Το ΕΣΥ διαλύεται...

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Βέβαια σε όλην την Ευρώπη πλέον οι κυβερνήσεις αφήνουν τα σύστημα υγείας στην τύχη τους και για τον λόγο αυτό βλέπουμε αντιδράσεις από τους πολίτες.
Κοίταξε να δεις,Ολλανδια αν δεν έχεις ιδιωτική ασφάλεια δεν πας σε νοσοκομείο ακόμα και να πεθαινεις…καμία σχέση με εδώ που ακόμα και η τελευταία τρύπα του ζουρνά να είσαι σε βάζουν στο νοσοκομείο και προσπαθούν πάση θυσία να σε σώσουν! ΟΜΩΣ εκεί μην ξεχνάς ότι έχουν πολυ καλύτερη ποιότητα ζωής από τους Έλληνες! Καλύτερους μισθούς κλπ
Σκέψου πήγαν γνωστοί μου ολλανδια και μέσα σε 2 χρόνια αγόρασαν σπίτι και αυτοκίνητο που εδώ δούλευαν 15+ χρόνια και έμεναν με ενοίκιο το οποίο έβγαινε και με το ζόρι…
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,964 μηνύματα.
Ε αυτό σου λέω. Γιατί ο άλλος να κάτσει στο δημόσιο για να κάνει τον ήρωα ;

Εμένα κάποιοι γιατροί που μπήκαν στο Λιμενικό εντυπωση μ έκανε.

Δεν θα το έκανα εκτός κ αν είχα περηφανια να φοράω τη στολή του αξιωματικου κ να είναι γιατρός.

Μιλαω για ποσα λογικά. Να είσαι ένας παθολογος και να παιρνεις 20 ευρώ την επίσκεψη να βοηθάς κόσμο όχι να τους γδερνεις.

Όποτε αν έχεις 10 ασθενείς την ημέρα είναι 200 ευρώ.

4000 ευρώ το μήνα και σουκου off.
Αυτοί που μπαίνουν στα σώματα έχουν αλλά προνόμια. Βγαίνουν σε σύνταξη πολύ γρήγορα και η δουλειά είναι χαλαρή μέχρι βαρεμάρας.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.
Κλασσική chat bot απάντηση από μέσο νεοδημοκράτη ψηφοφόρο ο οποίος θα δικαιολογήσει τα πάντα ''As a New Democracy voter, I am trained not to express opinions and facts that will harm the party I support🤖''

Ναι κάτι άλλο εκτός από το να με αποκαλείς bot έχεις να πεις;; Ούτε μια πηγή δεν βάζεις ώστε να τεκμηριώσεις αυτά που λες.

Γερμανία



Βρετανία





Καναδάς





Λογικά όλα τα παραπάνω είναι της ΝΔ ώστε να μας κάνει να νιώσουμε καλύτερα σαν κράτος. Εδώ μέσα δεν καταλάβετε ότι τον Βρετανό, Σουηδο, Γερμανό κτλ δεν τον ενδιαφέρει αν έχει καλύτερο σύστημα υγείας από την Ελλάδα. Τον ενδιαφέρει ότι η ποιότητα μειώνεται και αντιμετωπίζει προβλήματα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,234 μηνύματα.
Σίγουρα ισχύει αθτο που λες και δεν αμφιβάλλω! Αλλά το 41% είναι ένα τεράστιο ποσοστό που δεν χωράει μεγαλη γκρίνια από όσους τους ψήφισαν ειδικά μετά από τοσα λαθη που έχουν γίνει τη τετραετία 2019-2023! Ποσο μάλλον 1 μήνα μετά τις εκλογές γιατί ότι εδει γίνει έχει αναφερθεί προεκλογικά όποτε προεκλογικά ο Έλληνας ψηφοφόρος θεωρώ πως έχει καταλάβει τι σημαίνουν αυτά που αναφέρει κάθε κόμμα ότι «θα» κάνει αν βγει 1ο και σχηματίσει κυβέρνηση! Όποτε όταν πας και δίνεις τη ψηφο σου σε ένα κόμμα που σου λέει «εγώ αγαπώ την ιδιωτικοποίηση» και βγαίνεις μετά από 1 μήνα και λες «αμαν εγώ θέλω δημόσια νοσοκομεία» Ε δεν βγάζει και πολυ λογική
Ναι αυτό είναι κλασσικό ελληνικό που μας αρέσει να πέφτουμε από τα σύννεφα.

Η ΝΔ έχει πει τι θέλει να κάνει και έχει δείξει και τι γραμμή ακολουθεί τα προηγούμενα 4 χρόνια.
Αν κάποιος που ψήφισε ΝΔ λίγους μήνες μετά γκρινιάζει που η ΝΔ κάνει αυτά που έλεγε ότι θα κάνει δεν έχει λογική.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις,Ολλανδια αν δεν έχεις ιδιωτική ασφάλεια δεν πας σε νοσοκομείο ακόμα και να πεθαινεις…καμία σχέση με εδώ που ακόμα και η τελευταία τρύπα του ζουρνά να είσαι σε βάζουν στο νοσοκομείο και προσπαθούν πάση θυσία να σε σώσουν! ΟΜΩΣ εκεί μην ξεχνάς ότι έχουν πολυ καλύτερη ποιότητα ζωής από τους Έλληνες! Καλύτερους μισθούς κλπ
Σκέψου πήγαν γνωστοί μου ολλανδια και μέσα σε 2 χρόνια αγόρασαν σπίτι και αυτοκίνητο που εδώ δούλευαν 15+ χρόνια και έμεναν με ενοίκιο το οποίο έβγαινε και με το ζόρι…

Κάνετε ένα λάθος παιδιά εδώ μέσα. Ξέρουμε όλοι ότι η Ευρώπη έχει καλύτερο σύστημα σε σχέση με την Ελλάδα. Το θέμα είναι ότι τα τελευταία χρόνια σε πολλές χώρες ακολουθούν το παράδειγμα της Ελλάδας, αφήνουν το σύστημα στην τύχη του με αποτέλεσμα να έχουν σοβαρά θέματα. Τον Ευρωπαίο δεν τον ενδιαφέρει να έχει καλύτερο σύστημα σε σχέση με την Ελλάδα αλλά να έχει την ποιότητα που απολάμβανε τα προηγούμενα χρόνια, πραγμα που δεν γίνεται δυστυχώς.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.
Είναι τραγικό να είσαι στην Αγγλία και να σου λένε φύγε δεν έχουμε γιατρό να σου κάνει ράμματα στο δάχτυλο.
Στην Ελλάδα όσο και χάλια να είναι το νοσοκομείο Ε δεν θα σε αφήσουν χωρίς ράμματα.
Έχω γνωστούς σε Γερμανία και Γαλλία και μου λένε συνέχεια τι γίνεται τα τελευταία χρόνια με την υγεία. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι στην Ελλάδα η υγεία είναι σε σοβαρά προβλήματα και χρειάζεται άμεση χρηματοδότηση και ούτε λέμε ότι έχουμε καλύτερα νοσοκομεία σε σχέση με την δυτική Ευρώπη.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,964 μηνύματα.
Τουλάχιστον όμως οι νησιώτες δεν είναι πονηροι όπως οι Αθηναίοι. Έχουν λογικές τιμές στα ενοίκια.
ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΝΗΣΙΩΤΕΣ;;:laugh::laugh:
Πιο μεγαλύτερη εκμετάλλευση από τα ενοίκια στα νησιά της Ελλάδας δεν υπάρχει. 400€ για τρύπα.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.

και από το 2018 https://en.wikipedia.org/wiki/Euro_Health_Consumer_Index

Ούτε καν στην πρώτη δεκάδα δεν είμαστε.

Η φάση που σου έχουμε γράψει όλοι ότι η Ελλάδα δεν έχει καλό σύστημα υγείας όμως οι δυτικές χώρες βιώνουν παρακμή τα τελευταία χρόνια με αποτέλεσμα να έχουν μαζικες παραιτήσεις όμως εσυ μας βάζεις λίστες.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Η φάση που σου έχουμε γράψει όλοι ότι η Ελλάδα δεν έχει καλό σύστημα υγείας όμως οι δυτικές χώρες βιώνουν παρακμή τα τελευταία χρόνια με αποτέλεσμα να έχουν μαζικες παραιτήσεις όμως εσυ μας βάζεις λίστες.
Εγώ δε λέω ότι οι άλλες χώρες έχουν συστήματα υγείας τα οποία είναι τέλεια αλλά σίγουρα είναι καλύτερα σε σχέση με την Ελλάδα. Από τους μισθούς μέχρι την περίθαλψη η κατάσταση είναι πολύ χειρότερη.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.
Εγώ δε λέω ότι οι άλλες χώρες έχουν συστήματα υγείας τα οποία είναι τέλεια αλλά σίγουρα είναι καλύτερα σε σχέση με την Ελλάδα. Από τους μισθούς μέχρι την περίθαλψη η κατάσταση είναι πολύ χειρότερη.

Η λογική σου είναι η εξής. Έχεις τα συστήματα υγείας που βαθμολογούνται από το 0-100. Το ελληνικό σύστημα υγείας το 2019 είναι στο 50/100 ενώ το γερμανικό σύστημα στο 90/100. Σήμερα το ελληνικό σύστημα είναι στο 40/100 ενώ το γερμανικό βαθμολογείται με 80/100. Η κοινή λογική είναι ότι το γερμανικό σύστημα υγείας είναι καλύτερο από το ελληνικό όμως έχει πέσει αρκετά σε σχέση με παλιότερα. Εσυ απλά κράζεις την Ελλάδα και λες ότι στο εξωτερικό δεν έχουν θέματα, χωρίς να έχεις πάει και χωρίς να έχεις κάνει μια στοιχειώδη έρευνα. Σου έβαλα τόσα video και τα έκανες skip, σου είπε η @Grand Duchess της ιστορία της όμως πάλι δεν έδωσες σημασία, η @Nelliel λέει συνέχεια για το χαλί του Καναδά όμως πάλι δεν έδωσες σημασία.

Κανείς μας δεν είπε ότι είμαστε καλύτερα από τη δυτική Ευρώπη. Σου λέμε όμως ότι έχουν πλέον πολλά προβλήματα και εκεί λόγω υποχρηματοδότησης.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Η λογική σου είναι η εξής. Έχεις τα συστήματα υγείας που βαθμολογούνται από το 0-100. Το ελληνικό σύστημα υγείας το 2019 είναι στο 50/100 ενώ το γερμανικό σύστημα στο 90/100. Σήμερα το ελληνικό σύστημα είναι στο 40/100 ενώ το γερμανικό βαθμολογείται με 80/100. Η κοινή λογική είναι ότι το γερμανικό σύστημα υγείας είναι καλύτερο από το ελληνικό όμως έχει πέσει αρκετά σε σχέση με παλιότερα. Εσυ απλά κράζεις την Ελλάδα και λες ότι στο εξωτερικό δεν έχουν θέματα, χωρίς να έχεις πάει και χωρίς να έχεις κάνει μια στοιχειώδη έρευνα. Σου έβαλα τόσα video και τα έκανες skip, σου είπε η @Grand Duchess της ιστορία της όμως πάλι δεν έδωσες σημασία, η @Nelliel λέει συνέχεια για το χαλί του Καναδά όμως πάλι δεν έδωσες σημασία.

Κανείς μας δεν είπε ότι είμαστε καλύτερα από τη δυτική Ευρώπη. Σου λέμε όμως ότι έχουν πλέον πολλά προβλήματα και εκεί λόγω υποχρηματοδότησης.
1) Έχω πάει και έχω συγγενείς που μένουν εξωτερικό (δεν ήξερα ότι γνωρίζεις τόσο καλά την προσωπική μου ζωή και έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν έχω ταξιδέψει έξω).
2) Πριν λίγο σου παρέθεσα στοιχεία από την wiki και το euronews.
Το σταματάω εδώ γιατί δε βγάζεις άκρη με αυτοματοποιημένες απαντήσεις.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.
1) Έχω πάει και έχω συγγενείς που μένουν εξωτερικό (δεν ήξερα ότι γνωρίζεις τόσο καλά την προσωπική μου ζωή και έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν έχω ταξιδέψει έξω)
2) Πριν λίγο σου παρέθεσα στοιχεία από την wiki και το euronews
Το σταματάω εδώ γιατί δε βγάζεις άκρη με αυτοματοποιημένες απαντήσεις.

Και εμείς σου είπαμε προσωπικά περιστατικά που έγιναν σε συγγενείς μας ενώ εγώ σου έβαλα επίσημα video/ άρθρα από ΜΜΕ των χωρών εκείνων που σίγουρα είναι πιο αξιόπιστα από τα λεγόμενα σου.

Όσο αφορά τις αυτοματοποιημένες απαντήσεις φαίνεται καθαρά το ποιος μιλάει με επιχειρήματα και με στοιχεία και ποιος πετάει απλά ένα bot χωρίς να βάζει καμία απόδειξη.

 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
Και εμείς σου είπαμε προσωπικά περιστατικά που έγιναν σε συγγενείς μας ενώ εγώ σου έβαλα επίσημα video/ άρθρα από ΜΜΕ των χωρών εκείνων που σίγουρα είναι πιο αξιόπιστα από τα λεγόμενα σου.

Όσο αφορά τις αυτοματοποιημένες απαντήσεις φαίνεται καθαρά το ποιος μιλάει με επιχειρήματα και με στοιχεία και ποιος πετάει απλά ένα bot χωρίς να βάζει καμία απόδειξη.
Να σου πω κι εγω που έχω ζήσει χρόνια στο εξωτερικό πως συγκρίνεις την π* με την βούρτσα.
Συγγνώμη αλλα δεν μπορω να διαβάζω άλλο τέτοιες βλακείες
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.
Να σου πω κι εγω που έχω ζήσει χρόνια στο εξωτερικό πως συγκρίνεις την π* με την βούρτσα.
Συγγνώμη αλλα δεν μπορω να διαβάζω άλλο τέτοιες βλακείες

Άντε πάλι τα ίδια. Έγραψε κάποιος από εμάς ότι η Ελλάδα είναι καλύτερη σε σχέση με τις άλλες χώρες;; Όχι. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι οι άλλες χώρες δεν βιώνουν προβλήματα τα τελευταία χρόνια λόγω υποχρηματοδότησης.

Επειδή πιστεύω πάντα επισήμους οργανισμούς, άρθρα και έρευνες θα πιστέψω τα παρακάτω.










Αν εσυ έχεις κάποια επίσημη απόδειξη που να λέει ότι στο εξωτερικό είναι όλα καλά είμαστε εδώ και σε περιμένουμε.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
Αν εσυ έχεις κάποια επίσημη απόδειξη που να λέει ότι στο εξωτερικό είναι όλα καλά είμαστε εδώ και σε περιμένουμε.
Άντε πάλι τα ίδια. Έγραψε κάποιος από εμάς ότι η Ελλάδα είναι καλύτερη σε σχέση με τις άλλες χώρες;; Όχι. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι οι άλλες χώρες δεν βιώνουν προβλήματα τα τελευταία χρόνια λόγω υποχρηματοδότησης.

Επειδή πιστεύω πάντα επισήμους οργανισμούς, άρθρα και έρευνες θα πιστέψω τα παρακάτω.











Αν εσυ έχεις κάποια επίσημη απόδειξη που να λέει ότι στο εξωτερικό είναι όλα καλά είμαστε εδώ και σε περιμένουμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Αγόρι μου θα κάτσω να δω τα βιντεάκια σου ενώ τα έχω ζήσει; τι μου λές τωρα;Οπως σου εχω πει και στα εργασιακα ετσι και στα λοιπα ζητήμα, κόψε πρώτα τον ομφάλιο λώρο και μετά θα συζητήσουμε.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,716 μηνύματα.
Αγόρι μου θα κάτσω να δω τα βιντεάκια σου ενώ τα έχω ζήσει; τι μου λές τωρα;Οπως σου εχω πει και στα εργασιακα ετσι και στα λοιπα ζητήμα, κόψε πρώτα τον ομφάλιο λώρο και μετά θα συζητήσουμε.

Πω ρε συ Φωτάρα και τα κάναμε πάνω μας απο τον φόβο μας δεν το λεγες νωρίτερα

Και στα video πολίτες και ιατροί μιλάνε και λένε ότι η ποιότητα πέφτει. Εκτός και αν εκείνοι δεν ξέρουν που ζουν μόνιμα στις χώρες εκείνες και λένε βλακείες.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κανείς δεν σου είπε ότι στο εξωτερικό είναι παράδεισος, αυτό που σου λέμε είναι ότι η Ευρώπη αντιμετωπίζει προβλήματα όμως είναι σε αρκετά καλύτερη κατάσταση σε σχέση με την Ελλάδα η οποία είναι υπό κατάρρευση. Επιπλέον αυτό που σου λέμε είναι ότι φταίει ΚΑΙ η κυβερνησάρα της καρδιά σας η οποία βρίσκεται στην εξουσία εδώ και 4 χρόνια + τα 40 που κυβερνούσε μαζί με πασοκ.

Αλλά όχι, δεν φταίει ο κουλης και η νδ, ο Πολάκης καπνίζει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Αλλά όχι, δεν φταίει ο κουλης και η νδ, ο Πολάκης καπνίζει.
Κοίταξε να δεις,όταν μια κυβέρνηση παίρνει μετά από τόσα λάθη 41% νομίζω πως δεν το βλέπουν πολλοί έτσι γτ αν αύριο γίνουν εκλογές πάλι η ΝΔ θα βγει και παλι με αυτοδυναμία
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,916 μηνύματα.
ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΝΗΣΙΩΤΕΣ;;:laugh::laugh:
Πιο μεγαλύτερη εκμετάλλευση από τα ενοίκια στα νησιά της Ελλάδας δεν υπάρχει. 400€ για τρύπα.

Φίλος μου έχει πάει Κάρπαθο και εχει βρει σπίτι με 200 ευρώ. Λογικά για να με κάλεσε φετος αλλο που δεν πήγα και για να καλεί και άλλους δεν θα ειναι αποθήκη.

Και παίρνει και παραπάνω μισθολογικά καθως δεν ειναι πολλά άτομα εκεί και μπορεί κ βάζει νυχτερινά (δεν εχει αλλους απο πάνω του να του κάνουν τους ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ στην εργασία) + επιδοματα μεθορίου 100 ευρώ.

Αγγίζει τα 1600 και κάποιους μηνες τα ξεπερνάει κιόλας. Και το σπίτι 200 ευρώ. Λεφτά για βενζίνες δεν.... οπου θέλει πάει με τα πόδια.

Εγω πάνω απο 300 ευρω δεν θα έδινα με τίποτα σε σπίτι οπότε αν στο μέλλον χωρίσω ειτε θα φύγω επαρχία σούμπιτος πολύ καλύτερη ποιότητα ζωής.

Στην επαρχία θα βάζεις και κανα 300αρι καθε μηνα στην άκρη εύκολα. Εδω θα τα δινεις στο κάθε μαλάκα ή στις βενζίνες.

Προφανως δεν μιλάμε για Νησιώτες τύπου Μυκονος... ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΤΡΕΛΑ. Δεν εχω πάει ποτέ και ούτε προκειται ουτε για βόλτα... ξερνάω με τα ψώνια ξερω γω.

Μιλαμε γενικά για Ανατολικό Αιγαίο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top