Τα καλύτερα θρίλερ που έχετε δει!

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν την εχω δει (ακομα) αλλα απο οσα εχω ακουσει για αυτην δεν καταλαβενω γιατι εχει γινει τοσο θεμα... Οκ, ιατρικα ειναι εφικτο και ειναι λιγο σοκ, αλλα απο εκει και περα, ειναι ενα θριλερ, τοσα και τοσα αρρωστα υπαρχουν, αυτο γιατι να θεωριθει τοσο "αθλιο";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν την εχω δει (ακομα) αλλα απο οσα εχω ακουσει για αυτην δεν καταλαβενω γιατι εχει γινει τοσο θεμα... Οκ, ιατρικα ειναι εφικτο και ειναι λιγο σοκ, αλλα απο εκει και περα, ειναι ενα θριλερ, τοσα και τοσα αρρωστα υπαρχουν, αυτο γιατι να θεωριθει τοσο "αθλιο";

έχει υπερβολικά ρεαλιστικές σκηνές that scare the shit out of you :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
έχει υπερβολικά ρεαλιστικές σκηνές that scare the shit out of you :P


Ισα-ισα, θετικο ειναι αυτο για ενα θριλερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ισα-ισα, θετικο ειναι αυτο για ενα θριλερ!

Δεν είπα ότι είναι αρνητικό. Απλά προσωπικά δεν ήμουν έτοιμος να δω κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν την εχω δει (ακομα) αλλα απο οσα εχω ακουσει για αυτην δεν καταλαβενω γιατι εχει γινει τοσο θεμα... Οκ, ιατρικα ειναι εφικτο και ειναι λιγο σοκ, αλλα απο εκει και περα, ειναι ενα θριλερ, τοσα και τοσα αρρωστα υπαρχουν, αυτο γιατι να θεωριθει τοσο "αθλιο";

Μιλάς για το human centipede ετσι;Κάποιες ταινίες ναι είναι ακραίες και στηρίζονται σε "άρρωστες" ιδέες και σοκάρουν το κοινό θέτοντας του όμως και κάποιους προβληματισμούς.Η συγκεκριμένη ταινία είναι απλά μία προσπάθεια να σοκάρει, δηλαδή ο σκηνοθέτης ξεκίνησε με σκοπό αποκλειστικό και μόνο να σοκάρει ώστε να αποκτήσει φήμη και προβολή το έργο του.Πρόσθεσε και το κενό σενάριο χωρίς πρωτοτυπίες πέρα απο την βασική ιδέα, και έχεις μία κακή έως άθλια ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Οχι ρε παιδιά, όταν βλέπεις θρίλερ θες να τρως κιόλας λίγα σκατολοίδια, με το human centipede νομίζεις πως τρως πραγματικά σκατά. Δε λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το χιουμαν σεντιπιντ μου θυμισε λιγο το πως λειτουργεί το ιντερνετ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
δειτε το Casadaga
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Poster_sm.jpg

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
ANTICHRIST
του Λαρς Φον Τρίερ


αμφιλεγόμενο και προκλητικό
τριερ ειν αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτό το είδα χτες το βράδυ: worst decision i've ever made :P


Καλό κλιπάκι.
Αλλά δε θα αντέξω να τη δω μόνη όπως τα υπόλοιπα που έχω δει.
Αν βρω παρέα θα πάω να το νοικιάσω.
Αλλά μέχρι στιγμής :no:

Οχι ρε παιδιά, όταν βλέπεις θρίλερ θες να τρως κιόλας λίγα σκατολοίδια, με το human centipede νομίζεις πως τρως πραγματικά σκατά. Δε λέει.


Χαχαχαχαχα έτσι.
Άσε που μετά θα τα ξερνάς κιόλας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
To Devil inside είναι σούπερ βλακεία, καλύτερα να μην το πάρεις καν. Ούτε μόνη σου δεν θα τρομάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
To Devil inside είναι σούπερ βλακεία, καλύτερα να μην το πάρεις καν. Ούτε μόνη σου δεν θα τρομάξεις.

Εγώ το devil seed θέλω να νοικιάσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ο εξορκιστής????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με ολη αυτην την συζητηση, εκατσα και την ειδα. Δεν ητανε κανενα αριστουργιμα, αλλα δεν ητανε και αθλια... Δεν θα διαφωνισω οτι δεν ειχε κατι ιδιετερο περα απο την ιδεα, αλλα και μονο η ιδεα δινει αρκετη βαρυτιτα στην ταινια πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Είδα χτες το Sinister και χέστηκα πάνω μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
One Missed Call

:cold: Είναι το αγαπημένο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν το έχω δει καν, αλλά το τρέιλερ είναι για γέλια. Melania, μάλλον δεν βλέπεις συχνά θρίλερ για αυτό σε τρόμαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top