Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,329 μηνύματα.
Για πες μου τώρα, πιστεύεις ότι ο φιλελεύθερος φεμινισμός έχει πετύχει τα περισσότερα και πιο χειροπιαστά αποτελέσματα για την ισότητα των φύλων, παρά την κριτική που έχει δεχτεί από τα άλλα είδη φεμινισμού, ως προς το ότι είναι «λάιτ»;​
Το να πεις οτι σέβεσαι τις γυναίκες και τους αγώνες για τα δικαίωματα τους πιστεύω και εγώ οτι είναι καλύτερο και πιο σημαντικό απο το να δηλώσεις φεμινιστής. Αυτή είναι και η κεντρική ιδέα όταν αναφερόμαστε στον φεμινισμό όπως τον εννοούμε εδώ ούτως η άλλως απο όσο καταλαβαίνω, καθώς κάθε άλλη λεπτομέρεια που τον αφορά τον προσδιορίζει στενότερα , μέσα απο μια ευρεία κατηγορία διάφορων ειδών φεμινισμού, που ποιος ξέρει τι πολιτική προπαγάνδα ή αβάσιμες ιδέες και απόψεις αναμιγνύει απο άλλα κινήματα(πολιτικά ή/και φιλοσοφικά,θρησκευτικά,οικονομικά,κοινωνικά κτλπ.). Γενικά θεωρώ οτι είναι προτιμότερο και ασφαλέστερο ο καθένας να δηλώνει ρητά την ιδεολογία του από το να τάζεται υπέρ οποιουδήποτε κινήματος, καθώς αυτό σπάνια έχει μια και μόνο ερμηνεία ή σημασία.
1637183602420.png
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,961 μηνύματα.
Μερικοί/ες δεν θέλουν συντρόφους ( αορίστου φύλου, μιλάω γενικά ) θέλουν πάνινα αρκουδάκια. Και καλύτερα με αυτά που λένε να μείνουν με αυτά όντως.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αν κάποιος είναι γκομενιαρης με την έννοια ότι τον θέλουν κοπέλες ? Σας κινεί το ενδιαφέρον ?
όχι τέρμα ξενέρα,για τον πούτσο λαϊκιστί.Αν είναι να πηγαίνει με όλες τι να τον κάνω;Για να είμαι μία από τις 1000 που θα κάνει κάτι; Να μου λείπει το βύσσινο.
Εγώ θέλω μια που να έχει αντίθετες πολιτικές απόψεις από εμένα, έτσι ώστε μετά από έναν άγριο τσακωμό να κάνουμε καλό σεξ 😜
Εγώ θέλω έναν να μου φλεξάρει πόσες γκόμενος είναι....θα τρώει τη μεγαλύτερη ειρωνεία της ζωής του :laugh:
Τώρα σχετικά με το ερώτημα του τίτλου.Προσωπικά αν μιλήσουμε για εξωτερική εμφάνιση,αυτό που θέλω είναι ο άλλος να είναι σίγουρα πιο ψηλός από εμένα.Επίσης βασικό είναι να είναι μέτριος-αδύνατος.Δε μου αρέσουν οι άντρες με τα πολλά παραπάνω κιλά.Αν πηγαίνει γυμναστήριο ή όχι μου είναι αδιάφορο.Τέλος,το ομολογώ,σκοτώστε με,κρεμάστε με στο Σύνταγμα,αλλά θέλω να έχει μαλλιά και όχι φαλάκρα....Πείτε ο,τι θέλετε,εμένα δε μου αρέσουν οι φαλακροί:laugh:(αναγνωρίζω όμως ότι πολλοί από αυτούς μπορεί να έχουν πολύ όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου.)
Από εκεί και πέρα,για εμένα είναι βασικό να είναι έξυπνος.Δε μπορώ τους βλαμμένους.Και όταν λέω βλαμμένους δεν εννοώ έναν άνθρωπο που δε του κόβει τόσο,όσο κάποιον που προσπαθεί να το παίξει έξυπνος αλλά στη πραγματικότητα δεν ξέρει τη τύφλα του και απλά θέλει να δείχνει ότι είναι γνώστης.Γενικά μου αρέσει πολύ ο άλλος να ξέρει πολλά πράγματα,και να τα αναλύει,και να σκέφτεται,και να μπορεί να ανοίξει μια συζήτηση σαν άνθρωπος,χωρίς να σου ματώνουνε τα αυτιά.
Επίσης,μου αρέσει να έχει πλάκα.Χιούμορ.Δε μπορώ αυτούς που είναι με μια μόνιμη ξινίλα στο πρόσωπο.Πες ένα αστείο και χαμογέλα ρε αδερφέ,δωρεάν είναι,μην είσαι σαν κακό ψώφο να έχεις.
Για εμένα επίσης είναι σημαντικό να είναι άνθρωπος που φαίνεται ο,τι δείχνει κατανόηση.Να νιώθει και να καταλαβαίνει τι περνάει ο συνάνθρωπός του,να μην είναι κάφρος.
Βέβαια,ξέχασα να αναφέρω ότι μου αρέσει σε εμένα να είναι γλυκός και τρυφερός αλλά και να μου την σπάει και λίγο.Θα μου πεις πως γίνεται αυτό,θα σας πω δε ξέρω,αλλα θέλω και τα δύο,και σαμπουάν και μαλακτικό.Και έτσι και γιουβέτσι.:laugh:
Ε τέλος,να είναι ευγενικός άνθρωπος,απεχθάνομαι την αγένεια αφάνταστα.Μου χαλάει την διάθεση και ειλικρινά αν παρατηρήσω ότι ο άλλος μιλάει πχ αγενέστατα σε μια σερβιτόρα,είμαι ικανή να του την πω άσχημα.Αυτά,σίγουρα υπάρχουν και άλλα:laugh:
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.
Εγώ θέλω έναν να μου φλεξάρει πόσες γκόμενος είναι....θα τρώει τη μεγαλύτερη ειρωνεία της ζωής του :laugh:
Τώρα σχετικά με το ερώτημα του τίτλου.Προσωπικά αν μιλήσουμε για εξωτερική εμφάνιση,αυτό που θέλω είναι ο άλλος να είναι σίγουρα πιο ψηλός από εμένα.Επίσης βασικό είναι να είναι μέτριος-αδύνατος.Δε μου αρέσουν οι άντρες με τα πολλά παραπάνω κιλά.Αν πηγαίνει γυμναστήριο ή όχι μου είναι αδιάφορο.Τέλος,το ομολογώ,σκοτώστε με,κρεμάστε με στο Σύνταγμα,αλλά θέλω να έχει μαλλιά και όχι φαλάκρα....Πείτε ο,τι θέλετε,εμένα δε μου αρέσουν οι φαλακροί:laugh:(αναγνωρίζω όμως ότι πολλοί από αυτούς μπορεί να έχουν πολύ όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου.)
Από εκεί και πέρα,για εμένα είναι βασικό να είναι έξυπνος.Δε μπορώ τους βλαμμένους.Και όταν λέω βλαμμένους δεν εννοώ έναν άνθρωπο που δε του κόβει τόσο,όσο κάποιον που προσπαθεί να το παίξει έξυπνος αλλά στη πραγματικότητα δεν ξέρει τη τύφλα του και απλά θέλει να δείχνει ότι είναι γνώστης.Γενικά μου αρέσει πολύ ο άλλος να ξέρει πολλά πράγματα,και να τα αναλύει,και να σκέφτεται,και να μπορεί να ανοίξει μια συζήτηση σαν άνθρωπος,χωρίς να σου ματώνουνε τα αυτιά.
Επίσης,μου αρέσει να έχει πλάκα.Χιούμορ.Δε μπορώ αυτούς που είναι με μια μόνιμη ξινίλα στο πρόσωπο.Πες ένα αστείο και χαμογέλα ρε αδερφέ,δωρεάν είναι,μην είσαι σαν κακό ψώφο να έχεις.
Για εμένα επίσης είναι σημαντικό να είναι άνθρωπος που φαίνεται ο,τι δείχνει κατανόηση.Να νιώθει και να καταλαβαίνει τι περνάει ο συνάνθρωπός του,να μην είναι κάφρος.
Βέβαια,ξέχασα να αναφέρω ότι μου αρέσει σε εμένα να είναι γλυκός και τρυφερός αλλά και να μου την σπάει και λίγο.Θα μου πεις πως γίνεται αυτό,θα σας πω δε ξέρω,αλλα θέλω και τα δύο,και σαμπουάν και μαλακτικό.Και έτσι και γιουβέτσι.:laugh:
Ε τέλος,να είναι ευγενικός άνθρωπος,απεχθάνομαι την αγένεια αφάνταστα.Μου χαλάει την διάθεση και ειλικρινά αν παρατηρήσω ότι ο άλλος μιλάει πχ αγενέστατα σε μια σερβιτόρα,είμαι ικανή να του την πω άσχημα.Αυτά,σίγουρα υπάρχουν και άλλα:laugh:

εντάξει δεν μας είπες τίποτα καινούριο. όλοι αυτά έχουν σαν αποδεκτά πρότυπα πάνω-κάτω.
θέλουμε άλλες λεπτομέρειες, πιο ειδικές, από σας κορίτσια. να ξέρουμε που πορευόμαστε....
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά θεωρώ οτι είναι προτιμότερο και ασφαλέστερο ο καθένας να δηλώνει ρητά την ιδεολογία του από το να τάζεται υπέρ οποιουδήποτε κινήματος, καθώς αυτό σπάνια έχει μια και μόνο ερμηνεία ή σημασία.
Ναι, εντάξει, π.χ. εγώ θα δηλώσω "αριστερός", δεν θα πω ότι ανήκω στην σύγχρονη ευρωπαϊκή αριστερά ή είμαι Μαρξιστής ή ο,τι άλλο (είναι και πάρα πολλά). Και εννοείται σε αυτά πρέπει να είμαστε ειλικρινά από το πρώτο ραντεβού, να ξέρει και ο άλλος που βαδίζει και να μην σπαταλάμε τον χρόνο του.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μερικοί/ες δεν θέλουν συντρόφους ( αορίστου φύλου, μιλάω γενικά ) θέλουν πάνινα αρκουδάκια. Και καλύτερα με αυτά που λένε να μείνουν με αυτά όντως.
Γιάννη, όλα καλά; :bleh:
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,755 μηνύματα.
Τώρα σχετικά με το ερώτημα του τίτλου.Προσωπικά αν μιλήσουμε για εξωτερική εμφάνιση,αυτό που θέλω είναι ο άλλος να είναι σίγουρα πιο ψηλός από εμένα.Επίσης βασικό είναι να είναι μέτριος-αδύνατος.Δε μου αρέσουν οι άντρες με τα πολλά παραπάνω κιλά.
Καταραμένα πρότυπα ομορφιάς. Οι άντρες θέλουν κωλ@ρες και βυζ@ρες και οι γυναίκες θέλουν τον άντρα ψηλό (αν δεν είναι τρία μέτρα να μην έχει ελπίδες) με καλό σώμα. Αίσχος.😫😢
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εντάξει δεν μας είπες τίποτα καινούριο. όλοι αυτά έχουν σαν αποδεκτά πρότυπα πάνω-κάτω.
θέλουμε άλλες λεπτομέρειες, πιο ειδικές, από σας κορίτσια. να ξέρουμε που πορευόμαστε....
Πιο ειδικές λεπτομέρειες χμμ....ε ξέρω εγώ,να κάνει καλό στοματικό; :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καταραμένα πρότυπα ομορφιάς. Οι άντρες θέλουν κωλ@ρες και βυζ@ρες και οι γυναίκες θέλουν τον άντρα ψηλό (αν δεν είναι τρία μέτρα δεν έχει πιθανότητα) με καλό σώμα. Αίσχος.😫😢
Α σε παρακαλώ και λίγο κοιλίτσα να έχει δεν πειράζει....μαλλιά να έχει και όλα καλά:laugh:
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,696 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Πιο ειδικές λεπτομέρειες χμμ....ε ξέρω εγώ,να κάνει καλό στοματικό; :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α σε παρακαλώ και λίγο κοιλίτσα να έχει δεν πειράζει....μαλλιά να έχει και όλα καλά:laugh:
Γιώτα λεω εγω μηπως εχεις θεμα με τα μαλλια; :rofl:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Βυζι από βυζι και κωλος απο κωλο διαφέρουν χρυσή μου
1:38
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιώτα λεω εγω μηπως εχεις θεμα με τα μαλλια; :rofl:
Ρε καθόλου τι λες τώρα.... :laugh: Πέραν της πλάκας μου αρέσει να του πειράζω τα μαλλιά.Ε άμα δεν έχει τι να κάνω;:laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Η σειρά είναι τυχαία
Α)να είναι άνθρωπος με παιδεία και τρόπους. Να μην βρίζει να μην εκφράζεται χυδαία και να είναι ευγενικός και καλοπροαίρετος. Να τους σέβεται όλους
Β)να είναι καλοψυχος, βοηθητικός δοτικός και ταπεινός
Γ) να έχει γνώσεις και εμπειρίες. Να μπορεί δηλαδή να συζητήσει για πάντα.
Δ)Να έχει πηγαίο χιούμορ.
Ε)να είναι επιλεκτικός
Ζ)να μην είναι επιφανειακός
Στ)να μην είναι αλαζόνας
Η)να μην είναι επικριτικός
Θ)να μην είναι στον κόσμο του
Ι)να προσέχει τι λέει και πως το λέει .
Κ)να μην είναι φανατικός στο οτιδήποτε
Λ)να είναι ανοιχτόμυαλος.
Μ)να μην ασχολείται πολύ με την εξωτερική του εμφάνιση (όχι να είναι απεριποιητος)
Ν)να έχει ενδιαφέροντα
Ξ)να μην πίνει/καπνίζει.
Ο) να μην είναι τεμπέλης


Λόττο περισσότερες πιθανότητες έχει κανείς να πιάσει.

Κι αυτό γιατί; Για να καταλήξει να κάνει σεξ με προφυλακτικό.

Θενξ μπατ νο θενξ.


Και πέρα από την πλάκα τώρα...

Εσυ τι εισφέρεις στην εξίσωση; Τι έχει να πάρει ο άλλος που θα σου δώσει αυτα τα 1933** πράγματα

** @giannhs2001 γουστάρεις;
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,696 μηνύματα.
Μερικοί "κατέθεσαν" και με λιγότερες απαιτήσεις, δυστυχώς.

"Έχεις κάνει εμβόλιο;"
-"Όχι μωράκι μου, βάζουνε τσιπ μεσα σ αυτά".

Καύλωσε η άλλη, του το δωσε "να το, πάρτο φάτο".

Κι εμείς κάνουμε την τρίχα τριχιά στη μπλαμπλαδούρα για τη γενετική καταγωγή των Stallion Breeds του ανατολικού Κεντάκυ και δεν κοντεύουμε ούτε μισό χέρι μαλακία να παίξουμε ακόμα.
Έτσι είναι οταν κάνεις την τριχα τριχιά.
Ασε νομίζεις εδώ μεσα αν δει κάποιος παταρα θα σκεφτεί τον εσωτερικό κόσμο ή αν κάποια δει κάποιον γυμνασμένο θα πει όχι.

Ολοι δήθεν και απο πίσω
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Λόττο περισσότερες πιθανότητες έχει κανείς να πιάσει.

Κι αυτό γιατί; Για να καταλήξει να κάνει σεξ με προφυλακτικό.

Θενξ μπατ νο θενξ.


Και πέρα από την πλάκα τώρα...

Εσυ τι εισφέρεις στην εξίσωση; Τι έχει να πάρει ο άλλος που θα σου δώσει αυτα τα 1933** πράγματα

** @giannhs2001 γουστάρεις;
Το τελευταίο που κολλάει ;;;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παιδιά έχετε χάσει το νόημα της ερώτησης. Σας λέει τι σας κάνει να δείτε ερωτικά κάποιον/α, όχι τι χαρακτηριστικά θέλετε να χει ο/η ιδανικός/ή σας σύντροφος. Προφανώς και μπορούμε να νιώσουμε ερωτική έλξη και για κάποιον με εντελώς αντίθετες αξίες από εμάς, με έναν σκάρτο χαρακτήρα, ακόμη και για εγκληματία. Ναι, αν είναι έξυπνος έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον η γνωριμία, ναι αν είναι καλό παιδί θα νιώθουμε πιο άνετα στην αγκαλιά του, ναι αν έχει χιούμορ θα σπάσει ο πάγος και θα δημιουργηθεί οικειότητα, αλλά αυτό είναι relationship material ξαναλέω.

Προσωπικά έχω νιώσει ερωτική έλξη για ένα σωρό διαφορετικούς χαρακτήρες, εμφανίσεις και τύπους, αλλά νομίζω ότι το νούμερο 1 χαρακτηριστικό που είχαν όλοι κοινό είναι η εσωστρέφεια. Άντρες κλειστοί, που δε μιλάνε για τους εαυτούς τους και δε θέλουν να ανοιχτούν σε κανέναν. Όσο πιο πολύ μυστήριο μου βγάζει ένας άντρας, τόσο πιο έντονο το ερωτικό στοιχείο εφόσον πληρούνται όλα τ' άλλα (το πρώτο "κλικ", μια άλφα επικοινωνία κ.λπ).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Λόττο περισσότερες πιθανότητες έχει κανείς να πιάσει.

Κι αυτό γιατί; Για να καταλήξει να κάνει σεξ με προφυλακτικό.

Θενξ μπατ νο θενξ.


Και πέρα από την πλάκα τώρα...

Εσυ τι εισφέρεις στην εξίσωση; Τι έχει να πάρει ο άλλος που θα σου δώσει αυτα τα 1933** πράγματα

** @giannhs2001 γουστάρεις;
Μπορεί να φαίνονται πολλά όμως τα περισσότερα είναι δεδομένα . Δηλαδή είναι δύσκολο ο άλλος να είναι ευγενικός;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Παιδιά έχετε χάσει το νόημα της ερώτησης. Σας λέει τι σας κάνει να δείτε ερωτικά κάποιον/α, όχι τι χαρακτηριστικά θέλετε να χει ο/η ιδανικός/ή σας σύντροφος.
Αυτή ήταν η ερώτηση που ξεκίνησα
----------
Κορίτσια του φόρουμ έχω ερώτηση

Στο αντίθετο φύλο ,ο κυνηγός σας ελκύει περισσότερο,είναι στο ένστικτο σας κάτι τέτοιο ?

Δεν θέλω να απαντήσετε με το τι πιστεύετε .Αλλά να σκεφτείτε άτομα που σας άρεσαν παλια ,άτομα που σας την έπεσαν ή γενικά σε τι αγόρια στοχεύατε .Δηλαδή να σκεφτείτε τα άτομα παλια και να απαντήσετε αν ήταν "κυνηγός " ή όχι ?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ομολογώ η εσωστρέφεια στον άλλον μου αρέσει επειδή σιγά σιγά ανακαλύπεις νέα πράγματα.

Ε η προσμονή να ανακαλύψεις τι κρύβει ο άλλος μέσα του είναι που προκαλεί την έξαψη φαντάζομαι, το ταξίδι στο άγνωστο. Μετά αν ανοιχτεί ο ένας στον άλλο και λυθεί το πέπλο μυστηρίου αρχίζουν και αναπτύσσονται άλλα συναισθήματα που αντικαθιστούν τα προηγούμενα, φαντάζομαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αυτή ήταν η ερώτηση που ξεκίνησα
----------
Κορίτσια του φόρουμ έχω ερώτηση

Στο αντίθετο φύλο ,ο κυνηγός σας ελκύει περισσότερο,είναι στο ένστικτο σας κάτι τέτοιο ?

Δεν θέλω να απαντήσετε με το τι πιστεύετε .Αλλά να σκεφτείτε άτομα που σας άρεσαν παλια ,άτομα που σας την έπεσαν ή γενικά σε τι αγόρια στοχεύατε .Δηλαδή να σκεφτείτε τα άτομα παλια και να απαντήσετε αν ήταν "κυνηγός " ή όχι ?
Ναι θέλω να με κυνηγάει ο άλλος αλλά όχι να φτάσει σε σημείο να χάσει την αξιοπρέπεια του.Να προσπαθεί να με διεκδικήσει όσο μπορεί αλλά να μη δείχνει το πόσο με θέλει από την αρχή.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτή ήταν η ερώτηση που ξεκίνησα
----------
Κορίτσια του φόρουμ έχω ερώτηση

Στο αντίθετο φύλο ,ο κυνηγός σας ελκύει περισσότερο,είναι στο ένστικτο σας κάτι τέτοιο ?

Δεν θέλω να απαντήσετε με το τι πιστεύετε .Αλλά να σκεφτείτε άτομα που σας άρεσαν παλια ,άτομα που σας την έπεσαν ή γενικά σε τι αγόρια στοχεύατε .Δηλαδή να σκεφτείτε τα άτομα παλια και να απαντήσετε αν ήταν "κυνηγός " ή όχι ?

Καλά άλλος μπορεί να απαντάει σ' εσένα, άλλος στον τίτλο του thread που ξέθαψες.

Αλλά για να σου απαντήσω κιόλας, μου αρέσουν περισσότερο οι επιλεκτικοί άντρες που δεν κυνηγάνε όλη την ώρα, αλλά δείχνουν το ενδιαφέρον τους σε αυτές που θέλουν και αξίζουν. Από εκεί και πέρα it takes two to tango.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top