Τρόποι για να δείξεις σε κάποιον ότι τον θέλεις χωρίς να του το πεις!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Δεν μιλησα υποχρεωτικά για σέχ. Αλλα είναι υποκριτικο στο φβ να κάνετε λες και ειστε κολλητοι και εκτος φβ να μην ξέρει ο ένας την οψη του άλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
_BetterFly_ ξαναστειλε, οι άνδρες είμαστε όντως στον κόσμο μας. Αν δεν ήθελε κατι μαζι σου θα στο έκανε πιο ξεκάθαρο. Μπορεί να μην έχει καταλάβει το σημάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ή μπορεί να μην ήθελε να καταλάβει το σημάδι, κι απλώς υπεκφεύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλημέρα! Johnny,το άτομο αυτό είπε ότι αν δεν θα πάει θα είναι για οικονομικούς λόγους. Για αυτό και είπε ότι θα μου γράψει αργότερα αν τελικά θα μπορέσει. Μπορεί βέβαια αυτό να ήταν μια δικαιολογία. Ο καιρός θα δείξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Ποσο κάνει μια παρασταση; θα του την πληρώσω εγω πήρα και αυξηση χθές απο την δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Είναι φθηνή η συγκεκριμένη παράσταση αλλά μαζεύει λεφτά για τους Iron Maiden.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν έχει καταλάβει ότι τον γουστάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Σοβαρα; Αν οντως ειναι ετσι, τι να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,627 μηνύματα.
Καλημέρα! Johnny,το άτομο αυτό είπε ότι αν δεν θα πάει θα είναι για οικονομικούς λόγους. Για αυτό και είπε ότι θα μου γράψει αργότερα αν τελικά θα μπορέσει. Μπορεί βέβαια αυτό να ήταν μια δικαιολογία. Ο καιρός θα δείξει

Μάλλον κοιμαται όρθιος. Συνεχισε το πρεσινγκ αλλα αν δε καταλαβει, υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.
Σου αναγνωριζω το γεγονος οτι ειχες το θαρρος και εκανες κινηση αλλα ο αλλος κοιμαται τον υπνο του δικαιου.
Βεβαια μπορει να ηταν και δικαιολογια για να σε αποφυγει αλλα δεν το νομιζω γιατι 8/10 θα εβγαιναν με μια κοπελα ειτε τους αρεσε ειτε οχι , απο καλη καρδια.


ΥΓ : Να περιμενω Μεγαρο τελικα ; ή θα ξεπαγιασω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν έχω απαιτησεις από την κοπέλα. Δικαιωμά της. Απλα η δικαιολογια μου φάνηκε λίγο αστεία. Μπαινεις συχνά στο φβ και σε βλέπω και πήρες το μνμ μετά από 1 μήνα; πως γινεται αυτό. Και μετά μου κάνεις και λάϊκ. Εγω δεν έκατσα να κάνω κανενα λαϊκ. Μου την σπάει και ολη αυτή η υποκρισια του φβ. Άνθρωποι που ποτέ δεν θα βρεθούν απεξω ή αν σε συναντήσουν θα κάνουν πως δεν σε ειδαν στο φβ θα σου κάνουν λαϊκ για να τους κάνεις και εσυ και να φαινεται ολο αυτό το θέατρο. Δεν με απασχολει. Εγω ψάχνω ουσιαστικές εμπειριες. Σ αρέσω μ αρεσεις πάμε για ποτο ειτε μονοι μας ειτε με παρέα.


Κάποιος κοσμος γκρινιάζει ότι βρισκεται σε μοναξιά αλλα δεν κάνει και τιποτα για αυτό.

<<Δικαιωμά της. Απλα η δικαιολογια μου φάνηκε λίγο αστεία. Μπαινεις συχνά στο φβ και σε βλέπω και πήρες το μνμ μετά από 1 μήνα; πως γινεται αυτό.>>
Κοιταξε αν χρησιμοποιει messenger(δεν θελω να την υποστηριξω)οντως γινεται.Το εχω παθει κι εγω οποτε στο λεω απο προσωπικη εμπειρια.Μπορει να στειλεις μηνυμα σε καποιον και να κολλησει το messenger και εν τελει να μην του το δειχνει.
Δεν θυμαμαι και σε μενα πως ειχε προκυψει.Νομιζω μου ειχε στειλει ενα παιδι να κανονισουμε και δεν το διαβασα ποτε το μηνυμα.Ομως μετα απο καιρο οταν τον θυμηθηκα και πηγα να του στειλω μηνυμα ειδα οτι μου ειχε γραψει αυτος πριν κανα μηνα.
Τωρα αν αυτο συμβαινει τακτικα απλα σε αποφευγει ή κανει την δυσκολη,αλλα ετσι απο την πρωτη φορα καλο ειναι να το εχεις υποψιν σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν έχει καταλάβει ότι τον γουστάρεις.

Σοβαρα; Αν οντως ειναι ετσι, τι να κανω;

Η αληθεια ειναι οτι πολλες φορες δεν καταλαβαινουμε τα σημαδια.Εχω εναν φιλο που μονο δεν του βγαλε τα ρουχα και αυτος τιποτα.Αν δεν του το λεγαμε εμεις ουτε που θα το επαιρνε χαμπαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Φίλε Lancelot, θα δω πως θα εξελειχθούν τα πράγματα. Αν δεν μου απαντήσει και βλέπω ότι εξαντλούνται τα εισιτήρια ίσως στείλω. Αν λάβω αρνητική απάντηση θα σταματήσω να ασχολούμαι.

ΥΓ. Η παρασταση ειναι όπερα. Σε ενδιαφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
_BetterFly_ για τι ηλικία μιλάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι να κάνεις. Λέω να το πας πιο επιθετικά. Μιλάτε συχνά;

Μιλάμε αρκετά όποτε έχουμε μάθημα...Έχουμε μάθημα μαζί 2 φορές την εβδομάδα. Είμαστε φίλοι και στο φβ αλλά δεν μιλάμε απο εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,627 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι να κάνεις. Λέω να το πας πιο επιθετικά. Μιλάτε συχνά;

Να μην περασει και τα ορια ομως . Να γινει πιο πυκνη η επαφη τους. Επειδη ομως το παλικαρι εφυγε για το χωριο του η μονη λυση ειναι απο φβ. Στο ιδιο ετος ειστε ; Αν ναι μιληστε για σημειωσεις , εργασιες και διαφορα θεματα κλπ αλλα μην φανεις κιολας <<ευκολη>> και μην γραψεις τιποτα για σχεσεις,ποια σ αρεσει ποιος μ αρσει κλπ και πας κατευθειαν στο ψητο. Δειξτου με τον τροπο σου οτι ενδιαφερεσαι περισσοτερο.
Γνωριζεις εαν ειναι σε σχεση τωρα ;
Οι φιλες σου δεν εχουν καμια ιδεα ;

ΥΓ : Πως μπορει να συνδυαστεί η όπερα με iron maiden ; Ηθελε να παει οπερα και τελικα θα μαζεψει λεφτα για iron maiden ; Γουστα ειναι.

Εχετε παει για καφε οι 2 σας ; ή σε κοινη παρεα τελος παντων ;
Θεωρητικη ή θετικη σχολη ειστε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_BetterFly_

Νεοφερμένος

Η _BetterFly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Είμαστε σε διαφορετικά τμήματα της Φιλοσοφικής. Ξένες γλώσσες μαθαίνουμε μαζί στο φροντιστήριο. Στο φβ λέει οτι είναι ελευθερος...Ντρέπομαι να του πιάσω κουβέντα στο φβ :/ αν θα του στελνα, θα ταν για τα εισιτηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Είμαστε σε διαφορετικά τμήματα της Φιλοσοφικής. Ξένες γλώσσες μαθαίνουμε μαζί στο φροντιστήριο. Στο φβ λέει οτι είναι ελευθερος...Ντρέπομαι να του πιάσω κουβέντα στο φβ :/ αν θα του στελνα, θα ταν για τα εισιτηρια

Οταν ειμασταν εμεις στο πανεπιστημιο (εγω και οι φιλοι) καμια φορά πηγαιναμε φιλοσοφική ή σε κανένα τμήμα που ειχε κοπελες γιατι εμεις ειμασταν σε ανδροκρατούμενο τμήμα. Έχουμε πάει φιλοσοφικη δυο φορές. Την μια ειχα γνωρισει μια και ειχαμε ανταλλάξει κινητά. Για Αθήνα μιλάω βεβαια.

Το καλο του να εισαι φιλοσοφικη ειναι οτι επειδη οι αντρες ειναι λιγοτεροι ειναι πολυ ευκολοτερο να βρεις γυναικεια συντροφια. Φιλοσοφικη - ναυτιλιακά - διεθνων σπουδων σε αυτα τα τμηματα γινεται χαμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,627 μηνύματα.
Είμαστε σε διαφορετικά τμήματα της Φιλοσοφικής. Ξένες γλώσσες μαθαίνουμε μαζί στο φροντιστήριο. Στο φβ λέει οτι είναι ελευθερος...Ντρέπομαι να του πιάσω κουβέντα στο φβ :/ αν θα του στελνα, θα ταν για τα εισιτηρια

βρε ασε τι λεει το φβ
αυτο που γραφεις για τμημαα φιλοσοφικης δεν το επιασα. η σχολη ειναι φιλοσοφικη αλλα ειστε χωρισμενοι σε τμηματα λογω μεγαλο αριθμο φοιτητων ; αν ισχυει αυτο νομιζω οτι πρεπει να τον ρωτησεις για το ταδε μαθημα τι σας εχει πει ο ταδε καθηγητης και καπως θα σπασει ο παγος ισως. αλλιως ρωτα κατι για την ξενη γλωσσα ,καποια ασκηση,σημειωση.

ντρεπεσαι να του μιλησεις στο φβ ;;; εδω πως καθεσαι και συζητας ενα τετοιο θεμα ; βρες το θαρρος και μιλησε του, αν δεν το κανεις θα εχεις τυψεις πιστεψε με . 100 φορες να του μιλησεις και να εκφρασεις τα συναισθηματα σου και να φας χυλοπιτα παρα να το κρατησεις μεσα σου και να ζεις με το αν.


https://www.youtube.com/watch?v=ZkOuk7Q53Es
σαν τον Παυλο εισαι και εμεις ο Νικηφορος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top