Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κερκυρα,κυθηρα,ελαφονησος και ενταξει τωρα,λευκαδα που ειναι κοντα.πεταγομαστε τα σαβ/κα :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Έχω πάει Κέρκυρα, Μυτιλήνη, Θάσο και Σαμοθράκη πιο μικρή...

Έχω πάει και Χαλκιδική και Εύβοια...!Αν μετράνε...

Έχω πάει Κέρκυρα,Κύθηρα,Σαμοθράκη,Θάσο,Σαντορίνη,Σίφνο.....
και μένω στην πανέμορφη Κρήτη(!!!!):no1:


Δεν μπορώ να κρίνω αν η Κρήτη είναι πανέμορφη...;):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Λοιπόν,έχω πάει στα εξής:Μύκονο(εντάξει δεν είναι κάτι ιδιαίτερο),Τήνο(ωραία),Σύρο(ωραία),Κρήτη(καλά εντάξει τέλεια: P),Ζάκυνθο(πολύ ωραίες παραλίες),Λευκάδα(δε μου άρεσε),Σαντορίνη(φοβερή),Πόρο(μου αρεσε πάρα πολύ),Ύδρα(ξεραίλα: P),Εύβοια(δεν είναι κάτι ιδιαίτερο),Αίγινα(ωραία),Σαλαμίνα(δε μου αρέσει καθόλου),Παξοί-Αντίπαξοι(φανταστικά).

Αυτά νομίζω.Αν θυμηθώ κάποιο άλλο,θα το πω.:D:P

Έτσι ρε! Κρήτη ftw!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Έτσι ρε! Κρήτη ftw!:P



Χαίρομαι που συμφωνείς. :D:P
"Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου,θα πέσει να σε πλακώσει".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Βασικά, το ένα είναι αποθήκη, και το άλλο είναι δυόροφο κι έχουμε το πάνω όροφο. Οπότε αν πέσουμε εμείς, πέφτουν κι από κάτω (θείος μου) και το άλλο δεν μπορεί να πέσει.
Μ' ένα σμπάρο, δυο τριγώνια. Είπα τη μλκία μου, βγήκα και off topic.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Έχω πάει Σύρο, Θάσο, Λευκάδα, Σαντορίνη και Κέρκυρα. Είναι όλα πραγματικά υπέροχα, αν και η Σαντορίνη είναι μία και μοναδική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
H Kύπρος δεν είναι ελληνικό νησί όπως λέει ο τίτλος. Είναι ανεξάρτητη χώρα.
Θα ήταν μια επιλογή αν η ερώτηση αναφερόταν σε νησιά της Μεσογείου.


-------

Πάτμος
Σαντορίνη
Λέσβος


δε θυμάμαι άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Έχω πάει σε πολλά αλλά εξαιρώντας την Κρήτη τα αγαπημένα μου είναι Μήλος,Ρόδος,Σκιάθος,Κέρκυρα και Μύκονος(μην πάει στο πονηρό το μυαλό σας είναι ωραίο νησί:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
εχω επισκεφθει αρκετα.....το πιο ωραιο ομωσ ειναι με διαφορα η Μυλοσ......

:D:D:D
(μετα τη Κεφαλονια φυσικοβεβαιωσ.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Λοιπόν έχω πάει: Kέρκυρα ( μαγικάααα Ιόνιο 4ever!), Μύκονο ( χάλια :P), Άνδρο( από εκεί είμαι..δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά :D), Σαντορίνη (υπέροχη...), Κρήτη( δεν μου άρεσε τόσο γιατί είχαμε πάει Ηράκλειο που μου θύμισε έντονα Πειραιά),Ρόδο( τέλειααα :D)και Τήνο(δεν ενθουσιάστηκα) και χμ...αυτά! :)
Aν έκατσες όλες τις μέρες μέσα στο Ηράκλειο λογικό είναι να μην σου άρεσε.:P
-----------------------------------------
Πάρο, Νάξο, Τήνο, Κέρκυρα, Θάσο, Ζάκυνθο, Λευκάδα, Σαλαμίνα, Άνδρο, Μυτιλήνη, Εύβοια:P, και Κρήτη (τα Χανιά δεν μου άρεσαν καθόλου, το Ηράκλειο ήταν τέλειο!)
Αν είναι δυνατόν:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Aν έκατσες όλες τις μέρες μέσα στο Ηράκλειο λογικό είναι να μην σου άρεσε.:P

Γεαπ.Όλοι αυτό μου λένε..αλλά αυτό με κάνει να μην θέλω να ξαναπάω Κρήτη.. η πρώτη εντύπωση δεν μου έκατσε καλά για αυτό.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Nα ξαναπάς, να ξαναπάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γεαπ.Όλοι αυτό μου λένε..αλλά αυτό με κάνει να μην θέλω να ξαναπάω Κρήτη.. η πρώτη εντύπωση δεν μου έκατσε καλά για αυτό.:/
Είναι σαν να πηγαίνεις καλοκαιρινές διακοπές στο Βόλο ή στην Πάτρα.Δεν θυμίζει νησί.Η Κρήτη πάντως έχει πολλά διαφορετικά μέρη και αξίζει να ξαναπάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Α, η Δεσπω ηταν που μου ελεγε οτι το Ηρακλειο της θυμιζε Αθηνα.
Τωρα το θυμηθηκα.:P
Δεν ειναι αυτο που νομιζεις μπεημπε.:Ρ
Να μας ξαναρθεις.:P
-----------------------------------------
Είναι σαν να πηγαίνεις καλοκαιρινές διακοπές στο Βόλο ή στην Πάτρα.Δεν θυμίζει νησί.Η Κρήτη πάντως έχει πολλά διαφορετικά μέρη και αξίζει να ξαναπάς.

Συμφωνω.
Ειδικα για καλοκαιρι, εχει πολλες, πολυ ομορφες παραλιες για να πας.(:
(αν και οι περισσοτερες δεν ειναι στο νομο Ηρακλειου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
λοιπον εχω παει σε....θασο,κρητη,μυκονο,συρο,λεσβο,ζακυνθο,κερκυρα,λευκαδα,τηνο,
αιγινα,υδρα,κεφαλοννια,παρο,ναξο,ανδρο,ευβοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ρόδος, Σύμη, Τήλος, Χάλκη, Νίσυρος, Αστυπάλαια, Σάμος, Καστελλόριζο, Κάλυμνος, Πάρος, Νάξος, Σύρος, Κύθηρα, Κέρκυρα, Ίος, Κάρπαθος, Εύβοια, αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Exω παει σε ολα τα νησια του Ιονιου εκτος απο τν Ζακυνθο που θα παω φετος. Απο Αιγαιο nothing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Οι καλύτερες παραλίες είναι προς Λασίθι μεριά. Έχτε πάει στη Χερσόνησο; Εκεί που είναι το Creta Marris; Είναι απ' τις καθαρότερες και ωραιότερες παραλίες (αν και πρέπει να πας πολύ στην άκρη για να βρεις άμμο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πλακα-πλακα, Κρητη δεν εχω αξιωθει ακομα να παω και θα ηθελα πολυ...


Ούτε κι εγώ έχω πάει...Θέλω πάρα πολύ να πάω, κυρίως για να δω τα ανάκτορα.

Πέρυσι πήγα στην Άνδρο. Από τα αγαπημένα μου νησιά. Καλά η Χώρα, μαγευτική. Δεν ήθελα να φύγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Κοιτα τα μωρε... Εχουν παει παντου... Μπραβο...Εγω εχω παει μονο Τηνο και Σαντορινη...Αλλα εχω γυρισει ολη την υπολοιπη Ελλαδα.......!!!
-----------------------------------------
Οι καλύτερες παραλίες είναι προς Λασίθι μεριά. Έχτε πάει στη Χερσόνησο; Εκεί που είναι το Creta Marris; Είναι απ' τις καθαρότερες και ωραιότερες παραλίες (αν και πρέπει να πας πολύ στην άκρη για να βρεις άμμο).


+φωνω!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top