Τι θέλουν οι γυναίκες;

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αυτό που κάνω ουσιαστικά στην δεύτερη παράγραφο είναι να δίνω μία λογική εξήγηση για ένα φαινόμενο το οποίο παρατηρούμε να συμβαίνει διαρκώς γύρω μας, και το οποίο για να συμβαίνει σημαίνει πως έχει κάποια οφέλη γι αυτούς που το κάνουν.
Εγώ αυτό δεν το έχω παρατηρήσει πάντως, just saying
Το σχόλιο "άλλαξε για να γίνει αποδεκτος από το γκόμενάκι, και όχι για το καλό του" σου εύχομαι να καταλάβεις γρήγορα πόσο υποκριτικό ειναι όταν μόλις στην από πάνω παράγραφο υποστήριξες πως κάποιος πρέπει να αλλάξει για να γίνει αποδεκτός από τους άλλους.
Όταν έγραφα το ότι μπορεί κάποιος ν' αλλάξει, αν θέλει, αυτά που τον κρατάνε πίσω, σκεφτόμουν την γενικότερη ποιότητα ζωής ενός ανθρώπου. Η οποία τον επηρεάζει και προσωπικά και σχεσιακά φυσικά. Το καλό του ανθρώπου εξαρτάται κι από την αποδοχή των άλλων ανθρώπων. Κανείς δεν ζει στην απομόνωση. Νομίζω ότι ξεφεύγει όμως η απάντησή μου γιατί μιλάμε γενικά και πάντα μπερδεύομαι σε τέτοιες συζητήσεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Οι γυναίκες θέλουν το απόλυτο αρσενικό δηλαδή σαν τον Ντεβιλ συνδυάζει τα παντα είναι μοναδικός!
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όλο ασχολείστε με το τι θέλουν οι γυναίκες. Σταματήστε να δίνετε τόση αξία σε αυτό και στις γυναίκες και επιδιώξε κάτι πιο ουσιαστικό.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγνώμη αλλά αν είσαι 18 χρονών και είσαι ανασφαλής needy χαρακτήρας και τρως ως εκ τούτου το ένα άκυρο μετά το άλλο, το θα προτιμήσεις να κάνεις; Να αρχίσεις ψυχανάλυση για τα επόμενα 5 χρόνια για να διορθώσεις τα παιδικά σου τραύματα, ή απλά θα κρύψεις τις ανασφάλειες σου; Είναι πασιφανές ότι ο μέσος άνθρωπος θα κάνει το δεύτερο και οι περισσότεροι θα συνεχίσουν να κάνουν το δεύτερο μέχρι να μην παίρνει άλλο, για τον απλούστατο λόγο πως είναι πολύ πιο εύκολο να πεις ψέμματα από το να μπεις στην διαδικασία μιας επίπονης και ριζικής αλλαγής.

Δηλαδή η απόρριψη που θα φάει μετά ,όταν ξαναβγεί όλο αυτό στην επιφάνεια γιατί ως γνωστό πόσο να αντέξεις να το παίζεις κάτι άλλο ,θα είναι λιγότερο τραυματική?

Πότε τραυματίζεται πιο εύκολα ένα παιδί 18 χρόνων, όταν αντιληφθεί ότι κάτι δεν κάνει καλά και πρέπει να το δουλέψει από την αρχή ή όταν μπει σε μια σχέση παριστάνοντας κάποιον άλλον ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΔΥΝΑΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ και μετά έρθει η απορριψη ?

Μην λέμε ότι να ναι και αδιαφορούμε για τον παράγοντα συναίσθημα σε τέτοιες ηλικίες που είναι πολύ ευάλωτες και δεν έχουν καθόλου την πείρα να τις διαχειριστούν ...

Ποιος άνθρωπος αντέχει παραπάνω από ένα με δύο μήνες να προσποιείται κάτι άλλο ώστε να δώσει περιθώριο στην ψυχοθεραπεία του να αλλάξει κάποια πράγματα ?

Οι άνθρωποι δεν είναι πειραματόζωα για να τους χρησημοποιουμε για να στρώσουμε εμείς .

Η συμβουλή μου από τον πιο μεγάλο μέχρι τον πιο μικρό είναι να είναι ο ευατος του και ποτέ κανένας να μην πάει να εξαπατήσει κάποιον μόνο και μόνο για να πετύχει τον σκοπό του .

Ας μάθουμε την έννοια της κοροϊδίας και της εξαπάτησης από πολύ νωρίς στους άλλους ώστε να μην δίνουμε το δικαίωμα να εξαπατει και να παραπλανεί κόσμο μόνο και μόνο για να πετύχει όποιον σκοπό έχει ..

Ότι και να είμαστε ο άλλος που μας δίνει μια ευκαιρία πρέπει να γνωρίζει .
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι γυναίκες θέλουν το απόλυτο αρσενικό δηλαδή σαν τον Ντεβιλ συνδυάζει τα παντα είναι μοναδικός!
Αυτό στο δίνω. Αν όντως έχεις τέτοια αυτοπεποίθηση και στην αληθινή ζωή τότε συγχαρητήρια.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αυτό δεν το έχω παρατηρήσει πάντως, just saying

Όταν έγραφα το ότι μπορεί κάποιος ν' αλλάξει, αν θέλει, αυτά που τον κρατάνε πίσω, σκεφτόμουν την γενικότερη ποιότητα ζωής ενός ανθρώπου. Η οποία τον επηρεάζει και προσωπικά και σχεσιακά φυσικά. Το καλό του ανθρώπου εξαρτάται κι από την αποδοχή των άλλων ανθρώπων. Κανείς δεν ζει στην απομόνωση. Νομίζω ότι ξεφεύγει όμως η απάντησή μου γιατί μιλάμε γενικά και πάντα μπερδεύομαι σε τέτοιες συζητήσεις.

Το να αλλάξει ένας άντρας για να τον αποδεχθεί μια γυναίκα είναι ένα από τα στάδια που θα περάσει κάθε άντρας στην πορεία του προς την ωρίμανση. Κανείς από εμάς δεν γεννιέται το απόλυτο αρσενικό, και όλοι πρέπει να κάνουμε πολλά λάθη για να βρούμε την πραγματική μας ταυτότητα, και αυτο είναι μια διαδικασία που δεν είναι καθόλου όμορφη, αλλά απαραίτητη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή η απόρριψη που θα φάει μετά ,όταν ξαναβγεί όλο αυτό στην επιφάνεια γιατί ως γνωστό πόσο να αντέξεις να το παίζεις κάτι άλλο ,θα είναι λιγότερο τραυματική?

Πότε τραυματίζεται πιο εύκολα ένα παιδί 18 χρόνων, όταν αντιληφθεί ότι κάτι δεν κάνει καλά και πρέπει να το δουλέψει από την αρχή ή όταν μπει σε μια σχέση παριστάνοντας κάποιον άλλον ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΔΥΝΑΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ και μετά έρθει η απορριψη ?

Μην λέμε ότι να ναι και αδιαφορούμε για τον παράγοντα συναίσθημα σε τέτοιες ηλικίες που είναι πολύ ευάλωτες και δεν έχουν καθόλου την πείρα να τις διαχειριστούν ...

Ποιος άνθρωπος αντέχει παραπάνω από ένα με δύο μήνες να προσποιείται κάτι άλλο ώστε να δώσει περιθώριο στην ψυχοθεραπεία του να αλλάξει κάποια πράγματα ?

Οι άνθρωποι δεν είναι πειραματόζωα για να τους χρησημοποιουμε για να στρώσουμε εμείς .

Η συμβουλή μου από τον πιο μεγάλο μέχρι τον πιο μικρό είναι να είναι ο ευατος του και ποτέ κανένας να μην πάει να εξαπατήσει κάποιον μόνο και μόνο για να πετύχει τον σκοπό του .

Ας μάθουμε την έννοια της κοροϊδίας και της εξαπάτησης από πολύ νωρίς στους άλλους ώστε να μην δίνουμε το δικαίωμα να εξαπατει και να παραπλανεί κόσμο μόνο και μόνο για να πετύχει όποιον σκοπό έχει ..

Ότι και να είμαστε ο άλλος που μας δίνει μια ευκαιρία πρέπει να γνωρίζει .
Πολύ ηθικά τα λόγια σου και οι συμβουλές σου.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή η απόρριψη που θα φάει μετά ,όταν ξαναβγεί όλο αυτό στην επιφάνεια γιατί ως γνωστό πόσο να αντέξεις να το παίζεις κάτι άλλο ,θα είναι λιγότερο τραυματική?

Πότε τραυματίζεται πιο εύκολα ένα παιδί 18 χρόνων, όταν αντιληφθεί ότι κάτι δεν κάνει καλά και πρέπει να το δουλέψει από την αρχή ή όταν μπει σε μια σχέση παριστάνοντας κάποιον άλλον ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΔΥΝΑΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ και μετά έρθει η απορριψη ?

Μην λέμε ότι να ναι και αδιαφορούμε για τον παράγοντα συναίσθημα σε τέτοιες ηλικίες που είναι πολύ ευάλωτες και δεν έχουν καθόλου την πείρα να τις διαχειριστούν ...

Ποιος άνθρωπος αντέχει παραπάνω από ένα με δύο μήνες να προσποιείται κάτι άλλο ώστε να δώσει περιθώριο στην ψυχοθεραπεία του να αλλάξει κάποια πράγματα ?

Οι άνθρωποι δεν είναι πειραματόζωα για να τους χρησημοποιουμε για να στρώσουμε εμείς .

Η συμβουλή μου από τον πιο μεγάλο μέχρι τον πιο μικρό είναι να είναι ο ευατος του και ποτέ κανένας να μην πάει να εξαπατήσει κάποιον μόνο και μόνο για να πετύχει τον σκοπό του .

Ας μάθουμε την έννοια της κοροϊδίας και της εξαπάτησης από πολύ νωρίς στους άλλους ώστε να μην δίνουμε το δικαίωμα να εξαπατει και να παραπλανεί κόσμο μόνο και μόνο για να πετύχει όποιον σκοπό έχει ..

Ότι και να είμαστε ο άλλος που μας δίνει μια ευκαιρία πρέπει να γνωρίζει .
Κανείς σχεδόν Μαργαρίτα δεν είναι ο εαυτός του, όμως, γιατί απλούστατα κάνεις σχεδόν δεν γνωρίζει πραγματικά τον εαυτό του. Είναι ίσως η δυσκολότερη αλλά και η σημαντικότερη διαδικασία της ζωής μας, η οποία διαρκεί εσαεί.

Απαιτεί χρόνο, μεγάλα ψυχικά αποθέματα και τρομερή ειλικρίνεια. Και είναι σταδιακή, γιατί αν γινόταν να δεις τον πραγματικό σου εαυτό απότομα, θα ήταν σαν να κοιτάς την άβυσσο, για να παραφράσω και λίγο Νίτσε.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πολύ ηθικά τα λόγια σου και οι συμβουλές σου.
[/QUOTE]

Μακάρι να είναι και των υπόλοιπων όταν νέα παιδιά τους ζητάνε την άποψη τους ...

Ίσως έτσι δεν καταλήγουμε σε περιστατικά Τοπαλουδη ,Καρολάιν και Γαρυφαλλιας ..
Και εκεί καθαρή εξαπάτηση υπήρξε ..

Αυτό το στοιχείο συνέβαλλε σε όλο αυτό .
Πάντα πλασαρουν κάτι άλλο μέχρι να κάνουν την δουλειά τους 😉
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα δικά μου στάνταρς για παράδειγμα είναι ο Χένρι Κάβιλ απο εμφάνιση και απόλυτα επιτυχημένος επιχειρηματίας λεφτάς.Αλλά και με τί μούτρα τα ζητάω,ετσι; Ούσα καλλονή, απόλυτα επιτυχημένη και με πολλά λεφτά.
Να ξέρουμε και τι είμαστε όχι μονο τι ζητάμε.
Μεταξύ μας τώρα αλλά αν είναι να κάνεις κίνηση, περίμενε λίγο ακόμα επειδή αυτήν την εποχή βρίσκεται σε βαθιά κατάθλιψη που τον απέρριψα για έναν κοινό θνητό.
Δεν μπορεί να το χωνέψει με τίποτα!
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανείς σχεδόν Μαργαρίτα δεν είναι ο εαυτός του, όμως, γιατί απλούστατα κάνεις σχεδόν δεν γνωρίζει πραγματικά τον εαυτό του. Είναι ίσως η δυσκολότερη αλλά και η σημαντικότερη διαδικασία της ζωής μας, η οποία διαρκεί εσαεί.

Απαιτεί χρόνο, μεγάλα ψυχικά αποθέματα και τρομερή ειλικρίνεια. Και είναι σταδιακή, γιατί αν γινόταν να δεις τον πραγματικό σου εαυτό απότομα, θα ήταν σαν να κοιτάς στην άβυσσο, για να παραφράσω και λίγο Νίτσε.
Αυτό είναι γεγονός ..
Το θέμα όμως δεν είναι τι γίνεται ,το θέμα είναι τι συμβουλή θα δώσεις εσύ σε έναν άνθρωπο όταν σε ρωτήσει σε μια περίπτωση τι να κάνεις ..

Τι θα τον πεις ,να παριστάνει κάτι άλλο ή να δείξει τι πραγματικά θέλει και είναι και αν τον δεχτεί ο άλλος έχει καλώς ...
Καταστροφικό σε ποια περίπτωση θα είναι ?
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σαι καλά αγόρι μου
Μην το παίρνεις σαν κάτι αρνητικό. Νομίζω ότι εννοούσε κάτι τύπου "σταματήστε να ασχολείστε με το τι θέλουν οι άλλοι, γενικά" και ασχοληθείτε με πιο σοβαρά πράγματα, που είναι μια πολύ καλή συμβουλή.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό είναι γεγονός ..
Το θέμα όμως δεν είναι τι γίνεται ,το θέμα είναι τι συμβουλή θα δώσεις εσύ σε έναν άνθρωπο όταν σε ρωτήσει σε μια περίπτωση τι να κάνεις ..

Τι θα τον πεις ,να παριστάνει κάτι άλλο ή να δείξει τι πραγματικά θέλει και είναι και αν τον δεχτεί ο άλλος έχει καλώς ...
Καταστροφικό σε ποια περίπτωση θα είναι ?

Καταστροφικό είναι να δώσεις συμβουλή γιατί ότι και να πεις λάθος θα είσαι.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μην το παίρνεις σαν κάτι αρνητικό. Νομίζω ότι εννοούσε κάτι τύπου "σταματήστε να ασχολείστε με το τι θέλουν οι άλλοι, γενικά" και ασχοληθείτε με πιο σοβαρά πράγματα, που είναι μια πολύ καλή συμβουλή.

Να έγραφε αυτό τότε...
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταστροφικό είναι να δώσεις συμβουλή γιατί ότι και να πεις λάθος θα είσαι.
Και τι γίνετε hack όταν ένα παιδί έρχεται και θέλει να συζητήσετε πάνω σε αυτά τα θέματα ?τι είναι αυτό που κατά την άποψη σου θα του κάνει καλό ?

Τι γίνεται όταν ένας άνθρωπος που σε εμπιστεύεται σου ζητά να τον βοηθήσεις ?

Σίγουρα δεν το παίζεις μουγκος και αδιάφορος πάντως ..
Πρέπει κάτι να πεις ..
Δεν είναι όλα εύκολα στην ζωή και απλά έχουμε την ευκαιρία να αποχωρήσουμε .

Σε κάποιες περιπτώσεις συμφωνώ, δεν λες τίποτα γιατί δεν θα εκτιμηθεί και μπορεί και να είσαι και λάθος .
Δεν είσαι θεός για να είσαι και αλλανθαστος ..
Αν αντιλαμβάνεσαι ότι θα κατηγορηθείς απλά δεν συμμετέχεις ...

Σε κάποιες περιπτώσεις όμως επιβάλλεται και εκεί σίγουρα δεν θα το παίξεις ούτε διπλωμάτης ούτε θα σιγονταρεις παραβατικές καταστάσεις .
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και τι γίνετε hack όταν ένα παιδί έρχεται και θέλει να συζητήσετε πάνω σε αυτά τα θέματα ?τι είναι αυτό που κατά την άποψη σου θα του κάνει καλό ?

Τι γίνεται όταν ένας άνθρωπος που σε εμπιστεύεται σου ζητά να τον βοηθήσεις ?

Σίγουρα δεν το παίζεις μουγκος και αδιάφορος πάντως ..
Πρέπει κάτι να πεις ..
Δεν είναι όλα εύκολα στην ζωή και απλά έχουμε την ευκαιρία να αποχωρήσουμε .

Σε κάποιες περιπτώσεις συμφωνώ, δεν λες τίποτα γιατί δεν θα εκτιμηθεί και μπορεί και να είσαι και λάθος .
Δεν είσαι θεός για να είσαι και αλλανθαστος ..
Αν αντιλαμβάνεσαι ότι θα κατηγορηθείς απλά δεν συμμετέχεις ...

Σε κάποιες περιπτώσεις όμως επιβάλλεται και εκεί σίγουρα δεν θα το παίξεις ούτε διπλωμάτης ούτε θα σιγονταρεις παραβατικές καταστάσεις .
Σε αυτές τις περιπτώσεις προσπαθείς απλά να του εξηγήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεται όσο πιο καλά μπορείς και εσύ ή ίδια να την αντιληφθείς, προσπαθώντας παράλληλα να βγάλεις απέξω τα δικά σου bias που πηγάζουν από τις ηθικές σου αντιλήψεις και από το πως θα ήθελες εσύ να εισια ο κόσμος, κάτι σχεδόν αδύνατο.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και για να γράψω και κάτι εντός θέματος, θεωρώ απίστευτα βαρετές και ανούσιες τέτοιες συζητήσεις με χιλιοειπωμένα θέματα. «Τι θέλουν οι γυναίκες;», «Έρωτας: Μπορεί να διαρκέσει για πάντα;», «Απιστία: Συγχωρείται;»... Εσείς δεν τα βαριέστε;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,724 μηνύματα.
Αυτό στο δίνω. Αν όντως έχεις τέτοια αυτοπεποίθηση και στην αληθινή ζωή τότε συγχαρητήρια.

Εννοείται ότι έχω. Αλλά για να αποκτήσεις αυτοπεποίθηση πρεπει να ανοιχτεις να ζήσεις εμπειρίες και να νιώσεις καταστάσεις. Η αυτοπεποίθηση δεν έρχεται με την συμβουλή απλά να έχετε αυτοπεποίθηση. Γιατί είναι σαν να λες σε κάποιον να έχει ένα συναίσθημα το οποίο δεν γνωρίζει.

Τις προαλλες ήρθε ένας από τη δουλειά κ μου λεγε μαλακιες... Ο τυπος ήταν ο κλασσικός κακός της περιοχης με τα τατουάζ και το θράσος αλλά άτυχη σε γιατί δεν μιλουσε ουτε σε κανα παιδαρελι ουτε σε καμία πιτσιρικα που ψαρώνεις από τέτοιους.

Μεγάλε του κάνω.... Σε μένα δεν θα λες τέτοια. Δεν με ξέρεις και αυτό που λες δεν ισχυει κιόλας και δεν θα έρχεσαι εδώ μέσα να με θίγεις κιόλας, ευτυχώς είχα δίπλα έναν μάρτυρα. Πήγε αυτός να μου τη βγει με θράσος ότι δεν εκανα κάτι που έπρεπε να κάνω το οποίο όμως ήξερα από πριν ότι θα μου κτυπήσει κ το εκανα.!!!

Όποτε σε ρωτάω τώρα είναι δυνατόν τετοιοι τυποι να νομίζουν ότι είναι μόνο αυτοί της πιατσας ; δεν παιζει. Εγώ παιδαρελι δεν είμαι. Επίσης το κακό στυλακι με τα τατουάζ που και καλά δίνει τον αέρα στο κακό παιδι εμένα δεν μ λέει τίποτα εγώ είμαι κυριλέ κ αν χρειαστεί γίνομαι και κακός.

Στο τέλος βέβαια ξηγηθηκε σωστά κ ζήτησε σορρυ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν καταλαβαίνω τι το παρεξηγησιμο είχε το ποστ μου. Είπα ξεκάθαρα, απλά και ρητά τι με ελκύει σ' έναν άντρα με τον οποίο επιθυμώ να έχω σοβαρή ερωτική σχέση. Τι το λάθος μπορεί να καταλάβεις από αυτά;
Τπτ παρεξηγήσιμο, απλά misleading για τους άντρες. Ναι μου το πες πως αυτά που λες, σε ελκούν. Εγώ σου λέω πως σε ελκύουν αυτά μόνο όταν τα έχει μόνον ένας άντρας που είναι ήδη καλός στο να είναι άντρας. Οι αφηγήσεις που έχετε οι περισσότερες γυναίκες δε συνάδουν απαραίτητα με την πραγματικότητα στο 100%. Αυτό το έχουμε δει άπειροι άντρες, ήδη απ το φόρουμ μου πήρε μισό σεκ να ταγκάρω 3-4 που δεν θα το κάνω γιατί νομίζω πως μπορείς και μόνη σου, που καταλάβαμε πως αυτά που λένε πως θέλουν οι γυναίκες με αυτά που πραγματικά θέλουν και τους δημιουργούν έλξη... διαφέρουν αρκετά και εξήγησα και το πως.



Τελικά εγώ κάνω όσα αναφέρεις στο ποστ σου ή όχι; Γιατί σ' εμένα απάντησες αρχικά και τώρα μου λες άλλα ντ' άλλων κι έχουμε μπλέξει τα μπουτακια μας τα μαυρισμένα.
Και εσύ το κάνεις, δεν είασι στις πολύ λίγες γυναίκες που δεν θα μπερδέψουν τους άντρες και πιθανότατα δε θα συμπαθούσες μια τέτοια γυναίκα. Αλλά, όπως είπα, το βρίσκω απόλυτα φυσικό και δεν κατηγορώ καμία γυναίκα και αν ήμουν γυναίκα ή γκέι τότε και γω δεν θα είχα καταλάβει την αλήθεια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω οτι το πρόβλημα του Φαστ είναι οτι οι γυναίκες λέμε στη θεωρία οτι θέλουμε κάποιον να μας σέβεται, να μας καταλαβαίνει, να είναι ειλικρινής κλπ και τελικά μπλέκουμε με κακά παιδιά που δε μας σέβονται καθόλου, μας έχουν για καβάτζα, μας λένε ψέματα, μας απατούν, αλλά εμείς μένουμε μαζί τους γιατί είτε κάνουν καλό σεξ, είτε έχουν λεφτά, είτε γιατί στην πραγματικότητα γουστάρουμε αγριάδες.
Μπα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top