Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.5%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 116 36.4%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 165 51.7%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.7%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 157 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 162 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,444 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.
Ρε Φώτη, από τον Τζέιμς Ντιν με πας στον Cavill; Τι προσγείωση ήταν αυτή😶
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,351 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.
Μετονομασία θρεντ : επώνυμη έλξη
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,351 μηνύματα.
Ιιιιι, τι λες μαρή; (Με φωνή Ζουμπουλίας)
Αυτό ακριβώς που διάβασες. Άντε ο Στάνκογλου να το καταλάβω, δεν είναι ωραίος αλλά έχει αυτό το κάτι ρε παιδί μου.
Αλλά αυτός;
Τέλος πάντων, δε μου πέφτει λόγος. Μου φτάνει που έβαλες τον Τζέιμς Ντιν.
Και μιας και λέμε για παλιούς, εεε δε γίνεται να λείπει αυτός, ο μεγαλύτερος Ζεν πρεμιέ:
The-Rake-Alain-Delon-02.jpg


Και από Έλληνες παλιούς, αυτός φυσικά:

8a898701427a0255682ba9000dbcc6d7.jpg
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,351 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς που διάβασες. Άντε ο Στάνκογλου να το καταλάβω, δεν είναι ωραίος αλλά έχει αυτό το κάτι ρε παιδί μου.
Αλλά αυτός;
Τέλος πάντων, δε μου πέφτει λόγος. Μου φτάνει που έβαλες τον Τζέιμς Ντιν.
Και μιας και λέμε για παλιούς, εεε δε γίνεται να λείπει αυτός, ο μεγαλύτερος Ζεν πρεμιέ:
View attachment 132658

Και από Έλληνες παλιούς, αυτός φυσικά:

View attachment 132659
Εγω μαζί σου, φιλη
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.
Αα επίσης δεν μπορώ να μη βάλω την μεγάλη μου αδυναμία..🖤 Αυτός ο άνθρωπος ήταν η φινέτσα προσωποποιημένη!


Δημήτρης Χορν
Χορν-πορτρέτο-scaled.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.
Ένας είναι για μένα μια που μιλάμε για επώνυμους : Σωτήρης Τσαφουλιας

Πνευμα, εμφάνιση, ταλέντο
621612.jpg
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,310 μηνύματα.
Πω πω, τελικά καλά λένε ότι δεν υπάρχει καμία αντικειμενικότητα στο γούστο..

Είναι προσωπική υπόθεση.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,886 μηνύματα.
Λοιπόν για να απαντήσει επιτέλους και κάποιος on topic :P
Το χιούμορ είναι πάρα πολύ σημαντικό για'μένα. Μέσα από το καλό χιούμορ, το γέλιο/χαμόγελο και την καλή διάθεση μου βγαίνει πολύ όμορφα το να δω κάποιον ερωτικά. Τι να τον/την κάνεις αν εξωτερικά έχει όλα τα καλά και σε κάνει να πλήττεις; Προτιμώ να ζω την "περιπέτεια", αν γίνομαι αντιληπτός. Να έχω κάποιον πιο εξωστρεφή από εμένα, που να με "ταρακουνά" και να με παρασύρει - με την καλή έννοια- στο να κάνω πράγματα που μόνος δεν θα έκανα. Ελπίζω να μην ακούγεται κάπως εγωϊστικό. Όπως και να'χει, βρήκα αυτόν τον άνθρωπο κι ξέρω ότι για'μένα αυτό είναι το προφίλ ανθρώπου που θέλω στη ζώη μου.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,351 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top