Τι θα κάνατε αν το αγόρι σας, σας έλεγε ότι έχει πάει με τραβεστί;

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Η φάση είναι :
View attachment 88409

Πάντως το τι ισχύει και τι όχι, εξαρτάται καθαρά από το εάν θέτει κανείς ισχυρούς ορισμούς. Λόγου χάρη εαν βασιστείς στο βιολογικό φύλο, τότε όχι. Κάποιος που του αρέσει να πηγαίνει και με τραβεστί, δεν είναι str8. Εαν τώρα μιλάμε για ένα τραβεστί που έχει κάνει θεραπείες, επεμβάσεις ,και έχει θηλυκά χαρακτηριστικά προσωπικότητας, τότε δεν μπορείς να τον πεις τον άλλο και bi ή ομοφυλόφιλο, γιατί δεν ελκύεται απο τα ανδρικά χαρακτηριστικά(εμφανισιακά-κυρίως- και προσωπικότητας). Άρα πρακτικά θεωρείται str8.

Πάντως νομίζω οτι πέρα και των όποιων κοινωνικών στερεοτύπων, οι περισσότεροι str8 άνδρες(me included) θα προτιμούσαν κατά συντριπτική πλειοψηφία μια εκ φύσεως γυναίκα. Όσο και να έχει προχωρήσει η επιστήμη και η τεχνολογία, το φύλο δεν μπορεί να αντιστραφεί ποτέ στο 100%. Οπότε δεν νομίζω οτι ένα τραβεστί όση δουλειά και εαν έκανε, θα ήταν 100% σαν μαμα γυναίκα(απο το εργοστάσιο της φύσης, δεν εννοώ μητέρα :hehe: ).
Το τραβεστί πλέον δεν είναι αποδεκτή σαν λέξη από την κοινότητα των τρανς (τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έχω). Νομίζω την θεωρούν προσβλητική. Δεν είναι παρατήρηση, απλώς καλό είναι να τους αποκαλούμε οπως εκείνοι και εκείνες θέλουν.


Στο κομμάτι του βιολογικού φύλου που λες, έχω την εντύπωση πως δεν παίζει ρόλο πως γεννήθηκες αλλά τι αισθάνεσαι. Παράδειγμα, ένα κορίτσι γεννήθηκε σε σώμα αγοριού και κάνει ορμονοθεραπείες και επεμβάσεις έτσι ώστε αυτό που αισθάνεται μέσα της να ταιριάζει με την εξωτερική εμφάνιση και για να μειώσει την δυσφορία φύλου.

Άρα, δεν ισχύει ότι ένας άντρας που αισθάνεται στρ8 και ελκύεται από θηλυκές παρουσίες είναι γκει ή bi επειδή πήγε με μια τρανς. Σίγουρα υπάρχουν και gay και bi άντρες που κάνουν σεξ με τρανς γυναίκες αλλα δεν ειναι απαραίτητο ότι δεν είναι στρ8 κάποιος οταν ελκύεται από τρανς.

Σχετικά με την τελευταία παράγραφο, λογικά είναι θέμα γούστου τι αρέσει στον κάθε έναν, δηλαδή αν θέλει για σύντροφο μια cis ή trans γυναίκα😇.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Για αρχή εμετο
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Για αρχή εμετο
μιλαμε για ανθρωπους, δεν θεωρω πολυ αστειο να υπονοεις για εναν ανθρωπο οτι ειναι κατι σιχαμενο ή αποκρουστικο για να κανεις εμετο. Δεν το λεω προσβλητικα, ουτε ειρωνικα, απλα σκεψου στη θεση ενος τετοιου ανθρωπου πως θα ενιωθες αν καποιος ελεγε οτι θα εκανε εμετο γι αυτο που εισαι. food for thought

επισης τραβεστι (αδοκιμο πλεον σαν ορος αλλα ενυγουει) ειναι οι cross-dressers που ουδεμια σχεση εχουν με trans-gender
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Παω να κανω μεταμόσχευση ματιων με αυτο το topic. Ολη η ανωμαλία μαζεμένη σε ενα Thread.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
μιλαμε για ανθρωπους, δεν θεωρω πολυ αστειο να υπονοεις για εναν ανθρωπο οτι ειναι κατι σιχαμενο ή αποκρουστικο για να κανεις εμετο. Δεν το λεω προσβλητικα, ουτε ειρωνικα, απλα σκεψου στη θεση ενος τετοιου ανθρωπου πως θα ενιωθες αν καποιος ελεγε οτι θα εκανε εμετο γι αυτο που εισαι. food for thought

επισης τραβεστι (αδοκιμο πλεον σαν ορος αλλα ενυγουει) ειναι οι cross-dressers που ουδεμια σχεση εχουν με trans-gender
Κι εγώ νιώθω άσχημα που το λέω αλλά δεν θα μου άρεσε . Άλλο σέβομαι κάποιον και άλλο τον επιλέγω. Επειδή δεν θα ήθελα δεν σημαίνει ότι είμαι τρανσφοβικη
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Το τραβεστί πλέον δεν είναι αποδεκτή σαν λέξη από την κοινότητα των τρανς (τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έχω). Νομίζω την θεωρούν προσβλητική. Δεν είναι παρατήρηση, απλώς καλό είναι να τους αποκαλούμε οπως εκείνοι και εκείνες θέλουν.

Στο κομμάτι του βιολογικού φύλου που λες, έχω την εντύπωση πως δεν παίζει ρόλο πως γεννήθηκες αλλά τι αισθάνεσαι. Παράδειγμα, ένα κορίτσι γεννήθηκε σε σώμα αγοριού και κάνει ορμονοθεραπείες και επεμβάσεις έτσι ώστε αυτό που αισθάνεται μέσα της να ταιριάζει με την εξωτερική εμφάνιση και για να μειώσει την δυσφορία φύλου.

Άρα, δεν ισχύει ότι ένας άντρας που αισθάνεται στρ8 και ελκύεται από θηλυκές παρουσίες είναι γκει ή bi επειδή πήγε με μια τρανς. Σίγουρα υπάρχουν και gay και bi άντρες που κάνουν σεξ με τρανς γυναίκες αλλα δεν ειναι απαραίτητο ότι δεν είναι στρ8 κάποιος οταν ελκύεται από τρανς.

Σχετικά με την τελευταία παράγραφο, λογικά είναι θέμα γούστου τι αρέσει στον κάθε έναν, δηλαδή αν θέλει για σύντροφο μια cis ή trans γυναίκα😇.
Εγώ ήξερα οτι το "τραβέλι" είναι η προσβλητική έκφραση. Ωστόσο για να το λες, κάτι παραπάνω θα ξέρεις. Θα χρησιμοποιώ το Τρανς λοιπόν.

Κοίτα για τον/την τρανς δεν νομίζω προφανώς οτι παίζει ρόλο το πως γεννήθηκε αλλά προφανώς το τι αισθάνεται. Για τους άλλους όμως, είναι ένας παράγοντας μη αμελητέος. Ίσως για κάποιους να είναι, αλλά για αρκετούς δεν είναι.

Επίσης το εαν είσαι str8 ή bi ή οτιδήποτε άλλο, γιατί λες οτι εξαρτάται απο το τι αισθάνεται κανείς; Το τι αισθάνεται ο καθένας είναι υποκειμενικό και θεωρητικό. Σημασία έχει στην πράξη τι ισχύει. Εαν π.χ. πηγαίνεις οικειοθελώς με άντρες και το απολαμβάνεις, δεν μπορείς να πεις "αισθάνομαι str8". Μπορείς να το πεις βέβαια, αλλά σαφώς δεν θα ισχύει με βάση την κοινή λογική.

Γενικά όμως θα συμφωνήσω οτι θα θεωρούσα και εγώ έναν τέτοιο άντρα str8. ΩΣΤΟΣΟ, εαν μιλάμε για τραβεστί(με την έννοια των cross-dressers όπως λέει η Cinefil), χωρίς να έχει γίνει αλλαγή φύλου. Τότε εκεί θεωρώ οτι ο άλλος είναι είτε bi ή ομοφυλόφιλος γιατί ελκύεται απο ανδρικά σωματικά χαρακτηριστικά.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Κι εγώ νιώθω άσχημα που το λέω αλλά δεν θα μου άρεσε . Άλλο σέβομαι κάποιον και άλλο τον επιλέγω. Επειδή δεν θα ήθελα δεν σημαίνει ότι είμαι τρανσφοβικη
Πως θα σε επηρεαζαν οι πρωην σεξουαλικες εμπειριες του συντροφου σου ομως; (φιλικα ρωταω~ επισης δεν εχω διαβασει ολο το θρεντ γι αυτο κουοτιντ εσενα ^^")
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πως θα σε επηρεαζαν οι πρωην σεξουαλικες εμπειριες του συντροφου σου ομως; (φιλικα ρωταω~ επισης δεν εχω διαβασει ολο το θρεντ γι αυτο κουοτιντ εσενα ^^")
Οι επιλογές μας αποδεικνύουν ορισμένα πράγματα για εμάς. Δεν θα μου άρεσε αν το μάθαινα είναι η αλήθεια.
Ναι δεν σε παρεξήγησα
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Εγώ ήξερα οτι το "τραβέλι" είναι η προσβλητική έκφραση. Ωστόσο για να το λες, κάτι παραπάνω θα ξέρεις. Θα χρησιμοποιώ το Τρανς λοιπόν.

Κοίτα για τον/την τρανς δεν νομίζω προφανώς οτι παίζει ρόλο το πως γεννήθηκε αλλά προφανώς το τι αισθάνεται. Για τους άλλους όμως, είναι ένας παράγοντας μη αμελητέος. Ίσως για κάποιους να είναι, αλλά για αρκετούς δεν είναι.

Επίσης το εαν είσαι str8,bi γιατί λες οτι εξαρτάται απο το τι αισθάνεται κανείς; Το τι αισθάνεται ο καθένας είναι υποκειμενικό και θεωρητικό. Σημασία έχει στην πράξη τι ισχύει. Εαν π.χ. πηγαίνεις οικειοθελώς με άντρες και το απολαμβάνεις, δεν μπορείς να πεις "αισθάνομαι str8". Μπορείς να το πεις βέβαια, αλλά σαφώς δεν θα ισχύει με βάση την κοινή λογική.

Γενικά όμως θα συμφωνήσω οτι θα θεωρούσα και εγώ έναν τέτοιο άντρα str8. ΩΣΤΟΣΟ, εαν μιλάμε για τραβεστί(με την έννοια των cross-dressers όπως λέει η Cinefil), χωρίς να έχει γίνει αλλαγή φύλου. Τότε εκεί θεωρώ οτι ο άλλος είναι είτε bi ή ομοφυλόφιλος γιατί ελκύεται απο ανδρικά σωματικά χαρακτηριστικά.
Κοίτα, είναι η ταυτότητα φύλου, δηλαδή η προσωπική, εσωτερική αίσθηση και πεποίθηση ότι είσαι άντρας ή γυναίκα και ο σεξουαλικός προσανατολισμός που περιγράφει την διαρκή σωματική, ρομαντική ή και συναισθηματική έλξη ενός ατόμου προς ένα άλλο άτομο. Δηλαδή εσύ είσαι άντρας και σε ελκύουν οι γυναίκες, μια τρανς γυναίκα μπορεί να είναι λεσβία. Τα γράφω αυτά γιατί πολλοί μπερδεύονται, δεν έχω πρόθεση να κάνω μάθημα.

Τώρα, προφανώς ένας που λέει οτι ειναι στρ8 αλλά κάνει σεξ με άντρες δεν θεωρείται στρ8... το σεξ μεταξύ δύο αντρών είναι μια ομοφυλοφιλική πράξη.

Σχετικά με το crossdressing, είναι μια περίεργη κατάσταση. Λογικά θεωρείται ομοφυλοφιλική πράξη διότι ο παρενδυτικός μπορεί απλά να εχει φετιχ με τα εσώρουχα και να μην θεωρεί τον εαυτό του γυναίκα. Ας βγάλει ο κάθε ένας τα συμπεράσματα του.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Οι επιλογές μας αποδεικνύουν ορισμένα πράγματα για εμάς. Δεν θα μου άρεσε αν το μάθαινα είναι η αλήθεια.
Ναι δεν σε παρεξήγησα
Σεβομαι την γνωμη σου αλλα βοηθησε με να καταλαβω καλυτερα.. το συγκεκριμενο τι θα αποδεικνυε για τον χαρακτηρα καποιου;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σεβομαι την γνωμη σου αλλα βοηθησε με να καταλαβω καλυτερα.. το συγκεκριμενο τι θα αποδεικνυε για τον χαρακτηρα καποιου;
Όχι για τον χαρακτήρα του . Αλλά ίσως ότι έχει κάποιες προτιμήσεις που δεν συμβαδίζουν με τις δικές μου
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Σεβομαι την γνωμη σου αλλα βοηθησε με να καταλαβω καλυτερα.. το συγκεκριμενο τι θα αποδεικνυε για τον χαρακτηρα καποιου;
Ερωτικά απωθείσαι από μια συμπεριφορά/φετίχ/ προσανατολισμό που δεν σου αρέσει στο ταίρι σου.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Όχι για τον χαρακτήρα του . Αλλά ίσως ότι έχει κάποιες προτιμήσεις που δεν συμβαδίζουν με τις δικές μου
Ερωτικά απωθείσαι από μια συμπεριφορά/φετίχ/ προσανατολισμό που δεν σου αρέσει στο ταίρι σου.
οκ αλλα και παλι δεν χρειαζεται να εχεις τις ακριβως ιδιες σεξουαλικες ή ερωτικες προτιμησεις για να κανεις σχεση με ενα ατομο.. τυχαιο παραδειγμα, σχεσεις μεταξυ μιας bi γυναικας κ μιας λεσβιας..
αυτο που εν τελει καταλαβα ειναι οτι το ερωτικο παρελθον του συντροφου (εκτος εγκληματικων οριων) επηρεαζει πολυ περισσοτερο κοσμο απ οτι πιστευα.. ^^"
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
οκ αλλα και παλι δεν χρειαζεται να εχεις τις ακριβως ιδιες σεξουαλικες ή ερωτικες προτιμησεις για να κανεις σχεση με ενα ατομο.. τυχαιο παραδειγμα, σχεσεις μεταξυ μιας bi γυναικας κ μιας λεσβιας..
αυτο που εν τελει καταλαβα ειναι οτι το ερωτικο παρελθον του συντροφου (εκτος εγκληματικων οριων) επηρεαζει πολυ περισσοτερο κοσμο απ οτι πιστευα.. ^^"
Ναι φυσικά δείχνει πράγματα για τον άλλον
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Θα αντιστρέψω το ερώτημα... τι θα έκανα εάν η κοπελα μου έλεγε πως έχει πάει με τέτοιας ιδιαιτεροτητας σεξουαλικης άνθρωπο... τίποτα.... θα συνεχιζα κανονικά μαζι της.

Εγω δεν έχω κάνει ποτέ κάτι αντίστοιχο.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
οκ αλλα και παλι δεν χρειαζεται να εχεις τις ακριβως ιδιες σεξουαλικες ή ερωτικες προτιμησεις για να κανεις σχεση με ενα ατομο.. τυχαιο παραδειγμα, σχεσεις μεταξυ μιας bi γυναικας κ μιας λεσβιας..
Μπορεί να χρειάζεται για να μη νιώθεις ανεπαρκής και ότι δεν καλύπτεις τον σύντροφο σου στον ερωτικό τομέα .
αυτο που εν τελει καταλαβα ειναι οτι το ερωτικο παρελθον του συντροφου (εκτος εγκληματικων οριων) επηρεαζει πολυ περισσοτερο κοσμο απ οτι πιστευα.. ^^"

Δεν είναι παρελθόν να γουστάρει κανείς τρανς ή άντρες ή να ντύνεται γυναίκα, είναι προτίμηση που θα την έχει πάντα, εκτός αν έτυχε μια φορά που οκ ..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Μπορεί να χρειάζεται για να μη νιώθεις ανεπαρκής και ότι δεν καλύπτεις τον σύντροφο σου στον ερωτικό τομέα .


Δεν είναι παρελθόν να γουστάρει κανείς τρανς ή άντρες ή να ντύνεται γυναίκα, είναι προτίμηση που θα την έχει πάντα, εκτός αν έτυχε μια φορά που οκ ..

Συγγνώμη αν βρεις μια κοπέλα... Στο παρελθον της μόνο άντρες δεν προτιμουσε κ θα προτιμαει ; καλογριες ψάχνουμε ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποια η διαφορά αν κάποια προτιμουσε άντρες η και γυναίκες ; με το να προτιμουσε μόνο άντρες ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλάζει κάτι στο αν θα σε κερατωσει η όχι ;
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Δεν είναι παρελθόν να γουστάρει κανείς τρανς ή άντρες ή να ντύνεται γυναίκα, είναι προτίμηση που θα την έχει πάντα, εκτός αν έτυχε μια φορά που οκ ..
σορρυ εγω σχολιαζα με βαση τον οριτζιναλ τιτλο του θρεντ.. αν σε καποιον αρεσει το cross-dressing δεν το βρισκω θεμα, αλλα η ελξη προς το ιδιο φυλο μερικες φορες κρυβει και καταπιεσμενα συναισθηματα ή καταπιεσμενη ομοφοβια.. εκει προφανως το ατομο χρειαζεται ψυχολογικη υποστηριξη για να αποδεχθει τον εαυτο του και να μην πληγωνει τους συντροφους του.

Μπορεί να χρειάζεται για να μη νιώθεις ανεπαρκής και ότι δεν καλύπτεις τον σύντροφο σου στον ερωτικό τομέα .
Αν μιλαμε για ενα ατομο που ελκεται απ το φυλο σου και φυσικα εσενα προσωπικα, τοτε δεν νομιζω οτι χρειαζεται να ανησυχεις για κατι τετοιο ακομη κι αν ο συντροφος σου ειχε σεξουαλικες σχεσεις με ατομα διαφορετικης σεξουαλικης ταυτοτητας απ την δικη σου..

Ποια η διαφορά αν κάποια προτιμουσε άντρες η και γυναίκες ; με το να προτιμουσε μόνο άντρες ;
οτι ειναι bisexual κι οχι straight;

Αλλάζει κάτι στο αν θα σε κερατωσει η όχι ;
οχι! αυτο ειναι το θεμα, αν ειναι στον χαρακτηρα του αλλου να κερατωσει το ατομο με το οποιο εχει ερωτικη μονογαμικη σχεση τοτε θα το κανει οποια και να ειναι η σεξουαλικη του ταυτοτητα ή το φυλο του..
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δύσκολο ερώτημα αλλά...νομίζω εξαρτάται.Αν είχε πάει με μια γυναίκα η οποία είχε κάνει ολοκληρωμένη αλλαγή φύλου(συμπεριλαμβανόμενων και των γεννητικών οργάνων) δε θα με ενοχλούσε.
Αν από την άλλη δεν είχε κάνει,δε ξέρω.I mean νομίζω δε θα μου άρεσε.Όχι όμως ότι θα τον κατέκρινα.Απλά πχ στα μάτια τα δικά μου δε θα ήθελα να δω τον δικό μου να κάνει στοματικό σε μια γυναίκα με πέος.Χωρίς να θέλω να πω αυτό είναι κακό έτσι.Ο καθένας κάνει αυτό που του αρέσει εφόσον δεν ενοχλεί κανέναν.
Επίσης δε συμφωνώ καθόλου με αυτά περί ανωμαλίας.Εφόσον σέβεσαι τους γύρω σου και τα όρια τους,και εφόσον μιλάμε για πράξεις μεταξύ δύο ανθρώπων με σώας τας φρένας,μιλάμε για μια σεξουαλική πράξη.
Ανωμαλία είναι ο βιασμός,ο παιδερασμός,η κτηνοβασία,να δείχνεις το λιλι σου φάτσα φόρα μέσα στο δρόμο,να την "παίζεις" στο δρόμο και πάει λέγοντας.Ας μάθουμε να κάνουμε κάποιες σωστές συγκρίσεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
οχι! αυτο ειναι το θεμα, αν ειναι στον χαρακτηρα του αλλου να κερατωσει το ατομο με το οποιο εχει ερωτικη μονογαμικη σχεση τοτε θα το κανει οποια και να ειναι η σεξουαλικη του ταυτοτητα ή το φυλο του..

Ακριβώς. Είτε με γυναίκα έχει παει πχ η γυναίκα είτε με άντρα αν όταν είναι σε σχέση είναι πιστη τότε δεν θα σε επηρεάσει εσένα αυτό. Το μόνο ερώτημα είναι αν ο άντρας είχε παλια ομοφυλοφιλική σχέση κατά ποσο η γυναίκα τον εμπιστευεται να κάνει οικογένεια κ παιδια μαζί του. Αυτό όντως είναι ένα ερώτημα. Αλλά εμένα δεν με απασχολεί απάντησα μόνο για τη γυναίκα ως άντρας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top