077b54.jpg
    171.3 KB · Εμφανίσεις: 26

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.
Το μόνο σίγουρο @Luludaki είναι ότι εμείς οι δυο δεν θα μαλώναμε ποτέ για άντρα😂
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Μου φτάνει το ταλέντο τους
Mε το ταλέντο δεν φτάνεις σε οργασμό..λέω εγώ τώρα,
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Mε το ταλέντο δεν φτάνεις σε οργασμό..λέω εγώ τώρα,
Ο Στανκογλου έχει τύπο όντως, αλλά όχι ευχαριστώ ααχχ ξέχασα την αγάπη μου

Τι φωνηηηη ο Μουζουρακης
 

Συνημμένα

  • mouzou-1.jpg
    mouzou-1.jpg
    33.8 KB · Εμφανίσεις: 18
Τελευταία επεξεργασία:

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.
makeoro.jpg

Να και ο δικός μου νεανικός έρωτας. Τον θυμάστε; Πώς με τρέλαινε όταν έσπαγε τις ρακέτες!!! Τώρα βεβαια πρέπει να είναι 65άρης, δεν ξέρω ακριβώς. Το ερωτικό ήταν για μένα το σπάσιμο της ρακέτας. :inlove::loveangel:dizzy2:
Καθένας με τα βίτσια του. Αν υπάρχει αυτό το <<κάτι>> που κάνει το <<κλικ>>, τι να σου κάνουν οι ψηλοί/κοντοί/χοντροί/ γυμνασμένοι κλπ
Λέγεται Τζο Μεκενρο
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,149 μηνύματα.
εγώ από άντρες, είχα ερωτευτεί τον Κλάους Κίνσκι στο Aguirre, the Wrath of God (1972)



 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μόνο στον κύκλο μου 8/10 άντρες θέλουν η άλλη οχι απλά να είναι αδύνατη αλλά να ναι σε σημείο ανορεξίας ή ναναι κάργα γυμνασμένη. Αλλιώς ούτε βλέφαρο.Δεν κρίνω γούστα σου λέω τι βλέπω.
Εγώ θα έλεγα ότι οι άντρες θα θελαν κάτι τέτοιο

touni_copy_32.jpg


Για μια γυναίκα αυτή μπορεί να περνιέται αδύνατη , για ένα άντρα να είναι καλή με καμπύλες.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,056 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα ότι οι άντρες θα θελαν κάτι τέτοιο

View attachment 128423

Για μια γυναίκα αυτή μπορεί να περνιέται αδύνατη , για ένα άντρα να είναι καλή με καμπύλες.
Πως κάνεις φυσικά τέτοια μεσουλα με τέτοιο μπούτι??

Η πλαστική έχει πέσει.. η άπειρη γυμναστικη αν είναι γυμνάστρια (που εκεί το μπούτι.καπως δεν μου κολλάει)
Η περιπτωσαρα μια στις 1000000

Κούκλα πάντως φτου φτου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πήγες είδες το poor things?
Οχι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγώ από άντρες, είχα ερωτευτεί τον Κλάους Κίνσκι στο Aguirre, the Wrath of God (1972)



Σαν τον γκολουμ.ειναι
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πως κάνεις φυσικά τέτοια μεσουλα με τέτοιο μπούτι??

Η πλαστική έχει πέσει.. η άπειρη γυμναστικη αν είναι γυμνάστρια (που εκεί το μπούτι.καπως δεν μου κολλάει)
Η περιπτωσαρα μια στις 1000000

Κούκλα πάντως φτου φτου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Οχι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σαν τον γκολουμ.ειναι
Να σου πω τη Σκορδά έψαξα αλλά βγήκε αυτή , λέω ας βάλω αυτή , μου φάνηκε πιο καμπυλωτή :P
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.
Η πλαστική έχει πέσε
Μην το λες κι εμένα ο σωματότυπος μου είναι με αρκετά λεπτή μέση.
Είναι ανάλογα που βάζεις λίπος, εγώ που να χτυπιέμαι δεν βάζω στην κοιλιά ποτέ.
Δεν ξέρω βέβαια τι έκανε η συγκεκριμένη μιλάω γενικά
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,056 μηνύματα.
Πως κάνεις φυσικά τέτοια μεσουλα με τέτοιο μπούτι??

Η πλαστική έχει πέσει.. η άπειρη γυμναστικη αν είναι γυμνάστρια (που εκεί το μπούτι.καπως δεν μου κολλάει)
Η περιπτωσαρα μια στις 1000000

Κούκλα πάντως φτου φτου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Οχι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σαν τον γκολουμ.ειναι
Ξεγελάει και η φώτο, είναι από τις πιο γνωστές influencer εδώ οπότε προφανώς και ξέρει να στήνεται στις φώτο.

Γυμνάζεται αρκετά και ξες, παει σε αυτά τα ινστιτούτα και και κανει τύπου θεραπείες για σμιλευμα αλλά όχι πλαστικές, δεν νομίζω.

Είναι ψηλή με κορμαρα απλά.
Να δες μια πιο νορμάλ φώτο εδώ.

Έχει κάνει και ένα μωρό.

Screenshot_20240121_120316_Instagram.jpg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Μην το λες κι εμένα ο σωματότυπος μου είναι με αρκετά λεπτή μέση.
Είναι ανάλογα που βάζεις λίπος, εγώ που να χτυπιέμαι δεν βάζω στην κοιλιά ποτέ.
Δεν ξέρω βέβαια τι έκανε η συγκεκριμένη μιλάω γενικά
Πόσο χρονών είσαι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξεγελάει και η φώτο, είναι από τις πιο γνωστές influencer εδώ οπότε προφανώς και ξέρει να στήνεται στις φώτο.

Γυμνάζεται αρκετά και ξες, παει σε αυτά τα ινστιτούτα και και κανει τύπου θεραπείες για σμιλευμα αλλά όχι πλαστικές, δεν νομίζω.

Είναι ψηλή με κορμαρα απλά.
Να δες μια πιο νορμάλ φώτο εδώ.

Έχει κάνει και ένα μωρό.

View attachment 128426
Άμα είσαι 175 είναι way easier να είσαι συμμετρική κ θεαρα κ 5-10 κιλά παραπάνω δεν σου φαίνονται κούκλα!! Φτου φτου
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.
Πόσο χρονών είσαι?
29, αλλά τι σχέση εχει;

Να ξέρεις πως και η γυμναστική παίζει τον σημαντικότερο ρόλο, βασικά είναι το Α-Ω για το σώμα.

Αλλά εκτός από αυτό είναι και αυτο που είπα με το λίπος.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
29, αλλά τι ρόλο παίζει;

Να ξέρεις πως και η γυμναστική παίζει ρόλο, βασικά είναι το Α-Ω για το σώμα.

Αλλά εκτός από αυτό είναι και αυτο που είπα με το λίπος.
Παίζει ήμουν μια ζωή 48 κιλά τώρα είμαι 55.. εδώ κ 2 χρόνια δεν μπορώ να τα ρίξω ενώ κάνω γυμανστικη είμαι vegan τρώω πολυυυ ισσοροποιημενα ,τρεχω σαν τον Βέγγο όλη μέρα ως μόνη μανούλα.

Αλλάζουν οι ορμόνες μετα τα 35 θα δεις....
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.
από γυναίκες μ' αρέσουν οι ψηλές, 1,75 περίπου και γύρω στα 70-75 κιλά

από άντρες μ' αρέσουν οι μεσαίου ύψους, 1,70-1,75 και αδύνατοι

αυτά 😌
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.
Παίζει ήμουν μια ζωή 48 κιλά τώρα είμαι 55.. εδώ κ 2 χρόνια δεν μπορώ να τα ρίξω ενώ κάνω γυμανστικη είμαι vegan τρώω πολυυυ ισσοροποιημενα ,τρεχω σαν τον Βέγγο όλη μέρα ως μόνη μανούλα.

Αλλάζουν οι ορμόνες μετα τα 35 θα δεις....
Το σώμα «θυμάται» και δεν είναι τα κιλά μόνο. Τα κιλά δεν μου λέτε τίποτα. Η μυϊκή μάζα θα μου πεί.
Αν μια ζωή δεν γυμναζόσουν συστηματικά και αποφάσισες να ξεκινήσεις τώρα μην περιμένεις τίποτα θεαματικό σε μικρό χρόνο.
Το vegan και ισορροπημένος δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει καθώς επι το πλείστον είναι μια διατροφή γεμάτη υδατάνθρακες.
Επίσης και οι γέννες αλλάζουν το σώμα. (Το θάρρος να το αναφέρω το πήρα επειδή εσύ η ιδια έχεις πει πως έχεις παιδιά)

Anyway, αυτά στο φίτνες εδω να πούμε τα του σωματότυπου & σεξαπίλ.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,149 μηνύματα.
προσωπικά θα ήθελα να έχω ένα σώμα σαν του Πάολο Μαλντίνι (παλιός έρωτας κι αυτός) και να του μοιάζω κιόλας. το ύψος το ψιλοέχω. οι ποδοσφαιριστές πάνω από 1.80 έχουν πολύ ωραία σώματα.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top