Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.5%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 116 36.4%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 165 51.7%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.7%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 157 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 162 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.
Για Κίτσου δεν ξέρω
FYRJeorWIAUoBN9.jpg
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,442 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,442 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,802 μηνύματα.
Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;
o οίστρος. Η ενδογενής ερωτική διάθεση. Λένε πως, εξαρτώμενα από το είδος του ζώου που ανήκουμε, το ρυθμίζει η εποχή του χρόνου
Στο κινέζικο ωροσκόπιο εννοείς ; Πού ξέρουμε σε ποιό ζώο ανήκουμε ; Πώς θα μάθουμε ;

Για πες
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Στο κινέζικο ωροσκόπιο εννοείς ; Πού ξέρουμε σε ποιό ζώο ανήκουμε ; Πώς θα μάθουμε ;

Για πες
Είναι με τη χρονιά, άμα πατήσεις στο ίντερνετ θα στο βγάλει.

Πχ εμείς του 2000 είμαστε στη χρονιά του δράκου 🐉
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,939 μηνύματα.
H Eva Green ΟΥΔΕΠΟΤΕ μου αρεσε. Ουτε 1%
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σιγά την γκόμενα την Κίτσου. Ακούω να λέτε και νόμιζα πρόκειται για μοντέλο.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.
Σιγά την γκόμενα την Κίτσου. Ακούω να λέτε και νόμιζα πρόκειται για μοντέλο.
Πρόσεχε πως μιλάς για την γυναίκα μου σε παρακαλώ!

Δεν με νοιάζει που δεν σας αρέσει, είναι δικιά μου ούτως ή άλλως😌
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,802 μηνύματα.
Είναι με τη χρονιά, άμα πατήσεις στο ίντερνετ θα στο βγάλει.

Πχ εμείς του 2000 είμαστε στη χρονιά του δράκου 🐉
Ααααα...έκανα και στο κινέζικο και με έβγαλε αρουραίο...Τα νεύρα μου, έτσι ; :upside: Δεν διάβασα καν τί έλεγε...

Οκ. Θα κάνω αυτό που λες. Εύχομαι να μην με βγάλει...φοράδα ή τίποτα τέτοιο. Θα γελάσουμε...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρόσεχε πως μιλάς για την γυναίκα μου σε παρακαλώ!

Δεν με νοιάζει που δεν σας αρέσει, είναι δικιά μου ούτως ή άλλως😌
Οκ. Δεν κινδυνεύεις από κανέναν/καμιά μας...

Χάρισμά σου. Αλήθεια...
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,802 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,939 μηνύματα.
Πρόσεχε πως μιλάς για την γυναίκα μου σε παρακαλώ!

Δεν με νοιάζει που δεν σας αρέσει, είναι δικιά μου ούτως ή άλλως😌
Αυτή η μανία της GenZ στα κοριτσάκια να μας ενημερωνετε καθε 2 μερες πόσο σας αρέσει το pussy.

Νταξει δε θα σας παρεξηγησουμε για dick-only. Περάσατε το τεστ.
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Άμα ακούσουμε ποτέ είδηση "η ηθοποιός Μαρία Κίτσου έπεσε θύμα stalking", θα λέμε ότι το στέκι έγινε διάσημο!
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.
Συγγνώμη @Valder μου, αλλά η συγκεκριμένη είναι η αδυναμία μου απ' όταν ήμουν 12😉
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,939 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.
Άμα ακούσουμε ποτέ είδηση "η ηθοποιός Μαρία Κίτσου έπεσε θύμα stalking", θα λέμε ότι το στέκι έγινε διάσημο!
Το stalking είναι αρνητικός όρος και σημαίνει αυτούς που θέλουν να σκοτώσουν τον διάσημο αγαπητέ🙃

Μη πετάς μαλακίες. Η Μαρία με ξέρει από 12 χρονών🤭
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα αυτή η Κίτσου θα πρωταγωνιστει στη 2η σεζόν στη μάγισσα
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top