Το δικό σου ταλέντο είναι...

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Πιστεύω πως έχω ταλέντο στη μαγειρική, και στην εκμάθηση ξένων γλωσσών.
Μπορώ να μάθω μια ξένη γλώσσα πολύ γρήγορα, με ελάχιστα μαθήματα.

Από την άλλη δεν έχω καθόλου προσανατολισμό.
Δεν ξέρω πως να πάω από το ένα μέρος στο άλλο χωρίς να χαθώ.. :redface:

(Οπότε αν τα συνδυάσω όλα αυτά βγαίνει αυτό.. Προχωράω πηγαίνοντας κάπου, φυσικά χάνομαι, όμως εκεί που ψάχνω, συναντάω έναν Πακιστανό, ο οποίος μου μαθαίνει τη γλώσσα, κι εγώ με τη σειρά μου για να τον ευχαριστήσω του φτιάχνω ένα παστίτσιο!)

χαχαχαχαχα, same here!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

captain elena

Νεοφερμένος

Η κάπτεν ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
περισσοτερο καλλιτεχνικη η φυση του δικου μου ταλεντου... ολοι παραδεχονται οτι γραφω πολυ δυνατους στιχους. γραφω κατα βαση τραγουδια αλλα και ποιημα σε αγγλικα και ελληνικα(αντιστοιχα). θα ηθελα να το χρησιμοποιησω επαγγελματικα αλλα τα σχολια των γονιων μου ειναι πολυ αποαρρυντικα και ετσι περιοριζομαι στις φετινες πανελληνιες..


επισης εχω τρομερο ταλεντο να τρομαζω τον αδερφο μου! πεταγομαι απο παντου μεσα απο ντουλαπες, πισω απο πορτες απο παταρια!!! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
περισσοτερο καλλιτεχνικη η φυση του δικου μου ταλεντου... ολοι παραδεχονται οτι γραφω πολυ δυνατους στιχους. γραφω κατα βαση τραγουδια αλλα και ποιημα σε αγγλικα και ελληνικα(αντιστοιχα). θα ηθελα να το χρησιμοποιησω επαγγελματικα αλλα τα σχολια των γονιων μου ειναι πολυ αποαρρυντικα και ετσι περιοριζομαι στις φετινες πανελληνιες..


επισης εχω τρομερο ταλεντο να τρομαζω τον αδερφο μου! πεταγομαι απο παντου μεσα απο ντουλαπες, πισω απο πορτες απο παταρια!!! χαχα

Στείλε τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

captain elena

Νεοφερμένος

Η κάπτεν ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
αμε! τραγουδι η ποιημα?
:)

Ότι καλύτερο έχεις! Αν έχεις τραγούδι ηχογραφησε το να ακουσουμε και την μελωδία :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εξαφανίζω ολόκληρα ταψια
με γλυκά ή φαγητό πριν
πεις κιμινο :redface: :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Η παπαγαλία.. :book: :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

captain elena

Νεοφερμένος

Η κάπτεν ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ότι καλύτερο έχεις! Αν έχεις τραγούδι ηχογραφησε το να ακουσουμε και την μελωδία :P:P

ΜΗΤΕΡΑ Κάπτεν Ελένα
Εννέα μήνες σ’είχε στην κοιλιά της,
για όσο ζει θα σ’έχει στην καρδιά της,
γιατί αυτή είναι μόνο μία
και σαν εκείνη δεν μας νοιάστηκε καμία.

Όταν μικρά το χτύπημα στο γόνατο πονούσε,
να μας φροντίσει έτρεχε, για μας καρδιοχτυπούσε,
κι όταν με αϋπνίες πέφταμε στο κρεβάτι ,
για πρίγκιπες μας έλεγε με το λευκό τους άτι.

Και όταν φτάναμε κλαμένα πια κοντά της,
τα βάσανα όλα έδιωχνε μονάχα μια αγκαλιά της.
Σε έπιανε μετά σφιχτά απ’το χεράκι
και σου ‘λεγε πως ήσουνα το πιο λαμπρό αστεράκι.

Αργότερα όταν φτάσαμε στα είκοσι μας χρόνια
και πάψαμε να παίζουμε κυνηγητό στ’αλώνια,
αδιαφορούσαμε εντελώς για κάθε είδηση της,
γι’αυτό και αποφεύγαμε να μένουμε μαζί της,

Πολύ μετά στους γάμους μας, ρύζι μάς επετούσε.
Τα δάκρυα της κύλαγαν ,μ’αυτή τα λησμονούσε.
Με της ευχές της μπήκαμε στο νέο μας το σπίτι
κι ας ήταν λίγο πιο μακριά , αφού έμενε στην Κρήτη.

Πενήντα όταν γίναμε, στις κλινικές γυρνούσε,
το χέρι της, το σφίγγαμε όταν αυτή πονούσε
και όταν μας ξεστόμησε να ‘μαστε ‘κει κοντά της
τα δάκρυα μας τρέχανε με το ξεψύχημα της.

Και τώρα εδώ μόνοι μας τον ουρανό κοιτάμε,
τ’αστέρια για να βρούμε αυτούς που αγαπάμε.
Μ’αυτή δεν είναι στ’άστρα, αλλά μες τη σελήνη,
Κι όλο το φως του σύμπαντος απλόχερα μας δίνει.

αυτο ειναι κατι που εχω γραψει για την μητερα μου το εχω στειλει σε εναν διαγωνισμο ελπιζω να κερδισω κατι γιατι πραγματικα το θεωρω υπεροχο... τις περισσοτερες φορες αυτα που γραφω μου φαινονται σαχλα ακομα κι αν λενε το αντιθετο οι αλλοι, αυτο ομως νομιζω οτι ειναι πολυ καλο. οσοι το διαβασαν εχουν πει πολυ καλα λογια και μερικοι εκλαψαν κιολας!! αχαχχαχαχα!( πνευματικα δικαιωματα κατοχωρομενα για οποιον αναρωτιεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ΜΗΤΕΡΑ Κάπτεν Ελένα
Εννέα μήνες σ’είχε στην κοιλιά της,
για όσο ζει θα σ’έχει στην καρδιά της,
γιατί αυτή είναι μόνο μία
και σαν εκείνη δεν μας νοιάστηκε καμία.

Όταν μικρά το χτύπημα στο γόνατο πονούσε,
να μας φροντίσει έτρεχε, για μας καρδιοχτυπούσε,
κι όταν με αϋπνίες πέφταμε στο κρεβάτι ,
για πρίγκιπες μας έλεγε με το λευκό τους άτι.

Και όταν φτάναμε κλαμένα πια κοντά της,
τα βάσανα όλα έδιωχνε μονάχα μια αγκαλιά της.
Σε έπιανε μετά σφιχτά απ’το χεράκι
και σου ‘λεγε πως ήσουνα το πιο λαμπρό αστεράκι.

Αργότερα όταν φτάσαμε στα είκοσι μας χρόνια
και πάψαμε να παίζουμε κυνηγητό στ’αλώνια,
αδιαφορούσαμε εντελώς για κάθε είδηση της,
γι’αυτό και αποφεύγαμε να μένουμε μαζί της,

Πολύ μετά στους γάμους μας, ρύζι μάς επετούσε.
Τα δάκρυα της κύλαγαν ,μ’αυτή τα λησμονούσε.
Με της ευχές της μπήκαμε στο νέο μας το σπίτι
κι ας ήταν λίγο πιο μακριά , αφού έμενε στην Κρήτη.

Πενήντα όταν γίναμε, στις κλινικές γυρνούσε,
το χέρι της, το σφίγγαμε όταν αυτή πονούσε
και όταν μας ξεστόμησε να ‘μαστε ‘κει κοντά της
τα δάκρυα μας τρέχανε με το ξεψύχημα της.

Και τώρα εδώ μόνοι μας τον ουρανό κοιτάμε,
τ’αστέρια για να βρούμε αυτούς που αγαπάμε.
Μ’αυτή δεν είναι στ’άστρα, αλλά μες τη σελήνη,
Κι όλο το φως του σύμπαντος απλόχερα μας δίνει.

αυτο ειναι κατι που εχω γραψει για την μητερα μου το εχω στειλει σε εναν διαγωνισμο ελπιζω να κερδισω κατι γιατι πραγματικα το θεωρω υπεροχο... τις περισσοτερες φορες αυτα που γραφω μου φαινονται σαχλα ακομα κι αν λενε το αντιθετο οι αλλοι, αυτο ομως νομιζω οτι ειναι πολυ καλο. οσοι το διαβασαν εχουν πει πολυ καλα λογια και μερικοι εκλαψαν κιολας!! αχαχχαχαχα!( πνευματικα δικαιωματα κατοχωρομενα για οποιον αναρωτιεται)


Κάπτεν Έλενα το ποίημα είναι υπέροχο!! Πραγματικά...έχεις ταλέντο. :)

To δικό μου ταλέντο είναι να αυτοσαρκάζομαι συνεχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τo δικό μου ταλέντο είναι να ειρωνεύομαι και οι άλλοι να με παίρνουν στα σοβαρά. Ε, εντάξει, όχι πάντα,αλλά.... :whistle:
Τέλος πάντων, είμαι καλή στη ζωγραφική και στο σχέδιο, γενικά, πιάνουν τα χέρια μου :P Επίσης, αν αποφασίσω να ασχοληθώ με κάτι σοβαρά, είτε ένα σχολικό μάθημα, είτε μια άλλη δραστηριότητα, τα αποτελέσματα θα είναι πολύ καλά. Τέλος, μπορώ να ψυχολογώ τους ανθρώπους, καταλαβαίνω πώς νιώθουν και ξέρω τι να πω και πότε πρέπει να το πω, αν και αυτό δεν είναι πάντα καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Να μυρίζομαι φάτσες.
Το περίεργο χιούμορ μου και ο αυτοσαρκασμός.

δε ξέρω άλλα φοβερά και τρομερά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

captain elena

Νεοφερμένος

Η κάπτεν ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κάπτεν Έλενα το ποίημα είναι υπέροχο!! Πραγματικά...έχεις ταλέντο. :)

ωωω ευχαριστω πολυυ!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ελενακι εισαι ταλεντο:D

Εγω εχω ταλεντο με τις ξενες γλωσσες... Μπορω να μαθω πολυ ευκολα οτιδηποτε καινουριο σε ξενη γλωσσα και να αποκτησω σχετικα ευκολα την προφορα. ( εξαιρουνται τα αγγλικα που εχω αποτυχει σε ολους τους τομεις). Εκτος αυτου, το αλλο μου χομπι ειναι το γραψιμο. Γραφω κυριως διηγηματα αλλα και μυθιστορηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

captain elena

Νεοφερμένος

Η κάπτεν ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στιχογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:D:clapup:
γλυκουλι, σευχαριστω πολυυ! και εμενα μαρεσουν οι ξενες γλωσσες εχω μια ιδιαιτερη συμπαθεια στα αγγλικα...! παλιοτερα ειχα ξεκινησει γερμανικα αλλα τα σταματησα γιατι δεν μαρεσαν και δεν τα διαβαζα...αμα περασω στο πανεπιστημιο θελω να ξεκινησω γαλλικα γιατι εχω ενα θεμα με τη γαλλια απο μικρη!!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:D:clapup:
γλυκουλι, σευχαριστω πολυυ! και εμενα μαρεσουν οι ξενες γλωσσες εχω μια ιδιαιτερη συμπαθεια στα αγγλικα...! παλιοτερα ειχα ξεκινησει γερμανικα αλλα τα σταματησα γιατι δεν μαρεσαν και δεν τα διαβαζα...αμα περασω στο πανεπιστημιο θελω να ξεκινησω γαλλικα γιατι εχω ενα θεμα με τη γαλλια απο μικρη!!:):P

Διεγραψε. Αυτο. Το. Μηνυμα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διεγραψε. Αυτο. Το. Μηνυμα. :|


:P:P Δεν. Δαγκωνω.:|. Γουστα ειναι. Και ο καθενας εχει ταλεντο σε διαφορετικη γλωσσα:D

*Αλλα τα γερμανικα ειναι γερμανικα :pfff: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ζωγραφικη και οτι ειμαι χαρουμενο ατομο το οποιο ειναι ταλεντο σημερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν έχω ανακαλύψει κανένα ταλέντο ακόμα. Να ανησυχώ; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν έχω ανακαλύψει κανένα ταλέντο ακόμα. Να ανησυχώ; :p

Αν δεν εχεις, πως να το ανακαλύψεις; Χοχοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Δεν έχω ανακαλύψει κανένα ταλέντο ακόμα. Να ανησυχώ; :p
Δεν μπορεί θα έχεις κάποιο ταλέντο , απλώς πρέπει να το ψάξεις λίγο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top