Φωτογραφίες που τραβήξαμε

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
Budapest (2.0) - Wien


Országház


Schloss Schönbrunn


Széchenyi lánchíd


Stephansdom


Szent István-bazilika

Hundertwasserhaus

Erzsébet híd

Karlskirche

Vajdahunyad vára

IZD Tower / Kaisermühlen VIC

Budavári Palota

Franz von Assisi Kirche / Donauinsel

Szabadság híd

Burgtheater

Mátyás Templom

Café Central
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Montreal cityline απο το Mount Royal


Το κτιριο στην κορυφη του Mount Royal



Montreal old town













Montreal old port



Crew collective & cafe

 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.






Ενθουσιάστηκα με τη θέα ελαφρώς. :look:
 

Destroyer00

Νεοφερμένος

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Την έβγαλε φέτος ένας φίλος που ήρθε Κεφαλονιά.
Μύρτος λέγεται η παραλία
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
Berlin


Berliner Fernsehturm


Reichstagsgebäude


Bode Museum / Monbijoubrücke


Ampelmännchen (Prenzlauer Berg)


Altes Museum


view from Berliner Fernsehturm


Potsdamer Platz


Große Fontäne (Schloss Sanssouci, Potsdam)


Sowjetisches Ehrenmal im Tiergarten


Denkmal für die ermordeten Juden Europas


Neptunbrunnen

Alte Nationalgalerie

Weltzeituhr

Berliner Dom

Reichstag Dome
 

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Πρώτη φορά καθόμουν σε αυτό το roof garden στο Μοναστηράκι, αλλά η θέα ήταν εκπληκτική :happy:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η θέα απ' το σπιτακι μου στη Θεσσαλονίκη που ξενοικιασα πρόσφατα. Τα κακά του να παίρνεις πτυχίο στα 4 χρόνια :cry_x:


Berlin


Berliner Fernsehturm


Reichstagsgebäude


Bode Museum / Monbijoubrücke


Ampelmännchen (Prenzlauer Berg)


Altes Museum


view from Berliner Fernsehturm


Potsdamer Platz


Große Fontäne (Schloss Sanssouci, Potsdam)


Sowjetisches Ehrenmal im Tiergarten


Denkmal für die ermordeten Juden Europas


Neptunbrunnen


Alte Nationalgalerie


Weltzeituhr


Berliner Dom


Reichstag Dome

Μου αρέσει πολύ η 10η, με τον γερανό.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.

Πρώτη φορά καθόμουν σε αυτό το roof garden στο Μοναστηράκι, αλλά η θέα ήταν εκπληκτική :happy:
Σε τούτα εδώ τα μάρμαρα κακιά σκουριά δεν πιάνει? Είμαστε πραγματικά τυχεροί που μπορούμε (όσοι τελοσπάντων) να βλέπουμε την ακρόπολη και τον παρθενώνα που σε κάθε του κολώνα βρίσκεις τον χρυσό κανόνα ;)

Εγώ θα ανεβάσω κάτι πεζό και κοινό αλλά νομίζω έχει πλάκα :lol:


Η θέα απ' το σπιτακι μου στη Θεσσαλονίκη που ξενοικιασα πρόσφατα. Τα κακά του να παίρνεις πτυχίο στα 4 χρόνια :cry_x:




Μου αρέσει πολύ η 10η, με τον γερανό.
Η αγία Σοφία είναι στο βάθος....δρόμου?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Η Αγία Σοφία περιβάλλεται από πολλούς δρόμους, τη Σβώλου που έμενα εγώ, την Παύλου Μελά, την Ερμού, την μακενζυ Κινγκ και άλλους 2 που δε θυμάμαι ονόματα :Ρ
Ε ναι είναι σταυροδρόμι, πάντως δεν έπεσα έξω αν και έχω να ανέβω χρόνια και ζαμάνια :D
Ωραία περιοχή, στην καρδιά των γεγονότων και όλα γύρω και δίπλα σου τα έχεις. Αν πάρεις δλδ το δρόμο που έμενες προς την Εκκλησία και κάνεις δεξιά πας καρφί για παραλία, όπως κατάλαβα !
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ε ναι είναι σταυροδρόμι, πάντως δεν έπεσα έξω αν και έχω να ανέβω χρόνια και ζαμάνια :D
Ωραία περιοχή, στην καρδιά των γεγονότων και όλα γύρω και δίπλα σου τα έχεις. Αν πάρεις δλδ το δρόμο που έμενες προς την Εκκλησία και κάνεις δεξιά πας καρφί για παραλία, όπως κατάλαβα !


Η παραλία είναι προς τ αριστερά όπως φαίνεται η φώτο. Το σπίτι μου δηλαδή κοιτούσε νότια
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Η παραλία είναι προς τ αριστερά όπως φαίνεται η φώτο. Το σπίτι μου δηλαδή κοιτούσε νότια
Α οκ επιτέλους προσανατολίστηκα και σόρι για το "πρήξιμο" είναι ο δρόμος που έρχεται από την ΔΕΘ :happy:
Υγ δεν πιστεύω να μένεις τπτ....Βάρη τώρα :cold:
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,877 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top