Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Της το ειπα σημερα..της ειπα...ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΩ ΣΤΕΓΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΚΥ..ΦΥΓΕ απο το στρωμα γυμναστικης μου!Με το που εστρωσα στρωμα και ανοιξα αεροθερμο..τσουυυπ..εκει..ΕΠΑΝΩ!
Τι πο τα!
Δεν εφευγε!
Ετσι εισαι; Να και εγω! Σε αποθανατιζω και σε δινω στεγνα στο σκεκι!
Παρτε την!

:hehe: :hehe: :hehe:
View attachment 126629

View attachment 126630

View attachment 126631
Τί όμορφη !!!

Της αρέσει και η ζέστη που βγάζει το αερόθερμο. Το ΄χεις, κι εσύ, "να κοιτάει" το στρώμα. Τί να κάνει, το κορίτσι ;
Πανέμορφες !!! Η πρώτη φαίνεται πιο ταπεινό κορίτσι, πιο φρόνιμο. Η δεύτερη είναι...τύπισσα...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Της το ειπα σημερα..της ειπα...ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΩ ΣΤΕΓΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΚΥ..ΦΥΓΕ απο το στρωμα γυμναστικης μου!Με το που εστρωσα στρωμα και ανοιξα αεροθερμο..τσουυυπ..εκει..ΕΠΑΝΩ!
Τι πο τα!
Δεν εφευγε!
Ετσι εισαι; Να και εγω! Σε αποθανατιζω και σε δινω στεγνα στο σκεκι!
Παρτε την!

:hehe: :hehe: :hehe:
View attachment 126629

View attachment 126630

View attachment 126631
Γλυκύτατη είναι!!. :inlove:<3<3<3<3 (σίγουρα πήρε από τη "μαμά" της ;))
Και τσαούσα επίσης! (σιγά μη σκιάχτηκε που θα την "εδινες" στο στέκι).:hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολύ όμορφη.... :inlove:
Και γενικά η όλη εικόνα αναδίδει μια αίσθηση θαλπωρής.

Αλλά μη μου πεις πως τις σημειώσεις με τον ωραίο γραφικό χαρακτήρα είναι δικό της δημιούργημα-
δεν θα το πιστέψω!:P

Να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια σου και ...καλωσόρισες στην παρέα.:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Γλυκύτατη είναι!!. :inlove:<3<3<3<3 (σίγουρα πήρε από τη "μαμά" της ;))
Και τσαούσα επίσης! (σιγά μη σκιάχτηκε που θα την "εδινες" στο στέκι).:hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πολύ όμορφη.... :inlove:
Και γενικά η όλη εικόνα αναδίδει μια αίσθηση θαλπωρής.

Αλλά μη μου πεις πως τις σημειώσεις με τον ωραίο γραφικό χαρακτήρα είναι δικό της δημιούργημα-
δεν θα το πιστέψω!:P

Να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια σου και ...καλωσόρισες στην παρέα.:)
Ευχαριστώ πολύ, καλώς σας βρήκα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τί όμορφη !!!

Της αρέσει και η ζέστη που βγάζει το αερόθερμο. Το ΄χεις, κι εσύ, "να κοιτάει" το στρώμα. Τί να κάνει, το κορίτσι ;

Πανέμορφες !!! Η πρώτη φαίνεται πιο ταπεινό κορίτσι, πιο φρόνιμο. Η δεύτερη είναι...τύπισσα...
Η πρώτη είναι "διαόλου κάλτσα" η δεύτερη είναι κοκεταρια..δεν θέλει πολύ να την πιάνεις ..μη τη λερώσεις..είναι και οι 2 απίστευτες , το ποσό με έχουν παρηγορήσει δε λέγεται ..
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,864 μηνύματα.
Στην καρέκλα της κουζίνας, με μια παλιά ρόμπα που έχει γίνει δικιά της.
409453693_907064870950534_6181651741426397706_n.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.
Άτιμη γυναίκα... Βάλε φαι τώρα... Ξέρουμε εδώ το έχεις
IMG_20231218_215350.jpg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
-Φύγε, μου κόβεις τη θέα.

IMG_20231221_130639.jpg


-Επ, είδα μια γάτα.
IMG_20231221_130624.jpg

( Προς αποφύγην παρεξήγησης, δεν πειράζει τις γάτες)
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Είναι των γονιών μου, η Άλμα ή για τον πατέρα μου η Λουλού. Ευχαριστούμε!
Πανέμορφη!:inlove: Και ιδιαίτερα καλού χαρακτήρα δείχνει.<3

Εννοείται οτι το Άλμα το προτιμώ (άκου "Λουλού"-δεν είναι καν μαλλιαρή! :P) και της ταιριάζει γάντι.

Να τη χαίρεστε!:happy:
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Πανέμορφη!:inlove: Και ιδιαίτερα καλού χαρακτήρα δείχνει.<3

Εννοείται οτι το Άλμα το προτιμώ (άκου "Λουλού"-δεν είναι καν μαλλιαρή! :P) και της ταιριάζει γάντι.

Να τη χαίρεστε!:happy:
Άλμα στα ισπανικά σημαίνει ψυχή. Ναι της ταιριάζει το Άλμα.
Αν και μερικές φορές μας βγάζει τη ψυχή :laugh: αλλά είναι καλός χαρακτήρας.

Ευχαριστούμε!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,348 μηνύματα.
Είναι των γονιών μου, η Άλμα ή για τον πατέρα μου η Λουλού. Ευχαριστούμε!

Δεν είναι δικό σου σκυλάκι;; Θυμάμαι που ανέβαζες το καλοκαίρι φωτογραφίες που την έβγαζες βόλτα στην παραλία και νόμιζα ότι ήταν δικό σου .
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Δεν είναι δικό σου σκυλάκι;; Θυμάμαι που ανέβαζες το καλοκαίρι φωτογραφίες που την έβγαζες βόλτα στην παραλία και νόμιζα ότι ήταν δικό σου .
Εγώ σπουδάζω στη Αθήνα και η σκυλίτσα είναι στο πατρικό μου στη Κρήτη. Οπότε είμαι στο πατρικό μου στις διακοπές την φροντίζω και την βγάζω βόλτες.

Το καλοκαίρι προφανώς ήμουν στο πατρικό και την πήγα στη παραλία αλλά δεν τη παίρνω μαζί μου στη Αθήνα.
Καλύτερα να βρίσκεται στο σπίτι των γονιών μου που μπορούν να τη φροντίζουν και έχει αυλή και άλλα σκυλιά στη γειτονιά για να παίζουν.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
IMG_7666.jpeg
Νιαουνιαουνιαουνιαου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
- Πως θες να σε βρει το 2024 Πρίγκιπα Άρμιν Α' ;
- Glamorous.-

IMG_20240101_004019.jpg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 1704063002343.jpg
    1704063002343.jpg
    2.7 MB · Εμφανίσεις: 35

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
@Wonderful ω ναι, τι μωράκλα είναι αυτή !
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top