Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το ψεμα.. η υποκρισια.. τα δηθεν.. η αχαριστια.. η μ@λ@κι@.. Να συνεχισω?! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Να είναι ψεύτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η μιζέρια, η αλαζωνεία και το "γλύψιμο"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
H οπισθοδρομική νοοτροπία, η υποκρισία και το ψέμα. Αν έχεις κάποιο λόγο χριστιανέ μου να διαφωνήσεις πες τον ξεκάθαρα. Δεν είναι ντροπή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Η υποκρισία (δεν χρειάζεται να τα έχουμε καλά με όλους μόνο και μόνο για να λέμε ότι έχουμε μεγάλο κύκλο)... Το ψέμα... Η ξεροκεφαλιά... Και πάνω από όλα να ρουφιανεύει και να ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
η υποκρισία και η διπλοπροσωπία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Από μικροπράγματα, μπορεί να μου τη δώσουν πολλά. Πχ να μιλάει δυνατά στη τηλέφωνο. Να μην μπορεί να κανονίσουμε κάτι, είτε καφέ είτε διακοπές. Να μιλάει ξανά και ξανά για τα ίδια θέματα. Να μιλάει πολύ εν γένει. Να κάνει σλουρπ ήχους ενώ τρώει ή πίνει κάτι. Να γλύφει -ειδικά θορυβωδώς- τα δάχτυλά του στο φαΐ. Να χασμουριέται με ανοιχτό το στόμα και βαθιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamoulis

Νεοφερμένος

Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
υποκρισία να είναι πολυλογάς και ψεύτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Με ενοχλούν πολλά.
Υπεροψία: όταν καταλάβω ότι κάποιος πάει να μου πουλήσει μούρη ή να με μειώσει με το να εκθειάζει έμμεσα αυτόν, black list!
Σκυλάδικα: δεν μπορώ τα άτομα που διασκεδάζουν με αυτό τον τρόπο και την φιλοσοφία που τα διέπει!
Ανευθυνότητα με θαυμαστικά: όταν δίνεις λόγο, ακόμα και για μ@λ@κίες κράτα τον.
Συνεχής ενασχόληση με γυμναστήριο και μυς: συνήθως αυτοί οι άντρες (τις περισσότερες φορές) είναι ανιαροί και ρηχοί.
Έλλειψη φιλοδοξίας: κυρίως όταν βλέπω νέους με όνειρο 1 θέση στο δημόσιο γίνομαι τρελή.
Χαζογκομενιά: και στα 2 φύλα!

Επίσης με εκνευρίζουν λιγότερο, αλλά πολύ, έλλειψη καθαριότητας, τσιγκουνιά, έλλειψη ενέργειας, έλλειψη γούστου, έλλειψη καλλιέργειας, συνεχής καταθλιπτική διάθεση και πολλά που κουράζομαι να αναφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1) (με διαφορά όμως...) η τσιριχτή φωνή
2)η ματαιοδοξία
3)η βαριεστημάρα
4)η γκρίνια
5)η απαισιοδοξία

edit: σκέφτηκα κι άλλα

6)η προσποιητή καλοσύνη- ειδικά εκείνα τα χαμόγελα τα προσποιητά μου τη δίνουν στα νεύρα!
7)η επιδειξιομανία
8 )ο ανταγωνισμός στη χειρότερή του μορφή
9)το κουτσομπολιό (του στυλ "έλα να σου πω γιατί τσακώθηκε ο Τάκης με τη Μαρία! Μου τα είπε η Αθηνά με το νι και με το σίγμα!" ΕΛΕΟΣ)
10)η έμφυτη κακία- το να χτυπάς κάποιον εκεί που ξέρεις ότι τον πονάει, με σκοπό να τον πονέσεις για να αντλήσεις ευχαρίστηση από αυτό σου το κατόρθωμα- makes me mad :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Μου τι δίνει όταν κάποιος κάνει τον ξερόλα και είναι απόλυτος σε αυτά που λέει!
Επίσης η υποκρισία και η μιζέρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μου την σπάει όταν κάποια κοπέλα είναι 19 χρονών ναυπηγός από την Πρέβεζα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Η βλακεία.
Η οποία όπως έχω αναφέρει πάρα πολλές φορές στο παρελθόν, είναι επιλογή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioannis Metaxas

Νεοφερμένος

Ο Ioannis Metaxas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
να υποτιμάει τον ανδρισμό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Μου την σπάει όταν κάποια κοπέλα είναι 19 χρονών ναυπηγός από την Πρέβεζα.:whistle:
Eπίσης μου τι δίνουν τα άτομα που έχουν εμμονές!!:whistle::shifty::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Η κουτοπονηριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ό,τι του τη δίνει και σε μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
  1. Η υποκρισία
  2. Η αδικία
  3. Η αχαριστία
  4. Η μιζέρια
  5. Οι δήθεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Το ψέμα,
Η μιζέρια & οι ξερόλες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top