Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Εγώ πάλι όταν ακούω την Στικούδη στο ραδιόφωνο κα θυμάμαι οτι έχει πιάσει μικρόφωνο... αυτό με χαλάει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μια γνωστή μου και μόνο μια είναι που πραγματικά μου χαλάει την ημέρα όταν την θυμάμαι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Αυτοί.Δεν μπορώ να ξεχάσω, δεν μπορώ να συγχωρέσω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElGreko

Νεοφερμένος

Ο ElGreko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αχαχαχα . . . . LOL ( όλο υπονοούμενα) !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το ότι δεν πήγα να δω τον παππού μου στο νοσοκομείο όταν ήταν άρρωστος. Δεν πρόλαβα να τον αποχαιρετήσω έτσι όπως ήθελα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Θυμαμαι ολες αυτες τις στιγμες που προσπαθησα, μα απετυχα παταγωδως.
Θυμαμαι ολες αυτες τις στιγμες που προσπαθησα,μα δειλιασα λιγο πριν το τελος, με σκεψεις ενοχες και διχως ψυχικο σθενος να προχωρησω.
Θυμαμαι ολες αυτες τις στιγμες που προσπαθησα να αλλαξω ενα στερεοτυπο περιγυρο,να τους αποδειξω μιαν αλλην πραγματικοτητα μου,μα <<επεσα>> ωσαν αλλος δονκιχωτης στην πλεκτανη της κατεστημενης ζωης τους.
Θυμαμαι δηκτικες γκριματσες,περιεργα βλεμματα, ζεστα χαμογελα μα και φατσες <<αγριμιων>> που θελαν να με κατασπαραξουν ή και να με παρασυρουν.
Θυμαμαι, αναπολω...και χαλιεμαι.αλλα στο τελος γνωριζω οτι οι ανθρωποι λησμονανε εμπειριες που δεν τους αλλαξαν,στιγμες που τους τρωνε τα σωθικα και αναθαρρευω.ξερω οτι ενα παρον στριμωγμενο και θαμμενο μεσα σε ψυχοφθορες αναμνησεις δημιουργει ενα ανυπαρκτο,ενα ανουσιο μελλον.
Οποτε...προσπαθω να ξεχναω,να καταστρεφω ο,τι μου τρωει τη ψυχη,να αφηνω τα μιση και τις αφορμες στους κοντοφθαλμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;
η φασολάδα :sick:
επίσης με χαλάει που τα τούρκικα δεν έχουν καλό τέλος και σχεδόν όλοι αυτοκτονούν :/:
(βλέπε Εζέλ-Εσάν, Μπιχτέρ-Μπεχλούλ)

και θα με χαλάσει αν η Εντά και ο Χαρούν έχουν πάλι κακό τέλος. :down:
Δε ξαναβλέπω μωρέ κι ας μείνω πάλι 5 μήνες χωρίς ίντερνετ! :pfff:

τέλος, για να σοβαρευτώ και λίγο:
με χαλάει που τις νύχτες κάποιος άλλος σε φιλάει και στα μέρη που σε πήγαινα εγώ κι αυτός σε πάει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

ότι πήρα δώρο ζαχαρωτά και ζελεδάκια 28 ευρώ
και θα' θελα μια κοκα κολα jelly τώρα.
:blink:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ότι μου πήραν δώρο ζαχαρωτά και ζελεδάκια 28 ευρώ
και τώρα τρώω τις κοκα κολες jelly μόνη μου
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
ότι μου πήραν δώρο ζαχαρωτά και ζελεδάκια 28 ευρώ
και τώρα τρώω τις κοκα κολες jelly μόνη μου
:worry:


..

στο βιβλίο του Κλωντέλ,
Εκατό Φράσεις για Βεντάλιες
υπάρχει μια παρεκκλίνουσα τροπή
ανάμεσα σε ο,τι ζούσε και σε ο,τι ήθελε
ο Γάλλος αυτός ποιητής.

Π.χ.

"Πώς να σας μιλήσω
για το φθινόπωρο
όταν έχω ακόμη
στ' αυτιά μου αυτόν
τον διαπεραστικό αυλό
της άνοιξης
που μου γεμίζει το στόμα
νερό"


Καλή όρεξη.


(κάλλιο να΄χεις να φας,
παρά να μην)




Και οι σάρκες ..
..δε γλυκίζουν πανάθεμάτες.
:/:





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ειμαι λιγο ατυχη στην αναλογια δινω και παιρνω πραγματα.Παντα η ζυγαρια θα γειρει προς το δινω με πολυ μεγαλη ευκολια.
Και μετα οταν το καταλαβω θα ειναι αργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό που με χαλάει πιο πολύ είναι όταν θυμάμαι πέρσι που έχασα τον σκύλο μου.
Και που όταν έχασα τη γιαγιά μου στενοχωριόμουν για άλλη αιτία, και όχι για τη γιαγιάκα μου. Στνοχωριόμουν για πράγματα που τώρα που πέρασε ο καιρός φαίνεται πως δεν είχαν καμία μα καμία σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Οταν θυμάμαι υποχρεώσεις στις οποίες δεν θέλω να ανταποκριθώ και τις αναβάλλω σκόπιμα. Μετά φτάνω σε ένα σημείο που πρέπει να κάνω κάτι, αλλά δεν θέλω με τίποτα και έχω ελάχιστο χρόνο, οπότε τις ξεχνάω πάλι και μετά από λίγο καιρό έχει περάσει η προθεσμία και νιώθω ακόμα χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το τζατζικι που ειχα φαει προ μερικων ημερων μεσα στη νυχτα. Πριν απο αυτο, για δυο βδομαδες ειχα παθει εμμονη με τα σουβλακια και το τζατζικι. Ειχα φαει κολλημα κ ηθελα να τρωω τζατζικι σχεδον μερα παρα μερα. Ε μεχρι που ενα βραδυ εφαγα στις 4 τη νυχτα σκετο με ψωμι, μετα δεν μπορουσα να κοιμηθω απο το πρωι κατα τις 8 που σηκωθηκα και για ολη μερα νομιζα πως θα μου βγει εξω το στομαχι και θαρχισει να περπαταει. Ημουν και στις μερες του μηνα μου....διπλη απελπισια δλδ. Απο τοτε, οπου τζατζικι μυρισω/ακουσω/δω, φευγω με χιλια. Θα κανω μηνες, μη σου πω χρονο να ξαναφαω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
πωπω σιχαίνομαι το τζτζίκι. όχι τόσο όταν το τρώω αλλά μετά, όταν δε φεύγει με τίποτα από το στόμα. γι αυτό γενικά το αποφεύγω

ον τόπικ: με χαλάει να θυμάμαι τις στιγμές που πιάστηκα κορόιδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σιελα, δε μπορεις να φανταστεις τι τραβηξα εκεινη τη μερα....
Εχω ακουσει πως αν φας τζατζικι και για μια ωρα μετα δεν πιεις τιποτα υγρο, φευγει η μυρωδια.
Δεν το εχω δοκιμασει ποτε.
Την περιοδο που περασε τρωγωντας σουβλακια για δυο βδομαδες μερα παρα μερα, ετρωγε ολοκληρη η παρεα, οποτε δεν καταλαβα μυρωδιες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Ο σκατοχαρακτήρας μου σε πρόσωπα που αγαπάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πολλά & διάφορα. Ορισμένες λαλακίες που είπα/έκανα κυρίως. Μπρρρ. :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Τη πραγματικοτητα.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κάποια άτομα :cold: και κάποιες καταστάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top