Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

MonaXoS

New member

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.
Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Να το συγκεκριμενοποιήσω κι άλλο; :D

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
τι.... θα μας δώσεις και το ονοματεπώνυμο του, το ΑΦΜ του και το νούμερο του παπoυτσιoύ του του? :P:P:P:P

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Οχι...εκτος αν σου βρισκεται προσχειρος και ο αριθμος της πινακιδας του αυτοκινητου του...:whistle: :devil: :shifty:
Ειχα κι εγω τετοιο καθηγητη ο ποιος ειχε...περασει τον πατερα μου, την μητερα μου, την αδεφφη του πατερα μου, τον ξαδερφο μου, τον αδερφο μου, και τελος ενα ανηψακι μου...Φανταστειτε ποσα χρονια ηταν εκει η μουμια!:mad:

shaman

New member

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.
Μου τη δινει σε υπερβολικο βαθμο η μιζερια. Να βλεπεις καποιον και κατευθειαν να σου ριχνει τη διαθεση.

^^Vampire^^

New member

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μου την σπάει το ψέμα, η υπεροψία και η γκρίνια.

Nana

New member

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.
Απεχθάνομαι όταν κάποιος είναι ψεύτικος και όχι μόνο όσον αφορά στο πόσο ειλικρινή είναι αυτά που λέει, αλλά και πόσο αληθινά είναι αυτά που δείχνει, ο τρόπος που αντιδρά, που συμπεριφέρεται.

Αυτό είναι ένα βασικότατο κριτήριό μου.

Από εκεί και πέρα μου τη δίνουν όσοι είναι δήθεν. Από αυτούς που το παίζουν γκόμενοι/ες μέχρι αυτούς που το παίζουν και πολύ ψαγμένοι και απορρίπτουν όλους τους άλλους κοινούς θνητούς.

Επίσης μου τη δίνει πολύ η βλακεία. Είναι επίσης καθοριστικός παράγοντας στο αν θα σχετιστώ με ένα άτομο. :)

maxnikos

New member

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Η υποκρισια,η υποκρισια και η υποκρισια...

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Αμα το γυρισεις σε θυλικο, αμα αλλαξεις την συνταξει απο 3 σε 3000χρονια και αμα προσθετης οτι ητανε γυναικα του Ηροδοτου (και γι΄αυτο τον θαυμαζει τοσο) μηλας για την φιλολογο μου:P

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ladycat

New member

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
μου την δινει να μην σεβεται τα ζωα να μην ειναι ευγενικος να νομιζει οτι καποιος ειναι κ πιο πολυ μου τι δινει γενικα να το παιζει οτι τα ξερει ολα

erodia

New member

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Μου τη δίνουν οι άνθρωποι που δεν έχουν ενδιαφέροντα και η μιζέρια τους

maxnikos

New member

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Οι χειροτεροι?
στο δηθεν
στο ετσι
και καλα
κοινως ψωνια...

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
τον κακομοίρη δεν αντέχω με τίποτα..

prime

New member

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Η υπερβολική αυτοπεποίθηση που δε βασίζεται πουθενά, κοινώς τα ψώνια..
Η τσιγκουνιά γιατί ισούται με μιζέρια κυρίως ψυχική..απαίσιο και σε άντρες και σε γυναίκες..
Η ψευτιάααααααααα και δε μιλάω για αθώα μικρά ψέμματα..
Η γκρίνια και η συνεχής επίκριση των πάντων...γκρρρρρρρρρρρ
Η συνεχόμενη επίδοση σε κοινωνικά σχόλια, σε απλά ελληνικα να έχει κανέις χόμπι το κουτσομπολιο...

Powder

New member

Η Powder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με ενοχλεί οτι εχει να κάνει με "δηθεν" συμπεριφορές..και ότι έχει να κάνει με υπερβολή..πχ..υπερβολικά ξερόλες,υπερβολικά καλοι,υπερβολικά κακοι..είρωνες κτλ..

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
Η βλακεία..ανέχομαι πολλά..αυτό όμως με καμμία δύναμη..

Aayla

New member

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Η γκρίνια! Ουφ πια...δεν αντέχω άλλο τα σαράκια!:mad:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια