Φίλοι και ερωτικές σχέσεις

Θα πηγαίνατε με "πρώην" φίλου σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Ναι, αν δεν είχαν κατι ιδιαίτερο, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 7 7.7%
  • Αποκλείεται!

    Ψήφοι: 30 33.0%
  • Εξαρτάται τις ειδικές περιστάσεις.. μπορεί ναι, μπορεί όχι!

    Ψήφοι: 47 51.6%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Καλά μύγα σε τσίμπησε;

    Ψήφοι: 5 5.5%

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι σαν κατι αλλα τσουλακια,γι'αυτο δεν εχω κανει τιποτα ακομα...Και εχω τα κολπακια μου για να κραταω τα αγορια κοντα μου....ετσι ειμαι στην δευτερη σχεση μου..


:hmm: :hmm: :hmm:
Δεν έχεις κάνει τίποτα ακομα;;;;;;;
Έχεις και κολπάκια...

Αααααααααχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Χωρις ειρωνια...Αλλα δεν μας λες και εμας τα κολπακια σου??

Ασχετο...Αλλα ποσο μισω οταν οι γυναικες μιλουν τοσο αοριστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Χαλάρωσε κοριτσάκι μου δεν σε έθιξε κανένας αμέσως τα τσουλάκια!οκ και εγώ συμφωνώ ότι στα 14 είσαι λίγο(εως πολύ) μικρή για να έχεις κάνει "κάτι" αλλά αν κάποια έχει κάνει δεν σημαίνει ότι είναι και τσουλάκι...τσουλάκι μπορεί να έλεγε κι εσένα κάποιος για τα κολπάκια σου ή ακόμα και για το γεγονός ότι έχεις κάνει 2 σχέσεις και είσαι 14...
Δεν σε ξέρω προσωπικά για να ζω κάτι μαζί σου αλλά το στυλάκι σου είναι πολύ εκνευριστικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μιλάμε για ένα κοριτσάκι 14 χρονών....
Στη φάση που ο καθένας μας πίστευε ότι ήξερε τα πάντα και είχε βρει την μοναδική αλήθεια....
Και ξέρει την ζωή...

Οπότε είναι λογικό να απαντάει έτσι....τώρα....
Αργότερα όλα θα αλλάξουν...
Και θα συνειδητοποιήσει πως είναι μία σχέση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Για κοριτσάκι 14 χρονών βγάζει πολύ κακία και κάποιος φρονώ πρέπει να της κάνει μια μικρή επισήμανση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για κοριτσάκι 14 χρονών βγάζει πολύ κακία και κάποιος φρονώ πρέπει να της κάνει μια μικρή επισήμανση!
επειδη οπως εχεις δει σε αυτο το φορουμ και ανθρωποι 25 χρονων δεν εχουν την ωριμοτητα να σκεφτουν απλα πραγματακια δεν γινεται να κατηγορουμε μια κοπελα 14 χρονων..σκεψου τι ειχες ζησει στα 14 σου και τωρα εχεις αναθεωρησει..φανταζομαι αρκετα οπως ολοι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Well....Ηλιθιος δεν ειναι αυτος που εκφραζει μια λαθος γνωμη. Ηλιθιος ειναι αυτο που εκφραζει λαθος γνωμη και εμενει σε αυτη.

Κανονικα για Σοφα Λογια ειναι η κουβεντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
παιδια ενταξει ας μην ειμαστε τοσο επιθετικοι προς την κοπελα μπορει να μην το'πε καν με υφακι απλα ετσι να βγηκε...ας δουμε πρωτα τι εχει να πει και μετα βγαζουμε τα συμπερασματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Πως σκατά είσαι στη δευτερη σχέση 14 χρονών; Και επίσης, πως σκατά είχες σχέση χωρίς να ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Δηλαδή τι κάνατε Ο.Ο

ρεε εχουμε γινει πολυ προ :P
και τι κανουν τα 14χρονα στις σχεσεις? λοιπον το κανουν βουκινο οτι τα εχουν τι χαρα τι ευτυχια αγαπιουνται πααρα πολυ (μην χεσω:P) και μια μερα ξεπεταγεται το ενα και θελει κ αλλα και το αλλο δεν καταλαβαινει χριστο και διαολο..ωραιες εμπειριες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
παιδια εμενα η κολητη μου με την οποια τσακωθηκαμε επειδη δεν με στηριζε οταν τα ειχα με ενα παιδι, μετα απο ενα χρονο τα εφτιαξε μαζι του! ειλικρινα με πειραξε και με πειραζε μεχρι προσφατα, Ζηλευα γτ αυτος με ειχε ψιλοπληγωσει. αλλα τελικα ειναι μεχρι να προχωρησεις και εσυ στη ζωη σου και τα διαγραψεις αυτα! τωρα εχω ακομα μια πικρια αλλα περισσοτερο αδιαφορω! χαιρομαι που ειμαι καλα!

τωρα αν εγω εκανα κατι με πρωην φιλης μου δεν μπορω να το καθορισω ετσι! αν τον γουσταρει ακομα, και το βλεπω οτι δεν το παραδεχεται δεν κανω κατι, αν ηταν ο μεγαλος της ερωτας παλι δεν κανω κατι! ειναι πολυλεπτο ζητημα. Μονο αν ειχαν πολυ μικρη σχεση και τιποτα σοβαρο θα υπηρχε περιπτωση να εκανα κατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
βασικα εγω πιστευω οτι οσο και να τον εχεις ξεπερασει τον αλλον,θα σε πειραξει εστω και στο ελαχιστο οταν θα τον δεις με καποια αλλη,ποσο μαλλον αν αυτη η αλλη ειναι η κολλητη σου!και υπαρχουν περιπτωσεις που η φιλες δεν το σκεφτονται καν και προσπαθουν να δωσουν ελαφρυντικα στον εαυτο τους(εχω ζησει παρομοια κατασταση..)γιαυτο κι εγω δεν νομιζω να εκανα κατι με τον πρωην μιας φιλης μου...δεν θα διακινδυνευα καν τη φιλια μας(βεβαια εξαρταται κι απ'το τι φιλη ειναι,μπορει να ειναι απλα μια καλη γνωστη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εξαρταται απο το ποσο μου αρεσει και το ποσο τον εχει ξεπερασει η φιλη μου, ποσο θα την πειραξει δηλαδη οταν το μαθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι σαν κατι αλλα τσουλακια,γι'αυτο δεν εχω κανει τιποτα ακομα...Και εχω τα κολπακια μου για να κραταω τα αγορια κοντα μου....ετσι ειμαι στην δευτερη σχεση μου..


Δεν χρειαζετε να ξερω τι ειναι για να κανω σχεση...

Νταξει ρε παιδί μου, δεν σε είπα τσουλάκι, αλλά όταν έχεις σχέση όλο και κάτι κάνεις, δεν μένεις στα φιλάκια. Τι κολπάκια έχεις; (I lol'd at that). Κόψε λίγο το ύφος, καλά σου λένε. Αυτό που έχεις τώρα, δεν χαρακτηρίζεται καν σχέση.
Τέλος παντων, εμένα μου έκανε εντύπωση που δεν ήξερες τι σημαίνει η λέξη, ειδικά αφού έχεις και... "κολπάκια". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νταξει ρε παιδί μου, δεν σε είπα τσουλάκι, αλλά όταν έχεις σχέση όλο και κάτι κάνεις, δεν μένεις στα φιλάκια. Τι κολπάκια έχεις; (I lol'd at that). Κόψε λίγο το ύφος, καλά σου λένε. Αυτό που έχεις τώρα, δεν χαρακτηρίζεται καν σχέση.
Τέλος παντων, εμένα μου έκανε εντύπωση που δεν ήξερες τι σημαίνει η λέξη, ειδικά αφού έχεις και... "κολπάκια". :P

Ω κομ ον. Είναι 14. Στα 14 μόνο φιλιά και κάνα χούφτωμα στον πωπό παίζουν (ντάξ, δε λέω, υπάρχουν και πιο προχωρημένοι), τουλάχιστον εγώ αυτά θυμάμαι και αυτό αποκαλούν σχέση, δεν γδύνονται με τη μία, είναι οι πλατωνικές που λέμε, αθώες και γούτσου γούτσου, ματς μουτς κτλ. :redface:
Τη φάγατε τη κοπέλα πάντως, μια απορία είχε και τη πήρατε από τα μούτρα!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
όχι δεν θα το έκανα..
είτε τον γούσταρε, είτε τα είχανε κανονικά, δεν θα της έκανα κάτι τέτοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lol <3

Νεοφερμένος

Η lol <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κοιτα εγω οταν λεω τσουλακια δεν εννοω στην ηλικια σου...εννοω στην δικια μου...και δεν το ειπα με κακια,σορρυ αν ετσι το καταλαβες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εξαρτάται τις ειδικές περιστάσεις.. μπορεί ναι, μπορεί όχι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εδώ και σχεδόν ένα χρόνο την έχω πατήσει με ένα παιδί. Για την ακρίβεια, είναι φίλος του αδερφού μου, κάνουν πολύ παρέα, έρχεται συχνά σπίτι και έτσι. Τον γνώρισα πριν από 1,5 χρόνο και στην αρχή μου περνούσε αδιάφορος και τσακωνόμασταν συνέχεια για διάφορους λόγους, από τις ομάδες μέχρι την μουσική. Τα πρώτα σημάδια "ανάκαμψης" ας πούμε ήταν όταν βρεθήκαμε με κοινή παρέα σε μια συναυλία. Δεν μιλάγαμε, λόγω των "διαφορών" που είχαμε, αλλά όσο πέρναγε η ώρα έσπασε ο πάγος και βρεθήκαμε μέχρι και αγκαλιά σε ένα κομμάτι. Μετά πήγαμε όλοι μαζί σαν μια αγαπημένη παρέα έξω για ποτό και από εκεί και πέρα άλλαξαν τα πάντα. Με κοίταγε συνέχεια, ότι έλεγα το σχολίαζε καυστικά, μιλάγαμε και μέσω κοινωνικών δικτύων, συνήθως για ηλίθια θέματα όπως εργασίες, μουσική, πως περνάγαμε το καλοκαίρι με τον παππού και την γιαγιά στο χωριό κλπ κλπ. Αργότερα τα βλέμματα έγιναν πιο έντονα, οι συζητήσεις γινόταν όλο και πιο σοβαρές, οι προτάσεις για έξοδο αυξάνονταν, αλλά δεν έκανα τίποτα λόγω του ότι μια φίλη μου τον ήθελε τότε, και εγώ θεωρούσα τα πάντα λογικά, αφού είχαμε γίνει φίλοι. Μετά από λίγο καιρό, ο αδερφός μου τσακώθηκε μαζί του (για άγνωστο λόγο) και εκείνος συνέχισε να μου μιλάει όπως πριν. Ενώ όλα κυλούσαν υπέροχα και ήμασταν φιλαράκια ωραία και καλά, με είδε μία μέρα μαζί με έναν φίλο μου ενώ πηγαίναμε για μάθημα και σταμάτησε να μου μιλάει, έτσι ξαφνικά. Μετά από λίγο καιρό, τα έφτιαξε με την φίλη μου που ενδιαφερόταν και τα χάλασαν μέσα σε ένα μήνα. Τότε κατάλαβα πως όλα όσα γινόταν δεν ήταν τυχαία, και άρχισα να κολλάω. Με τούτα και με κείνα, τα έντονα βλέμματα συνεχίζονται και σήμερα, τα πειράγματα επίσης, όταν είμαστε οι δυο μας υπάρχει μια αμηχανία, η σελίδα μου στο facebook είναι γεμάτη από like του και τα "καψούρικα" στάτους μου με ένα αστείο και σαρκαστικό σχόλιο του από κάτω. Δεν ξέρω τι να κάνω πια! Έχω σκαλώσει και από την στιγμή που δεν κάνει καμία κίνηση δεν κάνω ούτε και εγώ. Αλλά δεν μπορεί να συνεχιστεί έτσι για πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οχι πια φιλοι μονο σεξ :look: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top