Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Μου αρεσει η μπυρα. Εχω δοκιμασει αρκετες, και μια απο αυτες ηταν με γευση κερασι. Ξετρελαθηκα:clapup: Αλλα μου αρεσει και η tequila sunrise, που εχει γευση καλοκαιριου. Ξερει κανεις αν το ποτο bloody marry ειναι ωραιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μου αρεσει η μπυρα. Εχω δοκιμασει αρκετες, και μια απο αυτες ηταν με γευση κερασι. Ξετρελαθηκα:clapup: Αλλα μου αρεσει και η tequila sunrise, που εχει γευση καλοκαιριου. Ξερει κανεις αν το ποτο bloody marry ειναι ωραιο?

Πολύ ωραίο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
malibu βυσσινο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Κοκκινο κρασι μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τίποτα. Συνήθως ΟΔΗΓΩ και είμαι υπεύθυνος σε αυτό το θέμα. Ο νόμος αφήνει ένα παράθυρο ενός ποτηριού, αλλά δεν πίνω συνήθως καθόλου όταν οδηγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τίποτα. Συνήθως ΟΔΗΓΩ και είμαι υπεύθυνος σε αυτό το θέμα. Ο νόμος αφήνει ένα παράθυρο ενός ποτηριού, αλλά δεν πίνω συνήθως καθόλου όταν οδηγώ.

Not sure if serious or trolling. :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τίποτα. Συνήθως ΟΔΗΓΩ και είμαι υπεύθυνος σε αυτό το θέμα. Ο νόμος αφήνει ένα παράθυρο ενός ποτηριού, αλλά δεν πίνω συνήθως καθόλου όταν οδηγώ.

Μπράβο Γιώργο! Σου αξίζουν συγχαρητήρια για την υπευθυνότητά σου. Εμένα ευτυχώς δεν μου αρέσει καθόλου το αλκοόλ, αλλά και να μου άρεσε, δεν θα το κατανάλωνα ούτε στην ελάχιστη ποσότητα γιατί το θεωρώ ιδιαίτερα επιβλαβές. Πίνω συνήθως κάποιο χυμό ή σόδα με λεμόνι και πάγο. Εννοείται ότι πάντα οδηγώ εγώ όταν βγαίνω με τις φίλες μου γιατί είμαι η μόνη που δεν πίνει αλκοολούχο ποτό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
μπυρα και κρασι(κατα προτίμηση λευκό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
συνηθως μπυρα και σαγκρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas vlt

Νεοφερμένος

Ο kwstas vlt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λοιπον εγω προτιμω tequila sunrise, 5λευκα και blue korako, gin σκετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.

Τὶς ἔχεις πιεῖ ὅλες αὐτὲς τὶς μπῦρες;

Ἂν ναί, ποιά εἶναι ἡ ἀγαπημένη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
0 ρέζους +:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Ουισκάκι...
Famous κατά προτίμηση απ'τα απλά και Glenfiddich ή Johnnie πράσινο απ'τα σπέσιαλ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μπύρα - Southern Comfort - Bacardi
Χειμωνα παιζει και κανα κρασι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Vodka με Redbull
redbull, sexy bull, music hall, redbull, sexy bull, αιντε


ουίσκι με κοκα, τεκιλες, και γενικα ο, τι περιεχει βοτκα μέσα μας κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Παιδια εχω μια απορια 8) αυτο το Redbull γιατι το πινεται? αυτο ειναι σχετη χημεια δηλαδη Καφεινη με ταυρινη
σε κανει δυναμιτη με λιγα λόγια, μην πω κανει την καρδια να χτυπαει σε παραπανω στροφες απο τις κανονικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Παιδια εχω μια απορια 8) αυτο το Redbull γιατι το πινεται? αυτο ειναι σχετη χημεια δηλαδη Καφεινη με ταυρινη
σε κανει δυναμιτη με λιγα λόγια, μην πω κανει την καρδια να χτυπαει σε παραπανω στροφες απο τις κανονικες.

Σκέτο δεν το πίνω ούτε εγώ ρε. Δοκίμασέ το με βοτκα όμως και θα με θυμηθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αγαπητη Vampi δεν πινω ενεργειακα ποτα γιατι τα θεωρω χημεια.Και γενικα πιστευω οτι αν δεν εχεις ενεργεια σαν ατομο απο μονος -η σου
περιμενεις το Lucozade να σου δωσει και το Redbull.
RedBull θα ειναι χειροτερο και απο μολοτωφ...:beer: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top