Τι θεωρείτε ελκυστικό σε ένα σώμα;

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Εμείς οι σωματικά άτριχοι και αμούστακοι δεν είμαστε για αυτή τη χώρα... Για τις ασιάτισσες μόνο έχουμε ελπίδα.
Μια χαρά είστε, δεν αρέσουν σε όλες οι τριχωτοί. Ενα φυσιολογικό βάρος και ένα κούρεμα της προκοπής κοιτούν οι γυναίκες κατά βάθος. Όλα τα άλλα είναι έξτρα λεπτομέρειες που είναι ωραίες μεν, αλλά όχι απαραίτητες.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.
Εμείς οι σωματικά άτριχοι και αμούστακοι δεν είμαστε για αυτή τη χώρα... Για τις ασιάτισσες μόνο έχουμε ελπίδα.
Κι ομως, πάνε προσέγγισε μια που ακούει kpop, θα σε λατρέψει :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μια χαρά είστε, δεν αρέσουν σε όλες οι τριχωτοί. Ενα φυσιολογικό βάρος και ένα κούρεμα της προκοπής κοιτούν οι γυναίκες κατά βάθος. Όλα τα άλλα είναι έξτρα λεπτομέρειες που είναι ωραίες μεν, αλλά όχι απαραίτητες.
Exactly

Κι αυτό που είπε η @touvlo

το να συνοδεύεται από ένα ....ελκυστικό μυαλό
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Ε βεβαια, θηλυκωτό σπανομαρία γλαρέντζα θα τον ηθελες να τον βαράς όλη μέρα και να τον διατάζεις, αντρούτσα γυναίκα, τι άλλο θα θελες.

Εμένα τον άντρα;

Να σε πάρει να περάσει καλά. Τη μιση μερα παντόφλα. Την άλλη μισή τσόκαρο. Και cock cage 7 μερες την εβδομαδα να μην επιτρέπεται να του σηκωθεί και να ζητήσει και σεξάκι.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Ε βεβαια, θηλυκωτό σπανομαρία γλαρέντζα θα τον ηθελες να τον βαράς όλη μέρα και να τον διατάζεις, αντρούτσα γυναίκα, τι άλλο θα θελες.

Εμένα τον άντρα;

Να σε πάρει να περάσει καλά. Τη μιση μερα παντόφλα. Την άλλη μισή τσόκαρο. Και cock cage 7 μερες την εβδομαδα να μην επιτρέπεται να του σηκωθεί και να ζητήσει και σεξάκι.
Μα αν δεν ανταποκρίνεται στην επιτακτική διάταγη για το τελευταίο, δεν έχει και όλα τα αλλά διακοσμητικός θα είναι;
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Οι φλέβες!!! Και έλεγα πως μόνο εγώ είμαι που τρελαίνομαι για φλέβες που κοντεύουν να πεταχτούν έξω. Αν συνδυάζονται και με μακριά δάχτυλα.. Είναι σουπερ
Κορίτσια δεν μου αρέσουν καθόλου οι φλέβες, δεν τισ θέλω καθόλου, ευτυχώς υπάρχουν όλα τα γούστα χεχεχε
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,284 μηνύματα.
Ε βεβαια, θηλυκωτό σπανομαρία γλαρέντζα θα τον ηθελες να τον βαράς όλη μέρα και να τον διατάζεις, αντρούτσα γυναίκα, τι άλλο θα θελες.

Εμένα τον άντρα;

Να σε πάρει να περάσει καλά. Τη μιση μερα παντόφλα. Την άλλη μισή τσόκαρο. Και cock cage 7 μερες την εβδομαδα να μην επιτρέπεται να του σηκωθεί και να ζητήσει και σεξάκι.
μην σε πειράζει τόσο που δεν είσαι άτριχος και δεν είσαι το στυλ μου


sorry for your loss δεν χρειάζεται να οργιάζεις και να παραλογίζεσαι όμως
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Χμ.. μου αρέσει πολύ όσο χύμα κ χαλαρός να είναι, να έχει καθαρή (περιποιημενη ) την γραμμή από το μούσι του...
θα βάλω φώτο για διευκρινήσεις χεχεχε


Μου αρέσει η ωραία χρεια της φωνής..

Οι μεγάλες πλάτες και να είναι ψηλός..

Να χαμογελάει

Να μυρίζει όμορφα, και να κοιτάει με καλοσύνη...ειμαι εκτός θέματος?

Δεν μπορώ την αγένεια καθόλου η να σκέφτεται 50 χρόνια πίσω..
Και δεν μου αρέσουν οι τεράστιοι πισινοί, δεν θέλω να είναι πετσι κ κόκκαλο σε καμία περίπτωση. :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
μην σε πειράζει τόσο που δεν είσαι άτριχος και δεν είσαι το στυλ μου


sorry for your loss δεν χρειάζεται να οργιάζεις και να παραλογίζεσαι όμως
Ολη μέρα κλαίω που δε σε έχω. Βαρύ της τρίχας το τίμημα ναι. :bleh:
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Το βρίσκω σεξυ το περιποιημένο, όχι τίποτα υπερβολικό.
 

Συνημμένα

  • beardneck-91ffe2a06cb5475291bc47dc12df72c5.jpg
    beardneck-91ffe2a06cb5475291bc47dc12df72c5.jpg
    82.5 KB · Εμφανίσεις: 9

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Οταν λεω οτι εσένα τα γούστα σου ειναι ότι πρέπει...
Ένα πράγμα μόνο θέλω και δε με απασχολεί το μήκος της τρίχας. Να αποπνέει καθαριότητα ο άνθρωπος που έχω απέναντι μου σώματος πρωτίστως και ψυχής (όσο γίνεται)
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.
Το βρίσκω σεξυ το περιποιημένο, όχι τίποτα υπερβολικό.
Εμένα δε μου αρέσουν καθόλου τα μούσια πάντως (ακόμη τουλάχιστον). Φράπα δέρμα ό,τι καλύτερο.
Γενικά εγώ και εσύ σε αυτά τα θέματα είμαστε εκ διαμέτρου αντίθετες :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Ένα πράγμα μόνο θέλω και δε με απασχολεί το μήκος της τρίχας. Να αποπνέει καθαριότητα ο άνθρωπος που έχω απέναντι μου σώματος πρωτίστως και ψυχής (όσο γίνεται)
Η τρίχα ανέκαθεν εθεωρείτο "βρώμικη" και "επιθετική" σαν χαρακτηριστικά ενός άντρα.

Το να εισαι τριχωτός αλλά να είσαι καθαρός είναι δυο πράγματα που μπορούν να συνυπάρχουν.

Δεν μπορεις να φανταστεις τι βρωμα εχω αντιμετωπίσει σε γυναίκες.

Δεν το λένε, αλλά συμβαίνει. Και μου χει τυχει στις ωραίες περισσότερο, παρά στις άσχημες ή τις παχουλές (οι οποίες παχουλες συνηθως ειναι πεντακάθαρες, μονο μια φοιτητριούλα ήταν ψιλομπιχλού).

Δε θα μπω σε λεπτομερειες, κριμα απο το Θεο μονο αυτο εχω να πω.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσουν καθόλου τα μούσια πάντως (ακόμη τουλάχιστον). Φράπα δέρμα ό,τι καλύτερο.
Γενικά εγώ και εσύ σε αυτά τα θέματα είμαστε εκ διαμέτρου αντίθετες :laugh:
Εγώ πάλι έχω φετίχ... αν έχω έναν μουσάτο και έναν αμουστακό μπροστα μου ,και πιο ωραίος να είναι ο αμουστακός τον μουσατο θα κοιτάξω <3 ❤️

Και ναι βρε παιδί μου αν είσαι /ειναι καθαρός.... δεν έχεις δεύτερες σκέψεις... .. όχι να τελειώνει στο χέρι του και να τρέχει να πλυθει καθαρός.. νορμαλ καθαρός χαχαχα μου έχει τύχει και αυτο .. το δεύτερο one night stand που λέγαμε.. ναι.... στο one night μείναμε.. :)
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,853 μηνύματα.
Η τρίχα στον άντρα έχει το εξής θέμα: αν σου αρέσει ο άλλος, η τρίχα σε προκαλεί περισσότερο. Αν δεν σου αρέσει, όσο πιο τριχωτός τόσο πιο πολύ σε απωθεί. :P
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top