Τι θεωρείτε ελκυστικό σε ένα σώμα;

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα; Εγώ σιχαίνομαι και με φρικάρουν ακόμα και οι δικές μου φλέβες. Σοβαρά υπάρχουν γυναίκες που το θέλουν αυτό; :|
Είναι για τις μερακλουδες :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμενα μου αρέσουν, δηλαδή όχι μόνο σε μένα αλλα και σε άλλους άντρες όταν βλέπω τα χέρια με τη φλέβα κατι μου κάνει θετικό εκεινη την ώρα, σαν συναγωνισμό θετικό αυτο μου βγάζουν, μια τάση να τους κοντράρω κι εγω με τον ίδιο τρόπο.
Σκεφτόμαστε τι θα κάνετε με αυτά τα χέρια ρε παιδιά, απλά τα πράγματα.:P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Είναι για τις μερακλουδες :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σκεφτόμαστε τι θα κάνετε με αυτά τα χέρια ρε παιδιά, απλά τα πράγματα.:P
Εσυ έχεις ταίρι, δε γίνεται να σου πω τι κανω μ αυτα τα χέρια.:bleh:

(πολλά)
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.
Εσυ έχεις ταίρι, δε γίνεται να σου πω τι κανω μ αυτα τα χέρια.:bleh:

(πολλά)
Μίλησα γενικά, αμέσως και εσύ, εκπροσώπησα όλες τις κοπέλες μαζί με εμένα που έχουμε τα ίδια θεματακια :lol:

Και από το ταίρι μου όμως δεν έχω παράπονο :rolleyes:

Άμα δεν κοιτάς τον άλλον, για να γίνω και πιο ρομαντική, να δεις τα χέρια του και να σκέφτεσαι πόσο σφιχτά θα σε σφίξουν στην αγκαλια του.. :inlove: αααχ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Μίλησα γενικά, αμέσως και εσύ, εκπροσώπησα όλες τις κοπέλες μαζί με εμένα που έχουμε τα ίδια θεματακια :lol:

Και από το ταίρι μου όμως δεν έχω παράπονο :rolleyes:

Άμα δεν κοιτάς τον άλλον, για να γίνω και πιο ρομαντική, να δεις τα χέρια του και να σκέφτεσαι πόσο σφιχτά θα σε σφίξουν στην αγκαλια του.. :inlove: αααχ
Ναι την αγκαλιά σκέφτηκα, όχι τα πολύωρα μασαζ με baby oil και τα μπατσάκια στο πορτ μπαγκαζ.

Χριστέ μου ειστε πολύ αθώοι εδω μεσα.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει και η γενειάδα, αλλά δεν είχα την τύχη ( όταν μακραίνει, παύει μα είναι ενοχλητική στην αφή)
Εμένα μ αρέσει η αφή στα μούσια, να με ξύνουν με μούσια πχ στην πλάτη

Αλλά αν ερεθιστώ στο πρόσωπο λόγω τρίχας , βγάζω έρπη.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Βασικά η σωστή στάση σώματος είναι πολύ ελκυστική.
Με τις σκατοδουλειές γραφείων έχουμε γίνει όλοι καμπούρες, ας βελτιώσουμε αυτό.
Όντας άνθρωπος ευθυτενής, ο φόβος και ο τρόμος μου είναι να αποκτήσω καμπούρα :laugh:

Στο γραφείο σηκώνομαι κάθε μία ώρα σχεδόν και όλοι με κοιτάνε περίεργα :hehe:
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα; Εγώ σιχαίνομαι και με φρικάρουν ακόμα και οι δικές μου φλέβες. Σοβαρά υπάρχουν γυναίκες που το θέλουν αυτό; :|
όχι όλες!! :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όντας άνθρωπος ευθυτενής, ο φόβος και ο τρόμος μου είναι να αποκτήσω καμπούρα :laugh:

Στο γραφείο σηκώνομαι κάθε μία ώρα σχεδόν και όλοι με κοιτάνε περίεργα :hehe:
Το έσωσα αυτό ευτυχώς.. Προσέχω πως κάθομαι στο γραφείο και πως στέκομαι. Βλέπω συναδέλφισσες που δεν την γλυτώσανε την καμπούρα δυστυχώς..
Αλλά εγώ έτσι έμαθα να στέκομαι από μικρή, είχαμε καλό γυμναστή στο σχολείο και μας έμαθε να περπατάμε ευθυτενείς με ψηλά το κεφάλι και μου έμεινε και με τον ίδιο τρόπο κάθομαι κιόλας , γιαυτό δεν έχω χαλάσει ποτέ καρέκλα και δεν πιάνεται η μέση μου.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Γυρίζαμε μια μέρα από μάθημα πριν πολύ καιρό, με μια απίστευτα προικισμένη στο στηθος μελαχρινάρα φίλη κι ήμουν με κοντομάνικο, λιοπύρι έξω, ήμουν πολύ χαμηλά στα κιλά περίπου 75 και γυρίζει την ωρα που μιλάμε και βλέπει τα χέρια με αυτη τη φλέβα να πετάγεται από αγκώνα μέχρι κάτω και να κανει στην παλαμη απέξω αυτο το τετράγωνο.

Εγινε σα γατα σε οίστρο η όψη της και το μαρτύρησε, "να, έτσι μου αρέσουν τα χέρια στον άντρα".


Τα χέρια τα βάζουν πιο ψηλά κι από το μούσι.
Θα σου πω , δεν μου αρέσουν οι φλέβες αλλά οπότε κάνει μπροστά μου ο άντρας μου (φίλος,σύντροφος) μπράτσο.. ξέρεις τύπου δου δείχνω το ποντίκι μου , με πιάνει χαζοχαχανιτο αλλά από το cute και δεν το ελέγχω, είναι σαν αμηχανία κάποιο ενστικτο βγαίνει που δεν ξέρω καν πως εχω χεχεχ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν το πίστευα, μέχρι που το είδα. Αυτο και το V στον κορμό, λόγω μεγάλων πλατών.

Σα γατες σε οίστρο.
Εγώ φτιάχνομαι όταν νιωθω ασφαλεια και όταν με κάνει να γελάω πολύ ο άλλος, με ανάβει αυτό.. αλλά όχι, κανένα γραμμωμενο κορμί δεν με τρέλανε ποτέ, είχα έναν φέτες καποτε κ δεν το ευχαριστίομουν ,παρά μόνο στο μάτι, ξαπλώνεις αγκαλιά και νιώθεις σαν να ακουμπας τσιμέντο.. δεν βολεύει καθόλου, ούτε στον ύπνο..

Ξαναλέω στο μάτι είναι μια χαρααα αλλά τι να το κάνεις με το μάτι μονο χαχαχα
Άσε που τα φετόνια ,αθλητες έχουν προβλήματα στισης συχνά λόγο αναβολικων κλπ κ λένε ατάκες τύπου -θα σου βγάλω ένα προγράμματακι σε 3 μήνες θα είσαι κορμαρα... μωρο μου εγώ θέλω να νιώθω κορμαρα δίπλα σου όπως είμαι με τα πιασηματακια μου ..

Όταν νιωθω πως σου αρέσω, εχω αυτοπεποίθηση και σε θέλω συναιχεια..

Αυτό ισχύει για όλες,τις γυναίκες πιστεύω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι την αγκαλιά σκέφτηκα, όχι τα πολύωρα μασαζ με baby oil και τα μπατσάκια στο πορτ μπαγκαζ.

Χριστέ μου ειστε πολύ αθώοι εδω μεσα.
Μπατσακια στο πορτ μπαγκάζ???? Αχαχαχα πολυυυυ συγκεκριμένο...τύπου σε γυρίζω σε ακουμπάω στο πορτ μπαγκάζ κ σου κάνω σπανκινγκ?

Εμ... όχι. Θενκιου

Αλλά σε ταινία το έβλεπα χεχεχε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top